Grécko, Zakynthos

Xagnando Holiday Home

Bochali Zakynthos, Grécko Rekreačný Prenájom
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Xagnando Holiday Home
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Zobraziť všetky zariadenia 2
Poloha
Do centra mesta
1.1 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Bochali Zakynthos, Grécko

map
Xagnando Holiday Home
Rekreačný Prenájom

Do centra mesta1.1

O hoteli

O

Xagnando Holiday Home je hotel nachádzajúci sa v Zakynthos, Grécko. Tu je niekoľko informácií o hoteli, jeho izbách a jedlách: Hotel: - Xagnando Holiday Home ponúka pohodlný a relaxačný pobyt pre dovolenkárov v Zakynthose. - Hotel si kladie za cieľ poskytnúť pokojné a pokojné prostredie, v ktorom si hostia môžu užívať svoju dovolenku. - Nachádza sa na vhodnom mieste blízko rôznych atrakcií, pláží a reštaurácií. Izby: - Xagnando Holiday Home ponúka škálu izieb, ktoré vyhovujú rôznym preferenciám a veľkostiam skupín. - Izby sú dobre zariadené a vybavené modernými zariadeniami, aby zabezpečili pohodlný pobyt. - Hostia si môžu vybrať z rôznych typov izieb vrátane jednopostelových izieb, dvojlôžkových izieb a rodinných izieb. - Každá izba je navrhnutá v súčasnom štýle a ponúka útulnú atmosféru. Jedlá: - Hotel ponúka službu jedla, aby uspokojil stravovacie potreby svojich hostí. - Hostia môžu vychutnať lahodné jedlá pripravené profesionálnymi kuchármi. - Jedlá sa podávajú v priestrannej jedálenskej časti, čo umožňuje hostiam užívať si svoju stravu. - Menu obsahuje rôznorodé domáce a medzinárodné jedlá s možnosťami pre rôzne stravovacie preferencie alebo obmedzenia. Celkovo Xagnando Holiday Home v Zakynthose, Grécko, poskytuje príjemný pobyt s pohodlnými izbami a uspokojivou službou jedál.

Zábava

V blízkosti hotela „Xagnando Holiday Home“ v Zakynthose, Grécko, existuje niekoľko možností zábavy. Niektoré populárne možnosti zahŕňajú:

1. Pláž Agios Sostis: Nachádza sa len krátku prechádzku od hotela a ponúka krásnu piesočnatú pláž, kde môžete relaxovať, plávať alebo vyskúšať vodné športy.

2. Maják Keri: Maják Keri sa nachádza približne 3 kilometre od hotela a ponúka ohromujúce výhľady na more a pobrežie. Je to skvelé miesto na prechádzku alebo piknik.

3. Plavba na pláž Navagio: Pláž Navagio, známa aj ako Pláž Vrakovec, je jednou z najznámejších pláží v Grécku. Môžete sa vydať na plavbu z blízkeho Laganasu alebo Agios Sostis, aby ste navštívili túto ikonickú pláž a mohli si vrakovec pozrieť zblízka.

4. Mesto Zakynthos: Hlavné mesto Zakynthos sa nachádza približne 16 kilometrov od hotela a ponúka širokú škálu zábavných možností. Môžete preskúmať historické centrum mesta, navštíviť múzeá, nakupovať alebo navštíviť miestne reštaurácie.

5. Pás Laganas: Ak hľadáte nočný život, pás Laganas je populárna oblasť s barmi, klubmi a zábavnými miestami. Nachádza sa približne 5 kilometrov od hotela a ponúka živú atmosféru pre tých, ktorí si chcú užiť večerné vyžitie.

6. Námestie Dionysiosa Solomosa: Toto námestie v meste Zakynthos je populárnym miestom stretnutí s kaviarňami, reštauráciami a obchodmi. Je to skvelé miesto na relaxáciu a pozorovanie ľudí. Tieto sú len niektoré z možností zábavy v blízkosti hotelu „Xagnando Holiday Home“ v Zakynthose. Personál hotela alebo miestne informačné centrá pre turistov vám môžu poskytnúť špecifické odporúčania podľa vašich záujmov.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Recenzia hotela Xagnando Holiday Home
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.