Grécko, Amoudara

Amounda Bay

Melinas Merkouri Amoudara, Grécko Hotel
7 ponúk od 78 EUR Zobraziť ponuku
Amounda Bay
Amounda Bay
Amounda Bay
Amounda Bay
Amounda Bay
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bar / Salónik
 • Masáže
 • Masáž / Krásne centrum
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Záhrada
Zobraziť všetky zariadenia 42
Poloha
Do centra mesta
1.6 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Melinas Merkouri Amoudara, Grécko

V Amoudara, Grécko, sa nachádza hotel Amouda Bay blízko rôznych atrakcií a zariadení. Tu sú niektoré veci, ktoré sú v blízkosti hotela:

1. Pláž Amoudara: Hotel je len krátku prechádzku od krásnej pieskovej pláže Amoudara. Návštevníci si môžu užívať plávanie, opaľovanie a rôzne vodné športy.

2. Obchody a reštaurácie: V blízkosti hotela sa nachádza množstvo obchodov, reštaurácií, kaviarní a barov. Návštevníci môžu objavovať grécku kuchyňu, nakupovať miestne suveníry alebo si jednoducho vychutnať nápoj pri mori.

3. Heraklion: Hlavné mesto Kréty, Heraklion, je približne 6 kilometrov od hotela. Návštevníci môžu objavovať historické pamiatky ako je Heraklionské archeologické múzeum, pevnosť Koules a palác v Knosse.

4. Vodný park: Ak cestujete s deťmi alebo hľadáte nejakú vodnú zábavu, Water City Park je vodný zábavný park v blízkosti, ktorý ponúka rôzne skluzavky, bazény a vodné hry.

5. Cretaquarium: Nachádza sa približne 10 kilometrov ďaleko, Cretaquarium je obľúbená atrakcia, kde návštevníci môžu objavovať rôznorodý morský život a učiť sa o ekosystémoch Stredozemného mora.

6. Golfové ihrisko v Amoudara: Golfisti môžu navštíviť blízke golfové ihrisko Heraklion, ktoré sa nachádza na krátkej vzdialenosť autom od hotela.

7. Doprava: Hotel je dobre prepojený verejnou dopravou, čo umožňuje ľahko objavovať iné časti Kréty. Autobusové zastávky sú obvykle v blízkosti hotela, umožňujúc návštevníkom jednoducho sa dostať do Heraklionu alebo iných blízkej obcí. Odporúča sa skontrolovať konkrétne atrakcie alebo zariadenia, ktoré vás môžu zaujímať, a ich dostupnosť počas vášho pobytu.

map
Amounda Bay
8.7 Hotel

Do centra mesta1.6

O hoteli

O

Amounda Bay je hotel situovaný v Amoudara, Grécko. Hotel ponúka rôzne typy izieb, aby vyhovel potrebám rôznych hostí. Izby sú navrhnuté v modernom a pohodlnom štýle, ponúkajú zariadenia ako klimatizáciu, súkromné kúpeľne, ploché TV a bezplatný prístup k Wi-Fi. Niektoré izby tiež ponúkajú panoramatický výhľad na okolitú zátoku alebo záhradu hotela. Pokiaľ ide o stravovacie možnosti, Amounda Bay má svoju reštauráciu, ktorá ponúka rôzne grécke a medzinárodné jedlá. Hostia si môžu vychutnať svoje jedlá pri krásnych výhľadoch na pláž. Hotel má tiež bar, kde si hostia môžu oddýchnuť a vychutnať si širokú ponuku nápojov, vrátane koktailov. Čo sa týka zariadení, hotel má bazén so slnečnými ležadlami a slnečníkmi, poskytujúci perfektné miesto na odpočinok a slnenie. Je tu tiež fitness centrum pre hostí, ktorí chcú ostať aktívni počas pobytu. Okrem toho hotel ponúka 24-hodinovú recepciu, izbovú službu a práčovú službu pre pohodlie svojich hostí. Amoudara, kde sa nachádza hotel, je populárna turistická destinácia známa svojou krásnou plážou a živou nočnou scénou. Hostia môžu objavovať miestnu oblasť, navštíviť blízke atrakcie alebo jednoducho relaxovať na pláži. Celkovo Amounda Bay ponúka pohodlný pobyt s modernými zariadeniami, lahodnými stravovacími možnosťami a výhodnou polohou pre hostí, aby si mohli vychutnať všetko, čo Amoudara ponúka.

Pláž

Amoudský záliv, nachádzajúci sa v útulnom meste Amoudara, Grécko, je malebná plážová destinácia, ktorá ponúka dokonalú kombináciu prírodnej krásy a moderných zariadení. Táto zlatistá piesočnatá pláž je označovaná za jednu z najkrajších na ostrove Kréta, priťahujúcu turistov z celého sveta. Amoudský záliv sa rozprestiera na niekoľko kilometrov langs určitá pobrežie, poskytuje dostatok miesta pre návštevníkov na relaxáciu a osolenie sa stredozemským slnkom. Krystalovo čistá tyrkysová voda láka k plavaniu a vodným aktivitám, ktoré sú populárnou voľbou. Okrem toho, pláž je vhodná pre rodiny so svojím miernym sklzom do mora, zabezpečujúc bezpečné prostredie pre deti, aby sa mohli hrať v plytkých vodách. Slnečné lehátka a slnečníky sú k dispozícii na prenájom, umožňujúc návštevníkom oddýchnuť si pohodlne pri počúvaní zvuku vĺn a nádhernými panoramatickými výhľadmi. Plážové bary a reštaurácie s dažďovkami sú roztrúsené pozdĺž pobrežia, ponúkajúce rôznorité osviežujúce nápoje, občerstvenie a miestne lahôdky. Či už máte chuť na osviežujúci koktail alebo tradičnú grécku kuchyňu, Amoudský záliv má všetko, aby uspokojil vaše chuťové bunky. Pre tých odvážnejších sú k dispozícii športové centrá, kde si môžete vyskúšať jetski, parasailing, windsurfing a kanoe. Tieto aktivity pridávajú vzrušujúci prvok k vašej plážovej skúsenosti a sú skvelým spôsobom, ako preskúmať záliv z novej perspektívy. Člny sú tiež k dispozícii na prenájom, umožňujúc vám vydať sa na cestu popri scenickom pobreží alebo na blízke ostrovy. Okolie Amoudského zálivu je potešením pre prírodovdcov. Pláž je obklopená úchvatnými piesčitými dunami, ktoré vytvárajú jedinečný ekosystém a poskytujú útočisko pre rôzne rastlinné a živočíšne druhy. Prechádzka pozdĺž pobrežnej cesty vám umožní oceniť túto harmonickú spolunažívanie zeme a mora. Amoudara, mesto, kde sa nachádza Amoudský záliv, ponúka širokú škálu ubytovacích zariadení, od luxusných rezortov po cenovo dostupné hotely. Návštevníci si môžu užiť pohodlný pobyt s ľahkým prístupom na pláž, ako aj množstvom obchodov, tavern a nočných možností v blízkosti. Okrem toho, blízkosť mesta Heraklion, hlavného mesta Kréty, umožňuje výlety na celodenné výlety, aby sa preskúmali kultúrne pamiatky, ako je slávny palác Knossos. S jeho úchvatnou prírodnou krásou, lákavou vodou a širokou škálou aktivít je Amoudský záliv v Amoudara, Grécko, snovou plážovou destináciou. Či preferujete relaxáciu alebo dobrodružstvo, táto idylická pobrežie má niečo pre každého, sľubujúc nezabudnuteľný prázdninový zážitok.

Deti

Zátoka Amounda v Amoudara, Grécko, ponúka zábavné aktivity a atrakcie pre deti. Tu sú niektoré možnosti:

1. Pláž: Zátoka Amounda má krásnu piesočnatú pláž, kde sa deti môžu zabaviť pri stavbe pieskových hradov, hraní vo vode alebo účasti na vodných športoch ako napríklad jazda na vodnom skútri a paddleboardingu.

2. Vodný park: Vodný park Watercity sa nachádza v blízkosti a poskytuje deň zábavy pre deti s rôznymi vodnými tobogánmi, lenivými riekami, vlnovými bazénmi a detskými hracími priestormi.

3. Kritský akvárium: Nachádza sa v blízkosti, Kritské akvárium ponúka deťom možnosť preskúmať a oboznámiť sa s morským životom prostredníctvom interaktívnych exponátov a výstav.

4. Go-karting: V Amoudare je dráha pre go-karty, kde staršie deti môžu závodit proti svojim priateľom alebo členom rodiny.

5. Minigolf: V okolí sa nachádza niekoľko minigolfových ihrísk, kde sa deti môžu zdokonaliť vo vkládaní a absolvovať priateľskú súťaž.

6. Jazda na koni: Deti môžu absolvovať jazdecké lekcie alebo ísť na sprievodné jazdy na koni cez krásne krajiny okolitých Amoudary.

7. CretAquarium: Nachádzajúci sa v Heraklione, CretAquarium je len krátka jazda autom od Amoudary a ponúka vzrušujúci vzdelávací zážitok pre deti, umožňujúc im pozorovať rôzne druhy morských živočíchov.

8. Rodinné reštaurácie a kaviarne: Amoudara má množstvo rodinných reštaurácií a kaviarní, ktoré ponúkajú detské menu a hracie priestory pre deti. Celkovo povedané, zátoka Amounda v Amoudara, Grécko, poskytuje rôzne aktivity a atrakcie, ktoré sú zamerané priamo na deti, zabezpečujúc, že si užijú nezabudnuteľnú a príjemnú dovolenku.

Zábava

1. Amoudara Beach: Len krátky prechádzka od hotela, pláž Amoudara ponúka široký piesočnatý pás s krištáľovo čistou vodou, ideálnou na opaľovanie a plávanie.

2. Vodný park Water City: Nachádza sa približne 2 kilometre od hotela, vodný park Water City je obľúbenou atrakciou pre rodiny a milovníkov adrenalínu. Ponúka rôzne tobogany, bazény a vodné aktivity pre zábavu plný deň.

3. Cretaquarium: Nachádza sa približne 6 kilometrov odtiaľ, Cretaquarium je jedno z najväčších akvárií v Európe. Ponúka príležitosť preskúmať morský život prostredníctvom svojich impozantných expozícií a interaktívnych zobrazení.

4. Archeologické múzeum v Heraklione: Nachádza sa v centre mesta, približne 10 kilometrov od hotela, Archeologické múzeum v Heraklione je nevyhnutnou zastávkou pre priaznivcov histórie. Uchováva rozsiahlu zbierku minojských artefaktov, vrátane slávneho disk Phaistos.

5. Historické centrum Herakliona: Preskúmajte živé ulice Herakliona, hlavného mesta Kréty, ktoré je približne 10 kilometrov od hotela. Navštívte benátsky hrad Koules, prejdite sa starým mestom so svojimi obchodmi a kaviarňami, alebo navštívte katedrálu Agios Minas.

6. Palác Knossos: Nachádza sa približne 13 kilometrov od hotela, palác Knossos je historickou pamiatkou známou tým, že bola starodávnou hlavnou mestom minojskej Kréty. Prejdite sa na sprievode pre objavenie ruín vrátane ikonického trónnej miestnosti a kráľovej simsošky.

7. Prírodovedné múzeum Kréty: Nachádza sa v Heraklione, približne 10 kilometrov vzdialené, Prírodovedné múzeum Kréty poskytuje vhľad do rozmanitej flóry a fauny regiónu. Okrem toho uchováva fascinujúce expozície o geológii a paleontológii.

8. Benátske hradby Herakliona: Prejdite sa po dobre zachovaných benátskych hradbách, ktoré obklopujú staré mesto Heraklion. Užite si panoramatické výhľady na mesto a more a dozviete sa viac o histórii opevnení.

9. Park El Greco: Nachádza sa v dedine Fodele, približne 30 kilometrov od hotela, El Greco Park je pokojná botanická záhrada venovaná slávnemu maliarovi El Greco. Park ponúka rôzne druhy rastlín a poskytuje pokojné prostredie pre pokojnú prechádzku.

10. Palác Malia: Nachádza sa približne 22 kilometrov od hotela, palác Malia je ďalšou starovekou minojskou lokalitou. Objevte zvyšky tohto niekdajšieho veľkolepého paláca, vrátane kráľovského komplexu a centrálného dvora, ktoré poskytujú vhľad do minojskej civilizácie.

Vodné aktivity

Zátoka Amounda v Amoudara, Grécko je populárna destinácia pre vodné aktivity, najmä počas letných mesiacov. Tu sú niektoré z vodných aktivít, ktoré môžete vychutnať:

1. Relaxácia na pláži: Zátoka Amounda ponúka krásnu piesočnatú pláž, kde si môžete oddýchnuť a užívať si slnko. Môžete si prenajať slnečníky a lehátka, aby ste sa pohodlne voľaked užívali úžasné výhľady na zátoku.

2. Plávanie a šnorchlovanie: Krištáľovo čisté vody zátoky Amounda sú ideálne na plávanie a šnorchlovanie. Ponorte sa do osviežujúceho mora a objavte podvodný svet plný farebných rýb a morského života.

3. Jazda na skútroch: Zažite adrenalínový nával, keď budete jazdiť na skútroch na pokojných vodách zátoky. Prenájmy skútrov sú ľahko dostupné pre tých, ktorí hľadajú vzrušujúcu vodnú dobrodružstvo.

4. Jazda na banánovom člne: Naskočte na banánový čln s priateľmi alebo rodinou a užite si vzrušenie byť ťahaný za lodou. Držte sa pevne, keď budete skákať a jazdiť na vlnách pre zábavný zážitok.

5. Kajakovanie a paddleboarding: Prenajmite si kajak alebo paddleboard a objavte zátoku Amounda vo vašom vlastnom tempe. Klznite cez pokojné vody, obdivujte pobrežnú scenériu a dokonca sa vydeľte do blízkych zátok a jaskýň.

6. Loďové prehliadky: Zúčastnite sa loďovej prehliadky a prezrite si pobrežie Amoudara a jeho okolité oblasti. Tieto prehliadky často zahŕňajú zastávky na plážach odľahlých plážach, možnosti šnorchlovania a možnosť objavovať skryté poklady pozdĺž pobrežia.

7. Windsurfing: S priaznivým vetrom a pokojnými vlnami v zátoke je windsurfing populárnou aktivitou tu. Bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený windsurfer, môžete si vziať lekcie alebo prenajať vybavenie, aby ste si užili túto vzrušujúcu vodnú športovú aktivitu.

8. Parasailing: Vzlietnite vysoko nad zátoku Amounda pri parasailingu a užite si dych vyrážajúce pohľady na pobrežie. Je to vzrušujúca aktivita, ktorá ponúka jedinečný pohľad na krásne okolité prostredie. Nezabudnite skontrolovať miestne predpisy, bezpečnostné smernice a podmienky počasia predtým, ako sa zapojíte do akejkoľvek vodnej aktivity.

Top otázky

1. Kde sa nachádza Amouda Bay?

1. Kde sa nachádza Amouda Bay?1

Amouda Bay sa nachádza v Amoudare, Grécku.

2. Za čo je Amouda Bay známa?

2. Za čo je Amouda Bay známa?1

Amouda Bay je známa svojou krásnou piesočnatou plážou, priehľadnou vodou a úchvatným scenériom.

3. Je Amouda Bay populárna turistická destinácia?

3. Je Amouda Bay populárna turistická destinácia?1

Áno, Amouda Bay je populárna turistická destinácia, najmä medzi milovníkmi pláží a tých, ktorí hľadajú relaxačnú dovolenku v Grécku.

4. Aké aktivity môžete robiť v Amouda Bay?

4. Aké aktivity môžete robiť v Amouda Bay?1

V Amouda Bay si návštevníci môžu užiť plávanie, opaľovanie, šnorchlovanie, vodné športy, lodné výlety a preskúmanie okolitého okolia.

5. Sú v Amouda Bay ubytovania a reštaurácie?

5. Sú v Amouda Bay ubytovania a reštaurácie?1

Áno, Amouda Bay ponúka rôzne ubytovacie zariadenia, vrátane hotelov a apartmánov, ako aj reštaurácie a taverny podávajúce miestnu a medzinárodnú kuchyňu.

6. Je Amouda Bay vhodná pre rodiny s deťmi?

6. Je Amouda Bay vhodná pre rodiny s deťmi?1

Áno, Amouda Bay je vhodná pre rodiny s deťmi, pretože pláž je prispôsobená pre deti a je plytká, a okolie ponúka rôzne rodinné aktivity.

7. Ak ďaleko je Amouda Bay od Heraklionu?

7. Ak ďaleko je Amouda Bay od Heraklionu?1

Amouda Bay sa nachádza približne 8 kilometrov na západ od Heraklionu, hlavného mesta Kréty, čo z nej robí ľahko dostupnú z mesta.

8. Môžem si prenajať slnečníky a ležadlá na pláži Amouda Bay?

8. Môžem si prenajať slnečníky a ležadlá na pláži Amouda Bay?1

Áno, na pláži sú zariadenia, kde si môžete prenajať slnečníky a ležadlá pre pohodlný deň na pláži.

9. Je do Amouda Bay verejná doprava?

9. Je do Amouda Bay verejná doprava?1

Áno, Amouda Bay je dobre prepojená verejnou dopravou, vrátane autobusov z Heraklionu a ďalších blízkych miest.

10. Sú nejaké blízke atrakcie, ktoré sa dajú navštíviť z Amouda Bay?

10. Sú nejaké blízke atrakcie, ktoré sa dajú navštíviť z Amouda Bay?1

Áno, niektoré blízke atrakcie, ktoré sa dajú navštíviť z Amouda Bay, zahŕňajú Palác Knossos, Heraklionské archeologické múzeum a malebnú dedinku Agia Pelagia.

Všetky služby a zariadenia

Zábava a relax
 • Bar / Salónik
 • Masáže
 • Masáž / Krásne centrum
 • Záhrada
Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Reštaurácia
 • Parkovanie zdarma
 • Parkovanie
 • Výťah
 • Vysokorýchlostné internetové pripojenie
 • 24-hodinová recepcia
 • Nefajčiarske izby
 • Rodinná izba
 • Izba dostupná pre alergikov
 • Vyhradená fajčiarska časť
 • Podnikové centrum
Zariadenia izieb
 • Klimatizácia
 • Chladnička
 • Pokladnica
 • Kávovar / Čajovar
 • Fén
 • TV
 • Káblová / Satelitná TV
 • Sprcha
 • Súkromná kúpeľňa
 • Súkromný záchod
 • Výber posteľného prádla/vankúšov
 • Stôl
 • Toaletné potreby zdarma
 • Kúpeľné plašte
 • Osuška
 • Servis na izbu
Doplnkové služby
 • Raňajky na izbu
 • Služby práčovne
 • Kopírka
Vodné aktivity
 • Bazén
 • Vonkajší bazén
Pre rodiny s deťmi
 • Opatrovanie detí
 • Postieľky
 • Detské ihrisko
Typ pláže
 • Súkromná pláž
Recenzia hotela Amounda Bay
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.