Grécko, Atény

Alexander Amazing

Agiou Alexandrou 86 Atény, Grécko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Alexander Amazing
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Zobraziť všetky zariadenia 2
Poloha
Do centra mesta
6.4 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Agiou Alexandrou 86 Atény, Grécko

Hotel 'Alexander Amazing' sa nachádza v centre Atén, Grécko. Tu sú niektoré z populárnych atrakcií a pamiatok, ktoré sa nachádzajú okolo hotela:

1. Národné archeologické múzeum Atén: Jedno z najväčších a najdôležitejších múzeí v Grécku, zobrazujúce bohatú zbierku gréckych starožitností.

2. Námestie Omonia: Centrálne námestie v Aténach s obchodmi, reštauráciami a kaviarňami.

3. Bolševník Monastiraki: Živý trh s rôznymi obchodmi, ktoré predávajú starožitnosti, odevy, šperky, suveníry a ďalšie.

4. Námestie Syntagma: Centrálne námestie Atén, kde nájdete Helénsky parlament a hrob Neznámeho vojaka.

5. Štvrť Plaka: Známa ako "Štvrť bohov," je historickou oblasťou s úzkymi uličkami, tradičnými domami a množstvom tavern, kaviarní a obchodov.

6. Múzeum Akropolis: Svetoznáme múzeum venované artefaktom nájdeným na vrchu Akropolis, ponúkajúce fascinujúci pohľad na starovekú grécku históriu.

7. Akropolis Atén: Ikony kopcovitý pevnosť s Partenónom, Erechteionom a ďalšími starovekými štruktúrami, ponúkajúcimi pohľady na Atény.

8. Staroveká Agora Atén: Dobrý zachovaný staroveký trh, ktorý bol centrom sociálnych, politických a ekonomických aktivít v starovekých Aténach.

9. Ulica Ermou: Obliebená nákupná štvrť v Aténach s širokou škálou medzinárodných a miestnych značiek.

10. Aténsky stredný trh: Rušný trh, kde môžete nájsť čerstvé ovocie, mäso, ryby, korenie a tradičné grécke produkty. Toto sú len niektoré príklady atrakcií, ktoré sú blízko hotela 'Alexander Amazing' v Aténach, Grécku.

map
Alexander Amazing
Apartmán

Do centra mesta6.4

O hoteli

O

Hotel Alexander Amazing sa nachádza v Aténach, Grécko. Ponúka luxusný a pohodlný pobyt pre hostí, ktorí navštívia mesto. Hotel disponuje širokou škálou zariadení a služieb, aby zabezpečil príjemný pobyt svojim hosťom. Izby v hoteli Alexander Amazing sú navrhnuté moderným a elegantným dizajnom. Každá izba je vybavená pohodlnými posteľami, klimatizáciou, TV s plochou obrazovkou, minibarom a súkromnými kúpeľňami. Niektoré izby ponúkajú úchvatné výhľady na mesto alebo záhradu hotela. Hosťia si môžu vychutnať rôzne jedlá v reštaurácii hotela. Reštaurácia ponúka menu, ktoré obsahuje medzinárodnú aj grécku kuchyňu pripravenú šikovnými šéfkuchármi s použitím čerstvých a lokálnych surovín. Reštaurácia tiež ponúka raňajkový bufet, čo umožňuje hosťom začať deň lahodným jedlom. Pre tých, ktorí chcú relaxovať a odpočívať, hotel disponuje spa a wellness centrom. Hosťia sa môžu potešiť rôznymi liečbami a terapiami, vrátane masáží, ošetrení tváre a tela. Na mieste je tiež fitnescentrum pre nadšencov fitness. Okrem svojich zariadení hotel taktiež ponúka služby ako non-stop recepcia, koncierge, izbová služba, práčovňa a bezplatné Wi-Fi po celom hoteli. Personál hotela je známy svojou priateľskou a pozornou službou, ktorá zabezpečuje, že potreby hostí sú splnené počas ich pobytu. Poloha hotelu Alexander Amazing je ďalším vrcholom. Nachádza sa v dostupnej oblasti, blízko populárnych turistických atrakcií, nákupných oblastí, reštaurácií a verejnej dopravy. Hosťia môžu ľahko preskúmať mesto a jeho známe pamiatky ako Akropolis a Parthenón. Celkovo Alexander Amazing poskytuje pohodlný a luxusný pobyt pre cestovateľov, ktorí navštívia Atény, Grécko. Ponúka dobre vybavené izby, lahodné jedlá a širokú škálu zariadení, aby zabezpečil nezabudnuteľný pobyt.

Zábava

1. Museum Akropolis: Nachádza sa len krátku vzdialenosť od hotela, Museum Akropolis je must-visit pre nadšencov histórie a umenia. Uchováva rozsiahlu kolekciu artefaktov z Akropoly v Aténach.

2. Štvrt Plaka: Nachádza sa pod úpätím Akropolis, štvrt Plaka je známa svojou tradičnou gréckou atmosférou. Tu môžete preskúmať úzke uličky s radom obchodov, kaviarní a reštaurácií, ktoré ponúkajú autentickú grécku kuchyňu.

3. Bleší trh Monastiraki: Nachádza sa v srdci Atén, bleší trh Monastiraki je živý a rušný trh, kde nájdete rôzne produkty, vrátane antikvít, šperkov, oblečenia a suvenírov.

4. Národné archeologické múzeum: Toto múzeum uchováva rozsiahlu kolekciu starogréckych artefaktov, vrátane sochárstva, keramiky a šperkov. Je skvelým miestom na získanie viac informácií o gréckej histórii a kultúre.

5. Herod Atická Odeón: Nachádza sa na južnom svahu Akropolis, Herod Atická Odeón je staroveké amfiteáter, ktorý stále hostí živé vystúpenia, ako sú koncerty a divadelné predstavenia. Skontrolujte program počas vášho pobytu pre nadchádzajúce udalosti.

6. Národná záhrada v Aténach: Ak hľadáte pokojné útočisko, Národná záhrada v Aténach je miestom, kam ísť. Je to veľký verejný park s krásnou zeleňou, sochami a malými jazerami. Môžete si tu urobiť prechádzku alebo si oddýchnuť na trávnatej ploche.

7. Sopka Lycabettus: Pre dychberúci výhľad na Atény, môžete vyšplhať na sopku Lycabettus. Na vrchole nájdete malý kostol a kaviareň, kde si môžete vychutnať panoramatický výhľad na mesto.

8. Technopolis: Nachádza sa v štvrti Gazi, Technopolis je kultúrno-zábavný komplex umiestnený v bývalom plynárenskeom zariadení. Hostí rôzne udalosti, vrátane hudobných festivalov, výstav a umeleckých inštalácií.

9. Námestie Syntagma: Nachádza sa v srdci Atén, námestie Syntagma je centrálnym uzlom, kde môžete vidieť výmenu stráži pred Helenickým parlamentom. Námestie je tiež obklopené obchodmi, kaviarňami a reštauráciami.

10. Aténska koncertná hala: Ak máte záujem o klasickú hudbu alebo divadelné predstavenia, Aténska koncertná hala je skvelým miestom na návštevu. Hostí rôzne koncerty, opery, balety a divadelné predstavenia.

Top otázky

1. Kde sa nachádza Alexander Amazing?
1. Kde sa nachádza Alexander Amazing?1

Alexander Amazing sa nachádza v Aténach, Grécko.

2. Čo ponúka Alexander Amazing?
2. Čo ponúka Alexander Amazing?1

Alexander Amazing ponúka rôzne služby, ako sú sprievodné túry, poznávacie výlety a šitý itinerár v Aténach a okolitých oblastiach.

3. Ako môžem rezervovať túru s Alexander Amazing?
3. Ako môžem rezervovať túru s Alexander Amazing?1

Túru s Alexander Amazing môžete rezervovať navštívením ich oficiálnej webovej stránky alebo priamym kontaktovaním ich zákazníckeho servisu.

4. Aké populárne túry ponúka Alexander Amazing?
4. Aké populárne túry ponúka Alexander Amazing?1

Niektoré populárne túry ponúkané spoločnosťou Alexander Amazing zahŕňajú túru po Akropole a Parthéne, starovekú ágoru a Plaku a nočnú túru po Aténach.

5. Akú dlho zvyčajne trvajú túry?
5. Akú dlho zvyčajne trvajú túry?1

Dĺžka túr ponúkaných spoločnosťou Alexander Amazing sa líši v závislosti na konkrétnej túre, ale väčšina túr trvá od 2 do 4 hodín.

6. Poskytuje Alexander Amazing dopravu pre túry?
6. Poskytuje Alexander Amazing dopravu pre túry?1

Áno, Alexander Amazing poskytuje dopravu pre túry. Majú pohodlné vozidlá, aby zabezpečili pohodlný a príjemný zážitok z cestovania.

7. Sú túry s vedením?
7. Sú túry s vedením?1

Áno, všetky túry ponúkané spoločnosťou Alexander Amazing sú s vedením. Ich profesionálni a znalí sprievodcovia poskytujú zaujímavé informácie a zaujímavé príbehy o atrakciách.

8. Vie Alexander Amazing zorganizovať šitý itinerár?
8. Vie Alexander Amazing zorganizovať šitý itinerár?1

Áno, spoločnosť Alexander Amazing vie zorganizovať šité itineráre podľa vašich preferencií a záujmov. Môžete kontaktovať ich tím a diskutovať o vašich špecifických požiadavkách.

9. Sú túry vhodné pre všetky vekové kategórie?
9. Sú túry vhodné pre všetky vekové kategórie?1

Áno, túry ponúkané spoločnosťou Alexander Amazing sú vhodné pre ľudí všetkých vekových kategórií. Zabezpečujú zábavný zážitok pre rodiny, jednotlivcov a skupiny.

10. Je nutné rezervovať vopred?
10. Je nutné rezervovať vopred?1

Je vhodné rezervovať si túru s Alexander Amazing vopred, najmä počas špičky turistickej sezóny, aby ste si zabezpečili preferovaný čas a predišli sklamaniam.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Recenzia hotela Alexander Amazing
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.