Grécko, Atény

A Chic Kolonaki Apartment

Skoufa 55 Atény, Grécko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
A Chic Kolonaki Apartment
A Chic Kolonaki Apartment
A Chic Kolonaki Apartment
A Chic Kolonaki Apartment
A Chic Kolonaki Apartment
A Chic Kolonaki Apartment
A Chic Kolonaki Apartment
A Chic Kolonaki Apartment
A Chic Kolonaki Apartment
A Chic Kolonaki Apartment
A Chic Kolonaki Apartment
A Chic Kolonaki Apartment
A Chic Kolonaki Apartment
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Zobraziť všetky zariadenia 2
Poloha
Do centra mesta
0.9 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Skoufa 55 Atény, Grécko

Okolo hotela "A Chic Kolonaki Apartment" v Aténach v Grécku sa nachádza niekoľko významných atrakcií a zariadení. Tu sú niektoré z nich:

1. Kolonaki námestie: Hotel sa nachádza v životej štvrti Kolonaki, známej svojimi luxusnými butikmi, kaviarňami a reštauráciami. Kolonaki námestie je centrálnym zhromažďovacím miestom v oblasti a ponúka živú atmosféru.

2. Kolonaki nákupné štvrte: Hotel sa nachádza v pešej vzdialenosti od mnohých luxusných obchodov vrátane medzinárodných módnych značiek, dizajnových butikov a luxusných obchodov. Návštevníci môžu preskúmať módnú štvrť a oddať sa nakupovaniu.

3. Kultúrne a historické pamiatky: V blízkosti sa nachádzajú atrakcie, ako je Benaki Museum, ktoré zobrazuje grécke umenie a historické artefakty, a Museum of Cycladic Art, známe svojou zbierkou cykladických umelých diel. Národná záhrada, pokojný zelený priestor, je tiež dosiahnuteľná.

4. Lycabettus Hill: Táto hora, ktorá sa nachádza v blízkosti, ponúka panoramatický výhľad na Atény a je obľúbeným miestom na turistiku alebo jazdu lanovkou. Na vrchole Lycabettus Hill môžu návštevníci nájsť malý kostol a kaviareň.

5. Reštaurácie a kaviarne: Hotel je obklopený rôznymi reštauráciami, kaviarňami a barmi, ktoré ponúkajú rôzne kuchyne a atmosféry. Návštevníci môžu preskúmať miestnu gastronomickú scénu a vychutnať si jedlo alebo nápoj.

6. Luxusné hotely: Vzhľadom na luxusnú povahu štvrte Kolonaki je v okolí niekoľko luxusných hotelov. Tieto hotely ponúkajú ďalšie zariadenia a služby, čo robí oblasť atraktívnym miestom pre návštevníkov.

7. Verejná doprava: Hotel sa nachádza v blízkosti verejných dopravných možností, vrátane staníc metra a autobusových zastávok, čo umožňuje jednoduchý prístup k iným častiam Atén a jej atrakciám. Prosím, všimnite si, že konkrétne podniky a atrakcie sa môžu časom meniť, preto je vždy dobrý nápad skontrolovať aktualizované informácie a odporúčania od miestnych zdrojov pred návštevou.

map
A Chic Kolonaki Apartment
Apartmán

Do centra mesta0.9

O hoteli

Zábava

V blízkosti hotela 'A Chic Kolonaki Apartment' v Aténach, Grécko je niekoľko možností na zábavu. Tu sú niektoré návrhy:

1. Nakupovanie: Hotel sa nachádza v luxusnej štvrti Kolonaki, známej svojimi luxusnými butikmi a návrhárskymi obchodmi. Môžete preskúmať módné nákupné ulice ako Voukourestiou, Skoufa a Tsakalof, kde nájdete medzinárodné značky, ako aj miestne dizajnérske obchody.

2. Múzeá a galérie: Kolonaki je tiež domovom mnohých umeleckých galérií a múzeí. Môžete navštíviť Benaki Museum, Museum of Cycladic Art a Byzantine a Christian Museum, ktoré sa nachádzajú v blízkosti hotela. Tieto múzeá obsahujú impresívne zbierky gréckeho umenia a artefaktov.

3. Reštaurácie a bary: Kolonaki ponúka širokú škálu stravovacích možností, od tradičných gréckych tavern až po súčasné fúzne reštaurácie. Môžete preskúmať miestnu kuchyňu a oddať sa gréckym lahôdkam. Neskôr môžete navštíviť moderné bary a koktailové salóny v okolí pre živú noc.

4. Námestie Syntagma: Krátka prechádzka od hotela vás zavedie na Námestie Syntagma, centrálny námestie Atén. Tu môžete sledovať ceremoniálne striedanie stráží pred budovou parlamentu, preskúmať Národný záhradný park, alebo si oddýchnuť v jednej z kaviarní a sledovať prechádzajúci svet.

5. Akropolis: Len krátky vzdialenosť od hotela je ikonická Akropolis, nevyhnutné miesto na návštevu v Aténach. Môžete preskúmať staré ruiny Parthenónu, chrám Olympijského boha Dia a ďalšie významné historické lokality. Nezabudnite navštíviť múzeum Akropolis, ktoré predstavuje fascinujúcu zbierku starogréckych artefaktov. Tieto sú len niektoré z možností zábavy v blízkosti hotela 'A Chic Kolonaki Apartment' v Aténach. Táto oblasť ponúka živú zmes kultúry, nákupov, stravovania a historických pamiatok na preskúmanie počas vášho pobytu.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Recenzia hotela A Chic Kolonaki Apartment
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.