Grécko, Atény

Athenian Neoclassical under the Acropolis

2 Chatzichristou Atény, Grécko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Athenian Neoclassical under the Acropolis
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Zobraziť všetky zariadenia 2
Poloha
Do centra mesta
1.8 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

2 Chatzichristou Atény, Grécko

Hotel "Athenian Neoclassical under the Acropolis" sa nachádza v historickej štvrti Plaka v Aténach, Grécko. Nachádza sa v blízkosti niekoľkých populárnych atrakcií a zariadení. Niektoré významné pamiatky a zariadenia okolo hotela zahŕňajú:

1. Akropolis v Aténach: Slávna staroveká pevnosť s Parthenónom, Erechteionom a ďalšími ikonickými starovekými gréckymi ruinami. Je v pešej vzdialenosti od hotela.

2. Stará Agora: Staroveký trh a miesto zhromaždenia v Aténach, nachádzajúce sa severozápadne od Akropolis.

3. Námestie Monastiraki: Rušné námestie známe svojím živým bleší trhom, obchodmi, tavernami a suvenírmi. Je to krátka prechádzka od hotela.

4. Ulica Ermou: Jedna z hlavných nákupných avenues v Aténach, nachádzajúca sa blízko námestia Monastiraki. Ponúka široký výber maloobchodov a obchodov.

5. Štvrť Plaka: Najstaršia štvrť v Aténach, známa svojimi úzkymi, malebnými uličkami, tradičnými gréckymi tavernami, kaviarňami a malými obchodmi. Hotel sa nachádza v tomto živom prostredí.

6. Rímska Agora: Staroveký rímsky trh nachádzajúci sa na severe Akropolis. Často hostí kultúrne podujatia a koncerty.

7. Námestie Syntagma: Centrálne námestie Atén, domov Hellénskeho parlamentu a Hrobu Neznámeho vojaka. Je to krátka vzdialenosť od hotela.

8. Národné záhrady: Pokojný a bujný verejný park nachádzajúci sa za budovou gréckeho parlamentu. Ponúka relaxačné prostredie na prechádzky a pikniky.

9. Medzinárodné letisko Atény: Hlavné letisko Atén, ktoré sa nachádza približne 40 minút autom alebo verejnou dopravou od hotela.

10. Múzeá: Hotel sa tiež nachádza v blízkosti niekoľkých múzeí, vrátane Akropolského múzea, Národného archeologického múzea a Múzea kykladského umenia. Celkovo pobyt v hoteli "Athenian Neoclassical under the Acropolis" poskytuje jednoduchý prístup k historickým miestam, nákupným oblastiam, reštauráciám a dopravným uzlom, čo ho robí pohodlnou voľbou pre preskúmanie Atén.

map
Athenian Neoclassical under the Acropolis
Apartmán

Do centra mesta1.8

O hoteli

O

Athenian Neoklasicistický pod Akropolou je luxusný hotel v Aténach, Grécko. Nachádza sa pod ikonickou Acropolskou horou, ponúka ohromujúce výhľady na staroveké ruiny a mestskú panorámu. Hotel je známy svojím unikátnym neoklasicistickým dizajnom, ktorý kombinuje moderné vybavenie s tradičnou gréckou architektúrou. Hotel ponúka škálu izieb a apartmánov, aby vyhovel rôznym preferenciám a potrebám hostí. Každá izba je vkusne zariadená, s elegantným nábytkom a príjemnou atmosférou. Izby sú priestranné a dobre vybavené, vybavené moderným vybavením ako je klimatizácia, plochá TV, minibary, trezory a bezplatné Wi-Fi. Hostia si môžu vybrať z rôznych kategórií izieb, vrátane štandardných izieb, deluxe izieb, executive izieb a apartmánov. Niektoré apartmány ponúkajú súkromné balkóny alebo terasy s panoramatickým výhľadom na Akropolu, čím pridávajú extra dotyk luxusu k pobytu. Pokiaľ ide o stravovanie, hotel má reštauráciu na mieste, ktorá podáva lahodnú grécku a medzinárodnú kuchyňu. Hostia sa môžu oddať širokej škále jedál pripravených z čerstvých, lokálne získaných surovín. Reštaurácia ponúka možnosť sedenia vnútri aj vonku, čo umožňuje hostom vychutnať si jedlá s úchvatným výhľadom na Akropolu. Okrem toho má hotel útulné barové priestranstvo, kde sa hostia môžu uvoľniť a vychutnať si pripravené kokteily, vína a rôznorodé nápoje. Bar poskytuje útulnú a elegantnú atmosféru, čo ho robí ideálnym miestom na oddych po dni strávenom objavovaním mesta. Celkovo povedané, Athénsky neoklasicistický pod Akropolou ponúka luxusné ubytovanie v srdci Atén. S elegantnými izbami, úchvatnými výhľadmi a výnimočnými stravovacími možnosťami je to najlepšia voľba pre cestovateľov, ktorí hľadajú nezabudnuteľný pobyt v hlavnom meste Grécka.

Zábava

V blízkosti hotela „Athenian Neoclassical under the Acropolis“ v Aténach, Grécko sa nachádza niekoľko možností zábavy. Tu sú niektoré populárne odporúčania:

1. Muzeum Akropoly: Nachádza sa len krátku prechádzku od hotela, Muzeum Akropoly je nevyhnutnou atrakciou v Aténach. Obsahuje rozsiahlu zbierku starých gréckych artefaktov a poskytuje pohlcujúci zážitok do histórie a kultúry Grécka.

2. Akropolis Atén: Keďže hotel sa nachádza pod Akropolou, môžete ľahko pristupovať k tejto svetovej dedičine UNESCO. Preskúmajte staré ruiny Parthenónu, Propylna, Erechtheion a ďalšie významné štruktúry, ktoré pochádzajú z

5. storočia pred n. l.

3. Štvrť Plaka: Tento historický susedský sa zviesť svojím čarom a živým atmosférou. Prejdite sa jej úzkymi uličkami lemovanými tradičnými domami, obchodmi, tavernami a kaviarňami. Plaka ponúka skvelú príležitosť na jedlo, nákupy a pozorovanie ľudí.

4. Bleší trh Monastiraki: Nachádzajúci sa v blízkosti, tento rušný trh ponúka široký sortiment predmetov, vrátane oblečenia, šperkov, starožitností, suvenírov a ďalších. Je to skvelé miesto na prechádzku, nákupy a vychutnanie si živej atmosféry.

5. Ulica Dionysiou Areopagitou: Táto malebná peší zóna vedie pozdĺž južnej strany Akropoly a je ideálna na pokojnú prechádzku. Vychutnajte si úchvatné výhľady na staré ruiny pri preskúmaní obchodov, kaviarní a pouličných umelcov.

6. Národné archeologické múzeum: Ak vás zaujíma grécka história a kultúra, návšteva Národného archeologického múzea je veľmi odporúčaná. Obsahuje rozsiahlu zbierku artefaktov z rôznych období gréckej histórie.

7. Odeón Herodesa Attica: Tento staroveký amfiteáter, ktorý sa nachádza na juhozápadnom svahu Akropoly, hostí rôzne koncerty, vystúpenia a hudobné udalosti počas letných mesiacov. Skontrolujte program, či sa počas vášho pobytu konajú nejaké predstavenia.

8. Nočný život Atén: Atény ponúkajú živú nočnú scénu s množstvom barov, klubov a hudobných miest. Štvrte Gazi a Psiri sú obzvlášť populárne svojou živou atmosférou a ponúkajú širokú škálu zábavných možností. Upozorňujeme, že niektoré z týchto atrakcií a zábavy môžu mať špecifické prevádzkové hodiny a vstupné. Vždy je dobrý nápad skontrolovať ich príslušné webové stránky alebo sa informovať v hoteli o najaktuálnejších informáciách.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Recenzia hotela Athenian Neoclassical under the Acropolis
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.