Cyprus, Larnaka

Seaside Apartment In Heard Of Larnaca

11 Evryviadou st., Ria Court 28, no 405 Larnaka, Cyprus Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Seaside Apartment In Heard Of Larnaca
Seaside Apartment In Heard Of Larnaca
Seaside Apartment In Heard Of Larnaca
Seaside Apartment In Heard Of Larnaca
Seaside Apartment In Heard Of Larnaca
Seaside Apartment In Heard Of Larnaca
Seaside Apartment In Heard Of Larnaca
Seaside Apartment In Heard Of Larnaca
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Zobraziť všetky zariadenia 2
Poloha
Do centra mesta
1.7 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

11 Evryviadou st., Ria Court 28, no 405 Larnaka, Cyprus

Apartmán pri mori v srdci Larnaky sa nachádza v centrálnom oblasti Larnaky na Cypre. Hotel sa nachádza blízko Solného jazera Larnaky, obľúbenej atrakcie známej svojimi plameniakmi a malebnými výhľadmi. Hotel je tiež v pešej vzdialenosti od pláže Finikoudes, hlavnej promenády na pláži v Larnake, kde návštevníci môžu vychutnať plávanie, opaľovanie sa a rôzne vodné športy. Okrem toho je v blízkosti hotela množstvo reštaurácií, kaviarní, barov a obchodov, kde si hostia môžu vybrať z širokej ponuky stravovacích a zábavných možností. Medzinárodné letisko v Larnake je tiež pohodlne umiestnené v blízkosti, čo ho robí ľahko prístupným pre cestujúcich.

map
Seaside Apartment In Heard Of Larnaca
Apartmán

Do centra mesta1.7

O hoteli

Zábava

Existuje niekoľko možností zábavy blízko hotela "Seaside Apartment In Heart Of Larnaca" v Larnace na Cypre. Niektoré z populárnych zábavných možností v okolí zahŕňajú:

1. Solné jazero v Larnace: Nachádza sa len krátku vzdialenosť od hotela, solné jazero v Larnace je prírodná pamiatka známa svojimi ružovými plameniakmi a malebnými výhľadmi. Návštevníci si môžu vychutnať pozorovanie vtákov, prechádzku alebo jednoducho relaxovať pri jazere.

2. Promenáda v Larnace: Promenáda v Larnace je živá pobrežná oblasť, ktorá sa rozkladá na viacero kilometrov. Je lemovaná reštauráciami, kaviarňami, barmi a obchodmi, čo ju robí ideálnym miestom na pokojnú prechádzku, rýchly občerstvenie alebo drink pri obdivovaní nádherných výhľadov.

3. Pevnosť a stredoveké múzeum v Larnace: Nachádza sa len 10-minútovú prechádzku od hotela, pevnosť v Larnace je dobre zachovaná pevnosť z

17. storočia, kde sa nachádza Larnacké stredoveké múzeum. Návštevníci môžu objavovať architektúru pevnosti a historické artefakty a zároveň sa dozvedať o bohatej histórii mesta.

4. Pláž Finikoudes: Nachádza sa priamo pred hotelom, pláž Finikoudes je populárna piesočnatá pláž s krištáľovo čistou vodou. Návštevníci sa môžu relaxovať na pláži, ísť sa vykúpať alebo sa zúčastniť vodných športov ako napríklad jazda na vodnom skútri, paragliding a windsurfing.

5. Kostol sv. Lazara: Tento krásny kostol v byzantskom štýle je pamiatkou v Larnace a nachádza sa blízko hotela. Návštevníci si môžu obdivovať jeho úchvatnú architektúru a preskúmať vnútro, kde uvidia komplikované náboženské ikony a fresky.

6. Prístav v Larnace: Nachádza sa na krátkej vzdialenosti od hotela, prístav v Larnace je malebný prístav, kde návštevníci môžu nájsť veľký výber reštaurácií, barmi a kaviarní. Je skvelým miestom na vychutnanie si jedla alebo drinku pri sledovaní lodeí prechádzajúce popri.

7. Mestské divadlo v Larnace: Pre tých, ktorí majú záujem o umenie, mestské divadlo v Larnace je blízko hotela a ponúka rôzne divadelné predstavenia, hudobné koncerty a iné kultúrne udalosti počas celého roka. Tieto sú len niektoré z možností zábavy blízko hotela "Seaside Apartment In Heart Of Larnaca" v Larnace na Cypre. V tomto živom meste je veľa ďalších atrakcií, aktivít a udalostí na preskúmanie.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Recenzia hotela Seaside Apartment In Heard Of Larnaca
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.