Cyprus, Protaras

Protaras Villa Sirina Pearl

113 Vrisoudion Street Protaras, Cyprus Vila
1 ponuka od 569 EUR Zobraziť ponuku
Protaras Villa Sirina Pearl
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
  • Fén
Zobraziť všetky zariadenia 5
Poloha
Do centra mesta
1.3 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

113 Vrisoudion Street Protaras, Cyprus

Okolo vily Protaras Villa Sirina Pearl sa nachádza niekoľko atrakcií a výhod v Protaras, Cyprus. Niektoré z hlavných bodov záujmu zahŕňajú:

1. Konnos Bay: Krásna piesočná pláž známa pre svoje krištálovo čisté vody a úchvatné výhľady.

2. Národný lesný park Cape Greco: Prírodná rezervácia s turistickými trasami, morskými jaskyňami a dychberúcimi výhľadmi.

3. Zátoka Fig Tree: Jedna z najpopulárnejších pláží v Protaras, známa pre svoj jemný zlatý piesok a tyrkysové vody.

4. Protaras Ocean Aquarium: Skvelé miesto na preskúmanie morského života a naučiť sa viac o podmorskom svete prostredníctvom interaktívnych exhibícií.

5. Promenáda Protaras: Živá ulica lemovaná obchodmi, reštauráciami, barmi a zábavnými priestormi.

6. Ayia Napa: Susedné mesto známe pre svoju rušnú nočnú scénu, vodné športy a atrakcie ako kláštor Ayia Napa a pláž Nissi.

7. Vodný park WaterWorld: Nachádza sa v Ayia Napa, je veľký vodný park ponúkajúci vzrušujúce jazdy a tobogany pre všetky vekové kategórie.

8. Kostol Profitis Elias: Kostol na vrchole kopca, ktorý ponúka panoramatické výhľady na Protaras a okolitú oblasť.

9. Národný lesný park Kavo Gkreko: Malebný park s turistickými trasami, piknikovými miestami a prírodnou skálou vo forme mosta nazývanou "Láskavy most".

10. Rôzne reštaurácie, kaviarne a miestne obchody, kde návštevníci môžu ochutnať tradičnú cypriskú kuchyňu a kúpiť si suveníry. Tieto sú len niektoré príklady atrakcií a výhod, ktoré možno nájsť okolo vily Protaras Villa Sirina Pearl.

map
Protaras Villa Sirina Pearl
Vila

Do centra mesta1.3

O hoteli

O

Vila Protaras Sirina Pearl je luxusný hotel nachádzajúci sa v Protaras v Cypruse. Hotel ponúka širokú škálu zariadení a služieb s cieľom poskytnúť hosťom pohodlný a príjemný pobyt. Hotel má priestorné a dobre vybavené izby, navrhnuté súčasným nábytkom a pohodlím na mysli. Každá izba je vybavená klimatizáciou, súkromným kúpeľňou, TV so plochou obrazovkou a balkónom alebo terasou s výhľadom na okolie. Hostia si môžu vybrať z rôznych typov izieb, vrátane štandardných izieb, apartmánov a výhliadov, v závislosti na ich preferenciách a potrebách. Pokiaľ ide o jedlo, hotel ponúka reštauráciu s rôznorodým menu medzinárodných a tamojších jedál. Hostia si môžu vychutnať svoje jedlá v útulnej a elegantnej atmosfére. Okrem toho je k dispozícii bar, kde si hostia môžu oddýchnuť a vypiť drink, ako aj kaviareň, ktorá ponúka výber teplých a studených nápojov. Hotel tiež poskytuje rôzne zariadenia a služby na zlepšenie pobytu hostí. Medzi ne patrí bazén, fitnes centrum, wellness centrum a sauna. Súčasťou je aj 24-hodinová recepcia, kde si hostia môžu overiť miestne atrakcie a zabezpečiť si zájazdy alebo dopravu. Celkovo vzaté, Vila Protaras Sirina Pearl ponúka pohodlnú možnosť ubytovania s modernými zariadeniami a širokou ponukou jedál. Bez ohľadu na to, či navštevujete Protaras pre voľný čas alebo na obchodnú cestu, tento hotel si kladie za cieľ poskytnúť nezabudnuteľný a príjemný zážitok svojim hosťom.

Zábava

V blízkosti hotela 'Protaras Villa Sirina Pearl' v Protaras, Cyprus sa nachádza niekoľko zábavných možností. Niektoré z populárnych zábavných možností zahŕňajú:

1. Pláž Fig Tree Bay: Táto krásna piesočnatá pláž je len krátkou prechádzkou od hotela. Návštevníci sa môžu relaxovať na pláži, plávať v kristálovo čistých vodách alebo sa venovať rôznym vodným športom.

2. Oceanárium Protaras: Nachádza sa v blízkosti hotela, Oceanárium Protaras je obľúbenou atrakciou pre dospelých aj deti. Ponúka možnosť preskúmať rôznorodý morský život prostredníctvom rôznych výstav a predstavení.

3. Pobrežná promenáda Protaras: Prejdite si pokojne po pobrežnej promenáde a obdivujte úchvatné výhľady na Stredozemné more. Na promenáde sa nachádza niekoľko reštaurácií, kaviarní a obchodov, ktoré si môžu návštevníci preskúmať.

4. Vodný park Protaras: Len krátku jazdu autom od hotela sa nachádza Vodný park Protaras, zábavná destinácia, kde návštevníci môžu vychutnať tobogany, vlnobitie, lenivé rieky a ďalšie vodné atrakcie.

5. Park so sochami Protaras: Nachádza sa v malebnej oblasti, Park so sochami Protaras je domovom niekoľkých impozantných soch vytvorených miestnymi umelcami. Návštevníci môžu pokojne prejsť parkom a obdivovať umelecké diela.

6. Plážový rezort Sunrise Pearl: Ak máte náladu na živý večer, môžete navštíviť blízky Plážový rezort Sunrise Pearl. Ponúka rôzne zábavné možnosti, vrátane živej hudby, tanca a tématických večerov.

7. Mestské múzeum Thalassa: Ak vás zaujíma história a kultúra, môžete navštíviť Mestské múzeum Thalassa, ktoré je venované morskému dedičstvu Cypru. Poskytuje fascinujúci pohľad do námornej histórie ostrova. Tieto sú len niektoré príklady zábavných možností v blízkosti hotela 'Protaras Villa Sirina Pearl' v Protaras, Cyprus. V okolí je množstvo ďalších aktivít a atrakcií, ktoré zabezpečia nezabudnuteľný pobyt.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Zariadenia izieb
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
  • Fén
Recenzia hotela Protaras Villa Sirina Pearl
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.