Grécko, Atény

Modern & Central Apt in Athens

44 Vasileos Georgiou B Atény, Grécko Apartmán
1 ponuka od 73 EUR Zobraziť ponuku
Modern & Central Apt in Athens
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Výťah
 • Fén
Zobraziť všetky zariadenia 11
Poloha
Do centra mesta
2.2 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

44 Vasileos Georgiou B Atény, Grécko

Niektoré atrakcie a pamiatky blízko 'Modern & Central Apt in Athens' v Aténach, Grécko zahŕňajú:

1. Námestie Syntagma: Centrálne námestie v Aténach, známe svojím historickým významom a obklopené dôležitými budovami ako Grécky parlament.

2. Akropolis Atén: Miesto svetového dedičstva UNESCO a jeden z najznámejších starovekých pozostatkov v Grécku, s ikonickými štruktúrami ako Parthenón.

3. Štvrt Plaka: Očarujúca oblasť plná tradičných gréckych domov, úzkych uličiek, obchodov a tavern. Nachádza sa pri nohách Akropolisu.

4. Rímska Agora: Staroveký trhovisko nachádzajúce sa na severe Akropolisu, ponúkajúce pohľad do histórie Atén.

5. Námestie Monastiraki: Živé námestie známe svojím blším trhom, ponúkajúce rôznorodé obchody, pouličnú stravu a tradičné grécke produkty.

6. Národné archeologické múzeum: Najväčšie archeologické múzeum v Grécku, ktoré ukrýva obrovskú zbierku dôležitých artefaktov a pokladov z starovekého Grécka.

7. Pahork Lycabettus: Kopec ponúkajúci panoramatický výhľad na Atény, s lanovkou vedúcou nahor, kde sa nachádza malý kostol.

8. Chrám Olympského Dia: Obrovský staroveký chrám zasvätený gréckemu bohovi Diovi, s kolosálnymi stĺpmi, ktoré dnes stále stoja.

9. Národná záhrada Atén: Krásny verejný park nachádzajúci sa za budovou Gréckeho parlamentu, ponúkajúci pokojné útočisko od ruchu mesta.

10. Štadión Plaka: Najstarší štadión na svete, postavený úplne z mramoru a používaný pre rôzne športové podujatia a vystúpenia. Toto je len výber atrakcií blízko uvedeného hotela a v Aténach, Grécko je ešte veľa ďalších pamiatok na objavovanie.

map
Modern & Central Apt in Athens
Apartmán

Do centra mesta2.2

O hoteli

Zábava

V blízkosti hotela "Modern & Central Apt in Athens" v Aténach, Grécko, sa nachádza niekoľko možností zábavy. Niektoré z populárnych možností zahŕňajú:

1. Múzeum Akropole: Nachádza sa len krátku vzdialenosť od hotela a je povinnou návštevou pre milovníkov histórie a umenia. Predstavuje staré artefakty a sochy z miesta Akropole.

2. Štvrt Plaka: Plaka je očarujúce štvrť s úzkymi uličkami, tradičnými gréckymi domami a živou atmosférou. Je plná obchodov, kavární, reštaurácií a tavern, ponúka skvelú príležitosť na objavovanie gréckej kultúry a kuchyne.

3. Bleší trh Monastiraki: Len niekoľko minút chôdze od hotela sa nachádza rušné trhovisko, kde môžete nájsť široký sortiment položiek, vrátane starožitností, suvenírov, odevov, šperkov a ďalších.

4. Národné archeologické múzeum: Ak vás zaujíma starogrécke umenie a artefakty, národné archeologické múzeum je povinnou návštevou. Uchováva rozsiahlu zbierku archeologických nálezov zo všetkých kútov Grécka, ktoré siahajú cez niekoľko storočí.

5. Kopec Lycabettus: Pre panoramatický výhľad na Atény môžete vybehnúť na kopec Lycabettus. Môžete poň do vrchu alebo si zobrať lanovku. Na vrchole budete mať dychvyrážajúci výhľad na mesto a Egejské more.

6. Aténska koncertná hala: Ak máte záujem o účasť na koncertoch, baletných predstaveniach alebo divadelných vystúpeniach, môžete si skontrolovať harmonogram aténskej koncertnej haly. Počas roka hostí rôzne kultúrne podujatia.

7. Námestie Syntagma: Nachádzajúce sa v srdci Atén, Námestie Syntagma je centrálnym miestom stretnutia a strediskom aktivity. Je obklopené kaviarnami, obchodami a historickými pamiatkami. Môžete tiež sledovať ceremoniál striedania stráží pred budovou parlamentu. To sú len niektoré z možností zábavy v blízkosti hotela. Atény ponúkajú nespočetné atrakcie, pamiatky a kultúrne zážitky, ktoré môžu návštevníci vychutnať.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Výťah
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
Zábava a relax
 • Windsurfing
 • Turistika
Doplnkové služby
 • Úschova batožiny
Vodné aktivity
 • Potápanie
 • Vodné aktivity
Recenzia hotela Modern & Central Apt in Athens
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.