Grécko, Atény

Rent apartment near sea in the Athens Center

3 Achilleos 2nd floor Atény, Grécko Apartmán
7 ponúk od 87 EUR Zobraziť ponuku
Rent apartment near sea in the Athens Center
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Výťah
 • Fén
 • Windsurfing
 • Dovoz na letisko
Zobraziť všetky zariadenia 14
Poloha
Do centra mesta
7.4 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

3 Achilleos 2nd floor Atény, Grécko

map
Rent apartment near sea in the Athens Center
Apartmán

Do centra mesta7.4

O hoteli

Deti

Existuje niekoľko aktivít a atrakcií pre deti, ktoré prenajmú apartmán pri mori v Centre Atén, Grécko. Tu sú niektoré možnosti:

1. Pláže: Atény majú krásne pláže, kde sa deti môžu kúpať, hrať sa v piesku a užívať si vodné športy. Niektoré obľúbené pláže zahŕňajú Glyfada Beach, Vouliagmeni Beach a Alimos Beach.

2. Allou! Fun Park: Tento zábavný park v Aténach ponúka širokú škálu zábavy, horských dráh a atrakcií vhodných pre deti všetkých vekových kategórií. Má tiež venovanú oblasť pre batoľatá.

3. Attica Zoologickej záhrady: Nachádzajúcej sa v blízkosti Atén, táto zoo domov stoviek zvierat z rôznych kontinentov. Deti môžu objavovať zoo, interagovať so zvieratami a navštevovať vzdelávacie predstavenia.

4. Národné archeologické múzeum: Hoci nie je špeciálne zamerané na deti, toto múzeum zobrazuje množstvo starovekých artefaktov, vrátane múmií a soch, čo môže byť fascinujúce pre deti zaujaté históriou a archeológiou.

5. Aténsky Planetárium: Deti sa môžu učiť o astronómii, planétach a vesmíre prostredníctvom interaktívnych expozícií, digitálnych projekcií a zážitkov s virtuálnou realitou v Aténskom Planetáriu.

6. Aténsky Veselý Vlak: Zábavný a zábavný spôsob, ako deti preskúmať mesto, Aténsky Veselý Vlak ich zavedie na sprievodnú prehliadku hlavných pamiatok a historických lokalít Atén.

7. Helénske Detské Múzeum: Toto interaktívne múzeum podporuje praktické učenie a imaginatívnu hru pre deti. Ponúka rôzne expozície, dielne a aktivity, ktoré podporujú kreativitu a učenie.

8. Aténsky Olympijský Športový Komplex: Deti, ktoré majú záujem o šport, môžu navštíviť tento komplex, kde sa konali Letné olympijské hry 2004. Môžu vidieť rôzne športové areály a dokonca sa zúčastniť činností ako plávanie, cyklistika alebo tenis. Toto sú len niektoré príklady mnohých aktivít dostupných pre deti v Aténach, Grécku, najmä v pobrežných oblastiach blízko centra mesta.

Zábava

V blízkosti hotela „Prenájom apartmánu pri mori v Aténskom centre“, Atény, Grécko, existuje niekoľko možností zábavy. Niektoré z obľúbených možností zahŕňajú:

1. Múzeum Akropoly: Nachádza sa len krátku vzdialenosť, Múzeum Akropoly je must-visit pre nadšencov do histórie a umenia. Uchováva rozsiahlu kolekciu starých artefaktov a ponúka úžasné výhľady na Akropolu.

2. Plaka: Historická štvrť známa svojimi úzkymi uličkami, tradičnými domami a živou atmosférou. Plaka je skvelá na pokojné prechádzky, nákupy v miestnych butikoch a stravovanie v gréckych tavernách.

3. Trh v Monastiráki: Tento rušný trh je známy pre svoj široký sortiment produktov, vrátane antikvít, suvenírov, odevov a tradičného remesla. Je to skvelé miesto na preskúmanie gréckej kultúry a nájsť jedinečné veci.

4. Národné archeologické múzeum: Jedno z najväčších a najdôležitejších múzeí v Grécku, Národné archeologické múzeum uchováva rozsiahlu kolekciu klasických starožitností. Je to nevyhnutná návšteva pre nadšencov do histórie.

5. Námestie Syntagma: Nachádza sa v srdci Atén, Námestie Syntagma je centrálnym miestom stretnutia a centrom nakupovania, stravovania a pozorovania ľudí. Námestie je tiež domovom gréckeho parlamentu a zahŕňa ceremoniál zmeny stráží.

6. Marina Flisvos: Ak máte záujem o prímorský zážitok, vyberte sa do Maríny Flísvos. Ponúka rôzne možnosti stravovania, kaviarne, bary a nábrežné promenády. Môžete si užiť pokojnú prechádzku alebo prenajať bicykel a preskúmať pobrežnú oblasť.

7. Aténska koncertná hala: Známa pre svoje výnimočné akustiku a svetové predstavenia, Aténska koncertná hala hostí rôzne koncerty, operu, tanec a divadelné podujatia. Skontrolujte ich program na nadchádzajúce predstavenia.

8. Lykavittos: Na panoramatické výhľady na Atény, vyjdite na vrch Lykavittos. Na jeho vrchole nájdete kaplnku a terasu, kde si môžete vychutnať dychberúci výhľad na mesto. Tieto sú len niektoré návrhy a v blízkosti hotela je k dispozícii mnoho ďalších zábavných možností. Odporúča sa skontrolovať miestne zoznamy udalostí a požiadať personál hotela o personalizované odporúčania na základe vašich záujmov a preferencií.

Top otázky

1. Ako môžem prenajať byt pri mori v Centre Atén, Atény, Grécko?
1. Ako môžem prenajať byt pri mori v Centre Atén, Atény, Grécko?1

Môžete začať hľadaním online na rôznych platformách pre prenájom alebo kontaktovaním miestnych realitných agentúr, ktoré sa špecializujú na prenájom bytov v Aténach. Presne uveďte vaše požiadavky na byt pri mori v Centre Atén, aby ste našli vhodné možnosti.

2. Aký je priemerný nájom pre byt pri mori v Centre Atén?
2. Aký je priemerný nájom pre byt pri mori v Centre Atén?1

Priemerný nájom pre byt pri mori v Centre Atén sa môže líšiť v závislosti na veľkosti, polohe, vybavení a celkovom stave nehnuteľnosti. Avšak vo všeobecnosti sa dajú očakávať nájomné ceny od €800 do €2000 mesačne.

3. Sú poplatky za energie typicky zahrnuté v nájme?
3. Sú poplatky za energie typicky zahrnuté v nájme?1

Záleží od nájomnej zmluvy. Niektoré byty môžu zahŕňať poplatky za vodu a kúrenie v nájme, zatiaľ čo iné vám môžu vyžadovať, aby ste za ne platili samostatne. Uistite sa, že to preveríte s prenajímateľom alebo vlastníkom nehnuteľnosti pred podpisom zmluvy.

4. Je ťažké nájsť parkovanie blízko bytov v Centre Atén?
4. Je ťažké nájsť parkovanie blízko bytov v Centre Atén?1

Parkovanie v Centre Atén môže byť celkom ťažké, najmä pri mori, kde je veľký dopyt. Mnohé byty nemusia mať vyhradené parkovacie miesta a parkovanie na ulici môže byť obmedzené. Avšak niektoré budovy môžu ponúkať parkovacie zariadenia alebo môžete zvážiť prenájom parkovacieho miesta v blízkosti za dodatočný poplatok.

5. Aké vybavenie môžem očakávať v bytoch pri mori v Centre Atén?
5. Aké vybavenie môžem očakávať v bytoch pri mori v Centre Atén?1

Byty pri mori v Centre Atén sa môžu líšiť vo vybavení, ale mnohé budú ponúkať základné funkcie ako klimatizáciu, kúrenie, vybavené kuchyne a niekedy balkóny alebo terasy s výhľadom na more. Niektoré budovy môžu mať aj výťahy, bezpečnostné systémy alebo prístup k zdieľaným zariadeniam ako sú bazény alebo fitnescentrá.

6. Sú byty pri mori v Centre Atén obvykle zariadené alebo nezariadené?
6. Sú byty pri mori v Centre Atén obvykle zariadené alebo nezariadené?1

Byty môžu byť nachádzané ako zariadené, tak aj nezariadené pri mori v Centre Atén. Môžete si vybrať podľa vašich preferencií a potrieb. Zariadené byty typicky prichádzajú so základným nábytkom a spotrebičmi, zatiaľ čo nezariadené byty vyžadujú, aby ste si priniesli svoj vlastný nábytok.

7. Aká je typická dĺžka nájomnej zmluvy pre byty pri mori v Centre Atén?
7. Aká je typická dĺžka nájomnej zmluvy pre byty pri mori v Centre Atén?1

Dĺžka nájomnej zmluvy pre byty pri mori v Centre Atén sa môže líšiť, ale väčšina prenajímateľov preferuje minimálnu dĺžku nájmu 1 rok. Niektorí môžu ponúkať aj krátkodobý prenájom, ale môže to prísť s vyššou cenou.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
 • Whirlpool
Zariadenia hotela
 • Výťah
 • Vyhradená fajčiarska časť
Zábava a relax
 • Windsurfing
 • Turistika
Doplnkové služby
 • Dovoz na letisko
 • Informačná služba
Vodné aktivity
 • Rybárčenie
 • Potápanie
 • Vodné aktivity
Pre rodiny s deťmi
 • Detské ihrisko
Recenzia hotela Rent apartment near sea in the Athens Center
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.