Cyprus, Larnaka

Mackenzie Alexandros Suite

8 Filopappou Street Larnaka, Cyprus Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Mackenzie Alexandros Suite
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Zobraziť všetky zariadenia 2
Poloha
Do centra mesta
2.7 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

8 Filopappou Street Larnaka, Cyprus

Hotel "Mackenzie Alexandros Suite" sa nachádza v Larnace na Cypre, neďaleko populárnej pláže Mackenzie. Tu sú niektoré zaujímavé miesta a zariadenia v okolí hotela:

1. Pláž Mackenzie: Hotel je len krátku prechádzku od pláže Mackenzie, ktorá ponúka piesočnaté pobrežie, krištáľovo čistú vodu a vodné športy.

2. Reštaurácie a kaviarne: V blízkosti hotela je množstvo možností na stravovanie, vrátane reštaurácií, kaviarní a plážových barov. Návštevníci si môžu vychutnať morské plody, tradičnú cyprickú kuchyňu a medzinárodné jedlá.

3. Solné jazero Larnaca: Táto prírodná atrakcia sa nachádza v blízkosti a je známa svojimi ružovými plameniakmi, migrujúcimi vtákmi a krásnymi západmi slnka. Je tiež vyhlásená za chránené územie.

4. Centrum mesta Larnaca: Hotel sa nachádza v blízkosti centra mesta Larnaca, kde návštevníci môžu objavovať atrakcie ako Larnacký hrad, Larnacký prístav a ikonický promenádový palmeový chodník.

5. Kostol sv. Lazara: Krátku vzdialenosť od hotela je kostol sv. Lazara, úchvatný byzantský kostol z

9. storočia. Je to jeden z najvýznamnejších náboženských miest v Larnace.

6. Pláž Finikoudes: Pláž Finikoudes je ďalšia populárna pláž v Larnace, známa svojou palmovou promenádou, vodnými športami a živým prostredím. Je trochu ďalej od hotela, ale stále ľahko prístupná.

7. Medzinárodné letisko Larnaca: Hotel sa nachádza v pohodlnej blízkosti medzinárodného letiska Larnaca, čo ho robí ideálnou voľbou pre cestovateľov, ktorí potrebujú ubytovanie blízko letiska. Konkrétne okolie sa môže líšiť, preto je odporúčané skontrolovať najnovšie informácie o oblasti v blízkosti hotela Mackenzie Alexandros Suite v Larnake na Cypre.

map
Mackenzie Alexandros Suite
Apartmán

Do centra mesta2.7

O hoteli

O

Mackenzie Alexandros Suite je luxusný hotel nachádzajúci sa v Larnake na Cypre. Hotel ponúka širokú škálu vybavení a zariadení, aby zabezpečil pohodlný a príjemný pobyt pre svojich hostí. Hotel má krásne dizajnované a priestrané izby, každá s moderným vybavením a pohodlným nábytkom. Izby sú vybavené všetkým potrebným vybavením, vrátane klimatizácie, plochých TV, minichladničky a bezplatného Wi-Fi pripojenia. Niektoré izby ponúkajú nádherný výhľad na Stredozemné more. Hostia môžu vybrať z rôznych možností izieb, vrátane štandardných izieb, deluxe izieb a apartmánov. Apartmány sú obzvlášť luxusné, ponúkajú samostatné obývacie priestory, súkromné balkóny a vylepšené vybavenie. Pokiaľ ide o stravovacie možnosti, hotel má reštauráciu, ktorá ponúka chutnú paletu miestnych a medzinárodných kuchýň. Reštaurácia ponúka voľbu z jedál à la carte a bufetu, aby bola niečo na mieru každému chutnému. Hostia si tiež môžu vychutnať rôzne osviežujúce koktaily a nápoje v bare hotela. Mackenzie Alexandros Suite tiež ponúka škálu zariadení a služieb na zlepšenie celkového pobytu svojich hostí. Tieto zahŕňajú plavecký bazén, fitnescentrum, wellness centrum a 24-hodinovú recepciu. Hotel tiež poskytuje služby ako transfer letiska, požičanie vozidiel a asistenciu s turistickými zájazdmi. Celkovo je Mackenzie Alexandros Suite vynikajúcou voľbou pre cestovateľov hľadajúcich luxusný a pohodlný hotel v Larnake na Cypre. S jeho dobre vybavenými izbami, chutnými stravovacími možnosťami a pohodlnými zariadeniami sú hostia istí, že budú mať nezabudnuteľný pobyt v tomto hoteli.

Zábava

V blízkosti hotela Mackenzie Alexandros Suite v Larnace na Cypre je niekoľko možností zábavy. Tu sú niektoré návrhy:

1. Pláž Mackenzie: Hotel sa nachádza blízko pláže Mackenzie, kde si môžete oddýchnuť, opaľovať sa alebo sa osviežiť pri plávaní v Stredozemnom mori. Po celej pobreží nájdete rôzne plážové bary a reštaurácie.

2. Jazero Soli v Larnake: Len krátku vzdialenosť od hotela sa nachádza populárne miesto na pozorovanie vtákov a prechádzky v prírode. Počas zimy sa jazero stáva domovom pre migrujúce plameňáky, čo je malebný pohľad.

3. Námestie Finikoudes (pláž Finikoudes): Slávne námestie Finikoudes, tiež známe ako pláž Finikoudes, je živá nábrežná oblasť s mnohými kaviarňami, barmi a reštauráciami. Môžete si užiť relaxačnú prechádzku po námestí, pozerať sa na more a dať si niečo dobré na jedenie alebo pitie.

4. Hrad v Larnake: Hrad v Larnake sa nachádza blízko hotela a je stredovekou pevnosťou, ktorá teraz slúži ako Larnacké stredoveké múzeum. Môžete sa tu oboznámiť s históriou Cypru alebo si jednoducho vychutnať krásnu architektúru.

5. Kostol svätého Lazára: Len krátku vzdialenosť od hotela sa nachádza krásny pravoslávny kostol, ktorý pochádza z

9. storočia. Je populárnou turistickou atrakciou známou pre svoju úchvatnú architektúru a náboženský význam.

6. Marina v Larnake: Ak máte záujem o vodné aktivity alebo výlety na lodi, určite navštívte marinu v Larnake. Môžete si prenajať loď alebo sa zúčastniť organizovaného jachtingového výletu na pobreží a užiť si krištáľovo čisté vody.

7. Vodné športy na pláži Finikoudes: Pre tých, ktorí majú radi adrenalín, pláž Finikoudes ponúka rôzne vodné športy ako jazdu na vodnom skútri, paragliding a paddleboarding. Môžete zažiť vzrušujúce zážitky pri obdivovaní úchvatných výhľadov na pláž.

8. Centrum mesta: Hotel je pohodlne umiestnený v blízkosti centra Larnaky, kde môžete objavovať miestne obchody, butiky, reštaurácie a bary. Môžete tiež navštíviť trhy, aby ste zažili živú atmosféru a nakúpili suveníry. Či už uprednostňujete relaxovanie na pláži, preskúmavanie historických pamiatok alebo vychutnávanie rôznych vodných aktivít, v blízkosti hotela Mackenzie Alexandros Suite v Larnake na Cypre nájdete množstvo zábavných možností.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Recenzia hotela Mackenzie Alexandros Suite
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.