Cyprus, Coral Bay

Isla

307 Assias Street Coral Bay, Cyprus Vila
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Isla
Isla
Isla
Isla
Isla
Isla
Isla
Isla
Isla
Isla
Isla
Isla
Isla
Isla
Isla
Isla
Isla
Isla
Zobraziť ponuku —
Poloha
Do centra mesta
1.4 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

307 Assias Street Coral Bay, Cyprus

Hotel 'Isla' v Coral Bay, Cyprus, je obklopený rôznymi atrakciami a zariadeniami. Tu sú niektoré významné miesta a veci okolo hotela:

1. Pláž Coral Bay: Hotel sa nachádza len krátku prechádzku od pláže Coral Bay, jednej z najpopulárnejších pláží na Cypre. Ponúka krištáľovo čisté vody, zlatý piesok a rôzne vodné aktivity.

2. Coral Bay Strip: Živá oblasť blízko hotela, Coral Bay Strip je plná rôznych reštaurácií, barov, kaviarní, obchodov a zábavných možností. Návštevníci môžu vychutnať miestnu kuchyňu, živú hudbu a živú nočnú zábavu.

3. Paphos: Nachádza sa približne 12 kilometrov vzdialené, mesto Paphos je ľahko dostupné z hotela. Je to miesto svetového dedičstva UNESCO s antickými ruinami, archeologickými lokalitami a historickými pamiatkami.

4. Paphos Zoo: Nachádzajúci sa na krátku vzdialenosť od hotela, Paphos Zoo domov z okrúhlu škálu exotických zvierat, vtákov a plazov. Návštevníci sa môžu tešiť na predstavenia zvierat a mať blízke stretnutia s niektorými zvieratami.

5. Paphos Archaeological Park: Tento park je domovom dobre zachovalých ruín starovekého Paphosu. Zahŕňa rôzne významné miesta, ako je Paphosský odeon, rímske vily s dobre zachovanými mozaikami a hroby kráľov.

6. Akamský polostrov: Nachádza sa v blízkosti, Akamský polostrov je prírodná rezervácia s ohromujúcimi krajinnými miestami, vrátane drsných pobreží, dych berúcich výhľadov a unikátnej flóry a fauny. Ponúka rôzne turistické trasy a vonkajšie aktivity.

7. Paphos Waterpark: Rodinná atrakcia, Paphos Waterpark je krátka jazda autom od hotela. Ponúka množstvo tobogánov, bazénov a zábavných aktivít vhodných pre všetky veky.

8. Golfové ihriská: Milovníci golfu si môžu zahrať golf v blízkom Elea Estate Golf Club a Minthis Hills Golf Club, ktoré sa nachádzajú v rozumnej vzdialenosti od hotela. Tieto sú len niektoré príklady atrakcií a zariadení okolo hotela 'Isla' v Coral Bay, Cyprus.

map
Isla
Vila

Do centra mesta1.4

O hoteli

O

Isla je hotel situovaný v Coral Bay na Cypre. Hotel ponúka rôzne možnosti ubytovania, aby vyhovoval rôznym preferenciám cestovateľov. Izby v Isle sú priestranné a dobre vybavené, poskytujú pohodlnú a relaxačnú atmosféru. Každá izba je vybavená modernými zariadeniami, ako je klimatizácia, plochá televízia, Wi-Fi zdarma a súkromná kúpeľňa. V Isle sú k dispozícii rôzne typy izieb, vrátane štandardných izieb, apartmánov, suít a rodinných izieb. Štandardné izby sú vhodné pre sólových cestovateľov alebo páry a ponúkajú všetky potrebné zariadenia na pohodlný pobyt. Apartmány poskytujú dodatočný priestor a často majú súkromný balkón alebo terasu s výhľadom na more. Suity sú väčšie a zvyčajne disponujú samostatnou obývacou izbou a vylepšenými zariadeniami. Rodinné izby sú navrhnuté na ubytovanie väčších skupín alebo rodín, s prepojenými izbami alebo prídavnými posteľami. Čo sa týka stravovania, v Isle je reštaurácia, ktorá ponúka rôzne lahodné jedlá. Reštaurácia hotela je známa svojimi stredomorskými a medzinárodnými kuchyňami, používajúc čerstvé a miestne suroviny. Hostia si môžu vychutnať škálu jedál na raňajky, obed a večeru, ako aj občerstvenie počas dňa. Reštaurácia tiež ponúka vegetariánske a bezlepkové možnosti na zohľadnenie rôznych stravovacích požiadaviek. Okrem toho má Isle bar, kde si hostia môžu oddýchnuť a vychutnať si široký výber nápojov, vrátane miestnych vín, koktailov a nealkoholických nápojov. Bar ponúka uvoľnenú a útulnú atmosféru, čo ho robí ideálnym miestom na oddych po dlhom dni. Celkovo vrátane Isle poskytuje pohodlné ubytovanie, lahodné jedlá a príjemný zážitok zo stravovania v krásnej oblasti Coral Bay na Cypre.

Zábava

Existuje niekoľko možností zábavy v blízkosti hotela 'Isla' v Coral Bay, na Cypre. Tu sú niektoré obľúbené možnosti:

1. Pláž Coral Bay: Hotel sa nachádza blízko pláže Coral Bay, ktorá ponúka širokú škálu vodných športov, vrátane jazdy na vodnom skútri, paddleboardingu a šnorchlovania.

2. Zoologická záhrada Paphos: Zoologická záhrada Paphos je krátka jazda od Coral Bay a je veľkou atrakciou pre milovníkov zvierat. Domovom rôznych exotických zvierat a ponúka interaktívne zážitky, ako je možnosť kŕmiť niektoré z týchto zvierat.

3. Archeologický park Paphos: Nachádza sa v starom meste Paphos, tento archeologický park je miestom svetového dedičstva UNESCO. Domovom sú dobre zachovalé rímske vily s krásnymi mozaikovými podlahami, staroveké divadlá a staroveký Odeon.

4. Vodný park Paphos: Zábava pre celú rodinu, vodný park Paphos sa nachádza v blízkosti a ponúka množstvo tobogánov, lenivých riek a bazénov.

5. Hrad Paphos: Nachádza sa blízko prístavu v Paphos, tento stredoveký hrad ponúka úchvatné výhľady na more. Často hostí kultúrne udalosti, vrátane koncertov a výstav.

6. Staré mesto Paphos: Navštívte staré mesto Paphos, aby ste preskúmali jeho úzke ulice, tradičné domy a miestne obchody. Môžete tu nájsť množstvo barov, kaviarní a reštaurácií na stravovanie a zábavu.

7. Vodný park Afrodita: Ďalší vodný park v oblasti, vodný park Afrodita ponúka rôzne tobogany, bazény a atrakcie vhodné pre všetky vekové skupiny.

8. Festival Afrodita Paphos: Ak navštevujete počas leta, skontrolujte si Festival Afrodita Paphos, ktorý ponúka opera v podaní na otvorenom priestranstve pri hrade v Paphos. Tieto sú len niektoré príklady zábavy v blízkosti hotela 'Isla' v Coral Bay, na Cypre. V okolí sa nachádza aj veľa reštaurácií, barov a nákupných centier pre ďalšiu zábavu a voľnočasové aktivity.

Top otázky

1. Čo je Isla v Coral Bay, Cyprus?

1. Čo je Isla v Coral Bay, Cyprus?1

Isla je luxusný plážový bar a reštaurácia nachádzajúca sa v Coral Bay, Cyprus. Ponúka úchvatné výhľady na Stredozemné more a relaxačnú atmosféru.

2. Aké sú otváracie hodiny Isla v Coral Bay, Cyprus?

2. Aké sú otváracie hodiny Isla v Coral Bay, Cyprus?1

Isla je otvorená každý deň od 10:00 do 12:00 (polnoci).

3. Aký typ kuchyne ponúka Isla?

3. Aký typ kuchyne ponúka Isla?1

Isla ponúka rozmanité menu so zameraním na stredomorskú a medzinárodnú kuchyňu. Podávajú rôzne čerstvé morské plody, grilované mäso, šaláty a vegetariánske možnosti.

4. Aké sú ceny v Isle v Coral Bay, Cyprus?

4. Aké sú ceny v Isle v Coral Bay, Cyprus?1

Ceny v Isle sú považované za vyššie, odzrkadľujú kvalitu jedla, služieb a atmosféry. Je to obľúbené miesto pre špeciálne príležitosti a podujatia.

5. Má Isla dress code?

5. Má Isla dress code?1

Hoci neexistuje prísny dress code, Isla má smart-casual atmosféru. Odporúča sa obliekať pekne a vyhnúť sa plážovým oblečením alebo príliš ležérnemu oblečeniu.

6. Môžem si rezervovať stôl v Isle?

6. Môžem si rezervovať stôl v Isle?1

Áno, odporúča sa si rezervovať stôl, najmä počas vrcholovej sezóny. Rezervácie je možné uskutočniť cez ich webovú stránku alebo priamo kontaktovaním reštaurácie.

7. Má Isla vegetariánske alebo vegánske možnosti?

7. Má Isla vegetariánske alebo vegánske možnosti?1

Áno, Isla ponúka rôzne vegetariánske a vegánske možnosti na svojom menu. Sú známi svojimi čerstvými šalátmi, grilovanou zeleninou a rastlinnými jedlami.

8. Je Isla vhodná pre rodiny s deťmi?

8. Je Isla vhodná pre rodiny s deťmi?1

Áno, Isla vítá rodiny s deťmi. Majú detské menu a poskytujú detské stoličky pre mladších hostí. Poloha pri pláži a relaxačná atmosféra ju robia obľúbenou voľbou pre rodiny.

9. Ponúka Isla nejaké špeciálne podujatia alebo zábavu?

9. Ponúka Isla nejaké špeciálne podujatia alebo zábavu?1

Áno, Isla často hostí špeciálne udalosti, ako sú živé hudobné vystúpenia, DJ večery a tematické párty. Ponúkajú aj široký sortiment koktailov a majú rozsiahly vínny lístok.

10. Je k dispozícii parkovanie v Isle?

10. Je k dispozícii parkovanie v Isle?1

Áno, Isla má vlastné parkovisko pre zákazníkov. Avšak počas rušných časov môže byť vhodné prísť skôr, aby ste si zabezpečili miesto.

Recenzia hotela Isla
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.