Otvorenie rezortu JW Marriott Maldives Resort & Spa

Otvorenie rezortu JW Marriott Maldives Resort & Spa

Sieť hotelov JW Marriott, ktorá patrí do skupiny Marriott International, Inc., s radosťou oznamuje otvorenie rezortu JW Marriott Maldives Resort & Spa na ostrove Vagaru v atol Šaviyani na Maledivách. Ide o prvý hotel slávnej značky JW Marriott v tomto rajskom kúte planéty. Na nový rezort sa môžete dostať z hlavného mesta Malé len za 55 minút hydroplánom.

Otvorenie rezortu JW Marriott Maldives Resort & Spa

Hostí očakáva 60 priestraných výdychov, pričom najmenšia má približne 235 m², každá s vlastným bazénom a terasou na opaľovanie. Vodné vily na stĺpoch v krystalicky čistých vodách Indického oceánu sú dostupné vo viacerých variantoch, vrátane jedno- a dvojposchodových výdychov s bazénom. Odtiaľto je úžasný výhľad na východy aj západy slnka. Plážové vily, tiež s bazénmi, poskytujú priamy prístup na pláž s čistým bielym pieskom. Dvojposchodová plážová vila s bazénom je ideálna pre veľké skupiny alebo rodiny: na každom poschodí sú priestory na oddych, spálne a kúpeľne. Interiéry sú inšpirované okolitou prírodou a miestnou kultúrou, čo sa prejavuje v zvolenej farebnej palete a použitých materiáloch. Šikmé slamenné strechy pripomínajú obrátené tradičné rybárske člny dhoni s bielymi čaplami, ktoré sedia na nich a hlavy im siahajú pod vodu.

„Sme neuveriteľne šťastní z otvorenia prvého hotela JW Marriott v tomto skutočne úžasnom mieste,“ hovorí Mitzi Gaskins, viceprezidentka pre globálne rozvoj značky. „S usilovaním sa o založenie na filozofii celistvosti sa usilujeme vytvoriť pre našich hostí všetky podmienky, aby mohli plne vychutnať prvotriednu obsluhu spolu s milovanými a oddýchnuť si nielen telom, ale aj dušou.“

Otvorenie rezortu JW Marriott Maldives Resort & Spa

K dispozícii pre hostí je fitnescentrum umiestnené v lagúne, plážový pavilón na športovanie na čerstvom vzduchu, denne sa konajú posilňovacie a kardiovaskulárne tréningy s instruktormi, joga, gymnastika a dýchanie cvičenia. A samozrejme, značkové wellness centrum Spa by JW, kde si každý iste vyberie vhodné procedúry pre seba.

JW Marriott Maldives Resort & Spa nezabudol na gurmánov: špeciálne pre nich na území hotela prevádzkuje päť reštaurácií s rôznorodým menu pre každý zmysel. Tu môžete ochutnať tradičné maldívske plody mora a exotickú thajskú kuchyňu v kaviarni na strome, pizzu z pece na drevo a japonské tappanyaki, ako aj každý deň čerstvé produkty z vlastnej záhrady pri hoteli. Hostí čakajú tri bary s vínnym lístkom obsahujúcim viac ako tri stovky druhov vína zo Starého a Nového sveta a ponukou kokteilov založených na 98 druhov rumu. Pre tých, ktorí dávajú prednosť pohodliu vlastnej vily, je k dispozícii nepretržitý servis na izby.

Otvorenie rezortu JW Marriott Maldives Resort & Spa

Deti budú určite nadšené z detského klubu Little Griffins s hracou plochou vo forme 13-metrového pirátskeho lode, priestorom na spanie, jedálňou, hernými miestnosťami a učebňami, kde malí hostia si môžu veselo a účinne tráviť čas. Na rezorte je k dispozícii veľký bazén na samom okraji ostrova Vagaru len pre dospelých, ako aj klubový dom s fajčiarmi, vodnou dýmkou a biliardovým stolom.

O niekoľko metrov od ostrova sa nachádza koralový útes, kde hostia rezortu JW Marriott Maldives Resort & Spa môžu obdivovať bohatú morskú faunu. Miestny morský biológ dohliada na ekológiu útesu a organizuje potápanie, šnorchlovanie a ďalšie vodné športy. Úchvatné bielo piesočnaté pláže v kombinácii s premysleným dizajnom a unikátnou maldivskou kultúrou zaručujú nezabudnuteľný oddych!

O JW Marriott Hotels & Resorts

JW Marriott patrí do skupiny Marriott International - sieť luxusných hotelov a rezortov po celom svete. Každý z týchto ocenených hotelov zaručuje svojim hosťom služby na úrovni JW Treatment, určené pre skúsených a informovaných cestovateľov. Skutočne luxusný oddych sa tvorí pre tých, ktorí žijú svojou vášňou, a hotely JW Marriott zabezpečujú nezabudnuteľný pobyt. Hosťom sú k dispozícii programy a ponuky inšpirované princípmi vedomého života, umožňujúce im byť v skvelej forme, cítiť sa sebavedomo a naplno si užívať každý okamih. Hotelová značka JW Marriott v súčasnosti prevádzkuje viac ako 85 hotelov vo viac ako 25 krajinách a územiach sveta. Pre ďalšie informácie navštívte webovú stránku, ako aj profily na platformách Instagram a Facebook. Sieť JW Marriott je účastníkom vernostného programu pre cestovateľov Marriott Bonvoy, ktorý združuje programy Marriott Rewards®, The Ritz-Carlton Rewards®, a Starwood Preferred Guest®(SPG). V rámci tohto programu hostia hotelov získavajú rôzne výhody a služby z ponuky Marriott Bonvoy Moments, ako aj možnosť zbierať body a platiť nimi za pobyt v hoteloch siete alebo za dosiahnutie štatútu Elite. Staňte sa účastníkom programu alebo získajte ďalšie informácie: MarriottBonvoy.marriott.com.

O Marriott International

Hlavná kancelária spoločnosti Marriott International, Inc. (NASDAQ: MAR) sa nachádza v meste Bethesda, štát Maryland, USA. Marriott International je domovom 30 svetových značiek a viac ako 7000 hotelov v 132 krajinách a územiach sveta. Marriott sa zaoberá priamym riadením, ako aj uzatváraním dohôd o franchisingu a licencovaním súkromných hotelov a rezortov po celom svete. V súčasnosti spoločnosť zlúčila programy vernosti Marriott Rewards®, The Ritz-Carlton Rewards®, a Starwood Preferred Guest®(SPG) do jedného programu vernosti Marriott Bonvoy. Ďalšie informácie nájdete na stránke , najnovšie správy na stránke . Prihláste sa na odber noviniek na Facebook, @MarriottIntl na Twitteri a Instagram.

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.