Belgicko, Gent

BNB Nest

Schommelstraat 71 Gent, Belgicko Raňajky
7 ponúk od 162 EUR Zobraziť ponuku
BNB Nest
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
 • Whirlpool
Zobraziť všetky zariadenia 8
Poloha
Do centra mesta
2.1 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Schommelstraat 71 Gent, Belgicko

Niektoré blízke atrakcie a zariadenia okolo BNB Nest v Ghente v Belgicku zahŕňajú:

1. Hrad Gravensteen

2. Kostol Sv. Mikuláša

3. Nábrežie Graslei a Korenlei s historickými budovami

4. Centrum mesta Ghent

5. Veža Belfry v Ghente

6. Dom Alijn

7. Námestie Korenmarkt

8. Katedrála Sv. Bavo

9. Námestie Vrijdagmarkt

10. Múzeum výtvarných umení v Ghente. Okolo hotela sa nachádzajú tiež reštaurácie, kaviarne, obchody a možnosti verejnej dopravy.

map
BNB Nest
Raňajky

Do centra mesta2.1

O hoteli

O

BNB Nest je útulný penzión nachádzajúci sa v srdci Gentu v Belgicku. Hotel ponúka pohodlné a cenovo dostupné možnosti ubytovania pre hostí, ktorí chcú objavovať historické mesto. Izby v BNB Nest sú útulné a plne vybavené modernými zariadeniami ako sú ploché televízory, zadarmo Wi-Fi a kúpeľne s vlastným sociálnym zariadením. Každá izba je vkusne zariadená mixom súčasných a tradičných belgických prvkov, vytvárajúc teplú a priateľskú atmosféru pre hostí. Hostia si môžu vychutnať každé ráno lahodnú raňajku v BNB Nest, ktorá zahŕňa rôzne čerstvé pečivo, ovocie a horúce nápoje. Hotel tiež ponúka balené obedov pre hostí, ktorí plánujú stráviť deň objavovaním mesta. BNB Nest sa nachádza v blízkosti populárnych atrakcií ako Gravensteenský hrad, Katedrála svätého Bava a centrum mesta Gentu. Hotel je tiež v pešej vzdialenosti od niekoľkých reštaurácií, kaviarní a obchodov, čo ho robí ideálnym základňou na objavovanie všetkého, čo Gent ponúka. Celkovo je BNB Nest skvelou voľbou pre cestovateľov hľadajúcich pohodlné a cenovo dostupné ubytovanie v srdci Gentu v Belgicku. S jeho útulnými izbami, lahodnými raňajkami a výhodnou polohou, sú hostia určite spokojní so svojím pobytom v tomto úžasnom penzióne.

Zábava

1. Navštívte hrad Gravensteen: Nachádza sa len krátku prechádzku od BNB Nest, tento stredoveký hrad ponúka sprievodcovské prehliadky a úchvatné výhľady na mesto.

2. Preskúmajte centrum mesta Gent: Prejdite sa historickými ulicami mesta Gent, ktoré sú plné útulných kaviarní, obchodov a krásnej architektúry.

3. Prejdite sa pozdĺž Graslei a Korenlei: Tieto malebné ulice pozdĺž rieky sú lemované historickými budovami a sú ideálnym miestom pre pokojnú prechádzku.

4. Navštívte Múzeum výtvarných umení: Toto múzeum ukrýva impozantnú zbierku flamandského umenia, vrátane diel Jana van Eycka a Hieronyma Boscha.

5. Navštívte koncert alebo predstavenie v Koncertnej hale Handelsbeurs: Nachádza sa len krátku vzdialenosť od BNB Nest, táto historická koncertná sieň hostí rôzne hudobné udalosti počas celého roka.

6. Relaxujte v nedalekom parku Baudelo: Tento pokojný park ponúka zelenú oázu v srdci mesta, ideálnu pre relaxačný piknik alebo pokojnú prechádzku.

7. Pozrite si film v kine Sphinx Cinema: Toto kinosála prezentuje rôznorodý výber filmov, vrátane klasík a nových premiér.

Top otázky

1. Čo je BNB Nest?

1. Čo je BNB Nest?1

BNB Nest je útulné lôžko a raňajky nachádzajúce sa v srdci Gentu v Belgicku. Ponúka pohodlné ubytovanie pre cestovateľov, ktorí si chcú vychutnať pôvab a krásu mesta.

2. Koľko izieb má BNB Nest?

2. Koľko izieb má BNB Nest?1

BNB Nest má niekoľko izieb k dispozícii pre hostí, každá je jedinečne zariadená, aby poskytovala priateľskú a relaxačnú atmosféru.

3. Aké vybavenia sú ponúkané v BNB Nest?

3. Aké vybavenia sú ponúkané v BNB Nest?1

Hostia v BNB Nest si môžu vychutnať vybavenia ako bezplatné Wi-Fi, bezplatné raňajky a útulné spoločné priestory na relaxáciu.

4. Je BNB Nest centrálnym miestom v Ghente?

4. Je BNB Nest centrálnym miestom v Ghente?1

Áno, BNB Nest pohodlne leží v centre Ghentu, čo umožňuje hostom ľahko preskúmať množstvo atrakcií, reštaurácií a obchodov v okolí.

5. Sú domáce zvieratá povolené v BNB Nest?

5. Sú domáce zvieratá povolené v BNB Nest?1

Bohužiaľ, domáce zvieratá nie sú v BNB Nest povolené, aby sa zabezpečilo pohodlné a alergénové prostredie pre všetkých hostí.

6. Aké je pravidlo pri registrácii a odhlásení sa v BNB Nest?

6. Aké je pravidlo pri registrácii a odhlásení sa v BNB Nest?1

Registrácia je obvykle medzi 15:00 a 20:00 a odhlásenie je do 11:00. Avšak, je možné urobiť špeciálne dohody pre neskoré príchody alebo skoré odchody.

7. Ako si môžem rezervovať pobyt v BNB Nest?

7. Ako si môžem rezervovať pobyt v BNB Nest?1

Pobyt v BNB Nest si môžete rezervovať cez ich webovú stránku alebo kontaktovať priamo cez e-mail alebo telefon. Uistite sa, že si skontrolujete dostupnosť a ceny pred závierkou.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Vyhradená fajčiarska časť
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
 • Whirlpool
Vodné aktivity
 • Sauna
Recenzia hotela BNB Nest
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.