Grécko, Serifos

Serifos Houses Kalo Ampeli

kalo ampeli Serifos, Grécko Vila
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Serifos Houses Kalo Ampeli
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Zobraziť všetky zariadenia 2
Poloha
Do centra mesta
3.7 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

kalo ampeli Serifos, Grécko

Okolie hotela 'Serifos Houses Kalo Ampeli' na ostrove Serifos v Grécku sa nachádza niekoľko miest, ktoré stojí za pozretie. Niektoré významné miestne atrakcie zahŕňajú:

1. Pláž Livadi: Táto obľúbená piesočnatá pláž sa nachádza len krátkou prechádzkou od hotela. Návštevníci si môžu oddýchnuť, plávať a vychutnať si vodné športy.

2. Dedina Livadi: Hotel sa nachádza v dedine Livadi, ktorá ponúka rôzne obchody, reštaurácie, kaviarne a malebný prístav.

3. Chora Serifos: Chora je hlavné mesto Serifos a nachádza sa asi 5 kilometrov od hotela. Je známe svojimi malebnými úzkymi uličkami, bielo natretenými domami a úchvatnými výhľadmi na okolitú oblasť.

4. Kastro: Kastro je stredoveká návršná dedina nachádzajúca sa blízko Chory. Ponúka staroveké ruiny, tradičnú architektúru a panoramatické výhľady na Egejské more.

5. Pláž Psili Ammos: Nachádza sa asi 5 kilometrov od hotela a považuje sa za jednu z najkrajších pláží v Serifose. Má priezračne turkoisovú vodu a jemný zlatý piesok.

6. Kláštor Taxiarches: Nachádza sa na svahoch kopca poblíž Chory a ponúka návštevníkom možnosť preskúmať jeho pozoruhodnú architektúru a vychutnať si úchvatné výhľady.

7. Megalo Livadi: Táto bývalá hornošajtárská dedina sa nachádza na západnom pobreží Serifos a ponúka historické ruiny, krásne pláže a pokojnú atmosféru. Toto sú len niektoré príklady atrakcií v okolí hotela 'Serifos Houses Kalo Ampeli'.

map
Serifos Houses Kalo Ampeli
Vila

Do centra mesta3.7

O hoteli

O

Serifos Houses Kalo Ampeli je hotel nachádzajúci sa na krásnom ostrove Serifos v Grécku. Tu je niekoľko informácií o hoteli, jeho izbách a jedlách. Hotel: - Serifos Houses Kalo Ampeli je očarujúci hotel, ktorý ponúka pohodlné ubytovanie a úchvatné výhľady na Egejské more. - Hotel sa nachádza v tichej oblasti, poskytujúc pokojné a relaxačné prostredie pre hostí. - Personál hotela je priateľský, ústretový a vždy pripravený pomôcť hostom s ich potrebami. Izby: - Hotel ponúka rôzne typy izieb, aby uspokojil rôzne potreby a preferencie hostí. - Izby sú priestranné, čisté a udržiavané, poskytujúc pohodlný pobyt pre hostí. - Každá izba je vkusne zariadená a vybavená modernými zariadeniami vrátane klimatizácie, TV, minichladničky a súkromnej kúpeľne. Jedlá: - Serifos Houses Kalo Ampeli ponúka chutné jedlá svojim hosťom, predstavujúce autentickú grécku kuchyňu. - Reštaurácia hotela podáva rôzne tradičné grécke jedlá vyrobené z čerstvých, miestnych surovín. - Hostia si môžu vychutnať raňajky, obed a večeru v reštaurácii v hoteli alebo si vybrať stravovanie pod holým nebom na terase hotela, vychutnávajúc si panoramatické výhľady. Celkovo povedané, Serifos Houses Kalo Ampeli je nádherný hotel, ktorý ponúka pohodlné izby, lahodné jedlá a pokojnú atmosféru, aby si hostia mohli vychutnať svoj pobyt na krásnom ostrove Serifos v Grécku.

Zábava

Tu sú niektoré z možností zábavy blízko hotela 'Serifos Houses Kalo Ampeli' na Serifose, Grécko:

1. Pláže: Mnoho krásnych pláží sa nachádza blízko hotela, vrátane pláže Kalo Ampeli, pláže Livadakia a pláže Avlomonas. Môžete si oddýchnuť na piesočnatých pobrežiach, plávať v krištáľovo čistých vodách alebo sa venovať vodným športovým aktivitám.

2. Chora: Hotel sa nachádza blízko Chory, hlavného mesta na Serifose. Chora ponúka očarujúcu atmosféru s úzkymi uličkami, tradičnými bielo natretenými domami a úchvatnými výhľadmi na Egejské more. Môžete objavovať mesto, navštíviť miestne obchody, ochutnať lahodnú grécku kuchyňu v reštauráciách a zažiť živú nočnú zábavu.

3. Archeologické múzeum na Serifose: Navštívte Archeologické múzeum na Serifose, ktoré sa nachádza v Chore, aby ste objavili bohatú históriu ostrova a archeologické artefakty. Múzeum vystavuje predmety od praveku po rímsku dobu, vrátane keramiky, soch a nápisov.

4. Turistika a preskúmanie: Serifos je skvelý pre nadšencov turistiky. Môžete preskúmať krásne krajiny ostrova sledovaním rôznych turistických chodníkov. Vrch Zeus, najvyšší bod ostrova, ponúka dychberúce výhľady a je obľúbeným cieľom pre turistiku.

5. Plavby loďou: Preskúmajte pobrežie Serifosu tým, že si zoberiete loďovú plavbu. Môžete si užiť výlet na jeden deň, navštíviť blízke ostrovy ako Sifnos alebo Kimolos a objavovať odľahlé pláže a skryté zátoky.

6. Nočný život: Serifos má živú nočnú scénu, najmä počas letných mesiacov. Existuje mnoho barov, plážových klubov a tavern, kde si môžete vychutnať živú hudbu, koktaily a tancovať celú noc.

7. Kultúrne udalosti: V závislosti od času vašej návštevy by ste mohli mať príležitosť zúčastniť sa miestnych kultúrnych udalostí, ako sú tradičné festivaly, koncerty alebo výstavy umenia. Počas vášho pobytu si dajte pozor na akékoľvek nadchádzajúce udalosti. Upozorňujeme, že dostupnosť a konkrétne detaily zábavných možností môžu byť ovplyvnené sezónou a aktuálnymi miestnymi predpismi.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Recenzia hotela Serifos Houses Kalo Ampeli
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.