Grécko, Zakynthos

Leandros S A Villa

Leandros S.A, Villa Zakynthos, Grécko Vila
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Leandros S A Villa
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Wi-Fi
 • Reštaurácia
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
 • Dovoz na letisko
Zobraziť všetky zariadenia 14
Poloha
Do centra mesta
12.0 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Leandros S.A, Villa Zakynthos, Grécko

Niektoré možné atrakcie okolo hotela "Leandros S A Villa" na Zakynthose, v Grécku, by mohli zahŕňať:

1. Pláž Gerakas: Táto krásna piesočná pláž sa nachádza približne 5 kilometrov južne od hotela a je známa pre svoje kristálovo čisté vody a ochranu morských korytnačiek.

2. Mestečko Vassilikos: Malé tradičné mestečko sa nachádza približne 3 kilometre na juhovýchod od hotela. Ponúka očarujúce miestne reštaurácie, taverny a obchody.

3. Pláž Porto Roma: Ďalšia malebná pláž sa nachádza približne 3 kilometre na sever od hotela, ponúka pokojné prostredie obklopené bujnými zelenými kopčekmi.

4. Pláž Banana: Nachádza sa približne 4 kilometre na severozápad od hotela, Banana Beach je obľúbenou destináciou pre vodné športy, opaľovanie sa a relaxáciu na pláži.

5. Mesto Zakynthos: Hlavné mesto ostrova, približne 10 kilometrov na sever od hotela, ponúka širokú škálu atrakcií vrátane múzeí, historických budov, kostolov a rušného nábrežia.

6. Pláž Laganas: Nachádza sa približne 12 kilometrov na severozápad od hotela, Laganas Beach je jednou z najznámejších pláží na ostrove, známa svojím živým nočným životom a chránenou oblasťou pre karetné morské korytnačky.

7. Pláž vraku (Navagio): Jedna z najznámejších a ikonických pláží v Grécku, Pláž vraku sa nachádza na severozápadnom pobreží Zakynthosu. Aj keď je vzdialená približne 35 kilometrov severozápadne od hotela, rozhodne stojí za návštevu.

8. Modré jaskyne: Prírodná pamiatka na severnom cípe ostrova, približne 30 kilometrov severozápadne od hotela. Jaskyne sú prístupné loďou a ponúkajú úchvatné výhľady na kristálovo čisté modré vody.

map
Leandros S A Villa
Vila

Do centra mesta12.0

O hoteli

Zábava

Voľby zábavy v blízkosti hotela 'Leandros S A Villa' na Zakynthose v Grécku nie sú. Niektoré z najobľúbenejších možností zahŕňajú:

1. Pláže: Hotel sa nachádza blízko niekoľkých krásnych pláží na Zakynthose, vrátane pláže Argassi, Banánu a Gerakas. Návštevníci si môžu vychutnať kúpanie, opaľovanie a vodné športy.

2. Strip Laganas: Strip Laganas je rušná oblasť známa svojím živým nočným životom. Nachádza sa len krátko od hotela a ponúka množstvo barov, klubov a reštaurácií.

3. Mesto Zakynthos: Hlavné mesto Zakynthos sa nachádza len niekoľko kilometrov od hotela a ponúka rôzne možnosti zábavy. Návštevníci môžu preskúmať očarujúce ulice mesta, navštíviť múzeá a galérie, obedovať v miestnych reštauráciách alebo si dať drink v jednom z rušných barov.

4. Vodný park Zakynthos: Pre rodiny a dobrodruhov je vodný park Zakynthos obľúbený vodný park nachádzajúci sa blízko hotela. Ponúka rôzne vzrušujúce tobogany a bazény vhodné pre všetky vekové skupiny.

5. Plavby loďou: Zakynthos je známy svojím úchvatným pobrežím a krištáľovo čistými vodami. V blízkosti hotela sú k dispozícii rôzne plavby loďou, ponúkajúce návštevníkom možnosť preskúmať skryté jaskyne ostrova, navštíviť slávnu pláž Shipwreck a objaviť odľahlé miesta na kúpanie.

6. Miestne festivaly a udalosti: V závislosti od času návštevy sa na ostrove môžu konať rôzne miestne festivaly a udalosti. Tieto udalosti často zahŕňajú tradičnú hudbu, tanečné vystúpenia a kultúrne oslavy. Odporúča sa skontrolovať miestny program udalostí alebo sa poradiť s personálom hotela o aktuálnych informáciách o konkrétnych možnostiach zábavy a časoch.

Top otázky

1. Čo je Leandros S A Villa v Zakynthose, Grécko?
1. Čo je Leandros S A Villa v Zakynthose, Grécko?1

Leandros S A Villa je obľúbená možnosť ubytovania na krásnom ostrove Zakynthos v Grécku. Je to súkromná vila, ktorá ponúka luxusné vybavenie a úchvatné výhľady na okolitú oblasť.

2. Koľko spální je v Leandros S A Ville?
2. Koľko spální je v Leandros S A Ville?1

Leandros S A Villa má tri priestranné spálne, čo ju robí ideálnou voľbou pre rodiny alebo skupiny priateľov.

3. Aké vybavenie ponúka Leandros S A Villa?
3. Aké vybavenie ponúka Leandros S A Villa?1

Leandros S A Villa ponúka škálu vybavenia vrátane plne vybavenej kuchyne, súkromného bazéna, grilovej oblasti, bezplatného Wi-Fi, klimatizácie a parkovacieho miesta. Hostia sa môžu tiež tešiť na zariadenú terasu s panoramatickým výhľadom.

4. Nachádza sa Leandros S A Villa blízko pláže?
4. Nachádza sa Leandros S A Villa blízko pláže?1

Áno, Leandros S A Villa sa nachádza pohodlne blízko pláže. Hostia sa môžu ľahko dostať k priehľadným vodám a užiť si opaľovanie alebo vodné aktivity.

5. Ak ďaleko je Leandros S A Villa od letiska?
5. Ak ďaleko je Leandros S A Villa od letiska?1

Leandros S A Villa je približne 5 kilometrov od medzinárodného letiska v Zakynthose. Autom trvá približne 10-15 minút, aby ste sa dostali k vile z letiska.

6. Sú nejaké blízke atrakcie, ktoré môžete navštíviť z Leandros S A Villy?
6. Sú nejaké blízke atrakcie, ktoré môžete navštíviť z Leandros S A Villy?1

Áno, z Leandros S A Villy sa nachádza niekoľko blízkych atrakcií vrátane pláže Navagio (pláž Vraku), Modrých jaskýň, mesta Zakynthos a rôznych tradičných gréckych tavern a obchodov.

7. Je stanovená minimálna doba pobytu v Leandros S A Ville?
7. Je stanovená minimálna doba pobytu v Leandros S A Ville?1

Áno, typicky existuje stanovená minimálna doba pobytu na niekoľko nocí v Leandros S A Ville. Presná politika minimálneho pobytu sa môže líšiť v závislosti od sezóny a dostupnosti, preto je najlepšie sa informovať priamo u vlastníka objektu.

8. Ako môžem rezervovať pobyt v Leandros S A Ville?
8. Ako môžem rezervovať pobyt v Leandros S A Ville?1

Rezervácie pre Leandros S A Villu môžete urobiť prostredníctvom rôznych cestovných portálov alebo kontaktovaním priamo objektu. Odporúča sa rezervovať vopred, najmä počas vrcholovej turistickej sezóny, aby ste si zabezpečili preferované termíny.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Wi-Fi
 • Reštaurácia
 • Vyhradená fajčiarska časť
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
 • Servis na izbu
Doplnkové služby
 • Dovoz na letisko
 • Informačná služba
 • Kopírka
Vodné aktivity
 • Bazén
 • Rybárčenie
 • Vonkajší bazén
 • Vodné aktivity
Recenzia hotela Leandros S A Villa
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.