Prvotriedny servis: služby v duchu „50 odtieňov sivej“ ponúka hotel v Škótsku.

Prvotriedny servis: služby v duchu „50 odtieňov sivej“ ponúka hotel v Škótsku.

Butikový hotel Nira Caledonia sa rozhodol prekvapiť svojich klientov a pridať do ich života vášeň: ponúkajú služby v štýle populárnej knihy a rovnomenného filmu "50 odtieňov sivej".

Hotel sa nachádza v centre Edinburgu v Škótsku. Krajina pritahuje cestovateľov z mnohých dôvodov: tu sú veľmi krásne scenérie, starodávna architektúra, zaujímavá kuchyňa a národná atmosféra pod zvukmi husličiek. A samozrejme, whiskey.

Správa Nira Caledonia sa rozhodla ísť ešte ďalej. Hotel ponúka balíček služieb pre dospelých. Patria do neho masáže, afrodiziaká a celý rad milostných hier v štýle knihy E.L. James "50 odtieňov sivej". Okrem všetkého uvedeného, balíček obsahuje masážne sviečky, bičíky, kúpeľné oleje, mäkké putá, viazačka, okuliare na spanie, masky, bič s pierkami a samozrejme, vládelcov galoštiek Christiana Greya.

Cena takýchto služieb začína od 2 400 eur. V BDSM balíčku sú zahrnuté dve noci v apartmáne, romantické atribúty (ruže, kaviár, šampanské, jahody v čokoláde), ako aj poukaz v hodnote 550 eur, ktorý umožňuje návštevu špeciálneho reštaurácie Blackwood's Bar & Grill, kde sa turistom podávajú rôzne jedlá s afrodiziakami. Alternatívne je možné poukaz využiť v klenotníckom butiku Laing Edinburgh Jewellery.

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.