Grécko, Serifos

Pende Suites

Livadakia, Serifos Serifos, Grécko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Pende Suites
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Chladnička
  • Minibar
  • Fén
Zobraziť všetky zariadenia 3
Poloha
Do centra mesta
1.8 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Livadakia, Serifos Serifos, Grécko

V okolí hotela 'Pende Suites' na ostrove Serifos v Grécku sa nachádza niekoľko atrakcií a zariadení. Niektoré z týchto pozoruhodných patrí:

1. Pláž Livadi: Hotel sa nachádza v blízkosti pláže Livadi, populárnej piesočnatej pláže, kde návštevníci môžu plávať a opaľovať sa.

2. Prístav Serifos: Hotel je tiež pohodlne blízko prístavu na Serifose, ktorý je v pešej vzdialenosti. Odtiaľ môžu návštevníci objavovať mesto, nájsť reštaurácie, kaviarne a obchody a odchytávať trajekty na iné destinácie.

3. Chora: Hlavné mesto Serifos, Chora, je zhruba 5 kilometrov od hotela. Chora je krásna tradičná cykladská dedina s úzkymi uličkami, bielymi budovami a úchvatnými výhľadmi. Návštevníci sa môžu prechádzať po jej uličkách, navštíviť hrad a užívať si miestnu atmosféru.

4. Muzeum baníctva Serifos: Nachádza sa v Chora, muzeum baníctva Serifos ponúka pohľad do dejín ťažby na ostrove, ktorá kedysi bola neoddeliteľnou súčasťou jeho ekonomiky.

5. Folklorne múzeum Serifos: Ďalšie múzeum v Chore, Folklorne múzeum Serifos, predstavuje tradičnú kultúru ostrova a vystavuje rôzne artefakty a historické predmety.

6. Turistika a príroda: Serifos ponúka rôzne turistické trasy a príležitosti na preskúmanie svojej prírodnej krásy. Okolitá krajina pozostáva z kopcov, útesov a úchvatných výhľadov na Egejské more, čo ju robí ideálnou pre nadšencov prírody.

7. Reštaurácie a kaviarne: V blízkosti hotela je niekoľko reštaurácií, tavern a kaviarní, kde návštevníci môžu ochutnať grécku kuchyňu a miestne lahôdky. Upozorňujeme však, že dostupnosť a stav atrakcií sa môže líšiť, preto je vždy najlepšie skontrolovať si najnovšie informácie u miestnych úradov alebo hotela.

map
Pende Suites
Apartmán

Do centra mesta1.8

O hoteli

O

Pende Suites je luxusný hotel nachádzajúci sa na ostrove Serifos v Grécku. Ponúka pohodlné a štýlové ubytovanie s nádherným výhľadom na Egejské more. Hotel disponuje rôznymi možnosťami izieb, ktoré vyhovujú rôznym preferenciám a veľkostiam skupín. Patrí sem štandardné dvojlôžkové izby, apartmány a rodinné izby. Každá izba je vkusne navrhnutá s modernými zariadeniami a s vlastným balkónom alebo terasou, kde si môžete vychutnať krásne okolie. Hostia sa môžu potešiť výbornými jedlami v reštaurácii hotela. Reštaurácia ponúka rôzne grécke a medzinárodné jedlá pripravené z lokálnych surovín. Jedálny lístok predstavuje chute Stredozemného mora a ponúka rôzne možnosti pre rôzne stravovacie preferencie. Okrem reštaurácie má Pende Suites aj bar, kde sa hostia môžu uvoľniť a vychutnať si výber osviežujúcich nápojov a koktailov. Bar ponúka útulnú a pokojnú atmosféru, ideálnu na relaxáciu po dlhom dni strávenom objavovaním ostrova. Poloha hotela na Serifose je ideálna pre tých, ktorí chcú relaxovať a vychutnať si prírodnú krásu ostrova. Nachádza sa blízko pláže, čo umožňuje hostiam ľahký prístup k priehľadným vodám a piesočnatej pobrežnej čiare. Okrem toho je stred mesta v pešej vzdialenosti, kde si hostia môžu prezrieť miestne obchody, kaviarne a kultúrne atrakcie. Celkovo Pende Suites ponúka komfortné a príjemné ubytovanie pre hostí navštevujúcich Serifos v Grécku. Svojimi luxusnými izbami, vynikajúcimi jedlami a výhodnou polohou poskytuje nezabudnuteľný dovolenkový zážitok.

Zábava

V blízkosti hotela 'Pende Suites' na ostrove Serifos v Grécku sa nachádza niekoľko možností zábavy. Tu je niekoľko návrhov:

1. Pláže: Serifos je známy svojimi krásnymi plážami. Niektoré populárne možnosti v blízkosti hotela Pende Suites zahŕňajú pláže Livadakia, Avlomonas a Ganema. Môžete relaxovať na piesočnatých brehoch, plávať v kryštálovo čistých vodách a opaľovať sa na slnku.

2. Chora: Hlavné mesto Serifos, Chora, sa nachádza približne 5 kilometrov od hotela Pende Suites. Je to malebná dedinka s úzkymi uličkami, biele domy a úchvatné výhľady na Egejské more. Preskúmajte očarujúce ulice, navštívte miestne obchody a pochutnajte si na jedle v jednej z tradičných tavern.

3. Turistika: Serifos ponúka niekoľko turistických trás, ktoré vám umožnia objaviť prírodnú krásu ostrova. Jedna obľúbená trasa je cesta z Chory k monastýru Taxiarches, ponúkajúca dychberúce výhľady počas cesty. Ďalšou možnosťou je trasa k starým železným banským zariadeniam, kde sa môžete dozvedieť viac o banských dejinách ostrova.

4. Výlety loďou: Vyberte sa na loďou okolo Serifos a objavte odľahlé pláže a skryté zátoky. Mnohí miestni organizátori výletov ponúkajú polodňové alebo celodenné exkurzie na prieskum pobrežia ostrova, plávanie v čistých vodách a deň relaxu na mori.

5. Nočný život: Aj keď Serifos nie je známy svojím nočným životom v porovnaní s niektorými ďalšími gréckymi ostrovmi, stále tu nájdete niekoľko barov a tavern, kde si môžete užiť drink alebo dva večerami. Navštívte Choru pre niekoľko útulných barov s uvoľnenou atmosférou, kde si môžete vychutnať koktaily alebo ochutnať miestne vína.

6. Kultúrne podujatia: V závislosti od toho, kedy ostrov navštívite, sa môžu kdejú v kultúrne podujatia. Skontrolujte miestne festivaly, hudobné koncerty alebo divadelné predstavenia, ktoré by sa mohli konať počas vášho pobytu. Tieto udalosti predstavujú grécku kultúru a môžu poskytnúť jedinečný zážitok zábavy. Nezabudnite skontrolovať miestne programy, poprosiť personál hotela alebo konzultovať turistické informačné centrá o konkrétnych podujatiach alebo zábavných možnostiach počas vášho pobytu na Sérifose.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia izieb
  • Chladnička
  • Minibar
  • Fén
Recenzia hotela Pende Suites
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.