Grécko, Zakynthos

Villa Provenza

anafonitria Zakynthos, Grécko Vila
7 ponúk od 278 EUR Zobraziť ponuku
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Villa Provenza
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Masáže
 • Masáž / Krásne centrum
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
Zobraziť všetky zariadenia 13
Poloha
Do centra mesta
22.9 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

anafonitria Zakynthos, Grécko

Niektoré blízke atrakcie a zariadenia okolo hotela „Villa Provenza“ na Zakynthose, v Grécku zahŕňajú:

1. Pláž Tsilivi: V pešej vzdialenosti od hotela sa nachádza pláž Tsilivi, krásna piesočnatá pláž s krištáľovo čistou vodou, plážovými barmi a vodnými športovými aktivitami.

2. Obec Tsilivi: Hotel sa nachádza v Tsilivi, živé letovisko známe svojím rušným nočným životom, reštauráciami, obchodmi a zábavnými možnosťami.

3. Vodný park Water Village: Len krátku jazdu od hotela sa nachádza populárny vodný park Water Village s tobogánmi, bazénmi a ďalšími atrakciami pre deti aj dospelých.

4. Mesto Zakynthos: Hlavné mesto Zakynthos, ktoré sa nachádza asi 5 kilometrov od hotela, ponúka historické pamiatky, múzeá, nákupné ulice a pulzujúce nábrežie.

5. Byzantské múzeum: Nachádza sa v meste Zakynthos, Byzantské múzeum predstavuje zbierku byzantskej umeleckej tvorby a artefaktov z ostrova.

6. Prístav Zakynthos: Nachádza sa v meste Zakynthos, prístav poskytuje možnosti jachtingu a kúpania sa s výhľadom na more.

7. Námestie Solomosa: V meste Zakynthos, námestie Solomosa je centrálnym námestím pomenovaným po básnikovi Dionýziovi Solomosovi, autorovi grécke hymny.

8. Modré jaskyne: Tieto morské jaskyne, nachádzajúce sa na severnom pobreží Zakynthosu, sú prístupné loďou a ponúkajú jedinečný prírodný div s úchvatnými modrými vodami a skalnými útvarmi.

9. Pláž Navagio (Pláž vraku): Jedna z najznámejších pláží v Grécku, pláž Navagio je známa svojím ikonickým vrakom lode a tyrkysovou vodou. Je dostupná loďou z rôznych miest na ostrove.

10. Zátoka pašerákov: Ďalšia krásna pláž nachádzajúca sa blízko pláže Navagio, Zátoka pašerákov ponúka úžasné výhľady na útesy a je obľúbeným miestom na plávanie a opaľovanie sa.

map
Villa Provenza
Vila

Do centra mesta22.9

O hoteli

O

Villa Provenza je krásny hotel nachádzajúci sa v Zakynthose v Grécku. Nachádza sa v malebnom prostredí a ponúka pokojnú a relaxačnú atmosféru pre hostí. Tu je niekoľko informácií o hoteli, izbách a poskytovaných jedlách: Hotel: Villa Provenza je butikový hotel známy svojou šarmantnosti a eleganciou. Hotel poskytuje personalizovanú a pozornú službu, aby sa hostia cítili nezabudnuteľne. Personál je priateľský a ochotný, vždy pripravený pomôcť s akýmkoľvek požiadavkom alebo otázkou. Izby: Hotel ponúka širokú škálu pohodlných a štýlových izieb, ktoré vyhovujú rôznym preferenciám a potrebám. Každá izba je dobre vybavená a vkusne zariadená s modernými zariadeniami. Izby sú priestranné a ponúkajú pohodlný úkryt pre hostí po dni plnom objavovania. Jedlo: Villa Provenza ponúka príjemný zážitok z jedenia v svojej reštaurácii na mieste. Reštaurácia podáva rôznorodé miestne a medzinárodné jedlá, pripravené skúsenými kuchármi s čerstvými a sezónnymi surovinami. Hostia si môžu vychutnať raňajky, obed a večeru v reštaurácii. Hotel tiež poskytuje izbovú službu pre tých, ktorí dávajú prednosť stravovaniu v pohodlí svojich izieb. Okrem reštaurácie má Villa Provenza bar, kde si hostia môžu vychutnať rôzne nápoje, vrátane koktailov a vín. Bar poskytuje relaxačnú atmosféru, ideálnu na uvoľnenie po dlhom dni. Celkovo je Villa Provenza šarmantný hotel, ktorý poskytuje vynikajúce ubytovanie, lahodné jedlá a teplú a priateľskú atmosféru. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú pokojný a príjemný pobyt na krásnom ostrove Zakynthos v Grécku.

Deti

V 'Ville Provenza' na Zakynthose v Grécku sa nachádza viacero aktivít a atrakcií vhodných pre deti. Niektoré z nich zahŕňajú:

1. Plávanie: Vila má často bazén, ktorý je skvelým miestom pre deti na osvieženie a zábavu.

2. Pláže: Zakynthos je známy svojimi krásnymi plážami a v blízkosti 'Ville Provenza' sú niekoľko pláží priateľských k deťom. Deti sa môžu zabaviť hraním v piesku a plávaním vo čistých modrých vodách.

3. Vodné športy: Zakynthos ponúka rôzne vodné športy vhodné pre deti, ako sú kajaking, šliapanie vodným bicyklom a jazda na banánovom člne. Tieto je možné rezervovať v blízkych plážových rezortoch.

4. Pozorovanie korytnačiek: Zakynthos je domovom ohrozených morských korytnačiek kareta kareta a deti môžu mať príležitosť pozorovať ich na organizovaných výletoch loďou. Môžu sa dozvedieť o ochrane korytnačiek a pozorovať tieto majestátne bytosti v ich prirodzenom prostredí.

5. Ostrovské túry: Sú k dispozícii sprievodné túry, ktoré zavedú návštevníkov po ostrove, predstavujúc jeho scenickú krásu a zaujímavé pamiatky. Deti sa môžu dozvedieť o histórii a kultúre ostrova pri preskúmaní jeho útulných dediniek a atrakcií.

6. Dobrodružné parky: Na Zakynthose sú niekoľko dobrodružných parkov, kde deti môžu užívať aktivity ako ziplínovanie, lanové kurzy a minigolf.

7. Lodné výlety: Denné výlety do známych Modrých jaskýň a pláže Navagio sú obľúbené medzi návštevníkmi. Deti sa môžu tešiť na plavbu loďou a preskúmať úchvatné jaskyne a pláže.

8. Pozorovanie divočiny: Deti môžu navštíviť národný námorný park Zakynthos a pozorovať rôzne morské druhy, vrátane delfínov a tulení, prostredníctvom organizovaných zájazdov.

9. Miestna kuchyňa: Vyskúšanie miestnej gréckej kuchyne môže byť pre deti zábavný zážitok. Môžu ochutnať tradičné grécke jedlá ako musaka, súvlaki a baklavu v reštauráciách v okolí.

10. Vonkajšie aktivity: Okolitá príroda ponúka príležitosti na turistiku, cyklistiku a preskúmanie. Deti sa môžu tešiť na vonkajšie dobrodružstvá uprostred krásnej krajiny Zakynthosu.

Zábava

V blízkosti hotela 'Villa Provenza' na ostrove Zakynthos v Grécku je k dispozícii niekoľko zábavných možností. Niektoré populárne možnosti zahŕňajú:

1. Pláže: Hotel sa nachádza v blízkosti niekoľkých krásnych pláží na ostrove Zakynthos, ako sú pláž Tsilivi a pláž Alykanas. Tieto pláže ponúkajú vodné športy, plážové bary a úchvatné výhľady.

2. Vodný park: Vodný park 'Water Village' sa nachádza na krátku vzdialenosť od hotela. Ponúka rôzne tobogany, bazény a ďalšie atrakcie pre dospelých aj deti.

3. Lodné výlety: Zakynthos je známy svojím krásnym pobrežím a krištáľovo čistou vodou. V blízkosti hotela sú k dispozícii rôzne lodné výlety, ktoré ponúkajú túry na známe miesta, ako je Pláž vrakovej lode (Navagio), Modré jaskyne a Ostrov Marathonisi (Ostrov korytnačiek).

4. Nočný život: V blízkej rekreačnej oblasti Tsilivi je živá nočná scéna s rôznymi barmi, klubmi a reštauráciami. Návštevníci môžu vychutnať živú hudbu, koktaily a tanec.

5. Mesto Zakynthos: Hotel sa nachádza len krátku jazdu autom od mesta Zakynthos, hlavného mesta ostrova. Toto mesto ponúka rôzne zábavné možnosti, vrátane nákupných ulíc, tradičných tavern a kultúrnych atrakcií, ako je Byzantské múzeum a Námestie Solomosa.

6. Degustácia olivového oleja: Zakynthos je známy svojou vysokou kvalitou výroby olivového oleja. Návštevníci môžu zúčastniť sa degustácií olivového oleja a dozvedieť sa o procese výroby olivového oleja pri zážitku z miestnej kuchyne. Vždy sa odporúča skontrolovať s recepciou hotela alebo miestnym turistickým informačným strediskom, aké zábavné možnosti sú aktuálne k dispozícii a či sa počas vášho pobytu konajú nejaké konkrétne udalosti.

Top otázky

1. Kde sa nachádza Villa Provenza?
1. Kde sa nachádza Villa Provenza?1

Villa Provenza sa nachádza v Zakynthos, Grécko.

2. Koľko spální má Villa Provenza?
2. Koľko spální má Villa Provenza?1

Villa Provenza má 4 spálne.

3. Koľko kúpeľní má Villa Provenza?
3. Koľko kúpeľní má Villa Provenza?1

Villa Provenza má 3 kúpeľne.

4. Je v Ville Provenza bazén?
4. Je v Ville Provenza bazén?1

Áno, Villa Provenza má súkromný bazén.

5. Je Villa Provenza priateľská k domácim zvieratám?
5. Je Villa Provenza priateľská k domácim zvieratám?1

Nie, Villa Provenza nepovoluje domáce zvieratá.

6. Je v Ville Provenza k dispozícii parkovisko?
6. Je v Ville Provenza k dispozícii parkovisko?1

Áno, Villa Provenza má súkromné parkovisko pre hostí.

7. Aké vybavenie je zahrnuté v Ville Provenza?
7. Aké vybavenie je zahrnuté v Ville Provenza?1

Villa Provenza zahŕňa vybavenie ako klimatizáciu, Wi-Fi, plne vybavenú kuchyňu, BBQ priestor a slnečnú terasu.

8. Sú v blízkosti Villa Provenza supermarkety alebo reštaurácie?
8. Sú v blízkosti Villa Provenza supermarkety alebo reštaurácie?1

Áno, v blízkosti Villa Provenza sa nachádza niekoľko supermarketov a reštaurácií, na ktoré sa môžete dostať krátkou jazdou.

9. Ak ďaleko je Villa Provenza od najbližšej pláže?
9. Ak ďaleko je Villa Provenza od najbližšej pláže?1

Villa Provenza je približne 2 kilometre vzdialená od najbližšej pláže.

10. Môžu hostia na Villa Provenza zabezpečiť transfer z letiska?
10. Môžu hostia na Villa Provenza zabezpečiť transfer z letiska?1

Áno, hostia si môžu na Villa Provenza požiadať o transfer z letiska.

Všetky služby a zariadenia

Zábava a relax
 • Masáže
 • Masáž / Krásne centrum
 • Turistika
Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Vyhradená fajčiarska časť
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
Doplnkové služby
 • Dovoz na letisko
Vodné aktivity
 • Bazén
 • Vonkajší bazén
Pre rodiny s deťmi
 • Detské ihrisko
Recenzia hotela Villa Provenza
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.