Grécko, Atény

Acropolis Luxury House

10 Amfiktionos Atény, Grécko Rekreačný Prenájom
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Acropolis Luxury House
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Chladnička
 • Minibar
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
Zobraziť všetky zariadenia 7
Poloha
Do centra mesta
1.2 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

10 Amfiktionos Atény, Grécko

V blízkosti hotela "Acropolis Luxury House" v Aténach, Grécko, nájdete niekoľko atrakcií a zariadení. Tu sú niektoré významné miesta a pamiatky v blízkosti:

1. Akropolis v Aténach: Najznámejšia pamiatka v Aténach, nachádza sa len krátku prechádzku od hotela. Je to starobylá pevnosť, ktorá obýva Parthenón a ponúka panoramatický výhľad na mesto.

2. Parthenón: Nádherný chrám nachádzajúci sa na vrchole Akropoly venovaný bohyne Athéne, patrónke Atén.

3. Štvrť Pláka: Známa ako "Štvrť bohov", je to očarujúca oblasť s úzkymi uličkami, tradičnými domami, živými reštauráciami, kaviarňami a obchodmi. Susedí s hotelom Acropolis Luxury House.

4. Múzeum Akropolis: Moderné múzeum, ktoré prezentuje starobylé artefakty objavené okolo Akropoly. Ponúka pohlcujúci zážitok do histórie a kultúry starovekých Atén.

5. Staroveká Agora v Aténach: Jedno z najlepšie zachovaných starovekých trhovísk na svete, nachádza sa v pešej vzdialenosti od hotela. Bolo srdcom mesta v klasických časoch.

6. Chrám Olympejského Dia: Obrovský starobylý chrám zasvätený Diovi, kráľovi olympských bohov. Nachádza sa na krátkej vzdialenosti od hotela.

7. Námestie Syntagma: Centrálne námestie Atén, domov Gréckeho parlamentu a hrobu Neznámeho vojaka. Je to živá oblasť s luxusnými obchodmi, hotelmi a reštauráciami.

8. Ulica Ermou: Obliekaná nákupná ulica v Aténach, známa svojimi miestnymi a medzinárodnými obchodmi so značkovým oblečením. Ponúka široký výber módy, doplnkov a suvenírov.

9. Bleší trh Monastiráki: Živá trhová oblasť s rôznymi obchodmi ponúkajúcimi antikvity, tradičné remeslá, oblečenie a suveníry. Je to živé miesto na objavovanie miestnej kultúry a nájdenie jedinečných predmetov.

10. Národný park: Pokojná oáza v srdci Atén, nachádza sa blízko parlamentu. Ponúka krásne zelené trávniky, zatienené chodníky a malé jazerá. To sú len niektoré z atrakcií a zariadení v okolí hotela Acropolis Luxury House v Aténach, Grécko. Preskúmanie okolitého prostredia by vám poskytlo bohatý kultúrny zážitok a možnosť ponoriť sa do histórie a krásy mesta.

map
Acropolis Luxury House
Rekreačný Prenájom

Do centra mesta1.2

O hoteli

O

The Acropolis Luxury House je hotel nachádzajúci sa v Aténach v Grécku. Ponúka škálu vybavení a služieb, aby zabezpečil pohodlný a príjemný pobyt pre hostí. Hotel disponuje priestrannými a elegantne zariadenými izbami. Každá izba je vybavená moderným vybavením ako je klimatizácia, plochá TV, minibar, trezor a bezplatné Wi-Fi pripojenie. Izby tiež majú súkromné kúpeľne s bezplatnými toaletnými potrebami. Hostia si môžu vybrať z rôznych typov izieb, vrátane štandardných izieb, deluxe izieb a apartmánov. Izby ponúkajú krásne výhľady na mesto alebo na Akropolu, niektoré izby majú tiež balkóny. Hotel má reštauráciu na mieste, ktorá podáva rôzne lahodné grécke a medzinárodné jedlá. Hostia si môžu vychutnať svoje jedlá v útulnej a štýlovej atmosfére. Reštaurácia tiež ponúka bufetovú raňajky každé ráno, ktorá zahŕňa teplé aj studené možnosti. Okrem reštaurácie má hotel bar, kde si hostia môžu oddýchnuť a vychutnať si široký výber nápojov a koktailov. Izbová služba je tiež k dispozícii pre tých, ktorí uprednostňujú stravu v pohodlí svojich izieb. The Acropolis Luxury House poskytuje škálu služieb na zlepšenie zážitku hostí. Tieto zahŕňajú 24-hodinovú recepciu, koncierge služby, úschovňu batožiny a cestovnú informačnú službu. Hotel tiež môže zabezpečiť prepravu z letiska a požičanie auta na požiadanie. Poloha hotela je ďalšou výhodou. Nachádza sa v srdci Atén, blízko hlavných turistických atrakcií ako je Akropolis, Parthenón a historická štvrť Plaka. Mnoho obchodov, reštaurácií a zábavných miest je tiež v pešej vzdialenosti. Celkovo The Acropolis Luxury House ponúka pohodlné ubytovanie, lahodné stravovacie možnosti a výhodnú polohu pre hostí navštevujúcich Atény v Grécku.

Zábava

V blízkosti hotela 'Acropolis Luxury House' v Aténach, Grécko, existuje niekoľko zábavných možností. Tu sú niektoré návrhy:

1. Múzeum Akropoly: Tento svetový špičkový múzeum zobrazuje starogrécke artefakty a sochy a je len krátku prechádzku od hotela.

2. Akropolis v Aténach: Tento historický pamätník sa nachádza na vrchole kopca a ponúka úžasné výhľady na mesto. Návštevníci môžu preskúmať staré ruiny a dozvedieť sa o gréckej histórii a mytológii.

3. Štvrť Plaka: Poznáma ako "Štvrť bohov", Plaka sa nachádza na úpätí Akropoly a ponúka pôvabnú atmosféru s úzkymi uličkami lemovanými obchodmi, reštauráciami a kaviarňami.

4. Kupcovský trh Monastiraki: Rušné trhisko, kde môžete nájsť široký sortiment tovaru, vrátane starožitností, odevov, šperkov a suvenírov.

5. Národné archeologické múzeum: Pokladá sa za jedno z najväčších múzeí na svete a ukrýva obrovskú zbierku starogréckych artefaktov, vrátane soch, výkrutníkov a fresiek.

6. Námestie Syntagma: Nachádzajúce sa v srdci Atén, námestie Syntagma je domovom parlamentu a je živým centrom aktivity. Pozrite si ceremoniál výmeny hliadky alebo si oddýchnite v blízkych záhradách.

7. Ulica Dionysiou Areopagitou: Táto pešia ulica sa čiastočne od múzea Akropoly až po starodávny chrám Olympijského Dia, je lemovaná kaviarňami, reštauráciami a obchodmi. Je to príjemné miesto na pokojnú prechádzku.

8. Athénske kinosázy pod holým nebom: Počas letných mesiacov si môžete vychutnať vonkajšie filmové projekcie v rôznych kinosálach pod holým nebom po celej meste. Je to jedinečný a pôvabný spôsob, ako sledovať film. Toto sú len niektoré zábavné možnosti v blízkosti hotela 'Acropolis Luxury House' v Aténach. V tejto aktívnej metropole je mnoho ďalších atrakcií a aktivít na preskúmanie.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Minibar
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
Doplnkové služby
 • Dovoz na letisko
Recenzia hotela Acropolis Luxury House
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.