Grécko, Kournas

Casa Melia Kournas

Dimos Apokoronou Kournas, Grécko Vila
7 ponúk od 362 EUR Zobraziť ponuku
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Casa Melia Kournas
Zobraziť ponuku —
Poloha
Do centra mesta
3.2 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Dimos Apokoronou Kournas, Grécko

Casa Melia Kournas sa nachádza v dedine Kournas, ktorá sa nachádza v oblasti Chania na Kréte v Grécku. Niektoré významné atrakcie a pamiatky okolo hotela zahŕňajú:

1. Jazero Kournas: Hotel sa nachádza blízko jazera Kournas, ktoré je jediným sladkovodným jazerom na Kréte. Návštevníci si môžu vychutnať scenické výhľady, ísť na plávanie alebo si prenajať pedaló.

2. Dedina Kournas: Hotel sa nachádza v srdci dediny Kournas, čo umožňuje hosťom preskúmať jej tradičnú kretenskú architektúru, úzke uličky a miestne obchody.

3. Pláž Kavros: Pláž Kavros je asi 3 kilometre od hotela. Je to piesočnatá pláž s kryštálovo čistou vodou, kde návštevníci môžu relaxovať a zapojiť sa do vodných aktivít.

4. Georgioupolis: Pobrežná dedinka Georgioupolis je asi 5 kilometrov od hotela. Ponúka krásne pláže, malebné námestie a rôzne taverny a kaviarne.

5. Staroveká Lappa: Staroveká Lappa, archeologické miesto, sa nachádza asi 10 kilometrov od hotela. Obsahuje ruiny z antických gréckych a rímskych období.

6. Pramene Argiroupolis: Asi 15 kilometrov odtiaľ môžete nájsť prírodné pramene Argiroupolis. Návštevníci môžu preskúmať tradičnú dedinu a užiť si malebné vodopády a pramene.

7. Jazero a jaskyňa Agia: Táto prirodzená jaskyňa a jazerá kombinácia je asi 20 kilometrov od hotela. Ponúka úchvatné výhľady a jedinečný zážitok pre prírodovedcov. Okrem toho je Casa Melia Kournas obklopená krásnou kretenskou krajinou a krajinami. Návštevníci môžu využiť polohu hotela na turistiku, cyklistiku alebo preskúmať blízke vinice a olivové háje.

map
Casa Melia Kournas
Vila

Do centra mesta3.2

O hoteli

O

Casa Melia Kournas sa nachádza v Kournas, Grécko. Tu je niekoľko informácií o hoteli, izbách a jedlách, ktoré sa ponúkajú: Hotel: - Casa Melia Kournas je butikový hotel situovaný na malebnom mieste blízko jazera Kournas. - Hotel ponúka pokojnú atmosféru s úchvatným výhľadom na okolité hory a jazero. - Hostia môžu zažiť pokojnú a relaxačnú atmosféru v tomto krásnom prostredí. Izby: - Hotel ponúka škálu pohodlných a dobre vybavených izieb a apartmánov. - Každá izba je vkusne zariadená a vybavená moderným vybavením, aby zabezpečila príjemný pobyt. - Izby môžu zahŕňať funkcie ako klimatizáciu, TV s plochou obrazovkou, súkromný balkón alebo terasu, minichladničku a kúpeľňu. Jedlo: - Casa Melia Kournas ponúka stravovací zážitok, ktorý predstavuje miestne chute a čerstvé ingrediencie. - Hotel môže mať reštauráciu na mieste, kde si hostia môžu vychutnať tradičnú grécku kuchyňu. - Jedálny lístok často zahŕňa rôzne jedlá, s možnosťami pre vegetariánov a vegánov. - Hostia si môžu vychutnať jedlá pri pohľade na scenické výhľady z reštaurácie. Upozorňuje sa, že poskytnuté informácie sa môžu líšiť, preto je vhodné priamo kontaktovať Casa Melia Kournas pre najpresnejšie a najaktuálnejšie informácie týkajúce sa ich hotelu, izieb a jedál.

Zábava

1. Jazero Kournas: Hotel Casa Melia Kournas sa nachádza blízko jazera Kournas, ktoré je jediným prírodným jazerom na Kréte. Návštevníci môžu vychutnať pokojnú prechádzku okolo jazera, prenajať si pedalové člny alebo jednoducho relaxovať na piesočnatých brehoch.

2. Kournas Village: Prejdite sa cez tradičnú dedinu Kournas, ktorá sa nachádza len krátku vzdialenosť od hotela. Môžete preskúmať očarujúce ulice, navštíviť miestne obchody a ponoriť sa do autentického atmosféry dediny.

3. Pláž Kournas: Hotel je tiež blízko pláže Kournas, kde môžete stráviť deň plávajúc, opaľujúc sa a zaoberajúc sa vodnými športmi. Pláž ponúka úchvatné výhľady na okolité hory a krištáľovo čisté vody.

4. Georgioupolis: Krátka jazda z hotela vás zavedie do pobrežného mesta Georgioupolis. Tu môžete preskúmať malebný prístav, obedovať v reštauráciách pri mori a relaxovať na piesočnatej pláži.

5. Staré Mesto Rethymno: Ak hľadáte historické a živé mesto, navštívte Staré Mesto Rethymno. Táto očarujúca oblasť je plná úzkych uličiek, benátskej architektúry a rôznych obchodov, reštaurácií a kaviarní.

6. Archeologické múzeum Rethymno: Nachádza sa v Rethymne, toto múzeum ukazuje artefakty z minojského a rímskeho obdobia. Návštevníci sa môžu dozvedieť o bohatom dejinám ostrova a obdivovať starovekú keramiku, sochy a šperky.

7. Jazdenie na koni: Pre jedinečný zážitok v prírode zvážte možnosť jazdy na koni v malebnom prostredí Kournasu. Niekoľko jazdeckých stredísk v okolí ponúka vedené túry pre jazdcov všetkých úrovní.

8. Botanický park a záhrady Kréty: Objevte krásu prírody v Botanickom parku a záhradách Kréty, ktoré sa nachádzajú blízko hotela. Tento rozľahlý botanický park je plný rôznych rastlín, kvetov a stromov, ako aj peších chodníkov a kaviarne.

9. Degustácia vína: Kréta je známa pre svoje lahodné vína, tak prečo neskúsiť degustáciu vína? V okolí je niekoľko vinárskych pivníc, ktoré ponúkajú prehliadky a degustácie, umožňujúc návštevníkom ochutnať miestne vína sprevádzané tradičnou kritskou kuchyňou.

10. Vodný park: Ak cestujete s deťmi alebo jednoducho milujete vodné aktivity, navštívte niektorý z blízkych vodných parkov. Aqua Park a Vodný park Hydropolis sú oba v krátkej vzdialenosti od hotela a ponúkajú rôzne tobogany, bazény a atrakcie pre všetky vekové kategórie.

Recenzia hotela Casa Melia Kournas
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.