Grécko, Mykonos ostrov

N Hotel Mykonos

Psarou Beach Mykonos ostrov, Grécko Hotel
7 ponúk od 750 EUR Zobraziť ponuku
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
N Hotel Mykonos
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bar / Salónik
 • Masáže
 • Masáž / Krásne centrum
 • Nočné kluby
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
Zobraziť všetky zariadenia 56
Poloha
Do centra mesta
3.8 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Psarou Beach Mykonos ostrov, Grécko

Hotel 'N Hotel Mykonos' sa nachádza na ostrove Mykonos v Grécku. V blízkosti si môžete nájsť rôzne atrakcie a zariadenia, ako napríklad:

1. Pláž Psarou: Jedna z najznámejších pláží na Mykone, známa svojimi krištáľovo čistými vodami a živými plážovými klubmi. Nachádza sa približne 1,5 kilometra od hotela.

2. Plážový klub Nammos: Luxusný plážový klub pri pláži Psarou, ponúkajúci ležadlá, reštauráciu a živú párty atmosféru. Nachádza sa asi 1,5 kilometra od hotela.

3. Mesto Mykonos (Chóra): Hlavné mesto ostrova Mykonos, známe svojimi malebnými úzkymi uličkami, tradičnými bielymi domami, obchodmi, reštauráciami a živým nočným životom. Je to približne 3,5 kilometra od hotela.

4. Pláž Agios Ioannis: Krásna piesočnatá pláž známa svojimi ohromujúcimi výhľadmi na ostrov Delos. Nachádza sa asi 3,5 kilometra od hotela.

5. Ostrov Delos: Neobývaný ostrov blízko Mykonosu, považovaný za jedno z najdôležitejších archeologických miest v Grécku. Môžete sa plavčekom z Mykonosu dostať na Delos.

6. Pláž Ornos: Rodinná pláž s plytkou vodou, nachádzajúca sa približne 4 kilometre od hotela.

7. Veterné mlyny Mykonos: Ikonické veterné mlyny nachádzajúce sa na kopci blízko mesta Mykonos, ponúkajúce dychberúce výhľady na mesto a Egejské more. Sú to približne 4 kilometre od hotela.

8. Národné letisko ostrova Mykonos: Hlavné letisko ostrova Mykonos, nachádzajúce sa približne 2,5 kilometra od hotela. Toto sú len niektoré atrakcie a zariadenia okolo hotela 'N Hotel Mykonos'. Na ostrove Mykonos je ešte veľa ďalších krásnych pláží, tradičných dedín a historických miest, ktoré môžete objavovať.

map
N Hotel Mykonos
9.0 Hotel

Do centra mesta3.8

O hoteli

O

Hotel 'N Hotel Mykonos' sa nachádza na ostrove Mykonos v Grécku. Tu je niekoľko informácií o hoteli, izbách a jedlách: Hotel: - 'N Hotel Mykonos' je luxusný butikový hotel situovaný v srdci Mykonos Town. - Ponúka štýlový a súčasný dizajn kombinovaný s tradičnou cykladskou architektúrou. - Hotel poskytuje škálu zariadení a služieb vrátane 24-hodinovej recepcie, concierge služby, bezplatného Wi-Fi, transferu z letiska a bazéna. Izby: - Hotel ponúka rôzne typy izieb, aby vyhovoval rôznym preferenciám a veľkostiam skupín. - Možnosti izieb zahŕňajú štandardné dvojlôžkové izby, apartmány a rodinné izby. - Izby sú štýlovo zariadené a vybavené modernými zariadeniami ako klimatizácia, TV s plochou obrazovkou, minibar, trezor a súkromné kúpeľne. - Niektoré izby môžu ponúkať súkromné balkóny alebo terasy s výhľadom na mesto alebo bazén hotela. Jedlá: - Hotel má reštauráciu a bar, kde si hostia môžu vychutnať jedlá a nápoje počas celého dňa. - Reštaurácia ponúka rôznorodé menu s gréckou a medzinárodnou kuchyňou, pripravenou s čerstvými a lokálnymi surovinami. - Hostia si môžu vybrať, či chcú jesť vonku na terase alebo v štýlovom vnútornom jedálnom priestore. - V cene izby je zvyčajne zahrnutá bufetová raňajky, ktorá ponúka výber kontinentálnych a teplých možností. Celkovo povedané, 'N Hotel Mykonos' poskytuje pohodlné a štýlové ubytovanie v srdci Mykonos Town, s radom zariadení a stravovacích možností na zlepšenie pobytu svojich hostí.

Deti

Hotel 'N Mykonos' na ostrove Mykonos, Grécko ponúka niekoľko vybavení a aktivít pre deti. Niektoré z nich môžu zahŕňať:

1. Detský bazén: Hotel môže mať špeciálny bazén pre deti, kde môžu bezpečne plávať a hrať pod dohľadom.

2. Detský klub: Hotel by mohol mať dohliadaný detský klub, ktorý organizuje rôzne aktivity a hry pre deti, umožňujúc rodičom užiť si voľný čas.

3. Detské ihrisko: Môže tam byť detská ihrisko so šmykľavkami, hojdačkami a iným vybavením, kde sa deti môžu zabaviť a vyčerpať svoju energiu.

4. Služby opatrovania detí: Ak si rodičia želajú stráviť čas sami, môžu využiť služby opatrovania detí v hoteli, čím zabezpečia, že ich deti sú dobre postarané.

5. Detské menu: Reštaurácia hotela môže ponúkať samostatné menu pre deti s možnosťami, ktoré im chutia.

6. Rodinné izby: Hotel môže poskytovať rodinné ubytovacie možnosti, ako sú prepojené izby alebo apartmány s prístelkami pre deti.

7. Okolité atrakcie: Hotel môže poskytnúť informácie o okolitých atrakciách a aktivitách vhodných pre deti, ako sú pláže, vodné parky, alebo výlety loďou vhodné pre rodiny. Odporúča sa priamo kontaktovať hotel 'N Mykonos' alebo navštíviť ich oficiálnu webovú stránku pre najpresnejšie a najaktuálnejšie informácie o vybaveniach a aktivitách pre deti špecifických pre ich objekt.

Zábava

Existuje niekoľko možností zábavy v blízkosti hotela 'N Hotel Mykonos' na ostrove Mykonos v Grécku. Niektoré z populárnych možností zahŕňajú:

1. Plážové bary a kluby: Mykonos je známy svojou živou plážovou scénou a rušnými plážovými klubmi. Niektoré obľúbené možnosti plážových barov a klubov v blízkosti hotela 'N Hotel Mykonos' sú Paradise Beach Club, Super Paradise Beach Club a Scorpios.

2. Reštaurácie a taverny: Vychutnajte si miestnu grécku kuchyňu v mnohých reštauráciách a tavernách roztrúsených po celom ostrove. Niektoré odporúčané v blízkosti hotela sú Nammos, Kiki's Tavern a Interni.

3. Nočné kluby: Mykonos je známy svojím živým nočným životom. V blízkosti hotela 'N Hotel Mykonos' nájdete populárne kluby ako Cavo Paradiso, Astra a Guapaloca.

4. Veterné mlyny: Ikonicke veterné mlyny na Mykonose sú nevyhnutnou atrakciou. Nachádzajú sa v Chore (meste Mykonos) a ponúkajú malebný výhľad a sú obľúbeným miestom na sledovanie západu slnka.

5. Malá Benátky: Tiež nachádzajúce sa v Chore, Malá Benátky je očarujúca štvrť s farebnými domami postavenými priamo na brehu vody. Je to obľúbené miesto na sledovanie západu slnka a na vychutnanie si drinku v jednom z mnohých barov a kaviarní podél nábrežia.

6. Nakupovanie: Mykonos ponúka širokú škálu butikov a obchodov, ktoré predávajú dizajnérsku módu, šperky, suveníry a ďalšie. Preskúmajte úzke uličky Chory, aby ste našli jedinečné predmety, ktoré si môžete zobrať domov.

7. Lodné výlety: Z Mykonosu môžete vyraziť na lodné výlety, aby ste objavili okolité ostrovy a zámečné pláže. Populárne možnosti zahŕňajú výlet na ostrov Delos alebo lodný výlet na nedaleký ostrov Santorini. Upozorňujeme, že dostupnosť a prevádzka týchto zábavných možností sa môžu líšiť v závislosti od ročného obdobia a aktuálnych okolností. Odporúča sa skontrolovať akékoľvek aktualizácie alebo obmedzenia počas vášho návštevy.

Top otázky

1. Je hotel N Mykonos je pobrežné hotel?

1. Je hotel N Mykonos je pobrežné hotel?1

Nie, hotel N Mykonos nie je pobrežný hotel. Nachádza sa približne 5 kilometrov od najbližšej pláže.

2. Má hotel N Mykonos bazén?

2. Má hotel N Mykonos bazén?1

Áno, hotel N Mykonos má bazén, ktorý si hostia môžu počas svojho pobytu užívať.

3. Ak ďaleko je hotel N Mykonos od mesta Mykonos?

3. Ak ďaleko je hotel N Mykonos od mesta Mykonos?1

Hotel N Mykonos sa nachádza približne 3 kilometre od mesta Mykonos. Do centra mesta sa autom alebo taxíkom dostanete približne za 10 minút.

4. Poskytuje hotel N Mykonos transfery z letiska?

4. Poskytuje hotel N Mykonos transfery z letiska?1

Áno, hotel N Mykonos poskytuje transfery z letiska za dodatočný poplatok. Hostia si môžu túto službu dohodnúť s hotelom pred svojím príchodom.

5. Sú v blízkosti hotela N Mykonos nejaké reštaurácie alebo bary?

5. Sú v blízkosti hotela N Mykonos nejaké reštaurácie alebo bary?1

Áno, v blízkosti hotela N Mykonos sa nachádza niekoľko reštaurácií a barov. Hostia môžu objavovať okolité možnosti stravovania a zábavy.

6. Má hotel N Mykonos bezplatné Wi-Fi?

6. Má hotel N Mykonos bezplatné Wi-Fi?1

Áno, hotel N Mykonos ponúka bezplatné Wi-Fi vo všetkých izbách a verejných priestoroch hotela.

7. Poskytuje hotel N Mykonos raňajky?

7. Poskytuje hotel N Mykonos raňajky?1

Áno, hotel N Mykonos podáva raňajky pre hostí. Sú zahrnuté v cene izby a ponúkajú kontinentálne aj grécke možnosti.

8. Má hotel N Mykonos fitnescentrum?

8. Má hotel N Mykonos fitnescentrum?1

Nie, hotel N Mykonos nemá na mieste fitnescentrum. Hostia však môžu na recepcii požiadať o informácie o blízkych fitnescentrách.

9. Poskytuje hotel N Mykonos služby požičovania áut?

9. Poskytuje hotel N Mykonos služby požičovania áut?1

Áno, hotel N Mykonos ponúka služby požičovania áut pre hostí, ktorí si želajú preskúmať ostrov vlastným tempom. Rezervácie možno urobiť cez recepciu hotela.

10. Je hotel N Mykonos priateľský k domácim zvieratám?

10. Je hotel N Mykonos priateľský k domácim zvieratám?1

Nie, hotel N Mykonos nepovoľuje zvieratá na svojom území.

Všetky služby a zariadenia

Zábava a relax
 • Bar / Salónik
 • Masáže
 • Masáž / Krásne centrum
 • Nočné kluby
 • Záhrada
 • Jazda na koni
 • Obchody
Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Reštaurácia
 • Parkovanie zdarma
 • Parkovanie
 • Bankomat / Bankomat
 • Vysokorýchlostné internetové pripojenie
 • 24-hodinová recepcia
 • Portier
 • Nefajčiarske izby
 • Rodinná izba
 • Domáce zvieratá povolené
 • Express Check-In/Check-Out
 • Samostatná registrácia a odhlásenie
 • Izba dostupná pre alergikov
 • Vyhradená fajčiarska časť
 • Obchody v hoteli
 • Suveníry/Darčekový obchod
 • Predaj lístkov
 • Posilňovňa
 • Podnikové centrum
Zariadenia izieb
 • Klimatizácia
 • Pokladnica
 • Kávovar / Čajovar
 • Fén
 • TV
 • Vlastná kúpeľňa
 • Sprcha
 • Súkromná kúpeľňa
 • Whirlpool
 • Whirlpool / Jacuzzi
 • Stôl
 • Kúpeľné plašte
 • Servis na izbu
Doplnkové služby
 • Raňajky na izbu
 • Dovoz na letisko
 • Služby práčovne
 • Služba chemického čistenia
 • Úschova batožiny
 • Holičstvo/Kozmetický salón
 • Informačná služba
 • Služba hlavného parkovania
 • Kopírka
Vodné aktivity
 • Bazén
 • Kúpeľné/Welness stredisko
 • Potápačské centrum
 • Vodné športy (ne-motorizované)
Pre rodiny s deťmi
 • Opatrovanie detí
 • Deti klub
Recenzia hotela N Hotel Mykonos
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.