Grécko, Atény

Aria Plaka Residence

15 Tripodon Atény, Grécko Rekreačný Prenájom
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Aria Plaka Residence
Aria Plaka Residence
Aria Plaka Residence
Aria Plaka Residence
Aria Plaka Residence
Aria Plaka Residence
Aria Plaka Residence
Aria Plaka Residence
Aria Plaka Residence
Aria Plaka Residence
Aria Plaka Residence
Aria Plaka Residence
Aria Plaka Residence
Aria Plaka Residence
Aria Plaka Residence
Aria Plaka Residence
Aria Plaka Residence
Aria Plaka Residence
Aria Plaka Residence
Aria Plaka Residence
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Zobraziť všetky zariadenia 2
Poloha
Do centra mesta
1.3 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

15 Tripodon Atény, Grécko

Vila Aria Plaka v Aténach, Grécko, sa nachádza v štvrti Plaka, ktorá je známa ako historické centrum Atén. Hotel je obklopený rôznymi atrakciami, reštauráciami, obchodmi a pamiatkami. Niektoré blízke atrakcie a miesta záujmu zahŕňajú:

1. Akropolis a Parthenón: Jedna z najznámejších pamiatok v Aténach, známa svojimi starovekými ruinami a historickým významom.

2. Stará Agora: Archeologické miesto, ktoré bolo srdcom starovekého mesta Atény a obsahuje ruiny starovekých budov, vrátane chrámu Hefaistosa.

3. Námestie Monastiraki: Živé námestie a trh s mnohými uličnými predajcami, obchodmi a kaviarňami.

4. Námestie Syntagma: Centrálne námestie Atén, domov Gréckeho parlamentu a slávnej Ceremonie zmeny stráže.

5. Ulice Plaka: Úzke, malebné ulice Plaky sú plné tradičných tavern, kaviarní, suvenírových obchodov a butikov.

6. Anafiotika: Scenická susedstvo v rámci Plaky, známa svojimi bielymi domami a kikládskou architektúrou.

7. Rímska Agora: Ďalšie staroveké archeologické miesto v štvrti Plaka, známe svojimi rímskymi ruinami a Vežou vetra.

8. Národná záhrada: Pokojný zelený ráj v srdci Atén, ponúkajúci krásne záhrady, rybníky a pešie chodníky. Tieto sú len niektoré príklady mnohých atrakcií a miest záujmu, ktoré možno nájsť v blízkosti Vily Aria Plaka v Aténach, Grécko.

map
Aria Plaka Residence
Rekreačný Prenájom

Do centra mesta1.3

O hoteli

O

Aria Plaka Residence je hotel nachádzajúci sa v srdci Atén v Grécku. Ponúka pohodlné a moderné izby, v ktorých si hostia môžu užiť svoj pobyt. Hotel má rôzne možnosti izieb, ktoré zodpovedajú rôznym potrebám a preferenciám. Izby sú vkusne zariadené a vybavené zariadeniami ako klimatizácia, TV s plochou obrazovkou, mini chladničky a bezplatné Wi-Fi pripojenie. Niektoré izby môžu ponúkať aj balkóny s výhľadom na mesto. Hostia môžu vybrať z rôznych typov izieb, vrátane štandardných izieb, nadštandardných izieb a deluxe izieb. Hotel tiež ponúka apartmány, ktoré poskytujú dodatočné priestory a ďalšie vybavenie, ako je samostatná obývacia oblasť alebo súkromná terasa. Pokiaľ ide o jedlá, Aria Plaka Residence ponúka každodenné raňajkové bufet pre hostí, aby mohli začať deň. Bufet obsahuje rôzne teplé a studené jedlá, vrátane čerstvo upečených pečiva, ovocia, jogurtov, cereálií a tradičných gréckych špecialít. Hotel nemá reštauráciu, ktorá by ponúkala plné jedlá na obed alebo večeru, ale v pešej vzdialenosti je k dispozícii množstvo možností na stravovanie. Celkovo Aria Plaka Residence poskytuje pohodlné izby a pohodlnú polohu pre hostí na preskúmanie Atén. Prijateľný personál hotela je k dispozícii na pomoc s akýmikoľvek otázkami alebo odporúčaniami, aby pobyt hostí bol príjemný.

Zábava

V blízkosti hotela Aria Plaka Residence v Aténach, Grécko, existuje niekoľko možností zábavy. Tu sú niektoré návrhy:

1. Štvrť Plaka: Hotel sa nachádza v slávnej štvrti Plaka, známej svojimi útulnými ulicami, reštauráciami, kaviarňami a obchodmi. Prejdite sa týmto historickým prostredím a preskúmajte tradičnú grécku atmosféru.

2. Múzeum Akropoly: Len krátka prechádzka od hotela sa nachádza Múzeum Akropoly, kde sa nachádzajú rôzne starožitnosti a výstavy zo archeologického miesta Akropola. Poskytuje hlbšie porozumenie bohatej histórii a kultúre Atén.

3. Námestie Monastiráki: Nachádzajúce sa v blízkosti, námestie Monastiráki je rušné miesto s živým bleší trh, kde môžete nájsť jedinečné suveníry, odevy a starožitnosti. V blízkosti sú tiež mnohé taverny a reštaurácie, ktoré ponúkajú živú hudbu a zábavu.

4. Národné záhrady: Ak hľadáte pokojný útek, Národné záhrady nie sú ďaleko od hotela. Užite si relaxačnú prechádzku v týchto bohatých zelených záhradách, navštívte malú zoo alebo si jednoducho nájdite lavicu na posedenie a odpočinutie.

5. Divadlá v Plaka: Plaka je domovom niekoľkých malých divadiel a miest s živou hudbou. Skontrolujte program, či sa počas vášho pobytu konajú nejaké predstavenia alebo show.

6. Aténska koncertná sála: Ak máte záujem o klasickú hudbu, Aténska koncertná sála (Megaron Moussikis) hostí vystúpenia renomovaných orchestrálnych zoskupení, sólistov a ansámblov. Je to trochu ďalej od hotela, ale ľahko prístupné verejnou dopravou.

7. Nočný život v Psirri: Psirri, rušná štvrť len krátku vzdialenosť od hotela, ponúka rôzne bary, kluby a miesta s hudbou. Je to obľúbené miesto pre miestnych aj turistov na užívanie nočnej scény Atén. Nezabudnite skontrolovať konkrétne otváracie hodiny a programy pre každú atrakciu alebo miesto, pretože sa môžu meniť.

Top otázky

1. Čo je Aria Plaka Residence?
1. Čo je Aria Plaka Residence?1

Aria Plaka Residence je luxusné ubytovacie možnosť nachádzajúca sa v historickom susedstve Plaka v Aténach v Grécku. Ponúka služobné apartmány pre cestovateľov, ktorí hľadajú pohodlný a štýlový pobyt.

2. Aké druhy apartmánov sú k dispozícii v Aria Plaka Residence?
2. Aké druhy apartmánov sú k dispozícii v Aria Plaka Residence?1

Aria Plaka Residence ponúka rôzne druhy apartmánov vrátane štúdiových apartmánov, apartmánov s jednou spálňou a apartmánov s dvoma spálňami. Každý apartmán je plne zariadený a vybavený modernými zariadeniami.

3. Aké zariadenia sú k dispozícii v Aria Plaka Residence?
3. Aké zariadenia sú k dispozícii v Aria Plaka Residence?1

Aria Plaka Residence poskytuje rôzne zariadenia, aby zabezpečilo príjemný pobyt svojim hosťom. Niektoré z vybavenia zahŕňajú bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu, plne vybavené kuchyne, televízory s plochou obrazovkou, strešnú terasu a 24-hodinovú recepciu.

4. Nachádza sa Aria Plaka Residence v pohodlnej oblasti?
4. Nachádza sa Aria Plaka Residence v pohodlnej oblasti?1

Áno, Aria Plaka Residence sa nachádza v srdci historického susedstva Plaka v Aténach. Je v pohodlných pešej vzdialenosti od hlavných turistických atrakcií ako je Múzeum Akropolis, Námestie Monastiraki a Staroveká Agora. Je tiež blízko reštaurácií, kaviarní a obchodov.

5. Ako môžem rezervovať pobyt v Aria Plaka Residence?
5. Ako môžem rezervovať pobyt v Aria Plaka Residence?1

Môžete si rezervovať pobyt v Aria Plaka Residence navštívením ich oficiálnej stránky alebo pomocou online cestovných agentúr. Rezervácie je možné urobiť priamo cez ich webovú stránku alebo kontaktovaním ich zákazníckej služby.

6. Poskytuje Aria Plaka Residence nejaké špeciálne služby alebo zariadenia?
6. Poskytuje Aria Plaka Residence nejaké špeciálne služby alebo zariadenia?1

Áno, Aria Plaka Residence ponúka dodatočné služby ako transfery z letiska, úložisko batožiny, asistenciu pri požičiavaní áut a rezervácie výletov. Majú tiež strešnú terasu, kde si hostia môžu vychutnať panoramatické výhľady na Atény.

7. Aké sú niektoré okolité atrakcie k Aria Plaka Residence?
7. Aké sú niektoré okolité atrakcie k Aria Plaka Residence?1

Niektoré okolité atrakcie k Aria Plaka Residence zahŕňajú Akropol, Parthenón, Múzeum Akropolis, Starovekú Agoru a Chrámové Olympieion. Slávny Kúcajúci trh Monastiraki a obchodnú štvrť Ermou Street sú tiež v pešej vzdialenosti.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Recenzia hotela Aria Plaka Residence
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.