Grécko, Svätý Nikolaos

Rizes House

Iatrou Katsaouni Spyridon Svätý Nikolaos, Grécko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Rizes House
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
 • Rybárčenie
Zobraziť všetky zariadenia 10
Poloha
Do centra mesta
0.5 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Iatrou Katsaouni Spyridon Svätý Nikolaos, Grécko

V okolí hotela "Rizes House" v Agios Nikolaos, Grécko, nájdete rôzne vybavenia a atrakcie. Niektoré možné miesta a zaujímavosti v blízkosti sú:

1. Pláže: Hotel sa nachádza blízko niekoľkých krásnych pláží v Agios Nikolaos, vrátane pláže Ammoudi, pláže Almiros a pláže Kitroplatia.

2. Mesto Agios Nikolaos: Hotel sa nachádza v tesnej blízkosti centra mesta, kde môžete objavovať tradičné grécke taverny, obchody, kaviarne a možnosti nočného života. Malebné jazero Voulismeni sa tiež nachádza v centre mesta.

3. Archeologické múzeum v Agios Nikolaos: Toto múzeum predstavuje artefakty a archeologické nálezy z regiónu, poskytujúce pohľad do histórie Agios Nikolaos a okolitého regiónu. Nachádza sa na krátkej vzdialenosti od hotela.

4. Ostrov Spinalonga: Obliehaná turistická atrakcia, ostrov Spinalonga je krátka plavba loďou od Agios Nikolaos. Tento historický ostrov ponúka fascinujúcu návštevu bývalej leprosérie s antickými ruínami a úchvatnými výhľadmi.

5. Zátoka Mirabello: Hotel sa nachádza na brehu zátoky Mirabello, ponúkajúc krásne výhľady na zátoku a okolité hory.

6. Tradičné dediny: V blízkosti Agios Nikolaos sú niekoľko tradičných dedín, ako napríklad Kritsa a Elounda, ktoré ponúkajú pohľad do miestnej kultúry a životného štýlu na Kréte.

7. Výlety a aktivity: Z Agios Nikolaos môžete ľahko prístupovať k rôznym vonkajším aktivitám a výletom, ako napríklad výlety lodou, jeepe safári, turistické trasy a vodné športy. Treba si všimnúť, že presná poloha a atrakcie sa môžu líšiť a odporúča sa skontrolovať konkrétne podrobnosti a ponuky hotela "Rizes House" pre presnejšie informácie.

map
Rizes House
Apartmán

Do centra mesta0.5

O hoteli

O

Rizes House je hotel nachádzajúci sa v Agios Nikolaos, Grécko. Hotel ponúka pohodlné a priestrané izby, ktoré poskytujú relaxačnú atmosféru. Každá izba je vybavená modernými zariadeniami ako je klimatizácia, televízia, minichladnička a súkromná kúpeľňa. Niektoré izby majú tiež balkón alebo terasu s úchvatným výhľadom na okolitú oblasť. Hotel ponúka rôzne typy izieb, aby vyhovoval rôznym preferenciám a veľkostiam skupín. Majú jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby, trojlôžkové izby a rodinné izby. Rodinné izby sú ideálne pre väčšie skupiny alebo rodiny, keďže majú viacero postelí a dodatočný priestor. Rizes House poskytuje možnosti stravovania pre svojich hostí. Každé ráno ponúkajú lahodné raňajky, ktoré sú zahrnuté v cene izby. Raňajkový bufet obsahuje rôzne možnosti ako čerstvé ovocie, pečivo, jogurty, cereálie a teplé nápoje. Hostia môžu začať deň správne sýtim raňajkami pred preskúmaním krásneho okolia. Okrem raňajok má Rizes House tiež reštauráciu na mieste, ktorá podáva obed a večeru. Reštaurácia ponúka menu so širokým spektrom miestnych gréckych jedál, ako aj medzinárodných kuchynských možností. Hostia si môžu vychutnať tradičné grécke chute a ingrediencie zatiaľ čo si vychutnávajú scenické výhľady z reštaurácie. Celkovo Rizes House poskytuje pohodlné ubytovanie s priestranými izbami a rôznymi možnosťami stravovania, ktoré vyhovujú rôznym preferenciám. Ponúka pohodlný a príjemný pobyt pre návštevníkov Agios Nikolaos, Grécko.

Zábava

V blízkosti hotela Rizes House v Agios Nikolaos, Grécko sa nachádza niekoľko zábavných možností. Niektoré z obľúbených voľieb zahŕňajú:

1. Ammos Beach Club: Tento plážový klub sa nachádza len krátku prechádzku od hotela a ponúka ležadlá, hudbu a živú atmosféru.

2. Jazero Voulismeni: Toto malebné jazero sa nachádza v centre Agios Nikolaos a ponúka krásne výhľady. Návštevníci si môžu užívať prechádzku okolo jazera alebo relaxovať v jednej z okolitých kaviarní.

3. Archeologické múzeum Agios Nikolaos: Toto múzeum predstavuje artefakty z antického mesta Olous a poskytuje pohľad do bohatej histórie regiónu.

4. Pláž a hotelový rezort Mirabello: Len krátku vzdialenosť od Rizes House sa nachádza tento plážový a hotelový komplex ponúkajúci rôzne vodné športy, vrátane kajakovania a paddleboardingu.

5. Pláž Elounda: Nachádza sa približne 10 kilometrov od Agios Nikolaos, táto piesočnatá pláž je známa svojimi krištáľovo čistými vodami a pokojným prostredím.

6. Ostrov Spinalonga: Krátka vyhliadková plavba od Agios Nikolaos, tento historický ostrov je domovom ruín benátskeho hradu a kedysi bol miestom leprozória. Návštevníci môžu preskúmať históriu ostrova a užívať si jeho scenickú krásu.

7. Marina Agios Nikolaos: Nachádza sa blízko hotela, marina ponúka výlety loďou a požičovňu jacht pre tých, ktorí sa chcú vydať na prieskum pobrežia alebo okolitých ostrovov.

8. Nočný život: Agios Nikolaos má živú nočnú scénu s množstvom barov, klubov a tavern ponúkajúcich živú hudbu a zábavu. Návštevníci sa môžu tešiť na tradičnú grécku hudbu, karaoke a tancovať celú noc. To sú len niektoré zábavné možnosti v blízkosti hotela Rizes House v Agios Nikolaos. Miestna oblasť je tiež známa pre svoju prírodnú krásu, scenické prechádzky a úchvatné pláže, poskytujúc mnoho príležitostí na outdoorové aktivity a relaxáciu.

Top otázky

1. Čo je to Rizes House v Agios Nikolaos, Grécko?

1. Čo je to Rizes House v Agios Nikolaos, Grécko?1

Rizes House je obľúbená možnosť ubytovania nachádzajúca sa v Agiose Nikolaos v Grécku. Ponúka pohodlné ubytovanie pre turistov navštevujúcich oblasť.

2. Aké vybavenie poskytuje Rizes House?

2. Aké vybavenie poskytuje Rizes House?1

Rizes House poskytuje škálu vybavenia, aby zabezpečil pohodlný pobyt pre hostí. Môže to zahŕňať bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu, plne vybavené kuchyne, súkromné kúpeľne a prístup k bazénu.

3. Je Rizes House centrálnym miestom v Agios Nikolaos?

3. Je Rizes House centrálnym miestom v Agios Nikolaos?1

Rizes House sa nachádza v dedine Katsikia, ktorá je asi 10-minútovou jazdou autom od centra Agios Nikolaos. Aj keď nie je umiestnený centrálnym miestom, ponúka pokojné a malebné prostredie.

4. Aká je vzdialenosť Rizes House od pláže?

4. Aká je vzdialenosť Rizes House od pláže?1

Rizes House je asi 15-minútovou jazdou autom od najbližšej pláže. Odporúča sa prenajať auto alebo použiť iné formy dopravy, aby ste sa dostali na pláž a preskúmali okolité oblasti.

5. Sú nejaké možnosti stravovania v blízkosti Rizes House?

5. Sú nejaké možnosti stravovania v blízkosti Rizes House?1

Aj keď Rizes House sám nemá možnosti stravovania, v blízkom okolí sa nachádza niekoľko reštaurácií a tavern. Hostia môžu preskúmať blízke dediny alebo navštíviť Agios Nikolaos pre rôznorodé možnosti stravovania.

6. Je Rizes House prispôsobený pre rodiny?

6. Je Rizes House prispôsobený pre rodiny?1

Áno, Rizes House je priateľský pre rodiny a vhodný pre rodiny cestujúce s deťmi. Ponúka priestrané ubytovanie a pokojné prostredie, ideálne pre relaxačnú rodinnú dovolenku.

7. Môžem cez Rizes House rezervovať výlety alebo aktivity?

7. Môžem cez Rizes House rezervovať výlety alebo aktivity?1

Rizes House by mohol pomôcť hostom pri rezervovaní výletov a aktivít v oblasti. Personál môže poskytnúť informácie a odporúčania o populárnych atrakciách, lodných výletoch, turistických trasách a ďalších zážitkoch, ktoré sú k dispozícii v Agiose Nikolaos a jeho okolitých oblastiach.

8. Aké je stornovacie podmienky v Rizes House?

8. Aké je stornovacie podmienky v Rizes House?1

Stornovacia politika v Rizes House sa môže líšiť v závislosti na rezervačných podmienkach. Odporúča sa priamo kontaktovať poskytovateľa ubytovania pre informácie o ich konkrétnej stornovacej politike.

9. Je k dispozícii parkovanie v Rizes House?

9. Je k dispozícii parkovanie v Rizes House?1

Áno, Rizes House poskytuje bezplatné parkovanie pre hostí. Je k dispozícii dostatok miesta pre tých, ktorí si počas pobytu chcú prenajať auto.

10. Môžem so sebou vziať zvieratá do Rizes House?

10. Môžem so sebou vziať zvieratá do Rizes House?1

Rizes House môže mať špecifické politiky týkajúce sa zvierat. Je najlepšie kontaktovať ubytovanie priamo, aby ste sa informovali o ich politike týkajúcej sa zvierat pred vykonaním rezervácie.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
Vodné aktivity
 • Rybárčenie
 • Potápanie
 • Kanoe
 • Vodné aktivity
Zábava a relax
 • Turistika
Recenzia hotela Rizes House
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.