Kúpeľný rezort Velassaru Maldives - SPA sen, ktorý sa stal skutočnosťou

Kúpeľný rezort Velassaru Maldives - SPA sen, ktorý sa stal skutočnosťou

V hoteli Velassaru vedia, ako sa hostia môžu zbaviť starostí a problémov pomocou jedinečných procedúr miestneho kúpeľného centra založených na gandakholi - oleji sladkej bazalky. Tento druh korenia neobsahuje kamfor a je najšetrnejší a najbezpečnejší na použitie.

Zábal s jedinečnou olejovou zmesou, obsahujúcou éterický olej bazalky, prírodný kokosový olej a extrakt z aloe vera, zlepšuje náladu, čistí myseľ a dodáva pokožke hebkosť.

Zábal je možné doplniť o očisťovaciu procedúru - "Lesk piesku", v ktorej silu jedinečného oleja dopĺňajú morská voda a najčistejší piesok pobrežia Maldiv.

Ukáže sa cenom rozlúčkovým ceremoniálom s únawou veľkého mesta aroma-masáž a korenistý osviežujúci nápoj s lístkami bazalky a šťavou z limetky. Pretože obyvatelia maldivského arhipelagu vždy používali na liečbu to, čo bolo po ruke - piesok, lastovičie zuby, morskú vodu, kokosy, listy palmových stromov, ako aj množstvo ďalších rastlín a bylín. Napríklad aloe vera dobre lieči pokožku po uštipnutí hmyzom a popáleninách. Kokosový olej odstraňuje suchosť a podráždenie. Extrakt z hrozna prispieva k chudnutiu. Efekt pocítite ihneď po prvej procedúre. Počas nej sa môže použiť pieskový scrub, bambusové paličky alebo aromatické bylinné vrecká. Procedúra pre dvoch sa iste zapáči novomanželom a začína sa nanesením scrubu na telo. Mužom sa ponúkne scrub, ktorý zlepšuje obeh krvi, zatiaľ čo ženám - s omladzujúcim efektom. Vďaka takej príjemnej a užitočnej očistnej procedúre sa pokožka stane jemnou a pekný opálenec sa na ňu pekne uvoľní. Ďalej nasleduje hlavná časť procedúry - masáž. Miestni odborníci urobia všetko preto, aby vás a váš organizmus zbavili následkov stresu a iných negatívnych vplyvov života vo veľkom meste.

Kúpeľný rezort Velassaru Maldives - SPA sen, ktorý sa stal skutočnosťou

Bezplatné lekcie jógy v Velassaru Maldives

V rezorte Velassaru Maldives oznámili bezplatné skupinové lekcie Sunset jógy na pláži hotela. V kúpeľnom centre Velassaru Maldives sa ponúkajú bezplatné triedy jógy úrovne Sunset trikrát týždenne. Lekcie Sunset jógy prebiehajú v krásne situovanom malebnom plážovom areáli rezortu od 17:30 do 18:30 tri dni v týždni.

Všetkým hosťom hotela sú tohto leta ponúknuté liečebné procedúry s skupinovými a bezplatnými lekciami jógy v The Spa Velassaru Maldives.

Pre získanie úplného zoznamu procedúr a služieb navštívte časť stránky:

Pri prehliadaní stránok stojí za to venovať pozornosť procedúre "SPA pre dvoch". Ide o špeciálny program zložený z SPA procedúr určených pre páry hostí - novomanželov. Komplex Couple Bespoke bol vytvorený špeciálne pre novomanželov. Jednotlivé procedúry trvajú 2,5 hodiny.

Kúpeľný rezort Velassaru Maldives - SPA sen, ktorý sa stal skutočnosťou

Akcia začína nanesením scruba na telo. Pre neho - scrub, ktorý zlepšuje obeh krvi. Pre ňu - s omladzujúcim efektom.

Výsledkom je jemná a pružná pokožka. Opálenina neskôr vyzerá elegantnejšie. Hlavná časť procedúry - masáž. Hlavným cieľom masáže je zbaviť vás stresov a ďalších negatívnych aspektov života v metropole. Tradičná maldivská technika zahŕňa použitie špeciálneho maséra z kokosového dreva.

Kúpeľný centrum v Velassaru Maldives

Malý ostrov Velassaru Maldives sa nachádza v južnom maldivskom atolle. Z letiska sem môžete pohodlne prísť rýchlym člnom asi za pol hodiny. Rezort sa vyznačuje malými rozmermi a veľmi vysokou úrovňou servisu. Tu sa veľmi starostlivo dbá na to, aby každá minúta bola naplnená skutočným potešením.

Kúpeľný rezort Velassaru Maldives - SPA sen, ktorý sa stal skutočnosťou

A prvé miesto medzi potešeniami pre telo na kúpeľisku právom zaujíma miestne kúpeľné centrum. Zoznámenie s ním by ste mali začať s hydromasážnym bazénom, umiestneným priamo nad lagúnou, v ktorej môžete ležať a tešiť sa nielen podvodnou masážou, ale aj nádherným výhľadom.
Spa ponuka zahŕňa mnoho procedúr pre tvár a telo, založených na klasických a východných technikách masáže. Špeciálnu pozornosť treba venovať rituálom pre dvoch.

Proces Couple Bespoke rozhodne poteší novomanželov. Začína sa nanesením špeciálne vyvinutého scruba (pre mužov a ženy sú odlišné), a potom nasleduje masáž s špeciálnym masážnym prístrojom z kokosového dreva. Táto procedúra pomáha úplne "resetovať".

Kúpeľný rezort Velassaru Maldives - SPA sen, ktorý sa stal skutočnosťou

Ďalší účinný rituál Vinotherapie vám umožní ponoriť sa do blaženosti na celé dva a pol hodiny. Zahŕňa scrub, masáž a zábal tela s použitím prírodnej kozmetiky vyrobenou z hrozna. V dôsledku toho sa budete cítiť odpočinutí, osviežení a pripravení na nové úspechy!

SPA-rituál Vinoterapia v Velassaru Maldives

Z výšky vtáčej perspektívy zelený rezort Velassaru Maldives pripomína dlhú kvapku vody. Len 25 minút jazdy člnom z medzinárodného letiska Malé a ocitnete sa v skutočnom raji, kde je všetko, čo potrebujete na zabudnutie na starosti a okamžite sa začať tešiť z oddychu. Najskôr navštívte miestne kúpeľné centrum. Pavilóny pre masáže a procedúry sú postavené na kôlnoch priamo nad vodou, čo vám umožní relaxovať pri zvukoch vĺn a vánku morského vánku.

Kúpeľný rezort Velassaru Maldives - SPA sen, ktorý sa stal skutočnosťou

Spomedzi celej škály SPA ponúk je potrebné vyzdvihnúť rituál Vinotherapie, ktorý vám umožní ponoriť sa do blaženosti na celé dva a pol hodiny. Procedúra zahŕňa scrub, masáž a obalovanie tela s použitím prírodnej kozmetiky vyrobenou z hrozna. Moderné vedecké objavy potvrdzujú, že krásu produkty na báze hrozna sú bohaté na antioxidanty a predchádzajú predčasnému starnutiu. A teda po tejto procedúre sa určite budete cítiť mladistvo, obnovení a odpočinutí!

Nové SPA procedúry v Velassaru Maldives

Hotel Velassaru Maldives opäť experimentuje a ponúka nové SPA procedúry, inšpirované miestnou maldivskou medicínou. Podľa odborníkov je najväčší relaxačný efekt z masáže dosiahnutý na brehu oceánu, keď ruky terapeuta sú v harmónii s vlnami a jemný vánok osviežuje telo. Počas procedúry sa môžu použiť pieskový scrub, bambusové paličky alebo aromatické bylinné vrecká. Na recepcii vás pohostia čarovným džúsom z noni, ktorý je známy svojím antioxidačným účinkom, a navrhnú, aby ste vyplnili dotazník o vašom zdraví a preferenciách. Tiež budete musieť otestovať a vybrať olej pre procedúru. Kokosový, aloe vera, z viničných jadier, mangový a mnoho ďalších možností, z ktorých každá rieši konkrétny problém. Po absolvovaní kurzu budete môcť oceniť ohromujúce výsledky! Mimochodom, v tomto prípade vás čaká príjemný prekvapenie - dobrá zľava od tímu Velassaru.

Kúpeľný rezort Velassaru Maldives - SPA sen, ktorý sa stal skutočnosťou

Podielte sa o túto publikáciu so svojimi priateľmi!

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.