Grécko, Atény

Luxury Apartment In Central Kolonaki

13 Alopekis Atény, Grécko Apartmán
7 ponúk od 95 EUR Zobraziť ponuku
Luxury Apartment In Central Kolonaki
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Chladnička
  • Výťah
  • Dovoz na letisko
Zobraziť všetky zariadenia 3
Poloha
Do centra mesta
1.5 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

13 Alopekis Atény, Grécko

Niektoré populárne pamiatky a atrakcie blízko luxusného apartmánu v centrálnom Kolonaki, Atény, Grécko zahŕňajú:

1. Námestie Kolonaki: Živé námestie s luxusnými butikmi, trendy kaviarňami a reštauráciami.

2. Lykabettos: Významný kopec v centre mesta ponúkajúci panoramatický výhľad na Atény. Dá sa dostať buď lanovkou alebo turistickým chodníkom.

3. Múzeum Akropoly: Moderné múzeum s artefaktmi a sochami z archeologického miesta Akropola, nachádzajúce sa na úpätí kopca Akropola.

4. Námestie Syntagma: Centrálne námestie Atén známe svojimi historickými budovami, gréckym parlamentom a ceremoniálom výmeny stráží.

5. Štvrť Pláka: Malebná štvrť pod Akropolou známa svojimi úzkymi uličkami, tradičnými domami, obchodmi, tavernami a živou atmosférou.

6. Národný park: Krásny park blízko gréckeho parlamentu s bujnou vegetáciou, chodníkmi a niekoľkými pamätníkmi.

7. Námestie Omonoia: Centrálne námestie v Aténach známe svojou rušnou atmosférou, obchodmi a kaviarňami.

8. Chrobákov trh Monastiraki: Živý trh, kde môžu návštevníci objavovať stánky s antikvármi, vintážovým oblečením, suvenírmi a tradičnými gréckymi produktami.

9. Ulica Ermou: Populárna nákupná ulica v Aténach, lemovaná medzinárodnými a miestnymi značkami.

10. Stará Agora v Aténach: Archeologické miesto, ktoré prezentuje pozostatky starovekého trhu, vrátane dobre zachovanej téplej klľúčnej šopačnej. Okrem toho sa v blízkom okolí Kolonakiju nachádza množstvo kaviarní, reštaurácií, barov, galérií a luxusných butikov, ktorých môžu návštevníci objavovať.

map
Luxury Apartment In Central Kolonaki
Apartmán

Do centra mesta1.5

O hoteli

Zábava

V blízkosti hotela 'Luxury Apartment In Central Kolonaki' v Aténach, Grécko, je veľa možností zábavy. Niektoré populárne voľby zahŕňajú:

1. Nakupovanie: Susedstvo Kolonaki je známe svojimi luxusnými butikmi a dizajnovými obchodmi. Môžete preskúmať módné ulice ako Voukourestiou, Skoufa a Patriarchou Ioakeim pre nákupy vysokej kvality.

2. Galérie umenia: Kolonaki je domovom niekoľkých galérií, ktoré predstavujú súčasné grécke a medzinárodné diela. Môžete navštíviť galérie ako Cycladic Art Museum, Benaki Museum a Malliaropouleio Foundation.

3. Reštaurácie a kaviarne: Kolonaki je známe svojou rozmanitou gastronomickou ponukou, ponúkajúcou širokú škálu reštaurácií a kaviarní. Nájdete tu tradičné grécke taverny, trendy bistrá a možnosti medzinárodnej kuchyne, ktorá zodpovedá vašim chuťovým preferenciám.

4. Nočný život: Oblasť je známa aj svojím živým nočným životom. V okolí Kolonaki je mnoho barov a klubov, kde si môžete vychutnať nápoje, hudbu a tanec až do skorých ranných hodín.

5. Kultúrne pamiatky: Atény sú bohaté na históriu a kultúru. Môžete objavovať známe pamiatky ako Akropolis, Parthenón a starovekú Agoru, ktoré sa nachádzajú na krátkej vzdialenosti od Kolonaki.

6. Letné kino: Atény sú známe svojimi letnými kinami, ktoré ponúkajú jedinečný zážitok z pozerania filmov. Môžete si vychutnať film pod hviezdami v podnikoch ako Cine Thisio alebo Cine Paris.

7. Aténska koncertná hala: Pre tých, ktorí si užívajú klasickú hudbu alebo živé predstavenia, je v blízkosti Aténska koncertná hala. Počas celeho roka sa tam konajú rôzne koncerty, balety a divadelné predstavenia.

8. Zelené priestory: Kolonaki je blízko niekoľkých zelených parkov, kde si môžete oddýchnuť a vychutnať si prírodu. Národná záhrada, Aristotelov Lykeum a park Pedion tou Areos sú v blízkosti. Tieto sú len niektoré príklady zábavných možností v blízkosti hotela 'Luxury Apartment In Central Kolonaki' v Aténach, Grécko. Oblasť ponúka rôznorodú škálu aktivít, ktoré vyhovujú rôznym záujmom.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia izieb
  • Chladnička
Zariadenia hotela
  • Výťah
Doplnkové služby
  • Dovoz na letisko
Recenzia hotela Luxury Apartment In Central Kolonaki
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.