Maďarsko, Budapešť

Bright Lights Big City Studio

Margit korut 51-53 Budapešť, Maďarsko Apartmán
7 ponúk od 51 EUR Zobraziť ponuku
Bright Lights Big City Studio
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Chladnička
  • Minibar
  • Mikrovlnná rúra
  • Výťah
  • Fén
Zobraziť všetky zariadenia 5
Poloha
Do centra mesta
1.6 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Margit korut 51-53 Budapešť, Maďarsko

Niektoré nedaleké atrakcie a pamätihodnosti okolo hotela "Bright Lights Big City Studio" v Budapešti v Maďarsku môžu zahŕňať:

1. Bazilika svätého Štefana

2. Budapešťský parlament

3. Řetězový most

4. Budínsky hrad

5. Halászbástya

6. Andrássyho ulica

7. Námestie hrdinov

8. Budapeštianske oko

9. Synagóga na Dohány ulici

10. Váci ulica

11. Výstavný trh

12. Margita ostrov

13. Koncertná hala Vigadó

14. Maďarské štátne operné divadlo Toto sú len niektoré príklady mnohých atrakcií a pamiatok v blízkosti hotela v Budapešti.

map
Bright Lights Big City Studio
Apartmán

Do centra mesta1.6

O hoteli

O

Štúdio Bright Lights Big City je moderný a štýlový hotel nachádzajúci sa v srdci Budapešti, Maďarsko. Hotel ponúka krásne navrhnuté a pohodlné izby, ktoré sú ideálne pre sólových cestovateľov alebo páry. Každá izba je vybavená zariadeniami ako klimatizácia, bezplatné Wi-Fi pripojenie, TV s plochou obrazovkou, minichladnička a súkromná kúpeľňa s sprchou. Hostia si môžu vybrať medzi rôznymi typmi izieb, vrátane dvojlôžkových izieb alebo nadštandardných izieb s výhľadom na mesto. Hotel ponúka každý deň raňajkový švédsky stôl s rôznymi chutnými možnosťami na správny začiatok dňa. V okolí je tiež dostatok reštaurácií ponúkajúcich tradičnú maďarskú kuchyňu, ako aj medzinárodné jedlá. Štúdio Bright Lights Big City je pohodlne umiestnené blízko mnohých najlepších atrakcií Budapešti, vrátane slávneho mosta Ďade, Budínskeho hradu a Baziliky svätého Štefana. Personál hotela je priateľský a ochotný, pripravený pomôcť s akýmikoľvek odporúčaniami alebo rezerváciami, ktoré by ste počas svojho pobytu potrebovali. Celkovo je štúdio Bright Lights Big City fantastickou voľbou pre cestovateľov hľadajúcich pohodlný a štýlový hotel v srdci Budapešti.

Zábava

1. Budapeštianska štátna opera - Užite si večer svetovej triedy opery a baletné predstavenia v tomto úžasnom neorenesančnom budove nachádzajúcom sa len kúsok od hotela.

2. Akadémia hudby Liszta Ferencza - Navštívte klasický hudobný koncert v tejto prestížnej hudobnej akadémii, známej pre svojich talentovaných študentov a impozantné vystúpenia.

3. Budapeštiansky jazzový klub - Zažite živú jazzovú scénu v Budapešti v tomto populárnom a intímnom hudobnom klube, kde vystupujú živé koncerty miestnych a medzinárodných umelcov.

4. Múzeum domu teroru - Preskúmajte temnú história Maďarska za komunistických a fašistických režimov v tomto chladivom múzeu, ktoré sa nachádza v bývalej centrálnej stanici tajnej polície.

5. Bazilika svätého Štefana - Navštívte túto nádheru baziliku, jednu z najväčších v Budapešti, a užite si úchvatné výhľady na mesto z jej panoramatického vyhľadávacieho miesta.

6. Termálne kúpele Széchenyi - Relaxujte a uvoľnite sa v jednom z budapeštianskych slávnych termálnych kúpeľov, len kúsok od hotela. Užite si liečivé vlastnosti minerálne bohatých vôd a doprajte si radu kúpeľných procedúr.

7. Plavba po rieke Dunaj - Absolvujte pokojnú plavbu loďou po rieke Dunaj a obdivujte krásnu architektúru a pamiatky mesta, vrátane budovy parlamentu a budínskeho hradu.

8. Ruinové bary - Zažite jedinečnú nočnú scénu Budapešti návštevou jedného z mesta známych ruinových barov, trendy zariadení umiestnených v opustených budovách a nádvoriach. Užite si živú hudbu, eklektický dizajn a živú atmosféru.

Top otázky

1. Aké druhy služieb ponúka štúdio Bright Lights Big City Studio?
1. Aké druhy služieb ponúka štúdio Bright Lights Big City Studio?1

Štúdio Bright Lights Big City Studio ponúka širokú škálu služieb vrátane fotografovania, videografie, pokrytia udalostí a tvorby kreatívneho obsahu.

2. Môžem si rezervovať sedenie v štúdiu Bright Lights Big City Studio na osobný fotoshoot?
2. Môžem si rezervovať sedenie v štúdiu Bright Lights Big City Studio na osobný fotoshoot?1

Áno, môžete si rezervovať sedenie v štúdiu Bright Lights Big City Studio na osobný fotoshoot. Ponúkajú balíčky pre jednotlivcov, páry, rodiny a ďalšie.

3. Ako si môžem rezervovať stretnutie v štúdiu Bright Lights Big City Studio?
3. Ako si môžem rezervovať stretnutie v štúdiu Bright Lights Big City Studio?1

Na rezerváciu stretnutia v štúdiu Bright Lights Big City Studio môžete navštíviť ich webové stránky alebo kontaktovať priamo prostredníctvom telefónu alebo e-mailu. Poskytnú vám dostupné termíny a informácie o cenách.

4. Môžem prenajať priestor v štúdiu Bright Lights Big City Studio na špeciálnu udalosť alebo projekt?
4. Môžem prenajať priestor v štúdiu Bright Lights Big City Studio na špeciálnu udalosť alebo projekt?1

Áno, môžete prenajať priestor v štúdiu Bright Lights Big City Studio pre špeciálne udalosti alebo projekty. Ponúkajú štýlový a univerzálny štúdiový priestor, ktorý možno prispôsobiť vašim potrebám.

5. Sú nejaké dodatočné poplatky za požičanie vybavenia alebo úpravu služieb v štúdiu Bright Lights Big City Studio?
5. Sú nejaké dodatočné poplatky za požičanie vybavenia alebo úpravu služieb v štúdiu Bright Lights Big City Studio?1

Áno, môžu sa vyskytnúť ďalšie poplatky za požičanie vybavenia alebo úpravu služieb v štúdiu Bright Lights Big City Studio v závislosti od vašich konkrétnych požiadaviek. Tieto možnosti môžete konzultovať so štúdiovým tímom pri rezervácii vašej schôdzky.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia izieb
  • Chladnička
  • Minibar
  • Mikrovlnná rúra
  • Fén
Zariadenia hotela
  • Výťah
Recenzia hotela Bright Lights Big City Studio
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.