Indonézia, Jakarta

Spring House Of Pakubuwono

Jalan Teuku Nyak Arief No 9 A Jakarta, Indonézia Služobný Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Spring House Of Pakubuwono
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
  • Express Check-In/Check-Out
  • Bazén
Zobraziť všetky zariadenia 4
Poloha
Do centra mesta
7.0 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Jalan Teuku Nyak Arief No 9 A Jakarta, Indonézia

V okolí hotela Spring House Of Pakubuwono v Jakarte, Indonézii, sa nachádza niekoľko atrakcií a zariadení. Niektoré možnosti zahŕňajú:

1. Nákupné centrá: Nákupné centrum Gandaria City Mall a Senayan City Mall sú v blízkosti a ponúkajú rôzne obchody, reštaurácie a zábavné možnosti.

2. Športové zariadenia: Športový komplex Gelora Bung Karno, nachádzajúci sa na krátkej vzdialenosti, zahŕňa štadióny, vnútorné arény a tenisové kurty. Je to populárne miesto pre športové udalosti a koncerty.

3. Reštaurácie a kaviarne: V blízkosti je k dispozícii mnoho možností stravovania, ponúkajúcich rôzne kuchyne od miestnej indonézskej po medzinárodnú.

4. Kultúrne pamiatky: Národné múzeum a Národný pamätník (Monas) sú v dostupnej vzdialenosti a ponúkajú pohľady do indonézskej histórie a kultúry.

5. Golfové ihriská: Senayan National Golf Club a Pondok Indah Golf Course sú v blízkosti pre golfistov.

6. Parky a zelené priestory: Taman Anggrek a Ragunan Zoo poskytujú príležitosti na relaxáciu v prírode a objavovanie divočiny.

7. Obchodné štvrte: Hotel sa nachádza v centrálnej lokalite, čo z neho robí ľahko prístupný k obchodným štvrťam ako Sudirman a Thamrin, kde sa nachádzajú mnohé kancelárie a nadnárodné spoločnosti.

8. Nemocnice: Nemocnice Pertamina a Pondok Indah Hospital sú v blízkosti pre potreby zdravotnej starostlivosti. Upozorňujeme, že konkrétne vzdialenosti a prístupnosť sa môžu líšiť a odporúča sa overiť s hotelom alebo miestnymi zdrojmi pre presnejšie informácie na základe súčasných podmienok.

map
Spring House Of Pakubuwono
Služobný Apartmán

Do centra mesta7.0

O hoteli

O

Penzión Spring House Of Pakubuwono je luxusný hotel, ktorý sa nachádza v prestížnej štvrti Pakubuwono v Jakarte, Indonézii. Hotel ponúka širokú škálu zariadení a služieb pre obchodných aj rekreačných cestovateľov. Možnosti ubytovania v hoteli zahŕňajú priestrané a dobre vybavené izby a apartmány. Každá izba je navrhnutá s moderným a elegantným dizajnom, ponúkajúc pohodlnú a relaxačnú atmosféru. Všetky izby sú vybavené zariadeniami ako je klimatizácia, televízory s plochou obrazovkou, minibary, sejfy a bezplatné Wi-Fi pripojenie. Hotel ponúka rôzne možnosti stravovania, ktoré zabezpečujú, aby sa hostia mohli počas svojho pobytu potešiť kulinárskymi lahôdkami. V reštaurácii na mieste sa podáva výber indonézskej a medzinárodnej kuchyne, pripravenej skúsenými kuchármi. Okrem toho je k dispozícii útulná kaviareň, kde si hostia môžu vychutnať výber nápojov a ľahkých občerstvení. Pre hostí hľadajúcich relaxáciu a zábavu má hotel širokú ponuku zariadení. Medzi ne patrí vonkajší bazén obklopený bujnými záhradami a plne vybavené fitnescentrum. Hotel tiež poskytuje wellness centrum, kde si hostia môžu vychutnať rôzne omladzujúce procedúry a terapie. Spring House Of Pakubuwono je výborne umiestnený v blízkosti populárnych atrakcií, nákupných centier a obchodných štvrtí v Jakarte. Je tiež v tesnej blízkosti medzinárodného letiska Soekarno-Hatta, čo ho robí ľahko dostupným pre cestovateľov. Celkovo poskytuje Spring House Of Pakubuwono luxusný a pohodlný pobyt, s dobre vybavenými izbami, chutnými stravovacími možnosťami a rôznymi zariadeniami, ktoré môžu hostia využiť počas svojej návštevy Jakarty, Indonézie.

Zábava

V blízkosti hotela 'Spring House Of Pakubuwono' v Jakarte, Indonézii, existuje niekoľko zábavných možností. Medzi ne patrí:

1. Obchodné centrum Pacific Place - Nachádza sa len krátku vzdialenosť od hotela a ponúka širokú škálu obchodov, reštaurácií, kaviarní a kino.

2. Obchodné centrum Senayan City - Ďalšie populárne obchodné centrum v oblasti, známe svojím širokým sortimentom medzinárodných i miestnych značiek, ako aj kinosálou a zábavnými zariadeniami.

3. Obchodné centrum Taman Anggrek - Jedno z najväčších obchodných centier v Jakarte, Taman Anggrek ponúka rôzne maloobchodné prevádzky, reštaurácie, kaviarne a zábavné možnosti, vrátane klziska na ľade.

4. Športový komplex Gelora Bung Karno - Tento športový komplex je domovom niekoľkých štadiónov a arén a počas celého roka hostí rôzne športové udalosti a koncerty. Nachádza sa len krátku vzdialenosť od hotela.

5. Miniapolis Indoor Playground - Skvelá voľba pre rodiny, Miniapolis je vnútorné detské ihrisko ponúkajúce rôzne interaktívne a vzdelávacie aktivity pre deti.

6. Obchodné centrum Lotte Shopping Avenue - Susediace s hotelom, Lotte Shopping Avenue je obchodné centrum so širokou ponukou medzinárodných i miestnych značiek, reštaurácií, kaviarní a kina.

7. ZOO Ragunan - Ak máte záujem o prírodu a divokú zver, ZOO Ragunan je populárna atrakcia nachádzajúca sa na krátkej vzdialenosti od hotela. Ponúka rôzne druhy zvierat a príjemné prostredie pre vonkajšie objavovanie. Tieto sú len niektoré z mnohých zábavných možností v blízkosti hotela 'Spring House Of Pakubuwono' v Jakarte. Mesta je ešte veľa ďalších atrakcií, reštaurácií a nočných miest na preskúmanie.

Top otázky

1. Čo je Spring House Of Pakubuwono?
1. Čo je Spring House Of Pakubuwono?1

Spring House Of Pakubuwono je luxusný bytový komplex nachádzajúci sa v Jakarte, Indonézii. Ponúka priestory na život vysokej úrovne s moderným vybavením a zariadeniami.

2. Aké vybavenie a zariadenia sú k dispozícii v Spring House Of Pakubuwono?
2. Aké vybavenie a zariadenia sú k dispozícii v Spring House Of Pakubuwono?1

Niektoré z vybavení a zariadení dostupných v Spring House Of Pakubuwono zahŕňajú bazén, fitnes centrum, detské ihrisko, spa a sauna, multifunkčnú miestnosť, BBQ plochu, strešnú záhradu, 24-hodinovú bezpečnosť a služby koncierge.

3. Aké druhy obytných jednotiek sú k dispozícii v Spring House Of Pakubuwono?
3. Aké druhy obytných jednotiek sú k dispozícii v Spring House Of Pakubuwono?1

Spring House Of Pakubuwono ponúka rôzne druhy obytných jednotiek, vrátane štúdiových bytov, bytov s jednou spálňou, bytov s dvoma spálňami a bytov s tromi spálňami. Každá jednotka je navrhnutá s moderným a luxusným interiérom.

4. Je k dispozícii parkovacie miesto v Spring House Of Pakubuwono?
4. Je k dispozícii parkovacie miesto v Spring House Of Pakubuwono?1

Áno, Spring House Of Pakubuwono poskytuje dostatok parkovacích miest pre obyvateľov a hostí.

5. Aká je poloha Spring House Of Pakubuwono?
5. Aká je poloha Spring House Of Pakubuwono?1

Spring House Of Pakubuwono sa nachádza v Pakubuwonu, Južnej Jakarte, Indonézii. Strategicky sa nachádza blízko obchodných štvrtí, nákupných centier, reštaurácií, škôl a ďalších zariadení.

6. Ako si môžem rezervovať jednotku v Spring House Of Pakubuwono?
6. Ako si môžem rezervovať jednotku v Spring House Of Pakubuwono?1

Môžete kontaktovať predajný úrad Spring House Of Pakubuwono alebo navštíviť ich oficiálnu webovú stránku, aby ste sa informovali o dostupnosti jednotky a rezervovali si ju. Môžete potrebovať vhodnú identifikáciu a vyplniť potrebné dokumenty.

7. Sú povolené zvieratá v Spring House Of Pakubuwono?
7. Sú povolené zvieratá v Spring House Of Pakubuwono?1

Niektoré jednotky v Spring House Of Pakubuwono môžu povoliť zvieratá, no je najlepšie sa predtým informovať u správcov, aby ste overili ich politiku týkajúcu sa zvierat.

8. Je tam minimálna doba nájmu v Spring House Of Pakubuwono?
8. Je tam minimálna doba nájmu v Spring House Of Pakubuwono?1

Áno, zvyčajne platí minimálna doba nájmu pre jednotky v Spring House Of Pakubuwono. Odporúča sa sa informovať o nájomných podmienkach priamo u správcov.

9. Je Spring House Of Pakubuwono bezpečné miesto na život?
9. Je Spring House Of Pakubuwono bezpečné miesto na život?1

Áno, Spring House Of Pakubuwono má 24-hodinové bezpečnostné opatrenia vrátane monitorovania pomocou kamerových systémov a školeného personálu bezpečnostníkov, aby zabezpečil bezpečnosť a ochranu svojich obyvateľov.

10. Aké sú niektoré blízke atrakcie a pamiatky blízko Spring House Of Pakubuwono?
10. Aké sú niektoré blízke atrakcie a pamiatky blízko Spring House Of Pakubuwono?1

Niektoré blízke atrakcie a pamiatky blízko Spring House Of Pakubuwono zahŕňajú obchodné centrá Pacific Place Mall, Senayan City Mall, štadión Gelora Bung Karno a rôzne prestížne medzinárodné školy.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
  • Express Check-In/Check-Out
Vodné aktivity
  • Bazén
Recenzia hotela Spring House Of Pakubuwono
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.