Grécko, Syros

Syros Central - Holiday Apartment Rental

Omirou 16 Syros, Grécko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Syros Central - Holiday Apartment Rental
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
  • Fén
Zobraziť všetky zariadenia 3
Poloha
Do centra mesta
2.1 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Omirou 16 Syros, Grécko

Syros Central - Dovolenkový apartmán Rental sa nachádza v meste Ermoupoli na ostrove Syros v Grécku. Nachádzajúc sa v centre, hotel je obklopený rôznymi zariadeniami a atrakciami. Niekoľko vecí v okolí hotela zahŕňa:

1. Prístav Ermoupoli: Hotel je len krátku prechádzku od hlavného prístavu Ermoupoli, kde prichádzajú a odchádzajú trajekty a lode.

2. Centrum mesta Ermoupoli: Hotel sa nachádza v srdci Ermoupoli, takže hostia môžu ľahko objavovať obchody, reštaurácie, kaviarne a kultúrne pamiatky mesta.

3. Námestie Miaouli: Toto živé námestie je obľúbeným miestom stretávania sa miestnych obyvateľov a turistov. Je obklopený krásnymi neoklasicistickými budovami, kaviarňami a radnicou.

4. Archeologické múzeum Syros: Nachádzajúce sa v blízkosti hotela, toto múzeum ukazuje artefakty z dávnej Syros a Kyklád.

5. Divadlo Apollo: Ako jedno z najstarších divadiel v Grécku, Divadlo Apollo je významným bodom záujmu v Ermoupoli. Hostí rôzne predstavenia a kultúrne udalosti.

6. Kostol svätého Mikuláša: Tento majestátny kostol je významným bodom záujmu v Ermoupoli. Ponúka ohromujúci výhľad na mesto a Egejské more z jeho zvonice.

7. Štvrť Vaporia: Táto malebná oblasť je charakteristická elegantnými vilami a krásnymi výhľadmi na more. Je to skvelé miesto na prechádzku a objavovanie architektonického dedičstva ostrova.

8. Pláže: Syros ponúka niekoľko pláží v blízkom okolí hotela, vrátane pláže Galissas, pláže Kini a pláže Vari. Celkovo povedané, Syros Central - Dovolenkový apartmán Rental je pohodlne umiestnený, čo umožňuje hosťom ľahko objavovať bohatú históriu, kultúru a prírodnú krásu Ermoupoli.

map
Syros Central - Holiday Apartment Rental
Apartmán

Do centra mesta2.1

O hoteli

O

Syros Central - Dovolenkový apartmán Rental je hotel, ktorý sa nachádza v Syrose, Grécko. Ponúka škálu izieb a zariadení, ktoré zodpovedajú potrebám svojich hostí. Hotel má priestranné a dobre zariadené apartmány, ktoré sú vhodné pre sólových cestovateľov, páry, rodiny a skupiny. Apartmány sú vybavené modernými zariadeniami, ako sú klimatizácia, pohodlné postele, súkromné kúpeľne a kuchynka alebo plne vybavená kuchyňa. Niektoré apartmány môžu mať aj obývaciu miestnosť a balkón s krásnymi výhľadmi na okolie. Hostia v Syros Central si môžu vychutnať lahodné jedlá v reštaurácii v hoteli. Reštaurácia podáva rôznorodé grécke a medzinárodné jedlá, pripravené s čerstvými miestnymi surovinami. Menu zohľadňuje rôzne stravovacie preferencie a ponúka škálu vegetariánskych a vegánskych možností. Okrem reštaurácie má hotel tiež bar, kde si hostia môžu oddýchnuť a vychutnať si široký výber nápojov, vrátane osviežujúcich koktailov a miestnych vín. Syros Central - Holiday Apartment Rental poskytuje rôzne zariadenia a služby na zlepšenie pobytu hostí. Medzi ne patria bazén, fitness centrum, sauna a wellness, ktorý ponúka relaxačné procedúry a masáže. Hotel tiež poskytuje bezplatné Wi-Fi po celom objekte, letiskovú dopravu a 24-hodinovú recepciu na pomoc hostom s akýmikoľvek otázkami alebo požiadavkami. Celkovo Syros Central - Holiday Apartment Rental ponúka pohodlné ubytovanie, lahodné jedlá a pohodlné zariadenia, aby zabezpečil príjemný pobyt svojim hosťom v Syrose, Grécko.

Zábava

V blízkosti hotela 'Syros Central - Holiday Apartment Rental' na ostrove Syros, Grécko, je niekoľko možností zábavy. Tu sú niektoré návrhy:

1. Pláže: Syros má krásne pláže, kde sa môžete relaxovať, plávať a opaľovať. Niektoré populárne pláže v blízkosti hotela sú pláž Galissas, pláž Megas Gialos a pláž Azolimnos.

2. Centrum mesta Ermoupolis: Hotel sa nachádza v Ermoupolis, hlavnom meste Syros. Centrum mesta je plné obchodov, kaviarní a reštaurácií, kde si môžete užiť nákupy a jedlo.

3. Archeologické múzeum Syros: Nachádza sa v Ermoupolis, Archeologické múzeum prezentuje zbierku artefaktov z staroveku. Je to skvelé miesto na preskúmanie histórie a kultúry ostrova.

4. Divadlo Apollo: Ermoupolis je známy svojím impozantným divadlom Apollo, miniatúrnou verziou milánskej La Scaly. Môžete sa zúčastniť predstavenia alebo si vziať obozretnú prehliadku, aby ste obdivovali architektúru a dozvedeli sa o jeho histórii.

5. Ano Syros: Malebná štvrť Ano Syros sa nachádza na kopci nad Ermoupolisom. Môžete sa prechádzať po jeho úzkych uličkách, navštíviť stredoveký hrad a užívať si panoramatické výhľady na mesto a Egejské more.

6. Námestie Miaouli: Toto centrálne námestie v Ermoupolis je živým centrom so kaviarňami, reštauráciami a obchodmi. Je to obľúbené miesto na relax, sledovanie ľudí a užívanie si živej atmosféry.

7. Nočný život: Syros ponúka živú nočnú scénu, hlavne počas letných mesiacov. V blízkosti hotela sú bary a kluby, kde si môžete užiť nápoje, hudbu a tancovať.

8. Kultúrne podujatia: Syros hostí rôzne kultúrne udalosti počas celého roka, vrátane hudobných koncertov, divadelných predstavení a výstav umenia. Skontrolujte miestny kalendár udalostí, aby ste zistili, či sa počas vášho pobytu niečo deje. Tieto sú len niektoré z možností zábavy v blízkosti hotela 'Syros Central - Holiday Apartment Rental' na ostrove Syros, Grécko. Ostrov ponúka kombináciu relaxu, kultúry a nočného života, čo zabezpečuje, že tu nájde niečo na svoje potešenie každý.

Top otázky

1. Kde sa nachádza 'Syros Central - Prenájom apartmánov na dovolenku'?

1. Kde sa nachádza 'Syros Central - Prenájom apartmánov na dovolenku'?1

'Syros Central - Prenájom apartmánov na dovolenku' sa nachádza na Syrose v Grécku.

2. Ako si môžem rezervovať pobyt v 'Syros Central - Prenájmu apartmánov na dovolenku'?

2. Ako si môžem rezervovať pobyt v 'Syros Central - Prenájmu apartmánov na dovolenku'?1

Pobyt v 'Syros Central - Prenájme apartmánov na dovolenku' si môžete rezervovať priamo kontaktovaním ubytovania alebo cez rôzne online cestovné platformy.

3. Aké vybavenie poskytuje 'Syros Central - Prenájom apartmánov na dovolenku'?

3. Aké vybavenie poskytuje 'Syros Central - Prenájom apartmánov na dovolenku'?1

'Syros Central - Prenájom apartmánov na dovolenku' poskytuje vybavenie ako plne vybavená kuchyňa, bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu, balkón alebo terasu, práčku a ďalšie.

4. Je k dispozícii parkovanie v 'Syros Central - Prenájme apartmánov na dovolenku'?

4. Je k dispozícii parkovanie v 'Syros Central - Prenájme apartmánov na dovolenku'?1

Áno, parkovanie je k dispozícii v 'Syros Central - Prenájme apartmánov na dovolenku'.

5. Sú domáce zvieratá povolené v 'Syros Central - Prenájme apartmánov na dovolenku'?

5. Sú domáce zvieratá povolené v 'Syros Central - Prenájme apartmánov na dovolenku'?1

Politika týkajúca sa domácich zvierat v 'Syros Central - Prenájme apartmánov na dovolenku' je rôznorodá. Odporúča sa kontaktovať ubytovanie priamo a informovať sa o ich politike týkajúcej sa domácich zvierat.

6. Aké sú niektoré okolité atrakcie k 'Syros Central - Prenájmu apartmánov na dovolenku'?

6. Aké sú niektoré okolité atrakcie k 'Syros Central - Prenájmu apartmánov na dovolenku'?1

Niektoré okolité atrakcie k 'Syros Central - Prenájmu apartmánov na dovolenku' zahŕňajú radnicu mesta Ermoupolis, Námestie Miaouli, Archeologické múzeum Syros a Kostol svätého Mikuláša.

7. Ponúka 'Syros Central - Prenájom apartmánov na dovolenku' nejaké zľavy alebo akcie?

7. Ponúka 'Syros Central - Prenájom apartmánov na dovolenku' nejaké zľavy alebo akcie?1

'Syros Central - Prenájom apartmánov na dovolenku' môže ponúkať zľavy alebo akcie počas určitých ročných období alebo pri dlhodobých pobytov. Odporúča sa informovať sa priamo u ubytovania o dostupných ponukách.

8. Pla..?

8. Pla..?1

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia izieb
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
  • Fén
Recenzia hotela Syros Central - Holiday Apartment Rental
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.