Cyprus, Coral Bay

Sapphire Coral Bay

209 Assias Street Coral Bay, Cyprus Vila
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Sapphire Coral Bay
Zobraziť ponuku —
Poloha
Do centra mesta
1.4 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

209 Assias Street Coral Bay, Cyprus

V okolí hotela 'Sapphire Coral Bay' v Coral Bay na Cypre sa nachádza niekoľko atrakcií a zariadení. Tu sú niektoré významné miesta a zaujímavosti v blízkosti:

1. Pláž Coral Bay: Hotel sa nachádza veľmi blízko k pláži Coral Bay, ktorá je populárna piesočnatá pláž s krištáľovo čistou vodou. Ponúka rôzne vodné športy, ležadlá a plážové zariadenia.

2. Morské jaskyne: Pobrežie v blízkosti Coral Bay pozostáva z krásnych morských jaskýň vytesaných prirodzenou eróziou. Tieto morské jaskyne sú populárnym miestom pre výlety loďou a preskúmavanie jedinečných skalných formácií.

3. ZOO Paphos: Asi 10 minút jazdy od hotela je ZOO Paphos, rodinná atrakcia, ktorá ponúka širokú škálu zvierat. Návštevníci môžu pozorovať a spoznávať rôzne druhy v prirodzenom prostredí.

4. Akamský polostrov: Hotel sa nachádza blízko Akamského polostrova, chráneného územia známeho svojou prírodnou krásou a biodiverzitou. Tu môžu návštevníci ísť na turistiku, preskúmavať terény mimo cesty alebo navštíviť Lázně Afrodity, slávny prírodný klenot.

5. Archeologický park v Paphos: Približne 20 minút jazdy je Archeologický park v Paphos, svetové dedičstvo UNESCO, ktorý obsahuje dobre zachované staroveké rímske vily s detailnými mozaikami, staroveké divadlá a ďalšie historické ruiny.

6. Reštaurácie a bary: V okolí je niekoľko reštaurácií, kaviarní a barov, ktoré ponúkajú rôzne možnosti stravovania, vrátane miestnej kyperskej kuchyne a medzinárodných chutí.

7. Obchody a butiky: Okolie hotela ponúka rôzne obchody a butiky, kde návštevníci môžu nakupovať suveníry, šperky, oblečenie a iné položky. Upozorňujeme, že dostupnosť a prístupnosť týchto atrakcií sa môžu líšiť a vždy je dobrý nápad skontrolovať akékoľvek aktualizácie alebo ďalšie informácie pred plánovaním návštevy.

map
Sapphire Coral Bay
Vila

Do centra mesta1.4

O hoteli

O

Hotel Sapphire Coral Bay sa nachádza v Coral Bay, Cyprus. Ide o luxusný hotel pri pláži, ktorý ponúka širokú škálu vybavenia a služieb pre hostí. Izby v Sapphire Coral Bay sú priestranné a pohodlné, poskytujúci dokonalý útek pre hostí. Každá izba je plne vybavená moderným zariadením vrátane klimatizácie, plochého TV, bezplatného Wi-Fi, minibaru a súkromnej kúpeľne. Hostia si môžu vybrať z rôznych typov izieb, vrátane štandardných izieb, apartmánov a výziev, v závislosti od ich preferencií a potrieb. Hotel ponúka rôzne možnosti stravovania, aby vyhovoval rôznym chutiam a preferenciám. Hlavná reštaurácia v Sapphire Coral Bay podáva bufetovú raňajku s širokou ponukou jedál na začiatok dňa. Hostia si môžu vychutnať aj obed a večeru v reštaurácii, ktorá ponúka lokálnu aj medzinárodnú kuchyňu. Pre viac neformálny zážitok s jedlom je tu plážová taverna, ktorá podáva ľahké občerstvenie a osviežujúce nápoje počas celého dňa. Okrem stravovacích možností má hotel tiež bar, kde si hostia môžu oddýchnuť a vychutnať si širokú škálu nápojov, vrátane koktailov, vín a tvrdého alkoholu. Room service je tiež k dispozícii pre tých, ktorí dávajú prednosť stravovaniu v pohodlí svojej izby. Hotel ponúka tiež rôzne zariadenia a služby, ktoré spríjemňujú pobyt hostí. Je tu veľký vonkajší bazén s lehátkami a slnečníkmi, ideálny na užívanie stredomorskej slnečnej kúpele. Pre tých, ktorí dávajú prednosť aktívnejšej dovolenke, je k dispozícii fitnescentrum a tenisový kurt. Okrem toho hotel organizuje rôzne zábavné aktivity a udalosti, aby hostí udržal zábavných počas ich pobytu. Celkovo povedané, Sapphire Coral Bay ponúka pohodlný a príjemný pobyt, s jeho luxusnými izbami, lahodnými stravovacími možnosťami a vynikajúcimi zariadeniami. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pobyt pri pláži v Coral Bay, Cyprus.

Zábava

Existuje niekoľko možností zábavy v blízkosti hotela Sapphire Coral Bay v Coral Bay, na Cypre. Tu sú niektoré návrhy:

1. Coral Bay Beach: Len krátky prechádzka od hotela sa nachádza pláž Coral Bay, ktorá ponúka krásne piesočnaté pobrežie a rôzne vodné športy ako šnorchlovanie, jazda na vodnom skútri a jazda na banánovom člne.

2. Paphos Zoo: Nachádza sa približne 10 minút jazdy autom od hotela, Paphos Zoo je populárna atrakcia s rôznymi zvieratami, vrátane žiráf, lesov, opíc a ďalších.

3. Paphos Waterpark: Na vás čaká plný deň zábavy v Paphos Waterpark, ktorý ponúka rôzne tobogany, bazény a vodné atrakcie pre všetky vekové kategórie. Je to približne 15 minút jazdy autom od hotela.

4. Paphos Archaeological Park: Územie zahrnuté do zoznamu svetového dedičstva UNESCO, Paphos Archaeological Park je domovom starovekých ruín, vrátane dobre zachovaných rímskych mozaík a Odeon amfiteátra. Je to asi 20 minút jazdy autom od hotela.

5. Paphos Aphrodite Waterpark: Ďalšia možnosť vodného parku, Paphos Aphrodite Waterpark ponúka široký výber tobogánov, lenivých riek, vlnových bazénov a ďalších vodných atrakcií. Je to tiež približne 20 minút jazdy autom od hotela.

6. Paphos Harbor: Užite si pokojnú prechádzku pozdĺž Paphos Harbor, kde nájdete množstvo reštaurácií, kaviarní a barov. Odtiaľ môžete tiež absolvovať výlety loďou a preskúmať scenické pobrežie.

7. Coral Bay Karting: Ak máte radi adrenalínové aktivity, vyberte sa do Coral Bay Karting, ktoré sa nachádza len pár krokov od hotela. Súťažte na trati v kartoch pre nejakú súťaživú zábavu.

8. Coral Bay Mini Golf: V blízkosti sa nachádza Coral Bay Mini Golf, ktorý ponúka zábavný a náročný 18-jamkový kurz vhodný pre všetky veky. Toto sú len niektoré možnosti zábavy v blízkosti hotela Sapphire Coral Bay v Coral Bay, na Cypre. V okolí je tiež množstvo reštaurácií, barov, obchodov a miestnych kultúrnych atrakcií na preskúmanie.

Top otázky

1. Kde sa nachádza Sapphire Coral Bay?
1. Kde sa nachádza Sapphire Coral Bay?1

Sapphire Coral Bay sa nachádza v Coral Bay, Cypr.

2. Aké zariadenia sú k dispozícii v Sapphire Coral Bay?
2. Aké zariadenia sú k dispozícii v Sapphire Coral Bay?1

Zariadenia v Sapphire Coral Bay zahŕňajú vonkajšie bazény, wellness centrum, reštaurácie a bary na mieste, fitnes centrum, tenisové kurty a priamy prístup na pláž.

3. Aká je vzdialenosť Sapphire Coral Bay od Medzinárodného letiska Paphos?
3. Aká je vzdialenosť Sapphire Coral Bay od Medzinárodného letiska Paphos?1

Sapphire Coral Bay je približne 25 minút jazdy autom od Medzinárodného letiska Paphos.

4. Sú domáce zvieratá povolené v Sapphire Coral Bay?
4. Sú domáce zvieratá povolené v Sapphire Coral Bay?1

Domáce zvieratá nie sú povolené v Sapphire Coral Bay.

5. Aké typy izieb sú k dispozícii v Sapphire Coral Bay?
5. Aké typy izieb sú k dispozícii v Sapphire Coral Bay?1

Sapphire Coral Bay ponúka rôzne možnosti izieb vrátane štandardných izieb, apartmánov a výziev. Každá izba je elegantly zariadená a vybavená modernými zariadeniami.

6. Je k dispozícii bezplatné Wi-Fi v Sapphire Coral Bay?
6. Je k dispozícii bezplatné Wi-Fi v Sapphire Coral Bay?1

Áno, bezplatné Wi-Fi je k dispozícii na celom pozemku.

7. Môžem rezervovať zájazdy a výlety v Sapphire Coral Bay?
7. Môžem rezervovať zájazdy a výlety v Sapphire Coral Bay?1

Áno, hostia môžu rezervovať rôzne zájazdy a výlety na recepcii umiestnenom v rezorte.

8. Je k dispozícii parkovanie v Sapphire Coral Bay?
8. Je k dispozícii parkovanie v Sapphire Coral Bay?1

Áno, pre hostí ubytovaných v Sapphire Coral Bay je k dispozícii bezplatné parkovanie.

9. Sú nejaké blízke atrakcie, ktoré sa dajú preskúmať z Sapphire Coral Bay?
9. Sú nejaké blízke atrakcie, ktoré sa dajú preskúmať z Sapphire Coral Bay?1

Áno, Sapphire Coral Bay sa nachádza blízko rôznych atrakcií, vrátane polostrova Akamas, archeologického parku Paphos a hrobiek kráľov. Coral Bay samotná ponúka rad vodných športových aktivít a živú nočnú zábavu.

10. Je Sapphire Coral Bay all-inclusive resort?
10. Je Sapphire Coral Bay all-inclusive resort?1

Nie, Sapphire Coral Bay ponúka možnosti ubytovania s raňajkami alebo polpenziou. All-inclusive balíčky nie sú k dispozícii, ale hostia si môžu vychutnať možnosti stravovania v reštauráciách a baroch rezortu.

Recenzia hotela Sapphire Coral Bay
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.