Grécko, Kavros Kourna

Hypnosis Suite

Eparchiaki Odos Georgioupolis-Kournas Kavros Kourna, Grécko Vila
7 ponúk od 437 EUR Zobraziť ponuku
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Hypnosis Suite
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Masáže
 • Masáž / Krásne centrum
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
Zobraziť všetky zariadenia 20
Poloha
Do centra mesta
0.1 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Eparchiaki Odos Georgioupolis-Kournas Kavros Kourna, Grécko

Hotel Hypnosis Suite sa nachádza v Kavrose Kournale, Grécko. Kavros Kourna je malá dedina nachádzajúca sa na severnom pobreží ostrova Kréta. Dedina je známa pre svoje krásne pláže a priehľadné vody, čo ju robí populárnou turistickou destináciou. Okolo hotela Hypnosis Suite nájdete rôzne vybavenia a atrakcie. Niektoré z nedalekých atrakcií zahŕňajú:

1. Pláž Kavros: Hotel sa nachádza len krátku vzdialenosť od pláže Kavros, dlhá piesočnatá pláž ideálna na opaľovanie, kúpanie a plážové aktivity.

2. Jazero Kournas: Toto malebné jazero, známe ako jediné sladkovodné jazero na Kréte, sa nachádza približne 2 kilometre od hotela. Ponúka možnosti pre pokojnú prechádzku, vodné bicykle a užívanie okolitej prírody.

3. Tradičné taverny a reštaurácie: Kavros Kourna má niekoľko tradičných taverien a reštaurácií, kde si môžete vyskúšať chutnú kritskú kuchyňu a miestne špeciality.

4. Dedina Kournas: Dedinka Kournas je blízko a ponúka ochutnať tradičný kritský život. Môžete sa prechádzať jej úzkymi uličkami, navštíviť miestne obchody a obdivovať architektúru.

5. Georgioupolis: Toto morské letovisko je krátka jazda autom od Kavros Kourny. Ponúka širší výber zariadení, vrátane viac možností stravovania, obchodov a živú pobrežnú promenádu.

6. Prírodné krajiny: Okolie Kavros Kourny je známe svojimi scenickými krajinami. Môžete preskúmať nedaleké zvlnené kopce, olivové háje a úchvatné výhľady na hory. Celkovo pobyt v hoteli Hypnosis Suite v Kavros Kournale, Grécko, vám dáva prístup k krásnym plážam, prírodným atrakciám, tradičným dedinám a možnosť zažiť kritský spôsob života.

map
Hypnosis Suite
Vila

Do centra mesta0.1

O hoteli

O

Hypnóza Suite je luxusný hotel nachádzajúci sa v Kavros Kourna, Grécko. Ponúka jedinečný zážitok pre hostí hľadajúcich pokojný a relaxačný pobyt. Hotel má krásne navrhnuté izby, z každá má svoje vlastné nezameniteľné čaro. Izby sú priestranné, pohodlné a dobre vybavené modernými zariadeniami. Niektoré izby ponúkajú nádherný výhľad na okolitú krajinu alebo Stredozemné more. Každá izba v Hypnóza Suite je starostlivo navrhnutá, zahŕňajúca prvky prírody a pokoja. Očakávajte upokojujúce farby, pohodlné postele a elegatné nábytok. Čo sa týka jedál, hotel sa môže pochváliť príjemným gastronomickým zážitkom. Reštaurácia v hoteli ponúka rozmanité lahodné grécke a medzinárodné jedlá. Menu obsahuje čerstvé, lokálne suroviny, zaručujúce pravú chuť Stredozemia. Hostia si môžu vychutnať jedlá v pokojnej atmosfére obklopení krásnou krajinou a pozornou obsluhou. Reštaurácia ponúka rôzne možnosti, aby vyhovela rôznym stravovacím preferenciám a potrebám. Okrem výborných stravovacích možností hotel ponúka aj širokú škálu zariadení a služieb, ktoré spríjemňujú pobyt hostí. Patrí sem bazén, wellness centrum, fitness centrum a vonkajšie aktivity. Celkovo, Hypnóza Suite v Kavros Kourna, Grécko, je prvotriedny hotel, ktorý ponúka luxusné izby, lahodné jedlá a pokojnú atmosféru. Je to ideálne miesto na oddych a oživenie v krásnom prostredí Kréty.

Zábava

1. Jazero Kournas: Nachádza sa len krátku vzdialenosť od apartmánu Hypnosis, jazero Kournas je jediné prírodné sladkovodné jazero na ostrove Kréta. Návštevníci si môžu užívať aktivity ako kajakovanie, šlapadlovanie a plávanie. Okolo jazera sa nachádza niekoľko reštaurácií a kaviarní, kde si môžete oddýchnuť a vychutnať si krásnu scenériu.

2. Pláž Kavros: Hotel sa nachádza len pár krokov od pláže Kavros, dlhej piesočnatej pláže s krištáľovo čistou vodou. Návštevníci si môžu opaľovať, plávať alebo zapojiť sa do rôznych vodných športov ako windsurfing a skútry. Okolo pláže sú tiež plážové bary a taverny, kde si môžete vychutnať jedlo alebo si dať osviežujúci nápoj.

3. Jazdenie na koni: Apartmán Hypnosis je obklopený krásnou prírodou, čo ho robí ideálnym miestom na jazdenie na koni. V okolí je niekoľko jazdeckých stredísk, ktoré ponúkajú sprievodné túry a lekcie jazdenia na koni pre všetky úrovne skúseností.

4. Zárez Kritsa: Nachádza sa asi 30 minút jazdy autom od hotela, zárez Kritsa je úchvatná prírodná atrakcia, ktorá ponúka možnosti turistiky medzi bujnou vegetáciou, malými vodopádmi a útesmi. Je to skvelé miesto pre milovníkov prírody a outdoorových nadšencov, aby preskúmali a užívali si scenické okolie.

5. Archeologické miesto Aptera: Nachádza sa asi 15 kilometrov od Kavros Kourna, archeologické miesto Aptera je domovom ruín starovekého mesta. Návštevníci môžu preskúmať zvyšky rímskych kúpeľov, divadla, nekropoly a rôznych ďalších štruktúr datujúcich sa do rôznych období histórie. Miesto tiež ponúka panoramatické výhľady na okolitú krajinu a more.

6. Staré mesto Rethymno: Len krátku jazdu autom od apartmánu Hypnosis je okúzľujúce staré mesto Rethymno. Mesto je známe svojou dobre zachovanou benátskou architektúrou, úzkymi uličkami a malebným prístavom. Návštevníci môžu podniknúť pokojnú prechádzku, navštíviť historické miesta ako Benátske Fortezza, objavovať miestne obchody a jesť v tradičných tavernách.

7. Vodný park Water City: Nachádza sa v blízkom meste Anopolis, Water City je vodný park, ktorý ponúka rôzne tobogany, bazény a vodné atrakcie pre návštevníkov všetkých vekových kategórií. Je to perfektné miesto na zchladenie sa a zábavu s priateľmi alebo rodinou.

8. Tradičné grécke večery: Mnohé miestne taverny a reštaurácie v okolí organizujú tradičné grécke večery s živou hudbou a vystúpeniami. Tieto udalosti často zahŕňajú grécky tanec, lámavanie taniera a lahodnú grécku kuchyňu. Je to skvelý spôsob, ako sa ponoriť do miestnej kultúry a zažiť nezabudnuteľný večer. Poznámka: Vždy je dobrý nápad skontrolovať konkrétne prevádzkové hodiny a dostupnosť aktivít alebo atrakcií pred plánovaním návštevy.

Top otázky

1. Čo je Hypnóza Suite v Kavros Kourna, Grécko?

1. Čo je Hypnóza Suite v Kavros Kourna, Grécko?1

Hypnóza Suite v Kavros Kourna je špecializovaná možnosť ubytovania ponúkaná v tomto rezorte. Ide o jedinečnú suitu navrhnutú na zlepšenie relaxácie a celkového blahobytu prostredníctvom kombinácie moderných technológií a holistických praktík

2. Aký je účel Hypnóza Suite?

2. Aký je účel Hypnóza Suite?1

Hypnóza Suite si kladie za cieľ poskytnúť pokojné a osviežujúce prostredie, kde môžu hostia zažiť hlbokú relaxáciu a zbaviť sa stresu. Kombinuje prvky tradičných hypnotických techník s modernými zariadeniami, aby ponúkla skutočne pohlcujúci a terapeutický zážitok

3. Ako funguje Hypnóza Suite?

3. Ako funguje Hypnóza Suite?1

Hypnóza Suite využíva rôzne metódy na indukciu stavu hlbokého relaxácie a sústredenia. Zahŕňa prvky ako ambientné osvetlenie, upokojujúcu hudbu, aromaterapiu a záznamy s vedenou meditáciou, všetko navrhnuté na pomoc hostom vstúpiť do relaxovaného a prijímavého mentálneho stavu

4. Je Hypnóza Suite vhodná pre každého?

4. Je Hypnóza Suite vhodná pre každého?1

Hypnóza Suite je všeobecne vhodná pre dospelých všetkých vekových kategórií, ktorí sa chcú uvoľniť, zbaviť stresu a zlepšiť svoj celkový blahobyt. Avšak jednotlivci s určitými zdravotnými problémami alebo psychickými ťažkosťami by mali konzultovať so zdravotným odborníkom pred používaním takýchto zariadení

5. Môže Hypnóza Suite pomôcť s konkrétnymi problémami alebo cieľmi?

5. Môže Hypnóza Suite pomôcť s konkrétnymi problémami alebo cieľmi?1

Aj keď výsledky môžu byť rôzne, Hypnóza Suite je navrhnutá na pomôcť hosťom relaxovať a nájsť mentálnu jasnosť. Môže byť prospešná pri znižovaní stresu, zlepšovaní kvality spánku, zvyšovaní sústredenia a koncentrácie a podporovaní celkového relaxu. Môže tiež dopĺňať iné wellness praktiky, ako je meditácia a pohľadnost

6. Sú spojené s Hypnóza Suite nejaké ďalšie náklady?

6. Sú spojené s Hypnóza Suite nejaké ďalšie náklady?1

Aj keď by Hypnóza Suite mohla byť spojená s ďalším nákladom v porovnaní so štandardným ubytovaním, toto sa líši na základe konkrétnej cenovej politiky rezortu. Odporúča sa overiť si priamo u Kavros Kourna alebo na ich webovej stránke presné informácie o akýchkoľvek ďalších nákladoch alebo špeciálnych ponukách

7. Potrebujem nejaké predchádzajúce skúsenosti s hypnózou na to, aby som mohol využiť Hypnóza Suite?

7. Potrebujem nejaké predchádzajúce skúsenosti s hypnózou na to, aby som mohol využiť Hypnóza Suite?1

Na využívanie Hypnóza Suite nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti s hypnózou. Suite je navrhnutá na sprevádzanie hostí relaxáciou a samoreflektáciou, bez ohľadu na ich znalosť hypnotických techník. Je vhodná pre začiatočníkov aj tých, ktorí už skúmali hypnózu

8. Ako môžem rezervovať Hypnóza Suite v Kavros Kourna?

8. Ako môžem rezervovať Hypnóza Suite v Kavros Kourna?1

Na rezerváciu Hypnóza Suite v Kavros Kourna môžete kontaktovať rezort priamo prostredníctvom ich webovej stránky, e-mailu alebo telefonicky. Poskytnú vám potrebné informácie, dostupnosť a cenové podrobnosti pre vaše želané termíny.

Všetky služby a zariadenia

Zábava a relax
 • Masáže
 • Masáž / Krásne centrum
 • Windsurfing
 • Turistika
Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • 24-hodinová recepcia
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
Doplnkové služby
 • Dovoz na letisko
 • Úschova batožiny
 • Informačná služba
 • Samoobslužná práčovňa
Vodné aktivity
 • Bazén
 • Rybárčenie
 • Potápanie
 • Vonkajší bazén
 • Kanoe
 • Vodné aktivity
Recenzia hotela Hypnosis Suite
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.