Grécko, Korfu Island

Villa Daphne Corfu Island

05 Pelekas street Pelekas Korfu Island, Grécko Vila
7 ponúk od 399 EUR Zobraziť ponuku
Villa Daphne Corfu Island
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bazén
  • Rybárčenie
  • Potápanie
  • Vonkajší bazén
  • Vodné aktivity
Zobraziť všetky zariadenia 5
Poloha
Do centra mesta
2.7 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

05 Pelekas street Pelekas Korfu Island, Grécko

Hotel Villa Daphne na ostrove Korfu sa nachádza v dedine Gouvia na ostrove Korfu, Grécko. V blízkosti hotela sa nachádzajú atrakcie a zariadenia vrátane:

1. Gouvia Marina: Hotel sa nachádza len pár krokov od Gouvia Marina, populárneho prístavu pre jachty a lode. Návštevníci môžu prechádzať pozdĺž nábrežnej promenády a obdivovať množstvo lodí.

2. Pláže: Hotel je tiež blízko niekoľkých pláží, vrátane pláže Gouvia a pláže Kontokali, kde si hostia môžu oddýchnuť a užiť si slnko.

3. Reštaurácie a kaviarne: V okolí je mnoho reštaurácií a kaviarní, ktoré ponúkajú rôznorodú grécku aj medzinárodnú kuchyňu. Návštevníci si môžu vychutnať tradičné grécke jedlá, morské ryby a stredomorské chute.

4. Obchody a supermarkety: V blízkosti sa nachádzajú obchody a supermarkety, kde si môžete kúpiť potraviny, občerstvenie, suveníry a nevyhnutné potreby.

5. Mesto Korfu: Hotel sa nachádza približne 8 kilometrov od mesta Korfu, hlavného mesta ostrova. Korfu ponúka historické miesta, múzeá, nákupné ulice a živú atmosféru.

6. Vodné športy: Blízkosť hotela k pláži umožňuje ľahký prístup k rôznym vodným športom, ako je šnorchlovanie, jazda na vodných skútroch a prenájom lodí.

7. Výlety a túry: Z Gouvie si môžete ľahko zarezervovať výlety a túry na objavovanie scenérie a historických miest na ostrove Korfu, vrátane výletov do Paleokastritsy, paláca Achillion a tradičných dedín. Upozorňujeme, že tieto informácie sa môžu líšiť a odporúča sa skontrolovať najnovšie aktualizácie a odporúčania od hotela a miestnych turistických orgánov.

map
Villa Daphne Corfu Island
Vila

Do centra mesta2.7

O hoteli

O

Villa Daphne Corfu Island je hotel nachádzajúci sa na krásnom ostrove Korfu v Grécku. Tu je niekoľko informácií o hoteli, izbách a jedle:

1. Hotel: Villa Daphne Corfu Island je luxusný hotel, ktorý ponúka pohodlný pobyt obklopený bujnou zeleňou a úchvatnými výhľadmi na ostrov. Je známy pre vynikajúcu pohostinnosť a personalizované služby.

2. Izby: Hotel ponúka rôzne možnosti izieb podľa rôznych preferencií a potrieb. Izby sú elegantne zariadené a vybavené modernými zariadeniami ako klimatizácia, satelitná TV, minibar a bezplatné Wi-Fi pripojenie. Niektoré izby majú aj balkóny alebo terasy s výhľadom na krásne okolie.

3. Jedlo: Hotel ponúka lahodný gastronomický zážitok so svojou reštauráciou na mieste. Hostia si môžu vychutnať škálu gréckej a medzinárodnej kuchyne pripravenej skúsenými kuchármi. Reštaurácia podáva raňajky, obed a večeru v uvoľnenej a srdečnej atmosfére.

4. Ďalšie zariadenia: Okrem pohodlných izieb a lahodných jedál Villa Daphne Corfu Island ponúka škálu ďalších zariadení a služieb. Medzi ne patria bazén, fitnescentrum, spa a wellness centrum. Hotel tiež organizuje rôzne aktivity a výlety pre hostí, ktorí chcú preskúmať ostrov.

5. Poloha: Villa Daphne Corfu Island je situovaná na pokojnom mieste, ktoré ponúka pokoj a súkromie. Nachádza sa pohodlne blízko populárnych turistických atrakcií, piesočnatých pláží a živého mesta Korfu. Hostia môžu ľahko preskúmať ostrov a vychutnať si krásu jeho krajiny. Celkovo Villa Daphne Corfu Island poskytuje luxusný a pohodlný pobyt s vynikajúcimi stravovacími možnosťami. Jeho pokojná poloha a pohodlné zariadenia ho robia ideálnou voľbou pre nezabudnuteľnú dovolenku na ostrove Korfu, Grécko.

Zábava

Tu sú niektoré populárne zábavné možnosti v blízkosti hotela "Villa Daphne Corfu Island" na ostrove Korfu v Grécku:

1. Aqualand Corfu: Nachádza sa len krátku vzdialenosť od hotela. Aqualand Corfu je obľúbený vodný park, ktorý ponúka rôzne sklzia, bazény a vodné atrakcie pre návštevníkov všetkých vekových kategórií.

2. Staré Mesto Korfu: Prejdite sa úzkymi uličkami Starého Mesta Korfu, ktoré je zapsané na zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Môžete preskúmať historické miesta, navštíviť múzeá, obchody a užiť si miestne reštaurácie a kaviarne.

3. Pláže: Korfu je známy svojimi krásnymi plážami. Niektoré populárne v blízkosti Villy Daphne sú pláž Glyfada, pláž Barbati, pláž Sidari a pláž Paleokastritsa. Tieto pláže ponúkajú krištáľovo čisté vody, vodné športy, plážové bary a úchvatné výhľady.

4. Nočný život v Ipsos: Len 10 minút autom od hotela sa nachádza Ipsos, živá rekreačná oblasť známa svojím nočným životom. Nájdete tu rôzne bary, kluby a hudobné podujatia, ktoré vyhovujú všetkým vkusom.

5. Plavby loďou: Preskúmajte pobrezia ostrova a okolité atrakcie rezervovaním plavby loďou. Z Villy Daphne sa môžete ľahko dostať na lodné výlety, ktoré vás zavedú na krásne miesta, ako sú Modré jaskyne, ostrov Paxos alebo malebná rybárska dedinka Kassiopi.

6. Palác Achilleion: Navštívte Palác Achilleion, ktorý je asi 10 kilometrov vzdialený od hotela. Tento úchvatný palác bol postavený pre cisárovnú Alžbetu Rakúska v

19. storočí a ponúka úžasné výhľady na okolitú krajinu.

7. Prehliadky viníc: Korfu má niekoľko vinárstiev, ktoré ponúkajú prehliadky a degustácie. Môžete navštíviť miesta ako Theotoky Estate alebo Rossi Estate Winery, aby ste sa dozvedeli viac o výrobe vína na ostrove a ochutnali miestne odrody. Upozorňujeme, že dostupnosť a prevádzkové hodiny týchto zábavných možností sa môžu líšiť, preto je vždy odporúčané skontrolovať konkrétne podrobnosti pred návštevou.

Top otázky

1. Kde sa nachádza vila Daphne na ostrove Korfu?
1. Kde sa nachádza vila Daphne na ostrove Korfu?1

Vila Daphne sa nachádza na ostrove Korfu, Grécko.

2. Koľko spální má vila Daphne?
2. Koľko spální má vila Daphne?1

Vila Daphne má 4 spálne.

3. Aké vybavenie ponúka vila Daphne?
3. Aké vybavenie ponúka vila Daphne?1

Vila Daphne ponúka vybavenie ako sú súkromný bazén, klimatizácia, plne vybavená kuchyňa, bezplatné Wi-Fi, BBQ zariadenia a parkovanie.

4. Je na vila Daphne minimálna dĺžka pobytu?
4. Je na vila Daphne minimálna dĺžka pobytu?1

Áno, na vila Daphne je minimálna dĺžka pobytu 7 nocí.

5. Je vila Daphne priateľská k domácim zvieratám?
5. Je vila Daphne priateľská k domácim zvieratám?1

Nie, vila Daphne nepovoluje domáce zvieratá.

6. Môžem uskutočniť svadbu alebo podujatie v vile Daphne?
6. Môžem uskutočniť svadbu alebo podujatie v vile Daphne?1

Áno, vila Daphne môže usporiadať svadby a podujatia. Môžu sa uplatniť dodatočné poplatky a obmedzenia.

7. Je vila Daphne blízko pláže?
7. Je vila Daphne blízko pláže?1

Áno, vila Daphne sa nachádza blízko pláže, približne 600 metrov vzdialená.

8. Aké sú niektoré blízke atrakcie vily Daphne?
8. Aké sú niektoré blízke atrakcie vily Daphne?1

Niektoré blízke atrakcie vily Daphne zahŕňajú palác Achilleion, staré mesto Korfu, pláž Paleokastritsa a vodný park Aqualand.

9. Je vila Daphne prístupná na vozíku?
9. Je vila Daphne prístupná na vozíku?1

Nie, vila Daphne nie je prístupná na vozíku.

10. Môžem si rezervovať pobyt v vile Daphne online?
10. Môžem si rezervovať pobyt v vile Daphne online?1

Áno, môžete si rezervovať pobyt v vile Daphne online cez ich oficiálnu webovú stránku alebo rôzne rezervačné platformy.

Všetky služby a zariadenia

Vodné aktivity
  • Bazén
  • Rybárčenie
  • Potápanie
  • Vonkajší bazén
  • Vodné aktivity
Recenzia hotela Villa Daphne Corfu Island
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.