Grécko, Patra

BEST HOUSE CENTRAL APRTM AGIOU NIKOLAOU PATRA

53 Agiou Nikolaou Patra, Grécko Apartmán
7 ponúk od 56 EUR Zobraziť ponuku
BEST HOUSE CENTRAL APRTM AGIOU NIKOLAOU PATRA
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
  • Chladnička
  • Fén
Zobraziť všetky zariadenia 4
Poloha
Do centra mesta
0.2 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

53 Agiou Nikolaou Patra, Grécko

Niektoré významné miesta okolo hotela "BEST HOUSE CENTRAL APRTM AGIOU NIKOLAOU PATRA" v Patras, Grécko zahŕňajú:

1. Archeologické múzeum Patras: Toto múzeum sa nachádza asi 1,5 kilometra na východ od hotela a ukrýva zbierku artefaktov z antického Grécka, vrátane soch, keramiky a šperkov.

2. Pevnosť Patras (Petrovaradinská pevnosť): Nachádza sa asi 2 kilometre na severozápad od hotela, táto stredoveká pevnosť ponúka panoramatický výhľad na mesto a Patraský záliv.

3. Vínnik Achaia Clauss: Nachádza sa približne 7 kilometrov na juhovýchod od hotela, tento známy vinár ponúka prehliadky a ochutnávky svojho slávneho vína Mavrodaphne, medzi inými odrodami.

4. Námestie Psila Alonia: Nachádza sa asi 400 metrov na severovýchod od hotela, toto námestie má zelený park, kaviarne a reštaurácie, čo ho robí ideálnym miestom na relaxáciu a vychutnanie si okolia.

5. Most Rio-Antirrio: Nachádza sa asi 9 kilometrov na severozápad od hotela, tento impozantný visutý most spojuje mesto Rio s Antirriom cez Patraský záliv.

6. Divadlo Apollo: Nachádza sa asi 400 metrov na severozápad od hotela, toto historické divadlo hostí rôzne kultúrne podujatia, vrátane divadelných predstavení, koncertov a filmových premietaní.

7. Prístav Patras: Nachádza sa asi 1 kilometer na západ od hotela, prístav Patras slúži ako uzol pre trajektové služby, ktoré spojujú pevninské Grécko s Jónskymi ostrovmi.

8. Centrum mesta Patras: Samotný hotel sa nachádza v centre Patras, ponúkajúc jednoduchý prístup k mnohým obchodom, reštauráciám, kaviarňam a iným zariadeniam v pešej vzdialenosti. Vezmite na vedomie, že uvedené vzdialenosti sú približné a môžu sa líšiť v závislosti na konkrétnom mieste v meste.

map
BEST HOUSE CENTRAL APRTM AGIOU NIKOLAOU PATRA
Apartmán

Do centra mesta0.2

O hoteli

Zábava

V blízkosti hotela 'BEST HOUSE CENTRAL APRTM AGIOU NIKOLAOU PATRA' v Patre, Grécko, je niekoľko možností zábavy. Tu je niekoľko návrhov:

1. Most Rio-Antirrio: Navštívte slávny most Rio-Antirrio, jeden z najdlhších visutých mostov na svete. Užite si úžasné výhľady a prejdite sa po moste.

2. Archeologické múzeum v Patre: Preskúmajte Archeologické múzeum v Patre, ktoré sa nachádza len krátku vzdialenosť od hotela. Dozviete sa o histórii a kultúre regiónu prostredníctvom jeho rôznych expozícií.

3. Hrad Patras (hrad Patras): Navštívte hrad Patras, stredovekú pevnosť, ktorá ponúka panoramatické výhľady na mesto. Preskúmajte hrad a jeho areál, ktorý často hostí kultúrne podujatia a výstavy.

4. Vinárstvo Achaia Clauss: Navštívte vinárstvo Achaia Clauss, jedno z najstarších vinárstiev v Grécku. Vykonajte prehliadku vinárstva, dozviete sa o jeho bohatej histórii a užite si degustácie vín.

5. Námestie Psila Alonia: Objevte námestie Psila Alonia, živé verejné námestie v srdci Patry. Oddýchnite si v jednej z kaviarní, užite si pouličné vystúpenia alebo jednoducho sa prejdite oblasťou.

6. Mestské divadlo v Patre: Ak máte radi divadelné umenie, pozrite si predstavenie v Mestskom divadle v Patre. Skontrolujte harmonogram nadchádzajúcich hier, oper alebo koncertov počas vášho pobytu.

7. Karnaval v Patre: Ak navštívite Patru počas februára alebo marca, nevynechajte Karnaval v Patre, jednu z najväčších karnaválových osláv v Grécku. Vychutnajte si sprievody, hudbu a festívnu atmosféru. Upozorňujeme, že dostupnosť a harmonogramy sa môžu líšiť, preto je vždy dobré skontrolovať najnovšie informácie a akékoľvek obmedzenia alebo usmernenia týkajúce sa COVID

19.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Zariadenia izieb
  • Chladnička
  • Fén
Recenzia hotela BEST HOUSE CENTRAL APRTM AGIOU NIKOLAOU PATRA
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.