Grécko, Mykonos ostrov

Amorous Luxury Villa

ALEOMANDRA Mykonos ostrov, Grécko Vila
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Amorous Luxury Villa
Amorous Luxury Villa
Amorous Luxury Villa
Amorous Luxury Villa
Amorous Luxury Villa
Amorous Luxury Villa
Amorous Luxury Villa
Amorous Luxury Villa
Amorous Luxury Villa
Amorous Luxury Villa
Amorous Luxury Villa
Amorous Luxury Villa
Amorous Luxury Villa
Amorous Luxury Villa
Amorous Luxury Villa
Amorous Luxury Villa
Amorous Luxury Villa
Amorous Luxury Villa
Amorous Luxury Villa
Amorous Luxury Villa
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Opatrovanie detí
Zobraziť všetky zariadenia 1
Poloha
Do centra mesta
5.5 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

ALEOMANDRA Mykonos ostrov, Grécko

Niektoré miesta blízko Amorous Luxury Villa na ostrove Mykonos, Grécko sú:

1. Pláž Ornos - Nachádza sa len 400 metrov od hotela, Pláž Ornos je populárna piesočnatá pláž s krištáľovo čistou vodou. Ponúka rôzne vodné športy, plážové bary a reštaurácie.

2. Mesto Mykonos (Chora) - Približne 2,5 kilometra ďaleko, Mesto Mykonos je hlavné mesto ostrova a rušné centrum. Je známe svojimi úzkymi uličkami, bielymi budovami, ikonickými veternými mlynmi, živým nočným životom, butikmi a reštauráciami.

3. Pláž Psarou - Približne 4 kilometre ďaleko, Pláž Psarou je luxusná a kosmopolitná pláž známa pre prilákanie celebrít a bohatých cestovateľov. Ponúka plážové reštaurácie, bary a vodné športy.

4. Pláž Super Paradise - Približne 7 kilometrov od hotela, Pláž Super Paradise je známa svojím živým party scenárom. Ponúka plážové kluby, DJ sety a živú atmosféru.

5. Pláž Platis Gialos - Približne 3 kilometre ďaleko, Pláž Platis Gialos je ďalšia populárna piesočnatá pláž lemovaná reštauráciami, kaviarňami a plážovými zariadeniami.

6. Pláž Paraga - Asi 7 kilometrov ďaleko, Pláž Paraga je rušná pláž známa svojimi plážovými barmi, reštauráciami a panoramatickými výhľadmi.

7. Pláž Panormos - Približne 5 kilometrov ďaleko, Pláž Panormos je pokojná a malebná pláž s krištáľovo čistou vodou a prírodnou krásou. To sú len niektoré príklady, pretože Mykonos ponúka mnoho ďalších atrakcií, pláží a scenických miest na preskúmanie.

map
Amorous Luxury Villa
Vila

Do centra mesta5.5

O hoteli

O

Amorous Luxury Villa je úchvatný hotel nachádzajúci sa na malebnej ostrove Mykonos v Grécku. Vila ponúka luxusné a romantické prostredie, ideálne pre páry, ktorí hľadajú nezabudnuteľný útek. Ubytovanie v Amorous Luxury Ville pozostáva z krásnych izieb, každá navrhnutá s ohľadom na pohodlie a eleganciu. Izby sú priestranné, vkusne zariadené a vybavené modernými zariadeniami, aby zabezpečili príjemný pobyt. Hostia môžu očakávať zariadenia ako klimatizáciu, TV s plochou obrazovkou, minibary a bezplatné Wi-Fi vo všetkých izbách. Hotel ponúka rôzne typy izieb, aby vyhovoval rôznym preferenciám. To zahŕňa štandardné dvojlôžkové izby, deluxe izby a apartmány. Apartmány poskytujú ďalší priestor a doplnkové funkcie, ako sú súkromné balkóny alebo terasy s ohromujúcim výhľadom na okolitú krajinu. Čo sa týka jedál, Amorous Luxury Villa sa môže pochváliť príjemnou reštauráciou na mieste, ktorá podáva lahodnú stredomorskú kuchyňu, používajúc čerstvé miestne suroviny. Hostia sa môžu potešiť širokou škálou kulinárskych lahôdok, s možnosťou obedovať vnútri alebo vonku na terase. Reštaurácia ponúka pestré menu, ktoré vyhovuje rôznym chutiam a dietárnym potrebám. Okrem toho má hotel bar, ktorý podáva rôzne osviežujúce nápoje, vrátane koktailov a kvalitných vín. Celkovo je Amorous Luxury Villa top voľbou pre páry, ktorí si hľadajú luxusný a romantický pobyt na ostrove Mykonos v Grécku. S jeho elegantnými izbami, vynikajúcimi zariadeniami a lahodnými stravovacími možnosťami sľubuje nezabudnuteľný a príjemný zážitok pre všetkých hostí.

Deti

'Amorous Luxury Villa' na ostrove Mykonos v Grécku je krásne miesto vhodné pre rodiny s deťmi. Niektoré z aktivít a zariadení, ktoré môžu deti v dome využiť, zahŕňajú:

1. Súkromný bazén: Vila ponúka súkromný bazén, kde sa deti môžu hrať a vyblázniť.

2. Vonkajšia detská herňa: Majetok môže mať vonkajšiu detskú herňu s hojdačkami, sklznami a ďalším zariadením pre deti.

3. Priestranná záhrada: Deti môžu behať a hrať sa v priestranných záhradách vily a užívať si vonkajšie prostredie.

4. Prístup na pláž: Mykonos je známy svojimi úchvatnými plážami a táto vila môže poskytnúť jednoduchý prístup na pláž, umožňujúc deťom stavať hrady z piesku, plávať a hrať sa vlnách.

5. Vodné športy: Mnohé pláže v Mykonose ponúkajú rôzne vodné športy, ako je napríklad paddleboarding, potápanie a jetový lyžovanie, ktoré si staršie deti môžu užiť.

6. Blízke atrakcie: Mykonos má niekoľko rodinných atrakcií, ako sú napríklad Mykonoské veterné mlyny, Archeologické múzeum Mykonos a rôzne miestne festivaly počas celého roka. Všimnite si, že konkrétne zariadenia a aktivity môžu byť k dispozícii v závislosti od politík a ponúk vily.

Zábava

V okolí hotela 'Amorous Luxury Villa' na ostrove Mykonos, Grécko, sa nachádza niekoľko zábavných možností. Niektoré z týchto možností zahŕňajú:

1. Plážové kluby: Mykonos je známy svojou živou scénou plážových klubov. Niektoré obľúbené možnosti v blízkosti hotela zahŕňajú Beach Club Nammos, Scorpios a Principote.

2. Nočné kluby: Mykonos je známy svojím pulzujúcim nočným životom. Niektoré obľúbené nočné kluby v blízkosti hotela zahŕňajú Cavo Paradiso, Paradise Club a Jackie O'. Tieto kluby hostia svetoznámych DJ-ov a ponúkajú nezabudnuteľné zážitky z párty.

3. Reštaurácie a bary: Mykonos ponúka mnoho možností, pokiaľ ide o stravovanie a pitie. Môžete objavovať tradičné taverny v Mykonos Town, užiť si koktaily pri západe slnka v Little Venice, alebo relaxovať v plážovom bare ako Tropicana alebo Super Paradise Beach Club.

4. Nakupovanie: Mykonos je domovom mnohých luxusných módních butikov, obchodov s bižutériou a galérií umenia. Môžete objavovať ulice Mykonos Town a nájsť jedinečné miestne poklady alebo dizajnérskych značiek.

5. Vodné športy: Krištáľovo čisté vody okolo Mykonosu ponúkajú vynikajúce príležitosti pre vodné športy. Môžete si vyskúšať aktivity ako jetski, windsurfing, šnorchlovanie, alebo si dokonca vziať lodnú túru okolo ostrova.

6. Kultúrna návšteva: Mykonos má bohaté kultúrne dedičstvo. Môžete navštíviť historické pamiatky ako slávne veterné mlyny, kostol Panagia Paraportiani alebo Archeologické múzeum Mykonos. Nezabudnite sa informovať o najnovších informáciách a otváracích hodinách týchto zábavných možností, keďže sa môžu líšiť v závislosti od ročného obdobia a aktuálnych okolností.

Top otázky

1. Kde sa nachádza Amorous Luxury Villa?
1. Kde sa nachádza Amorous Luxury Villa?1

Amorous Luxury Villa sa nachádza na ostrove Mykonos v Grécku.

2. Koľko spální má vila?
2. Koľko spální má vila?1

Vila má celkom šesť spální.

3. Nachádza sa vila blízko pláže?
3. Nachádza sa vila blízko pláže?1

Áno, Amorous Luxury Villa sa nachádza len krátku vzdialenosť od pláže.

4. Aké vybavenie ponúka vila?
4. Aké vybavenie ponúka vila?1

Vila ponúka vybavenie ako sú súkromný bazén, plne vybavená kuchyňa, viacero vonkajších jedálenských priestorov, prístup k Wi-Fi, klimatizáciu a vyhradené parkovisko.

5. Poskytuje sa služba upratovania?
5. Poskytuje sa služba upratovania?1

Áno, vila ponúka dennú službu upratovania.

6. Môže vila ubytovať veľké skupiny?
6. Môže vila ubytovať veľké skupiny?1

Áno, Amorous Luxury Villa je ideálna pre veľké skupiny, pretože pohodlne ubytuje až dvanásť hostí.

7. Je raňajky zahrnuté v cene prenájmu vily?
7. Je raňajky zahrnuté v cene prenájmu vily?1

Nie, raňajky nie sú zahrnuté v cene prenájmu vily. Avšak hostia majú možnosť požiadať o súkromného šéfkuchára alebo cateringovú službu za dodatočný poplatok.

8. Môže vila pomôcť s organizovaním aktivít a výletov?
8. Môže vila pomôcť s organizovaním aktivít a výletov?1

Áno, služba koncierge vily môže pomôcť hosťom s usporiadaním rôznych aktivít a výletov na ostrove.

9. Sú domáce zvieratá povolené v vile?
9. Sú domáce zvieratá povolené v vile?1

Nie, domáce zvieratá nie sú povolené v Amorous Luxury Villa.

10. Je stanovené minimálne trvanie pobytu?
10. Je stanovené minimálne trvanie pobytu?1

Áno, vila má minimálne trvanie pobytu tri noci počas nízkej sezóny a sedem nocí počas vysokej sezóny.

Všetky služby a zariadenia

Pre rodiny s deťmi
  • Opatrovanie detí
Recenzia hotela Amorous Luxury Villa
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.