Maďarsko, Budapešť

Daylight apartment the best location

Dohany utca 30/A 4/3 Budapešť, Maďarsko Apartmán
7 ponúk od 86 EUR Zobraziť ponuku
Daylight apartment the best location
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Výťah
  • Dovoz na letisko
Zobraziť všetky zariadenia 2
Poloha
Do centra mesta
1.8 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Dohany utca 30/A 4/3 Budapešť, Maďarsko

V okolí Daylight Apartment v Budapešti, Maďarsko, je niekoľko významných atrakcií a zariadení. Tu sú niektoré z blízkych miest:

1. Budínsky parlament: Nachádza sa menej ako kilometer ďaleko, slávna neogotická budova parlamentu je nevyhnutnou pamiatkovou atrakciou v Budapešti.

2. Rieka Dunaj: Hotel je blízko rieky Dunaj, čo poskytuje ľahký prístup k nádherným výhľadom, riečnym plavbám a nábrežným promenádam.

3. Margitov ostrov: Nachádza sa v Dunaji, tento rekreačný ostrov je skvelým miestom na oddych s parkmi, záhradami a rôznymi športovými zariadeniami.

4. Bazilika svätého Štefana: Nádherný rímskokatolícky kostol, známy pre svoju ohromujúcu architektúru a panoramatické výhľady z kupoly.

5. Váci ulica: Táto rušná pešia ulica ponúka množstvo obchodov, reštaurácií, kaviarní a suvenírových obchodov, čo ju robí obľúbeným miestom na nákupy a stravovanie.

6. Lánchíd: Jedna z ikonických pamiatok Budapešti, Lánchíd spojuje Budu a Pest a ponúka malebné výhľady na mesto.

7. Maďarská štátna opera: Veľká opera známa pre svoje ohromujúce vnútro a vynikajúcu akustiku, hostí svetovú triedu vystúpení.

8. Andrássyho bulvár: Táto elegantná alej, uznaná ako svetové dedičstvo UNESCO, je lemovaná luxusnými obchodmi, kaviarňami a historickými budovami.

9. Veľký trhový hal: Najväčší krytý trh v Budapešti je živé miesto, kde môžete objavovať maďarskú kuchyňu, kúpiť si čerstvé potraviny a nájsť jedinečné suveníry.

10. Maďarské národné múzeum: Nachádza sa trochu ďalej, toto múzeum ukazuje bohatú históriu a kultúrne dedičstvo Maďarska. To sú len niektoré z významných miest, pretože Budapešť ponúka oveľa viac, vrátane rôznych múzeí, termálnych kúpeľov a očarovávajúcich štvrtí.

map
Daylight apartment the best location
Apartmán

Do centra mesta1.8

O hoteli

O

Apartmán Daylight, najlepšia poloha, je hotel situovaný v Budapešti, Maďarsko. Tu je niekoľko informácií o hoteli, jeho izbách a jedlách: - Hotel: Apartmán Daylight, najlepšia poloha, je známy pre svoju vynikajúcu polohu v Budapešti. Nachádza sa v srdci mesta, blízko hlavných atrakcií, nákupných oblastí, reštaurácií a dopravných zariadení. Hotel ponúka pohodlný a praktický pobyt pre turistov aj obchodných cestujúcich. - Izby: Hotel ponúka rôzne izby, aby uspokojil rôzne preferencie hostí. Izby sú navrhnuté tak, aby poskytovali útulnú a relaxačnú atmosféru pre hostí. Každá izba je dobre zariadená a vybavená modernými zariadeniami ako je klimatizácia, plochá TV, bezplatné Wi-Fi, pohodlné postele a vlastné kúpeľne. - Jedlá: Apartmán Daylight, najlepšia poloha, nemá reštauráciu na mieste. Avšak hotel je obklopený mnohými možnosťami stravovania, vrátane kaviarní, reštaurácií a barov, kde hostia môžu objavovať rôzne miestne a medzinárodné kuchyne. Personál hotela je tiež zvyčajne k dispozícii na poskytnutie odporúčaní a asistenciu pri nájdení jedál, ktoré zodpovedajú preferenciám hostí. Celkovo povedané, Apartmán Daylight, najlepšia poloha, ponúka pohodlný a praktický pobyt v Budapešti s jeho dobre zariadenými izbami a blízkosťou hlavných atrakcií a stravovacích možností v meste.

Zábava

V blízkosti Daylight Apartment v Budapešti, Maďarsko, je niekoľko možností pre zábavu. Niektoré návrhy zahŕňajú:

1. Plavba po Dunaji: Užite si scenickú plavbu po rieke Dunaj a obdivujte úchvatné výhľady na pamiatky Budapešti, ako sú budova parlamentu, hradná štvrť a Řetězový most.

2. Maďarský štátny operný dom: Navštívte vystúpenie v Maďarskom štátnom opere, známom pre svoju krásnu architektúru a svetovej úrovne operné a baletné predstavenia.

3. Termálne kúpele Széchenyi: Relaxujte a obnovte si silu v termálnych kúpeľoch Széchenyi, jednom z najväčších prírodných kúpeľných komplexov s horúcimi prameňmi v Európe. Užite si rôzne bazény, sauny a termálne kúpele.

4. Budova maďarského parlamentu: Vyberte sa na prehliadku ikonickej budovy maďarského parlamentu, úžasného príkladu neogotického štýlu. Preskúmajte veľkolepé interiéry a dozviete sa o politickej histórii Maďarska.

5. Ulica Váci: Preskúmajte ulicu Váci, jednu z hlavných nákupných ulíc v Budapešti, s butikmi, reštauráciami a kaviarňami. Je to skvelé miesto na nákup suvenírov alebo na ochutnávanie miestnej kuchyne.

6. Bazilika Sv. Štefana: Navštívte baziliku Sv. Štefana, jednu z najväčších kostolov v Budapešti. Vyhliadnite na panoramatický výhľad na mesto alebo navštívte vystúpenie klasické hudby večer.

7. Ruinové bary: Zažite jedinečnú nočnú atmosféru Budapešti návštevou jedného z jej slávnych ruinových barov. Tieto eklektické bary sú umiestnené v opustených budovách a dvoroch a ponúkajú živú atmosféru s živou hudbou, výstavami umenia a kreatívnymi koktailmi.

8. Budínsky hrad: Preskúmajte Budínsky hrad, historickú pamiatku na hrade. Navštívte maďarskú národnú galériu, rybárske bastióny a užite si malebné výhľady na mesto z terás hradu.

9. Námestie hrdinov: Navštívte Námestie hrdinov, jednu z najikonickejších pamiatok Budapešti, so sochami maďarských historických postáv a Pamätníkom milénia. Nachádza sa v mestskom parku, kde nájdete aj termálne kúpeľe Széchenyi a hrad Vajdahunyad.

10. Margitova ostrov: Uniknite z centra mesta a užite si prírodu na Ostrove Margit. Prejdite sa, prenajmite si bicykel alebo si rozložte piknik obklopený krásnymi záhradami, fontánami a rekreačnými zariadeniami. Toto sú len niektoré možnosti zábavy v blízkosti Daylight Apartment v Budapešti. V meste je ešte veľa ďalších atrakcií, kultúrnych pamiatok a parkov na preskúmanie.

Top otázky

1. Čo robí apartmán Daylight najlepšou polohou v Budapešti, Maďarsko?

1. Čo robí apartmán Daylight najlepšou polohou v Budapešti, Maďarsko?1

Apartmán Daylight sa nachádza v srdci Budapešti, poskytujúci jednoduchý prístup ku všetkým hlavným atrakciám a pamiatkam. - Apartmán sa nachádza v životej štvrti s širokou škálou reštaurácií, kaviarní, obchodov a zábavných možností. - Je v pešej vzdialenosti od populárnych turistických miest ako maďarský parlament, Řetězový most a Bazilika svätého Štefana. - Apartmán ponúka úchvatné výhľady na mesto, umožňujúc návštevníkom užívať si krásu Budapešti priamo z ich ubytovania. - Verejné dopravné možnosti, vrátane staníc metra a autobusových zastávok, sú pohodlne blízko apartmánu, čím sa zjednodušuje preskúmanie mesta.

2. Ako sa dostanem do apartmánu Daylight z letiska?

2. Ako sa dostanem do apartmánu Daylight z letiska?1

Najpohodlnejší spôsob, ako sa dostať do apartmánu Daylight z letiska, je taxíkom, ktorý zvyčajne trvá asi 30-40 minút v závislosti na dopravnej situácii. - Alternatívne môžete použiť verejnú dopravu. Z letiska choďte autobusom č. 100E na Deák Ferenc tér, potom prejdite na linku metra M3 a vystúpte na stanici Arany János utca, ktorá je v pešej vzdialenosti od apartmánu.

3. Aké vybavenie ponúka apartmán Daylight?

3. Aké vybavenie ponúka apartmán Daylight?1

Apartmán Daylight je plne vybavený moderným zariadením, vrátane plne funkčnej kuchyne so všetkými potrebnými spotrebičmi a riadom. - Má pohodlnú spálňu s útulnou posteľou, priestranný obývací priestor s plochou obrazovkou TV a pohodlným sedením a čisté kúpeľňa s nevyhnutnými hygienickými potrebami. - Apartmán tiež poskytuje bezplatné Wi-Fi pre hostí, aby sa počas pobytu udržali pripojení. - Okrem toho ponúka klimatizáciu/ústredné kúrenie, zabezpečujúc tak pohodlné životné prostredie nezávisle na ročnom období.

4. Je k dispozícii parkovanie pri apartmáne Daylight?

4. Je k dispozícii parkovanie pri apartmáne Daylight?1

Bohužiaľ, apartmán Daylight neponúka súkromné parkovanie. Avšak v blízkosti sú verejné možnosti parkovania, ako uličné parkovanie a parkovacie garáže, kde hostia môžu za poplatok parkovať svoje vozidlá.

5. Môžem priniesť zvieratá do apartmánu Daylight?

5. Môžem priniesť zvieratá do apartmánu Daylight?1

Je dôležité sa informovať u vlastníka alebo manažmentu apartmánu ohľadom ich politiky voči zvieratám, keďže sa môže líšiť. Niektoré ubytovania umožňujú zvieratá, zatiaľ čo iné môžu mať obmedzenia alebo ďalšie poplatky za prinesenie zvierat.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Výťah
Doplnkové služby
  • Dovoz na letisko
Recenzia hotela Daylight apartment the best location
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.