Grécko, Miľoš

Aelia Suites Milos

Miľoš, Grécko Apartmán
7 ponúk od 267 EUR Zobraziť ponuku
Aelia Suites Milos
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Klimatizácia
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
Zobraziť všetky zariadenia 7
Poloha
Do centra mesta
2.8 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Miľoš, Grécko

Niektoré blízke atrakcie pri Aelia Suites Milos v Milose, Grécko zahŕňajú:

1. Pláž Pachena: Piesočná pláž nachádzajúca sa len krátku prechádzku od hotela. Hostia si tu môžu užívať plávanie a opaľovanie.

2. Pláž Papafragas: Jedinečná pláž známa svojou úzkou zátokou a tyrkysovou vodou. Je to asi 5-minútová jazda od hotela.

3. Pláž Firopotamos: Ďalšia krásna pláž s priehľadnou vodou a farebnými rybárskymi domami umiestnenými popri pobreží. Je to približne 10-minútová jazda od hotela.

4. Pláž Sarakiniko: Slávna biela lunárna pláž s úchvatnými skalnými formáciami. Je to asi 10-minútová jazda od Aelia Suites Milos.

5. Katakombi Milosu: Staroveké kresťanské katakomby, ktoré pochádzajú z

1. až

5. storočia n. l. Nachádzajú sa asi 2,5 kilometra od hotela.

6. Banské múzeum na Milose: Múzeum, ktoré prezentuje bohatú banskú históriu ostrova. Je to približne 2 kilometre od hotela.

7. Prístav Adamas: Hlavný prístav Milosu, kde návštevníci nájdu obchody, reštaurácie a kaviarne. Je to asi 10-minútová jazda od hotela.

8. Staroveké divadlo Milos: Staroveké grécke divadlo s panoramatickým výhľadom na ostrov. Nachádza sa približne 10 kilometrov od Aelia Suites Milos. Tieto sú len niektoré príklady atrakcií a pamiatok v blízkosti hotela. Milos má mnoho úchvatných pláží, malebných dediniek a archeologických lokalít na preskúmanie.

map
Aelia Suites Milos
Apartmán

Do centra mesta2.8

O hoteli

O

Aelia Suites Milos je butikový hotel situovaný v Milos, Grécko. Ponúka moderné a štýlové možnosti ubytovania so zameraním na pohodlie a luxus. Hotel má rôzne typy izieb, vrátane apartmánov, nadštandardných apartmánov a tradičných domov. Každá izba je vkusne zariadená a vybavená modernými zariadeniami ako klimatizácia, televízor s plochou obrazovkou, minibar, bezplatné Wi-Fi a súkromná kúpeľňa. Niektoré izby tiež zahŕňajú súkromný balkón alebo terasu, ponúkajúce krásne výhľady na okolitú oblasť. Apartmány v Aelia Suites Milos sú priestrané a navrhnuté tak, aby poskytovali relaxačnú atmosféru. Sú vybavené obývacím priestorom, kuchynským kútom s malým jedálenským stolom a pohodlnou spálňou. Nadštandardné apartmány ponúkajú ešte viac priestoru a vylepšené zariadenia, čo ich robí ideálnymi pre páry alebo rodiny, ktoré počas pobytu túžia po dodatočnom pohodlí. Tradičné domy hotela poskytujú jedinečný zážitok z ubytovania. Kombinujú tradičnú kykladskú architektúru s modernými dizajnovými prvkami. Tieto domy ponúkajú samostatnú obývaciu oblasť, plne vybavenú kuchyňu, jedálenský stôl a súkromnú terasu. Pokiaľ ide o stravovacie možnosti, Aelia Suites Milos ponúka chutné a rozmanité menu v svojej reštaurácii. Hosťia si môžu vychutnať raňajky, obed a večeru s dôrazom na stredomorskú kuchyňu a miestne špeciality. Reštaurácia tiež disponuje dobre zásobeným barom, kde si hostia môžu vychutnať široký výber nápojov a koktailov. Okrem toho má hotel žiarivý vonkajší bazén obklopený lehátkami a slnečníkmi, poskytujúci ideálne miesto na relaxáciu a opaľovanie. Je tu tiež fitness centrum pre hostí, ktorí si želajú zostať aktívni počas svojho pobytu. Celkovo Aelia Suites Milos poskytuje luxusný a pohodlný pobyt v Milos, Grécko. Svojou štýlovou ponukou ubytovania, chutnými stravovacími možnosťami a rôznymi zariadeniami je vynikajúcou voľbou pre cestovateľov hľadajúcich nezabudnuteľný a príjemný zážitok.

Zábava

Existuje niekoľko zábavných možností v blízkosti hotela Aelia Suites Milos na ostrove Milos v Grécku. Tu je niekoľko tipov:

1. Lodné túry: Milos je známy svojím pôsobivým pobrežím a krištáľovo čistou vodou. Vykonajte lodnú túru, aby ste objavili úchvatné pláže, malebné rybárske dediny a dychberúce morské jaskyne.

2. Klima: Iba krátky vzdialenost od hotela sa nachádza Klima, tradičná rybárska dedina s farebnými domami a očarujúcimi prístavnými kaviarňami. Užite si pokojnú prechádzku pozdĺž pobrežia a ponorte sa do malebnej atmosféry.

3. Katakombi v Milose: Nachádzajú sa v nedalekej dedine Tripiti, katakomby sú starovkým podzemným pohrebiskom. Preskúmajte históriu a záhadu týchto fascinujúcich podzemných tunelov.

4. Pláž Sarakiniko: Známa svojím jedinečným mesačným krajinou je pláž Sarakiniko nevyhnutná. Obdivujte biele sopečné skaly a čistú tyrkysovú vodu, čo z nej robí ideálne miesto na opaľovanie sa a šnorchlovanie.

5. Plaka: Hlavné mesto Milosu, Plaka, je známe svojimi úzkymi uličkami, tradičnou architektúrou a panoramatickými výhľadmi na ostrov. Prejdite sa po očarujúcich uličkách, navštívte miestne obchody a vychutnajte si jedlo v jednej z mnohých reštaurácií.

6. Banské múzeum v Milose: Nachádza sa v dedine Adamas, toto múzeum predstavuje bohatú banskú históriu ostrova. Dozviete sa o významnej úlohe, ktorú baníctvo hralo pri rozvoji Milosu, a uvidíte zbierku minerálov a banských artefaktov.

7. Západ slnka na pláži Plathiena: Vezmite smerom k pláži Plathiena večer, aby ste videli úchvatný západ slnka nad Egejským morom. Relaxujte na piesočnatej pláži a užívajte si neuveriteľné farby oblohy. Tieto sú len niektoré z mnohých zábavných možností v blízkosti hotela Aelia Suites Milos. Personál hotela vám môže poskytnúť viac informácií a pomôcť s organizovaním akýchkoľvek aktivít alebo túr.

Top otázky

1. Tu sú niektoré populárne otázky a odpovede o "Aelia Suites Milos" v Mílach, Grécko: Aké vybavenie ponúka Aelia Suites Milos?

1. Tu sú niektoré populárne otázky a odpovede o "Aelia Suites Milos" v Mílach, Grécko: Aké vybavenie ponúka Aelia Suites Milos?1

2. Aelia Suites Milos ponúka vybavenie ako napríklad bazén, bezplatné Wi-Fi, slnečnú terasu, bar a bezplatné parkovanie. Aké druhy izieb sú k dispozícii v Aelia Suites Milos?

2. Aelia Suites Milos ponúka vybavenie ako napríklad bazén, bezplatné Wi-Fi, slnečnú terasu, bar a bezplatné parkovanie. Aké druhy izieb sú k dispozícii v Aelia Suites Milos?1

3. Aelia Suites Milos ponúka rôzne izby vrátane apartmánov a štúdií s možnosťami výhľadu na more alebo záhradu. Je raňajky zahrnuté v cene izby v Aelia Suites Milos?

3. Aelia Suites Milos ponúka rôzne izby vrátane apartmánov a štúdií s možnosťami výhľadu na more alebo záhradu. Je raňajky zahrnuté v cene izby v Aelia Suites Milos?1

4. Áno, raňajky sú zahrnuté v cene izby v Aelia Suites Milos. Má Aelia Suites Milos reštauráciu?

4. Áno, raňajky sú zahrnuté v cene izby v Aelia Suites Milos. Má Aelia Suites Milos reštauráciu?1

5. Nie, Aelia Suites Milos nemá reštauráciu na mieste. Avšak v blízkosti sú niekoľko možností na stravovanie. Je Aelia Suites Milos blízko pláže?

5. Nie, Aelia Suites Milos nemá reštauráciu na mieste. Avšak v blízkosti sú niekoľko možností na stravovanie. Je Aelia Suites Milos blízko pláže?1

6. Áno, Aelia Suites Milos sa nachádza len krátku prechádzku od pláže Papikinou. Poskytuje hotel službu na letisko?

6. Áno, Aelia Suites Milos sa nachádza len krátku prechádzku od pláže Papikinou. Poskytuje hotel službu na letisko?1

7. Áno, Aelia Suites Milos ponúka službu na letisko za dodatočný poplatok. Je v Aelia Suites Milos fitnes centrum?

7. Áno, Aelia Suites Milos ponúka službu na letisko za dodatočný poplatok. Je v Aelia Suites Milos fitnes centrum?1

8. Nie, Aelia Suites Milos nemá fitnes centrum. Avšak hostia môžu plávať v bazéne alebo preskúmať okolité outdoorové aktivity. Aké sú niektoré populárne atrakcie v blízkosti Aelia Suites Milos?

8. Nie, Aelia Suites Milos nemá fitnes centrum. Avšak hostia môžu plávať v bazéne alebo preskúmať okolité outdoorové aktivity. Aké sú niektoré populárne atrakcie v blízkosti Aelia Suites Milos?1

9. Populárne atrakcie v blízkosti Aelia Suites Milos zahŕňajú katakomby Milos, pláž Sarakiniko a Plaku, hlavné mesto Milosu. Je Aelia Suites Milos priateľský voči domácim zvieratám?

9. Populárne atrakcie v blízkosti Aelia Suites Milos zahŕňajú katakomby Milos, pláž Sarakiniko a Plaku, hlavné mesto Milosu. Je Aelia Suites Milos priateľský voči domácim zvieratám?1

10. Nie, Aelia Suites Milos neumožňuje domáce zvieratá. Akými jazykmi hovoria zamestnanci v Aelia Suites Milos?

10. Nie, Aelia Suites Milos neumožňuje domáce zvieratá. Akými jazykmi hovoria zamestnanci v Aelia Suites Milos?1

11. Zamestnanci v Aelia Suites Milos hovoria grécky a anglicky.?

11. Zamestnanci v Aelia Suites Milos hovoria grécky a anglicky.?1

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
Zariadenia izieb
 • Klimatizácia
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
 • Whirlpool
Recenzia hotela Aelia Suites Milos
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.