Indonézia, Jimbaran

Ben's Villa Jimbaran

Jalan Beranda Hijau Raya jl beranda hijau raya 31 kutuh bali Jimbaran, Indonézia Vila
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Ben's Villa Jimbaran
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Masáže
 • Masáž / Krásne centrum
 • Záhrada
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Dovoz na letisko
Zobraziť všetky zariadenia 9
Poloha
Do centra mesta
5.0 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Jalan Beranda Hijau Raya jl beranda hijau raya 31 kutuh bali Jimbaran, Indonézia

Niektoré atrakcie a pamiatky blízko 'Bena's Villa Jimbaran' v Jimbarane, Indonézia zahŕňajú:

1. Pláž Jimbaran: Nachádza sa len krátku vzdialenosť od hotela a je známa svojím krásnym bielym pieskom a pokojnými vodami. Je obľúbeným miestom na plávanie, opaľovanie sa a vychutnávanie čerstvých morských plodov v reštauráciách pri pláži.

2. Kultúrny park Garuda Wisnu Kencana: Tento park sa nachádza asi 6 kilometrov od hotela a je známy svojou obrovskou sochou hinduistického boha Višnu, ktorý jazdí na Garudovi, mýtickom vtákovi. Ponúka tiež kultúrne predstavenia, výstavy a úchvatné výhľady na okolitú oblasť.

3. Chrám Uluwatu: Položený na útese asi 10 kilometrov od hotela, je Uluwatu chrám jedným z najdôležitejších morských chrámov Bali. Ponúka dychberúce výhľady na oceán a hostí vystúpenia tancu Kecak, kde tanečníci predstavujú tradičné balízske príbehy.

4. Pláž Pandawa: Nachádza sa asi 12 kilometrov od hotela, je skrytým klenotom s pozláteným pieskom a krištáľovo čistou vodou. Je menej preplnená v porovnaní s inými plážami na Bali a je ideálna na relaxáciu alebo vodné športy.

5. Pláž Balangan: Nachádza sa v rámci 10 kilometrov od hotela a je známa svojím krásnym prostredím a konštantnými vlnami, čo ju robí obľúbeným miestom pre surferov. Ponúka nádherné útesy a uvoľnenú atmosféru ideálnu na opaľovanie.

6. Pláž Nusa Dua: Asi 13 kilometrov vzdiaľená, Nusa Dua Beach je luxusnou rezortnou oblasťou s nedotknutými plážami, luxusnými hotely a množstvom vodných športov. Je skvelým miestom na relaxáciu, opaľovanie sa a vychutnávanie si vodných dobrodružstiev.

7. Nákupné centrum Bali Collection: Nachádza sa približne 10 kilometrov od hotela a ponúka širokú škálu medzinárodných značiek, miestnych butikov, reštaurácií a zábavných možností. Je obľúbeným nákupným cieľom v oblasti Nusa Dua. Tieto sú len niektoré z atrakcií a pamiatok blízko 'Bena's Villa Jimbaran' v Jimbarane, Indonézia. Sám hotel môže ponúkať ďalšie zariadenia a služby, ktoré prispievajú k celkovému zážitku.

map
Ben's Villa Jimbaran
Vila

Do centra mesta5.0

O hoteli

O

Vila Bena v Jimbaranu je luxusný hotel nachádzajúci sa v malebnej oblasti Jimbaran v Indonézii. Hotel ponúka rôzne možnosti ubytovania vrátane vil, apartmánov a izieb, každé navrhnuté s moderným komfortom a tradičnými balínskymi prvkami. Izby sú priestranné, krásne zariadené a vybavené zariadeniami ako klimatizácia, bezplatné Wi-Fi pripojenie, plochou TV, minibar a súkromnými balkónmi alebo terasami. Každá vila v Bena Villa Jimbaran poskytuje samostatné obývacie priestory, plne vybavenú kuchynku a súkromný bazén, čo ju robí ideálnou pre rodiny alebo páry, ktoré hľadajú súkromie a relaxáciu. Apartmány ponúkajú kombináciu luxusu a pohodlia s vlastnými sedacími miestami, veľkými spálňami a súkromnými balkónmi s výhľadom na bujné záhrady alebo more. Hotel sa tiež môže pochváliť širokou škálou stravovacích možností. Reštaurácia v hoteli ponúka rôzne medzinárodné a miestne kuchyne pripravené zručnými šéfkuchármi s použitím čerstvých miestnych surovín. Hostia si môžu vybrať, či chcú jedlo konzumovať v interiéri alebo na vonkajšej terase obklopenej krásne upravenými záhradami hotela. V cene ubytovania je zahrnutá bezplatná raňajka pre všetkých hostí. Okrem možností ubytovania a stravovania, Ben's Villa Jimbaran ponúka tiež rad zariadení na zlepšenie pobytu hostí. Medzi ne patria bazén, fitnes centrum, wellness centrum a 24-hodinová recepcia. Prívetivý a pozorný personál je tiež k dispozícii na pomoc pri rezervácii výletov, transféroch na letisko a pri zabezpečení ďalších požiadaviek. Celkovo Ben's Villa Jimbaran poskytuje pokojný a luxusný ústup, zabezpečujúci nezabudnuteľný pobyt pre hostí navštevujúcich krásny ostrov Bali v Indonézii.

Zábava

1. Pláž Jimbaran: Nachádza sa len krátku prechádzku od Bens Villa Jimbaran, pláž Jimbaran je obľúbeným miestom pre turistov a miestnych obyvateľov. Relaxujte na piesočnatej pláži, plávajte v čistých vodách alebo si vychutnajte čerstvé morské plody v jednom z reštaurácií priamo na pláži.

2. GWK Culturálny park: Tento veľký kultúrny park je domovom obrovského sochy hinduistického boha Višnu a ponúka úchvatné výhľady na okolitú oblasť. Preskúmajte rôzne kulturné expozície v parku, umelecké galérie a amfiteáter na čerstvom vzduchu.

3. Koncerty v živom stredisku Jimbaran Bay: Užite si živé hudobné vystúpenia miestnych kapiel a umeleckých diel v rôznych miestach v štvrť Jimbaran Bay. Mnoho barov a reštaurácií v tejto oblasti ponúka živú hudbu, vytvárajúc živú atmosféru večerov.

4. Surfovanie na pláži Balangan: Ak ste fanúšikom surfovania, vyraďte na pláž Balangan, ktorá sa nachádza len krátku cestu od Bens Villa Jimbaran. Táto pláž je známa svojimi konzistentnými vlnami a nádhernými výhľadmi, čo ju robí obľúbeným miestom pre surferov všetkých úrovní.

5. Balíjske masáže a wellness centrá: Užite si relaxačnú balíjsku masáž alebo wellness ošetrenie v jednom z mnohých wellness centier v Jimbarane. Tieto centrá ponúkajú rôzne ošetrenia a terapie, umožňujúce vám uvoľniť sa a obnoviť si energiu počas vášho pobytu.

6. Nočný trh Jimbaran: Preskúmajte rušný nočný trh Jimbaran, známy aj ako "Pasar Malam Kedonganan", ktorý sa nachádza blízko hotela. Tento trh ponúka rôzne miestne pouličné jedlá, občerstvenie a suveníry, čo ho robí skvelým miestom na zažitie miestnej kultúry a kuchyne.

7. Reštaurácie s morskými plodmi v Jimbarane: Jimbaran je známy svojimi reštauráciami s morskými plodmi, ktoré lemujú pláž a ponúkajú čerstvé morské plody pripravené na uhlíkových griloch. Vychutnajte si romantickú večeru pri západe slnka pri pláži, vychutnajte si chutné grilované ryby, krevety, kraby a iné morské lahôdky.

8. Chrám Uluwatu a predstavenie tancu Kecak: Navštívte ikonický chrám Uluwatu zavesený na útese s výhľadom na indický oceán. Pozrite si fascinujúce predstavenie tancu Kecak, ktoré sa koná pri západe slnka a predstavujú tradičnú balíjsku hudbu a tanec.

9. GWK Culturálny park Garuda Wisnu Kencana: Preskúmajte tento kultúrny park, domov ikonickej sochy Garuda Wisnu Kencana. Park ponúka rôzne kultúrné predstavenia, umelecké výstavy a tradičné ukázky remesiel.

10. Vodné športy a plážové aktivity: Zapojte sa do rôznych vodných športov a aktivít na pláži v blízkosti Bens Villa Jimbaran, vrátane potápania, šnorchlovania, jazdy na vodnom skútri, paraglidingu a jazdy na banánovom člne. Mnoho prevádzkovateľov ponúka tieto aktivity pozdĺž pobrežia Jimbaranu.

Top otázky

1. Aká je adresa Ben's Villa Jimbaran v Indonézii?
1. Aká je adresa Ben's Villa Jimbaran v Indonézii?1

Adresa Ben's Villa Jimbaran je [vložiť adresu]

2. Aké zariadenia ponúka Ben's Villa Jimbaran?
2. Aké zariadenia ponúka Ben's Villa Jimbaran?1

Ben's Villa Jimbaran ponúka zariadenia ako bazén, bezplatné Wi-Fi pripojenie, klimatizáciu, plne vybavenú kuchyňu, súkromnú záhradu a BBQ priestor

3. Je raňajky zahrnuté v pobyte v Ben's Villa Jimbaran?
3. Je raňajky zahrnuté v pobyte v Ben's Villa Jimbaran?1

Nie, raňajky nie sú zahrnuté v pobyte v Ben's Villa Jimbaran. Avšak hostia si môžu za poplatok objednať prípravu raňajok

4. Koľko izieb má Ben's Villa Jimbaran?
4. Koľko izieb má Ben's Villa Jimbaran?1

Ben's Villa Jimbaran má [vložiť počet] izieb

5. Poskytuje Ben's Villa Jimbaran letiskovú dopravu?
5. Poskytuje Ben's Villa Jimbaran letiskovú dopravu?1

Áno, Ben's Villa Jimbaran môže zariadiť letiskovú dopravu pre svojich hostí za dodatočný poplatok. Hostia sa môžu priamo obrátiť na vilu, aby zariadili prevoz

6. Sú k dispozícii reštaurácie alebo stravovacie možnosti v Ben's Villa Jimbaran?
6. Sú k dispozícii reštaurácie alebo stravovacie možnosti v Ben's Villa Jimbaran?1

Ben's Villa Jimbaran nemá reštauráciu na mieste, ale v blízkosti sú k dispozícii rôzne možnosti stravovania. Personál môže poskytnúť odporúčania a pomôcť s rezerváciami

7. Aké sú blízke atrakcie k Ben's Villa Jimbaran?
7. Aké sú blízke atrakcie k Ben's Villa Jimbaran?1

Niektoré blízke atrakcie k Ben's Villa Jimbaran zahŕňajú pláž Jimbaran, kultúrny park Garuda Wisnu Kencana a chrám Uluwatu

8. Je k dispozícii parkovanie v Ben's Villa Jimbaran?
8. Je k dispozícii parkovanie v Ben's Villa Jimbaran?1

Áno, Ben's Villa Jimbaran má k dispozícii bezplatné parkovanie pre hostí

9. Môžu hostia zariadiť denné výlety cez Ben's Villa Jimbaran?
9. Môžu hostia zariadiť denné výlety cez Ben's Villa Jimbaran?1

Áno, Ben's Villa Jimbaran môže pomôcť hostiam pri zariadení denných výletov alebo exkurzií na rôzne atrakcie a pamiatky v okolí.

Všetky služby a zariadenia

Zábava a relax
 • Masáže
 • Masáž / Krásne centrum
 • Záhrada
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Servis na izbu
Doplnkové služby
 • Dovoz na letisko
Vodné aktivity
 • Bazén
 • Vonkajší bazén
Recenzia hotela Ben's Villa Jimbaran
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.