Grécko, Atény

A Walk To Acropolis From A Modern Apt In Koukaki

17 Geor. Olimpiou Atény, Grécko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
A Walk To Acropolis From A Modern Apt In Koukaki
Zobraziť ponuku —
Poloha
Do centra mesta
2.4 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

17 Geor. Olimpiou Atény, Grécko

Hotel "A Walk To Acropolis From A Modern Apt In Koukaki" v Aténach, Grécko sa nachádza v štvrti Koukaki, ktorá je známa svojou živou atmosférou, tradičnými gréckymi tavernami a ľahkým prístupom k historickým pamiatkam. Niektoré významné miesta v okolí hotela zahŕňajú:

1. Akropolis Atén: Ikonickej starovekej citadela je len krátkou prechádzkou od hotela. Návštevníci môžu preskúmať Parthenón, divadlo Dionýza a ďalšie staroveké ruiny.

2. Múzeum Akropolis: Nachádzajúci sa priamo vedľa Akropolis, múzeum ukrýva obrovskú zbierku artefaktov a relikvií z antického Grécka.

3. Plaka: Nachádza sa priamo pod Akropolou, Plaka je malebná štvrť s úzkymi uličkami, neoklasicistickými domami, útulnými obchodmi a reštauráciami podávajúcimi tradičnú grécku kuchyňu.

4. Námestie Koukaki: Centrálny námestie Koukaki je živé miesto s kaviarňami, barmi a miestnymi trhmi. Môžete si tu vychutnať šálku kávy alebo sa porozprávať s miestnymi.

5. Kopec Filopappou: Nádherný park ponúkajúci úžasný výhľad na Akropolis, mesto a more. Je to obľúbené miesto na turistiku, piknikovanie alebo jednoducho na pokojnú prechádzku.

6. Chrám Olympského Dia: Tento staroveký chrám je venovaný Diovi, kráľovi olympských bohov. Nachádza sa v blízkosti, len krátka prechádzka od hotela.

7. Národná záhrada Atén: Nachádzajúca sa v srdci Atén, Národná záhrada je oázou zelene s krásnymi chodníkmi, sochami, malým zverincom a botanickým múzeom.

8. Námestie Syntagma: Centrálne námestie Atén je známe svojimi ikonickými pamiatkami, vrátane Gréckeho parlamentu a hrobu Neznámeho vojaka. Je tiež dopravným uzlom s metrom.

9. Monastiráki: Táto živá štvrť je známa svojím bleší trhom, kde môžete nájsť starožitnosti, oblečenie, suveníry a miestne remeslá. Je tiež domovom Monastiráki námestia a starovekého Agóru. Toto sú len niektoré zaujímavosti, ale Atény ponúkajú omnoho viac v oblasti histórie, kultúry a gastronómie.

map
A Walk To Acropolis From A Modern Apt In Koukaki
Apartmán

Do centra mesta2.4

O hoteli

O

Hotel "A Walk To Acropolis From A Modern Apt In Koukaki" sa nachádza v Koukaki, ktorá je živá štvrť v Aténach, Grécko. Hotel ponúka moderné apartmány, ktoré poskytujú pohodlný a praktický pobyt pre hostí. Apartmány v "A Walk To Acropolis From A Modern Apt In Koukaki" sú dobre zariadené a vybavené všetkými potrebnými zariadeniami. Každý apartmán zahŕňa spálňu, obývaciu izbu, kuchyňu a súkromnú kúpeľňu. Apartmány sú priestranné a majú moderný dizajn, zabezpečujúci príjemnú a relaxačnú atmosféru. Hotel poskytuje rôzne zariadenia a služby na zlepšenie pobytu hostí. Niektoré z týchto vybavení môžu zahŕňať bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu, kúrenie, plochú TV, práčku a plne vybavenú kuchyňu s chladničkou, rúrou, sporákom, mikrovlnnou rúrou a kávovarom/čajovarom. Okrem toho môže byť v niektorých apartmánoch jedáleň a balkón alebo terasa, ponúkajúca krásne výhľady na mesto. Hoci hotel priamo neponúka jedlá, hostia môžu využiť plne vybavené kuchyne v ich apartmánoch na prípravu vlastných jedál. To poskytuje flexibilitu a príležitosť zažiť miestnu kuchyňu tým, že nakupujú ingrediencie v blízkych trhoch alebo potravinách. Alternatívne, v blízkosti hotela sa nachádza množstvo reštaurácií, kaviarní a jedální, čo dáva hostom množstvo možností na jedlo. Celkovo povedané, "A Walk To Acropolis From A Modern Apt In Koukaki" ponúka pohodlné a dobre vybavené apartmány na výhodnej lokalite, umožňujúc hostom užívať si svoj pobyt v Aténach a preskúmať historickú oblasť Akropoly.

Zábava

V blízkosti hotela "A Walk To Acropolis From A Modern Apt In Koukaki" v Aténách, Grécko sa nachádza niekoľko zábavných možností. Niektoré z najlepších zábavných atrakcií v okolí zahŕňajú:

1. Múzeum Akropoly: Len krátky prechádzka od hotela sa nachádza Múzeum Akropoly, ktoré je povinnou návštevou pre milovníkov histórie a umenia. Uchováva rozsiahlu zbierku archeologických artefaktov zo starovekého miesta Akropola.

2. Štvrť Plaka: Nachádza sa len pod Akropolou, štvrť Plaka ponúka okúzľujúcu atmosféru s tradičnou architektúrou, úzkymi uličkami, obchodmi a reštauráciami. Je to skvelé miesto na prechádzky, nakupovanie suvenírov alebo dobré jedlo.

3. Námestie Syntagma: Námestie Syntagma je centrálnym námestím Atén a je domovom budovy gréckeho parlamentu. Návštevníci môžu sledovať ceremoniál Výmena stráže, preskúmať Národné záhrady alebo jednoducho relaxovať a pozorovať ľudí.

4. Námestie Monastiraki: Ďalšie živé námestie v Aténach, Monastiraki ponúka ruchľavý trh s predajcovia predávajúcimi starožitnosti, oblečenie, šperky a viac. Je tiež známe svojím bleší trhom a množstvom reštaurácií a kaviarní.

5. Odeón Heródovho Attika: Nachádzajúci sa na južnom svahu Akropoly, tento staroveký amfiteáter hosťuje rôzne kultúrne podujatia a koncerty, najmä počas letných mesiacov. Ponúka ohromujúce pozadie s výhľadom na mesto a Parthenón.

6. Technopolis Industrial Museum: Nachádzajúci sa v štvrti Gazi, tento bývalý plynárenský závod bol premenený na kultúrne a zábavné komplex. Hosťuje umelecké výstavy, koncerty, festivaly a ďalšie podujatia počas celého roka.

7. Národné archeologické múzeum: Ako jedno z najdôležitejších múzeí na svete, táto inštitúcia uchováva rozsiahlu zbierku starogréckych artefaktov, vrátane štatút, keramiky, šperkov a viac. Tieto sú len niektoré príklady mnohých zábavných možností v blízkosti hotela v Koukaki, Atény. Mesto tiež ponúka veľa ďalších atrakcií, reštaurácií a nočných podnikov na preskúmanie.

Top otázky

1. Ako dlho trvá prejsť z moderného apartmánu v Koukaki na Akropolis?

1. Ako dlho trvá prejsť z moderného apartmánu v Koukaki na Akropolis?1

Vzdialenosť pešo z Koukaki na Akropolis je približne 5 kilometrov (93 míľ). Trvá to asi 20-25 minút chôdze, v závislosti od vášho tempa.

2. Je bezpečná cesta na Akropolis z Koukaki?

2. Je bezpečná cesta na Akropolis z Koukaki?1

Áno, cesta z Koukaki na Akropolis je všeobecne bezpečná počas dňa. Štvrť je veľmi živá a dobre monitorovaná políciou. Avšak vždy sa odporúča dodržiavať bežné bezpečnostné opatrenia, ako vyhýbať sa tmavým alebo izolovaným oblastiam v noci.

3. Sú na ceste nejaké pamiatky alebo atrakcie?

3. Sú na ceste nejaké pamiatky alebo atrakcie?1

Áno, počas prechádzky z Koukaki na Akropolis narazíte na niekoľko pamiatok a atrakcií. Medzi ne patrí slávna Stará Agora, Chrámov Hefaista a malebné ulice Plaky. Môžete si tiež vychutnať úchvatné výhľady na Akropolis, keď sa k nej približujete.

4. Sú na ceste nejaké miesta na zastavenie sa na jedlo alebo nápoje?

4. Sú na ceste nejaké miesta na zastavenie sa na jedlo alebo nápoje?1

Určite! Koukaki je známe svojím živým gastronomickým a pitným scenárom, s množstvom kaviarní, tavern a reštaurácií počas cesty na Akropolis. Nájdete tu rôzne možnosti, od tradičnej gréckej kuchyne po medzinárodné jedlá.

5. Môžem použiť verejnú dopravu namiesto chôdze na Akropolis?

5. Môžem použiť verejnú dopravu namiesto chôdze na Akropolis?1

Áno, sú dostupné možnosti verejnej dopravy, ak radšej nechcete ísť pešo. Môžete vziať metro (Linka 2 - červená linka) zo stanice Syngrou-Fix v Koukaki na stanicu Akropolis, ktorá je len krátku prechádzku od vstupu do archeologického miesta Akropolis.

6. Stojí za to ísť pešo na Akropolis z Koukaki?

6. Stojí za to ísť pešo na Akropolis z Koukaki?1

Pre mnohých návštevníkov je chôdza na Akropolis z Koukaki populárnou voľbou. Umožňuje vám preskúmať očarujúce štvrte Atén, objaviť skryté klenoty po ceste a ponoriť sa do príjemnej atmosféry mesta. Navyše sa dostanete k dych berúcim výhľadom na Akropolis a jej okolie, keď sa k nej približujete.

Recenzia hotela A Walk To Acropolis From A Modern Apt In Koukaki
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.