Gruzínsko, Tbilisi

Tasos Apartment 1

5a Iakob Nikoladze Street Tbilisi, Gruzínsko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Tasos Apartment 1
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
  • Fén
  • Dovoz na letisko
Zobraziť všetky zariadenia 4
Poloha
Do centra mesta
0.9 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

5a Iakob Nikoladze Street Tbilisi, Gruzínsko

Hotel Tasos Apartment 1 sa nachádza v meste Tbilisi v Gruzínsku. Niektoré z významných atrakcií a pamiatok v blízkosti hotela zahŕňajú:

1. Letisko Tbilisi: Od hotela je vzdialené asi 30 minút jazdy autom.

2. Námestie Slobody: Jedno z najznámejších námestí v Tbilisi, nachádza sa približne 3,5 km severozápadne od hotela. Je obklopené dôležitými vládnymi budovami, kaviarňami a obchodmi.

3. Staré Mesto (Historická časť Tbilisi): Hotel sa nachádza blízko historického centra, známeho svojimi úzkymi uličkami, tradičnou architektúrou a množstvom turistických atrakcií, ako je pevnosť Narikala, sírové kúpele a ulica Shardeni.

4. Katedrála Sameba: Katedrála Svätej Trojice v Tbilisi, známa aj ako katedrála Sameba, sa nachádza približne 4,5 km severovýchodne od hotela. Je jednou z najväčších pravoslávnych katedrál na svete a dôležitým náboženským miestom v Gruzínsku.

5. Botanická záhrada Tbilisi: Nachádza sa približne 4 km západne od hotela, botanická záhrada ponúka pokojný útek s rôznymi druhmi flóry, chodníkmi a vodopádom.

6. Park Mtatsminda: Nachádza sa asi 2,5 km severovýchodne od hotela, park Mtatsminda je zábavný park na vrchole hory Mtatsminda. Ponúka panoramatické výhľady na mesto spolu s rôznymi atrakciami, atrakciami a reštauráciami.

7. Rustaveliho námestie: Jedna z hlavných ulíc v Tbilisi, Rustaveliho námestie je približne 3 km severozápadne od hotela. Je známa svojimi divadlami, múzeami, obchodmi, kaviarňami a je obľúbenou oblasťou na prechádzky. Toto sú len niektoré z atrakcií v blízkosti Tasos Apartment

1. Tbilisi ponúka bohatú históriu, živú kultúru a množstvo ďalších zaujímavých miest, ktoré môžu návštevníci preskúmať.

map
Tasos Apartment 1
Apartmán

Do centra mesta0.9

O hoteli

O

'Tasos Apartment 1' je hotel nachádzajúci sa v Tbilisi, Gruzínsko. Hotel ponúka svojim hosťom pohodlný a pohodlný pobyt. Izby: Hotel má rôzne typy izieb, ktoré zohľadňujú rôzne preferencie cestovateľov. Tieto izby sú navrhnuté tak, aby poskytovali útulnú a uvoľnenú atmosféru pre hostí. Každá izba je vybavená modernými zariadeniami, ako sú pohodlné postele, klimatizácia, plochá TV, bezplatné Wi-Fi a súkromné kúpeľne. Izby sú udržiavané čisté a udržiavané personálom hotela. Jedlá: 'Tasos Apartmán 1' ponúka jedálňu, kde si hostia môžu vychutnať lahodné jedlá. Hotel ponúka raňajkový bufet s rôznymi možnosťami na výber. Raňajky pozostávajú z miestnych aj medzinárodných jedál. Hosťom je tiež ponúknutá možnosť objednávania jedál počas celého dňa z jedálného lístka hotela. Reštaurácia ponúka široký výber kuchýň, vrátane gruzínskych a európskych jedál, pripravených s čerstvými surovinami. Celkovo 'Tasos Apartmán 1' poskytuje pohodlné izby a stravovacie zariadenie, ktoré zohľadňuje kulinárske potreby svojich hostí, zabezpečujúc príjemný pobyt v Tbilisi, Gruzínsko.

Zábava

Existujú rôzne zábavné možnosti v blízkosti hotela 'Tasos Apartment 1' v Tbilisi, Gruzínsko. Tu sú niektoré návrhy:

1. Staré Mesto v Tbilisi: Prejdite sa historickými ulicami Starého Mesta v Tbilisi a objavujte jeho očarujúcu architektúru, kaviarne a suvenírové obchody.

2. Námestie Slobody: Navštívte Námestie Slobody, ktoré sa nachádza na krátku vzdialenosť od hotela, a užívajte si rušnú atmosféru obklopenú obchodmi, reštauráciami a ikonickou sochou svätého Juraja.

3. Rustaveliho Avenue: Prejdite sa po Rustaveliho Avenue, jednej z hlavných ulíc v Tbilisi, lemovanej obchodmi, kaviarnami, divadlami a galériami umenia. Môžete tiež navštíviť Gruzínske národné múzeum alebo Opera a Baletné divadlo.

4. Most mieru: Vyberte sa na Most mieru, jedinečný peší most cez rieku, a užívajte si panoramatické výhľady na mesto. Večer je most krásne osvetlený, vytvárajúc magickú atmosféru.

5. Trh Suchý most: Navštívte trh Suchý most, bleší trh nachádzajúci sa v blízkosti hotela, kde môžete nájsť rôzne starožitnosti, umelecké diela, šperky a suveníry. Je to skvelé miesto na prechádzanie a objavovanie jedinečných pokladov.

6. Park Mtatsminda: Zajdite lanovkou do parku Mtatsminda, nachádzajúceho sa na kopci s výhľadom na Tbilisi. Park ponúka rôzne atrakcie, ako je kolotoč, horská dráha a krásne panoramatické výhľady na mesto.

7. Gruzínske národné opera a baletné divadlo: Ak máte záujem o kultúrne podujatia, zvážte návštevu predstavenia v renomovanom Gruzínskom národnom opere a baletnom divadle, nachádzajúcom sa v blízkosti. Toto sú len niektoré zábavné možnosti v blízkosti hotela 'Tasos Apartment 1' v Tbilisi, Gruzínsko. V meste je mnoho ďalších atrakcií, reštaurácií a barov, ktoré ponúkajú živú a rozmanitú zábavnú scénu.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia izieb
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
  • Fén
Doplnkové služby
  • Dovoz na letisko
Recenzia hotela Tasos Apartment 1
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.