Grécko, Atény

Mia's cozy flat in Ermou 3 min from 'Monastiraki'

64 Ermou Atény, Grécko Apartmán
7 ponúk od 71 EUR Zobraziť ponuku
Mia's cozy flat in Ermou 3 min from 'Monastiraki'
Zobraziť ponuku —
Poloha
Do centra mesta
0.8 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

64 Ermou Atény, Grécko

V okolí útulného bytu Mii v Ermou je niekoľko atrakcií a zariadení, ktoré sú len 3-minútovou prechádzkou od námestia Monastiraki v Aténach, v Grécku. Niektoré z poblíž atrakcií zahŕňajú:

1. Námestie Monastiraki: Živé námestie s kaviarňami, reštauráciami a obchodmi, známe svojím rušným blším trhom a malebnými výhľadmi na Akropolu.

2. Blší trh Monastiraki: Živý a rušný trh, kde môžete nájsť veľké množstvo suvenírov, starožitností, odevov, šperkov a iných zaujímavých položiek.

3. Stará Agora v Aténach: Nachádza sa len krátkou prechádzkou od bytu, je to starý trh a občianske centrum, ktoré kedysi bolo srdcom Atén v staroveku. Obsahuje dobre zachované relikvie, ako je chrám Hephaista a stoá Attalos.

4. Akropolis v Aténach: Jedno z najznámejších pamiatok staroveku na svete, s ikonickým Parthenónom a ďalšími starovekými ruinami, ponúkajúce úchvatné výhľady na Atény.

5. Štvrť Pláka: Nachádza sa pod Akropolou, Plaka je malebná štvrť plná úzkych uličiek, tradičných gréckych domov, pôvabných obchodov, tavern a kaviarní.

6. Námestie Syntagma: Centrálne námestie Atén, známe svojou impozantnou architektúrou, vrátane budovy Hellenic Parliamentu, ako aj luxusnými obchodmi a hotelmi.

7. Ulica Ermou: Populárna nákupná ulica v Aténach, plná medzinárodných a miestnych obchodov ponúkajúcich široký výber oblečenia, doplnkov a ďalších vecí.

8. Národné archeologické múzeum: Jedno z najväčších múzeí na svete, ktoré ukrýva obrovskú zbierku starogréckych artefaktov a pokladov. Okrem toho poloha bytu ponúka ľahký prístup k verejnej doprave, ako je stanica metra Monastiraki, ktorá vám umožňuje preskúmať ďalšie časti mesta a okolitú oblasť.

map
Mia's cozy flat in Ermou 3 min from 'Monastiraki'
Apartmán

Do centra mesta0.8

O hoteli

Zábava

V blízkosti hotela 'Útulný byt Mie v Ermou 3 minuty od Monastiráki' v Aténach, Grécko, je veľa možností zábavy. Tu je niekoľko návrhov:

1. Námestie Monastiráki: Len pár minút od hotela sa nachádza rušné námestie Monastiráki s obchodmi, reštauráciami, kaviarňami a pouličnými umelcami. Môžete si tu kúpiť suveníry, ochutnať grécku pouličnú stravu alebo len vnímať živú atmosféru.

2. Štvrť Plaka: Nachádza sa blízko Monastiráki, štvrť Plaka je známa svojimi úzkymi uličkami s tradičnými domami, obchodmi a jedálňami. Preskúmajte oblasť, navštívte rôzne obchody so suvenírmi a obedujte v tradičnej gréckej taverne.

3. Aténsky stredový trh: Krátky prechádzka od hotela je Aténsky stredový trh (Varvakios Agora), kde môžete nájsť čerstvé ovocie, zeleninu, mäso a ryby. Je to skvelé miesto na zážitok z miestnej kultúry v oblasti jedla a ochutnať autentickú grécku kuchyňu.

4. Národné archeologické múzeum: Ak vás zaujíma história a starožitnosti, Národné archeologické múzeum je nevyhnutnosťou. Uchováva rozsiahlu zbierku archeologických pokladov z celého Grécka, vrátane soch, nádob a šperkov.

5. Aténsky filmový festival pod holým nebom: Počas letných mesiacov sa koná Aténsky filmový festival pod holým nebom na rôznych vonkajších miestach po celom meste. Užívajte si sledovanie klasických a súčasných filmov pod hviezdami.

6. Aténska hudobná sála: Ak ste fanúšikom klasické hudby alebo scénických umení, skontrolujte si program Aténskej hudobnej sály (Megaron Mousikis Athinon). Počas celého roka tu hostia koncerty, opery, balety a iné kultúrne udalosti.

7. Stredové bary a reštaurácie: Atény sú známe svojimi ohromujúcimi výhľadmi na mesto a historické pamiatky. Niekoľko strešných barov a reštaurácií ponúka panoramatické výhľady na Akropolu, čo ich robí ideálnymi miestami na drinky alebo večeru pri sledovaní mestských panorám. Toto sú len niektoré možnosti zábavy v blízkosti 'Útulného bytu Mie v Ermou 3 minuty od Monastiráki'. Atény majú bohatú nočnú scénu a množstvo kultúrnych aktivít, takže si určite vyberiete spôsob, ako sa zabaviť.

Recenzia hotela Mia's cozy flat in Ermou 3 min from 'Monastiraki'
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.