Grécko, Zakynthos

Villa Mare Psarou

Psarou Zakynthos, Grécko Vila
1 ponuka od 267 EUR Zobraziť ponuku
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Villa Mare Psarou
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
 • Dovoz na letisko
Zobraziť všetky zariadenia 10
Poloha
Do centra mesta
9.7 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Psarou Zakynthos, Grécko

Niektoré populárne atrakcie a zaujímavosti blízko hotela Villa Mare Psarou na ostrove Zakynthos v Grécku zahŕňajú:

1. Pláž Psarou: Hotel sa nachádza priamo na pláži Psarou, čo umožňuje hosťom priamy prístup na krásnu piesočnatú pláž a krištáľovo čisté vody.

2. Pláž Alykes: Nachádza sa približne 2,5 kilometra od hotela, pláž Alykes je ďalšou populárnou plážou v okolí. Ponúka rôzne vodné športy a reštaurácie pri pláži.

3. Pláž Alykanas: Táto pláž sa nachádza približne 3 kilometre od hotela Villa Mare Psarou. Je známa svojím malebným prostredím a pokojnými vodami, čo ju robí ideálnou pre rodiny s deťmi.

4. Mesto Zakynthos: Hlavné mesto Zakynthos je asi 9 kilometrov od hotela. Tu môžu návštevníci preskúmať historické centrum mesta, navštíviť múzeá, vychutnať si miestnu kuchyňu v tavernách a nakupovať suveníry.

5. Prístav Zakynthos: Nachádza sa v meste Zakynthos, prístav ponúka trajektové spojenia s susednými Jónskymi ostrovmi a pevninskou Gréckou. Návštevníci môžu podniknúť výlety loďou na preskúmanie blízkej pláže Shipwreck Beach alebo Modrých jaskýň.

6. Pláž Gerakas: Táto pláž je situovaná približne 17 kilometrov od hotela Villa Mare Psarou. Je známa svojim zlatistým pieskom a je hniezdiskom ohrozených karetníkov morských korytnačiek.

7. Modré jaskyne: Situované na severe ostrova, Modré jaskyne sú jedinečnou prírodnou atrakciou. Návštevníci môžu podniknúť loďové túry na preskúmanie ohromujúcich modrých vôd a skalných formácií jaskýň.

8. Pláž Navagio (Pláž vraku lode): Aj keď nie je veľmi blízko hotela (približne 27 kilometrov), pláž Navagio je jedným z najikonickejších miest na Zakynthose. Znáša malebný vrak lode na piesočnatej pláži obklopenej strmými útesmi. Toto sú len niektoré z atrakcií a miest na preskúmanie blízko hotela Villa Mare Psarou na ostrove Zakynthos v Grécku. Ostrov ponúka ešte viac úchvatných pláží, očarujúcich dediniek a prírodných divov na objavovanie.

map
Villa Mare Psarou
Vila

Do centra mesta9.7

O hoteli

O

Villa Mare Psarou je luxusný hotel nachádzajúci sa na krásnom ostrove Zakynthos v Grécku. Hotel sa nachádza len pár krokov od krištáľovo čistých vôd pláže Psarou, ponúkajúc hostom pokojné a idylické prostredie pre ich pobyt. Hotel disponuje rôznymi pohodlnými a dobre zariadenými izbami, ktoré vyhovujú potrebám rôznych hostí. Izby sú priestranné, elegantne zariadené a vybavené modernými zariadeniami, aby zabezpečili príjemný pobyt. Niektoré z vybavení dostupných v izbách zahŕňajú klimatizáciu, TV so širokou obrazovkou, minibary, súkromné balkóny alebo terasy a kúpeľne so základnými toaletnými potrebami. Hostia hotela Villa Mare Psarou si môžu vychutnať lahodné jedlá v reštaurácii priamo v hoteli. Reštaurácia ponúka rôznorodé grécke a medzinárodné jedlá vyrobené s čerstvými miestnymi surovinami. Hostia sa môžu potešiť rozmanitými kulinárskymi pochúťkami a vychutnať si úchvatné výhľady na Egejské more z terasy reštaurácie. Okrem pohodlného pobytu a lahodných stravovacích možností Villa Mare Psarou ponúka tiež rôzne zariadenia a služby na zlepšenie zážitku hostí. Patrí sem vonkajší bazén, slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi, bar pri bazéne podávajúci osviežujúce nápoje, 24-hodinová recepcia s asistenciou, bezplatné Wi-Fi v spoločných priestoroch a bezplatné parkovanie na mieste. Poloha hotela v Psarou je ideálna na preskúmanie ostrova Zakynthos. Hostia môžu navštíviť populárne atrakcie, ako je pláž Wrak (Navagio), Modré jaskyne a malebné mesto Zakynthos, ku ktorým sa ľahko dostanú. Celkovo povedané, Villa Mare Psarou ponúka luxusný a pohodlný pobyt na krásnom mieste s dobre zariadenými izbami, lahodnými jedlami a širokou škálou zariadení na zabezpečenie nezabudnuteľného dovolenkového zážitku na Zakynthose v Grécku.

Zábava

Existuje niekoľko možností zábavy v blízkosti hotela 'Villa Mare Psarou' na ostrove Zakynthos v Grécku. Niektoré z nich zahŕňajú:

1. Plážové aktivity: Hotel sa nachádza blízko pláže Psarou, kde si hostia môžu užiť rôzne vodné športy ako šnorchlovanie, jazdu na vodnom skútri a paragliding.

2. Lodné túry: Zakynthos ponúka množstvo lodných túr, ktoré umožňujú návštevníkom objavovať známe pamiatky ostrova, ako je pláž Navagio (Pláž Vrakov), Modré jaskyne a ostrov Marathonisi (Ostrov želvi).

3. Mesto Zakynthos: Hlavné mesto Zakynthos sa nachádza len krátku jazdu autom od hotela. Hostia môžu navštíviť obchody, reštaurácie a historické pamiatky mesta, ako je Byzantské múzeum a námestie Solomosa.

4. Laganas Strip: Pre tých, ktorí hľadajú živú nočnú zábavu, je Laganas Strip populárna destinácia nachádzajúca sa približne 15 kilometrov od hotela. Táto oblasť ponúka širokú škálu barov, klubov a reštaurácií.

5. Dedina Alykes: Približne 10 kilometrov vzdialená dedina Alykes je známa svojou uvoľnenou atmosférou a tradičnými gréckymi tavernami. Návštevníci tu môžu užívať romantickú večeru alebo jednoducho prechádzať sa po dedine.

6. Vodný park: Tento vodný park sa nachádza približne 6 kilometrov od hotela a ponúka plný zábavný deň pre rodiny so svojimi tobogánmi, bazénmi, lenivou riekou a ďalšími atrakciami založenými na vode.

7. Maják Keri: Nachádza sa na juhozápadnom cípe Zakynthosu, asi 30-minútová jazda autom od hotela, maják Keri ponúka úchvatné výhľady na pobrežie a je skvelým miestom na pozorovanie západu slnka. Toto sú len niektoré z možností zábavy v blízkosti 'Villa Mare Psarou' na ostrove Zakynthos. Personál hotela môže poskytnúť ďalšie informácie a pomoc založenú na konkrétnych záujmoch a preferenciách.

Top otázky

1. Kde sa nachádza Villa Mare Psarou v Zakynthos, Grécko?
1. Kde sa nachádza Villa Mare Psarou v Zakynthos, Grécko?1

Villa Mare Psarou sa nachádza v dedine Psarou na východnom pobreží Zakynthos, Grécko.

2. Aká je vzdialenosť Villa Mare Psarou od najbližšej pláže?
2. Aká je vzdialenosť Villa Mare Psarou od najbližšej pláže?1

Villa Mare Psarou je len krátkou prechádzkou od pláže Psarou, ktorá je približne 200 metrov od objektu.

3. Aké vybavenie ponúka Villa Mare Psarou?
3. Aké vybavenie ponúka Villa Mare Psarou?1

Villa Mare Psarou ponúka rad vybavení vrátane súkromného bazéna, plne vybavenej kuchyne, klimatizácie, bezplatného Wi-Fi, vonkajšieho jedálenského priestoru, grilovacích možností, parkovania a ďalších.

4. Koľko hostí môže ubytovať Villa Mare Psarou?
4. Koľko hostí môže ubytovať Villa Mare Psarou?1

Villa Mare Psarou môže ubytovať až 6 hostí, čo ju robí vhodnou pre rodiny alebo skupiny priateľov.

5. Nachádza sa v blízkosti Villa Mare Psarou supermarket alebo reštaurácia?
5. Nachádza sa v blízkosti Villa Mare Psarou supermarket alebo reštaurácia?1

Áno, v blízkosti Villa Mare Psarou sa nachádza supermarket, ako aj rôzne reštaurácie a taverny.

6. Aké atrakcie sú v blízkosti Villa Mare Psarou?
6. Aké atrakcie sú v blízkosti Villa Mare Psarou?1

Villa Mare Psarou sa nachádza v blízkosti niekoľkých populárnych atrakcií ako sú pláž Alykes, pláž Alykanas, mesto Zakynthos, pláž Navagio (Pláž Vraku Lode) a Modré Jaskyne.

7. Je Villa Mare Psarou priateľská k domácim zvieratám?
7. Je Villa Mare Psarou priateľská k domácim zvieratám?1

Nie, Villa Mare Psarou nepovoluje domáce zvieratá.

8. Je Villa Mare Psarou vhodná pre deti?
8. Je Villa Mare Psarou vhodná pre deti?1

Áno, Villa Mare Psarou je vhodná pre deti a ponúka bezpečné a pohodlné prostredie pre rodiny.

9. Je fajčenie povolené v Villa Mare Psarou?
9. Je fajčenie povolené v Villa Mare Psarou?1

Nie, Villa Mare Psarou je nefajčiarsky objekt.

10. Môžem si požičať auto alebo skúter v blízkosti Villa Mare Psarou?
10. Môžem si požičať auto alebo skúter v blízkosti Villa Mare Psarou?1

Áno, v blízkosti Villa Mare Psarou sú k dispozícii služby požičovne áut a skútrov, čo robí preskúmanie ostrova pohodlné pre hostí.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
Doplnkové služby
 • Dovoz na letisko
Vodné aktivity
 • Rybárčenie
 • Potápanie
 • Vodné aktivity
Zábava a relax
 • Turistika
Recenzia hotela Villa Mare Psarou
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.