Grécko, Santorini

House of Sun Santorini

Megalochori Caldera Santorini, Grécko Hotel
1 ponuka — Zobraziť ponuku
House of Sun Santorini
House of Sun Santorini
House of Sun Santorini
House of Sun Santorini
House of Sun Santorini
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
  • Úschova batožiny
Zobraziť všetky zariadenia 3
Poloha
Do centra mesta
3.9 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Megalochori Caldera Santorini, Grécko

Niektoré atrakcie a pamiatky okolo hotela "House of Sun Santorini" na ostrove Santorini v Grécku zahŕňajú:

1. Santorini Caldera: Hotel ponúka nádherný panoramatický výhľad na ikonickú Santorini Caldera, s výhľadom na more, vulkanické ostrovy a dychberúce západy slnka.

2. Fira: Hlavné mesto Santorini, Fira, sa nachádza v blízkosti hotela a je známe svojimi úzkymi uličkami, bielymi domami, obchodmi a reštauráciami.

3. Archeologické múzeum Théra: Nachádza sa v meste Fira, toto múzeum predstavuje artefakty a starožitné predmety z vykopávok na ostrove, poskytujúc pohľad do histórie a kultúry Santorini.

4. Lanovka: Lanová stanica v meste Fira je len krátku vzdialenosť od hotela a poskytuje ľahký prístup k starému prístavu Santorini.

5. Múzeum Megaro Gyzi: Nachádza sa v meste Fira, toto múzeum vystavuje vzácne fotografie, dokumenty a tradičné objekty, ktoré zobrazujú históriu a tradície ostrova.

6. Ortodoxná metropolitná katedrála: Nachádza sa v meste Fira, táto impozantná katedrála je zdobená krásnym náboženským umením, freskami a mramorovými výzdobami.

7. Múzeum pravekého Théra: Nachádza sa v meste Fira, toto múzeum predstavuje starožitnosti, keramiku a nálezy z minojského osídlenia Akrotiri, ktoré bolo zachované pod vulkanickým popolom.

8. Lanovka Santorini: Lanovka spája mesto Fira s starým prístavom Santorini. Návštevníci si môžu vychutnať scenickú jazdu a preskúmať oblasť prístavu.

9. Oia: Pôvabná dedinka Oia sa nachádza len krátkej jazdy autom od hotela. Je známa svojimi modrými kostolmi s kupolami, tradičnými domami vyhotovenými v jaskyniach a veľkolepými západmi slnka.

10. Pláž Kamari: Nachádza sa na východnej strane ostrova, pláž Kamari ponúka dlhý úsek vulkanického čierneho piesku, rôzne plážové bary, reštaurácie a vodné športy. Toto sú len niektoré príklady atrakcií a pamiatok okolo hotela "House of Sun Santorini" na ostrove Santorini v Grécku.

map
House of Sun Santorini
Hotel

Do centra mesta3.9

O hoteli

O

Hotel House of Sun Santorini je luxusný hotel nachádzajúci sa v Santorini, Grécko. Ponúka široký sortiment zariadení, aby zabezpečil pohodlný a príjemný pobyt pre hostí. Ubytovanie: Hotel ponúka krásne navrhnuté izby a apartmány s moderným a minimalistickým estetickým vzhľadom. Každá izba je vybavená základnými zariadeniami, ako je klimatizácia, WiFi, TV s plochou obrazovkou, minibar, trezor a súkromná kúpeľňa. Niektoré izby tiež ponúkajú úchvatný výhľad na Egejské more alebo slávny západ slnka v Santorini. Jedlo: House of Sun Santorini má reštauráciu na mieste, ktorá podáva lahodné jedlá po celý deň. Hostia môžu ochutnať rôznorodé stredomorské a medzinárodné jedlá pripravené s čerstvými, miestnymi surovinami. Raňajky sú často zahrnuté v cene izby a ponúkajú výber kontinentálnych a gréckych raňajkových možností. Zariadenia: Hotel ponúka rôzne zariadenia na zlepšenie pobytu svojich hostí. Je tu bazén, kde si hostia môžu oddýchnuť a vychutnať si slnko pri krásnych výhľadoch na okolitú oblasť. Okrem toho hotel poskytuje bar a relaxačnú zónu, kde si hostia môžu oddýchnuť a užiť si široký výber osviežujúcich nápojov. Poloha: Nachádzajúci sa v Santorini, Grécko, hotel House of Sun je ideálne umiestnený blízko k populárnym atrakciám a pamiatkam. Je v pešej vzdialenosti od pláže, umožňujúc hostom ľahko prístup k priehľadným vodám a možnosti vodných aktivít. Hotel je tiež blízko reštaurácií, kaviarní, obchodov a verejnej dopravy, poskytujúc pohodlný prístup na preskúmanie ostrova. Celkovo povedané, hotel House of Sun Santorini ponúka pohodlné ubytovanie, lahodné jedlá a výhodnú polohu, čím sa stáva vynikajúcou voľbou pre cestovateľov, ktorí hľadajú luxusný pobyt v Santorini, Grécko.

Zábava

V blízkosti hotela "House of Sun Santorini" na Santorini, Grécko, sa nachádza niekoľko zábavných možností. Niektoré z blízkych atrakcií zahŕňajú:

1. Pláž Kamari: Nachádza sa len krátku prechádzku od hotela, pláž Kamari ponúka krásne úseky čierneho piesku a rôzne vodné športy ako potápanie, jazdu na vodných skútrach a paddleboarding.

2. Staroveké Théra: Nachádza sa na vrchole kopca poblíž Kamari, Staroveké Théra je archeologická lokalita s ruínami pochádzajúcimi z hellénskych, rímskych a byzantských čias. Návštevníci si môžu prehliadnuť staroveké mesto a vychutnať si panoramatické výhľady na ostrov.

3. Vinice: Santorini je známe svojou jedinečnou sopečnou pôdou, ktorá produkuje výborné vína. Okolo hotela sa nachádza niekoľko viníc, kde si návštevníci môžu vybrať zájazdy, dozvedieť sa o procese výroby vína a zúčastniť sa degustácií.

4. Plážové bary a kluby: Pláž Kamari je tiež domovom niekoľkých plážových barov a klubov, kde si môžete vychutnať živú hudbu, DJ-ov a drinky pri pohľade na more.

5. Mesto Fira: Nachádza sa približne 8 kilometrov od hotela, Fira je hlavné mesto Santorini a je známe svojím živým nočným životom. Mesto je plné barov, reštaurácií a klubov, ktoré ponúkajú živú atmosféru po západe slnka.

6. Plavba na západe slnka na kalderu: Hotel sa nachádza na východnej strane ostrova, takže vybrať sa na plavbu na západe slnka na kalderu z Firy alebo Oie môže byť fantastický zážitok. Tieto plavby vám umožnia obdivovať nádherné západy slnka nad slávnou kalderou Santorini a pri tom vychutnať večeru a nápoje na palube.

7. Kultúrne udalosti a festivaly: Počas celého roka Santorini hostí rôzne kultúrne udalosti a festivaly, vrátane hudobných koncertov, divadelných predstavení a tradičných osláv. Skontrolujte s hotelom alebo miestnymi informáciami pre turistov, či počas vašej návštevy nejaké nadchádzajúce podujatia. Vždy je dobrý nápad zistiť a potvrdiť dostupnosť a harmonogram týchto atrakcií alebo podujatí pred plánovaním vašej návštevy.

Top otázky

1. Kde sa nachádza House of Sun Santorini?

1. Kde sa nachádza House of Sun Santorini?1

House of Sun Santorini sa nachádza na ostrove Santorini v Grécku.

2. Aký typ ubytovania ponúka House of Sun Santorini?

2. Aký typ ubytovania ponúka House of Sun Santorini?1

House of Sun Santorini ponúka ubytovanie v vile.

3. Sú domáce zvieratá povolené v House of Sun Santorini?

3. Sú domáce zvieratá povolené v House of Sun Santorini?1

Nie, domáce zvieratá nie sú povolené v House of Sun Santorini.

4. Má House of Sun Santorini bazén?

4. Má House of Sun Santorini bazén?1

Áno, House of Sun Santorini má vonkajší bazén.

5. Poskytuje House of Sun Santorini bezplatné Wi-Fi pripojenie?

5. Poskytuje House of Sun Santorini bezplatné Wi-Fi pripojenie?1

Áno, House of Sun Santorini ponúka svojim hosťom bezplatné Wi-Fi pripojenie.

6. Má House of Sun Santorini klimatizáciu?

6. Má House of Sun Santorini klimatizáciu?1

Áno, všetky vily v House of Sun Santorini sú vybavené klimatizáciou.

7. Je k dispozícii parkovanie v House of Sun Santorini?

7. Je k dispozícii parkovanie v House of Sun Santorini?1

Áno, House of Sun Santorini poskytuje bezplatné súkromné parkovanie pre svojich hostí.

8. Aké sú niektoré blízke atrakcie v blízkosti House of Sun Santorini?

8. Aké sú niektoré blízke atrakcie v blízkosti House of Sun Santorini?1

Niektoré blízke atrakcie v blízkosti House of Sun Santorini zahŕňajú Červenú pláž, archeologickú lokalitu Akrotiri a Starý prístav Firy.

9. Ponúka House of Sun Santorini prepravu na letisko?

9. Ponúka House of Sun Santorini prepravu na letisko?1

Áno, House of Sun Santorini ponúka prepravu na letisko za dodatočný poplatok.

10. Aká je vzdialenosť medzi House of Sun Santorini a letiskom Santorini?

10. Aká je vzdialenosť medzi House of Sun Santorini a letiskom Santorini?1

House of Sun Santorini je približne 6 kilometrov vzdialená od letiska Santorini.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Doplnkové služby
  • Úschova batožiny
Recenzia hotela House of Sun Santorini
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.