Indonézia, Jimbaran

X2 Bali Breakers Resort

Jl Pantai Balangan Balangan Jimbaran South Kut Jimbaran, Indonézia Rezort
7 ponúk od 64 EUR Zobraziť ponuku
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
X2 Bali Breakers Resort
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bar / Salónik
 • Masáže
 • Masáž / Krásne centrum
 • Golfové ihrisko
 • Požičovňa bicyklov
 • Bezplatné Wi-Fi
Zobraziť všetky zariadenia 64
Poloha
Do centra mesta
5.3 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Jl Pantai Balangan Balangan Jimbaran South Kut Jimbaran, Indonézia

Rezort X2 Bali Breakers sa nachádza v blízkosti niekoľkých atrakcií a zariadení v Jimbarane, Indonézia. Tu sú niektoré významné miesta a pamiatky v okolí hotela:

1. Pláž Jimbaran: Hotel sa nachádza len krátku vzdialenosť od pláže Jimbaran, malebnej pobrežnej časti známej svojim bielym pieskom, pokojnými vodami a krásnymi západmi slnka. Na pláži sa nachádza mnoho reštaurácií s morskými plodmi.

2. Kultúrny park Garuda Wisnu Kencana: Tento park je len pár kilometrov od hotela a má obrovskú sochu hinduistického boha Višnu, ktorý jazdí na mýtickom vtákovi Garuda. Tiež hostí rôzne kultúrne vystúpenia a výstavy.

3. Chrám Uluwatu: Asi 10 kilometrov od hotela sa nachádza chrám Uluwatu, posvätný morský chrám zasadený na útese. Ponúka úchvatné panoramatické výhľady na Indický oceán a tiež predvádza slávne vystúpenia tancu Kecak s ohňom.

4. Pláž Pandawa: Nachádza sa asi 15 kilometrov od hotela, pláž Pandawa je skrytým klenotom s krištáľovo čistou vodou a zlatým pieskom. Pláž je relatívne odľahlá a ponúka pokojný útek.

5. Trh s rybami v Jimbarane: Len krátku vzdialenosť od hotela sa nachádza trh s rybami v Jimbarane, kde môžete zažiť miestnu rybársku kultúru. Tu si môžete kúpiť širokú škálu čerstvých morských plodov.

6. Pláž Balangan: Nachádza sa asi 6 kilometrov od hotela, pláž Balangan je obľúbeným miestom pre surferov vďaka svojím silným vlnám. Má úchvatné útesy, skalné výklenky a úseky bielého piesku.

7. GWK nočný trh: Nachádza sa blízko Kultúrneho parku Garuda Wisnu Kencana, GWK nočný trh je živý trh, kde si môžete vychutnať miestne pouličné jedlo, remeslá a kultúrne vystúpenia. Tieto sú len niektoré atrakcie v blízkosti rezortu X2 Bali Breakers. Jimbaran je tiež známy svojimi reštauráciami, plážovými klubmi a luxusnými rezortmi, čo ho robí populárnou destináciou pre turistov.

map
X2 Bali Breakers Resort
8.8 Rezort

Do centra mesta5.3

O hoteli

O

The X2 Bali Breakers Resort je luxusný hotel pri pláži v Jimbarane, Indonézia. Ponúka škálu zariadení a služieb, aby zabezpečil pohodlný pobyt pre svojich hostí. Ubytovanie v X2 Bali Breakers Resort pozostáva z elegantných a súčasných izieb, navrhnutých tak, aby vytvorili pokojnú a relaxačnú atmosféru. Každá izba je vybavená modernými zariadeniami ako klimatizácia, flat-screen TV, minibar, sejf a súkromná kúpeľňa s bezplatnými toaletnými potrebami. Izby tiež ponúkajú úžasné výhľady na oceán alebo bujnú záhradu hotela. Hostia si môžu vybrať z rôznych možností izieb, vrátane Deluxe izieb, izieb s prístupom k bazénu a rodinných apartmánov, aby vyhoveli svojim preferenciám a potrebám. Izby s prístupom k bazénu poskytujú priamy prístup k bazénu rezortu, umožňujúc hostom vychutnať si osviežujúce plávanie podľa svojho uváženia. Pokiaľ ide o stravovanie, X2 Bali Breakers Resort ponúka reštauráciu a bar. Reštaurácia ponúka rôznorodé miestne a medzinárodné kuchyne, pripravené skúsenými kuchármi s použitím čerstvých a vysokej kvality surovín. Hostia si môžu vychutnať svoje jedlá v elegantnom a pohodlnom prostredí, s možnosťou vnútorného alebo vonkajšieho sedenia. Bar ponúka široký výber nápojov, vrátane koktailov, vín a destilátov, ideálnych na uvoľnenie a socializovanie sa. Okrem ubytovacích a stravovacích zariadení X2 Bali Breakers Resort disponuje škálou zariadení a služieb na zlepšenie pobytu hostí. Tieto zahŕňajú bazén, fitness centrum, wellness centrum, detský klub a 24-hodinovú recepciu. Rezort tiež poskytuje služby transferu z letiska, ako aj služby koncierge a informačnú pult, aby pomohol hostom preskúmať miestnu oblasť a atrakcie. Celkovo X2 Bali Breakers Resort ponúka luxusné ubytovanie, rôzne možnosti stravovania a rozsiahle zariadenia, aby zabezpečil nezabudnuteľný a relaxačný pobyt pre svojich hostí.

Deti

X2 Bali Breakers Resort v Jimbarane, Indonézii, ponúka rôzne aktivity a zariadenia pre deti. Niektoré z funkcií zahŕňajú:

1. Kids Club: V rezorte je venovaný detský klub, kde sa deti môžu zúčastňovať dohliadaných aktivít a hier. Klub je navrhnutý tak, aby zabavil a vzdelal deti prostredníctvom zábavných a interaktívnych zážitkov.

2. Bazén: V rezorte je bazén vhodný pre deti. Bazén je vybavený mýdlitými oblastiami, toboganom a ďalšími prvkami, aby si deti mohli bezpečne užiť vodu.

3. Vonkajšie ihrisko: Nachádza sa vonkajšie ihrisko s hojdačkami, sklzniami a ďalším vybavením, kde sa deti môžu zabaviť a vybehať sa.

4. Minigolf: Rezort tiež ponúka minigolfový areál, poskytujúci zábavnú a zábavnú aktivitu pre deti všetkých vekových kategórií.

5. Rodinné ubytovanie: X2 Bali Breakers Resort ponúka priestranné a pohodlné rodinné ubytovanie, vrátane prepojených izieb alebo apartmánov, aby sa zmestili rodiny s deťmi.

6. Možnosti rodinnej stravovania: Rezort ponúka možnosti stravovania priateľské pre rodiny, vrátane detských jedálníčkov a vysokých stoličiek, zabezpečujúc, aby si deti mohli vychutnať chutné jedlá.

7. Služby opatrovania detí: Rezort poskytuje služby opatrovania detí pre rodičov, ktorí chcú mať trochu času pre dospelých, zatiaľ čo sa o ich deti starajú odborníci. Celkovo X2 Bali Breakers Resort ponúka škálu aktivít a zariadení špeciálne určených pre deti, zabezpečujúc, že si pobyt zapamätajú a užijú si ho.

Zábava

Existuje niekoľko možností zábavy v blízkosti rezortu X2 Bali Breakers Resort v Jimbarane, Indonézia. Tu je niekoľko návrhov:

1. Pláž Jimbaran: Hotel sa nachádza blízko pláže Jimbaran, kde si môžete oddýchnuť, opaľovať sa a obdivovať úžasné výhľady na Indický oceán. Môžete tiež ochutnať čerstvé morské plody v reštauráciách priamo na pláži.

2. Rock Bar Bali: Tento slávny bar je umiestnený na útesoch v Jimbarane, ponúka dychberúce západy slnka. Užívajte si drinky a živú hudbu pri pohľade na nádhernú krajinu.

3. Vodné športy: Hotel je blízko niekoľkým prevádzkovateľom vodných športov, ktorí ponúkajú aktivity ako surfovanie, šnorchlovanie, potápanie a rybárčenie. Môžete objavovať podvodný svet alebo si užívať vlny podľa vašich záujmov.

4. Chrám Uluwatu: Tento ikonický balijský chrám sa nachádza v blízkosti a sedí na útese s výhľadom na oceán. Je známy svojimi tradičnými vystúpeniami tanca Kecak po západe slnka, ponúkajúc jedinečný kultúrny zážitok.

5. Trh Jimbaran Night Market: Krátka jazda od hotela, Jimbaran Night Market ponúka živú atmosféru, chutné miestne jedlá a príležitosť zažiť miestnu kultúru. Ochutnajte rôzne indonézske jedlá a nakupujte suveníry.

6. Spa a Wellness: Mnoho rezortov v oblasti Jimbaran ponúka zariadenia spa a wellness. Môžete si dopriať masáže, omladzujúce ošetrenia a využiť bazén alebo fitness centrum rezortu. To sú len niektoré možnosti zábavy v blízkosti rezortu X2 Bali Breakers Resort v Jimbarane. Koncierge hotela vám môže poskytnúť ďalšie konkrétne návrhy podľa vašich preferencií.

Top otázky

1. Čo robí X2 Bali Breakers Resort jedinečným?

1. Čo robí X2 Bali Breakers Resort jedinečným?1

X2 Bali Breakers Resort vyniká svojimi ohromujúcimi výhľadmi na oceán, moderným balíjským dizajnom a exkluzívnou polohou neďaleko pláže Jimbaran. Rezort ponúka pokojný útek z rušného mesta, s luxusnými vybaveniami a dôrazom na personalizovanú službu

2. Aké druhy ubytovania ponúka X2 Bali Breakers Resort?

2. Aké druhy ubytovania ponúka X2 Bali Breakers Resort?1

Rezort ponúka rôzne druhy ubytovania, vrátane priestranných výsostí súkromnými bazénmi, apartmánov s výhľadom na oceán a pohodlných hostinských izieb. Všetky izby sú elegantne navrhnuté a vybavené modernými vybaveniami pre pohodlný pobyt

3. Aké zariadenia a vybavenie poskytuje X2 Bali Breakers Resort?

3. Aké zariadenia a vybavenie poskytuje X2 Bali Breakers Resort?1

X2 Bali Breakers Resort ponúka nekonečný bazén s výhľadom na oceán, fitness centrum, wellness centrum a reštauráciu pri pláži. Rezort tiež ponúka bezplatné Wi-Fi, 24-hodinový izbový servis a širokú škálu rekreačných aktivít, ako sú hodiny jogy a vodné športy

4. Je X2 Bali Breakers Resort vhodný pre rodiny?

4. Je X2 Bali Breakers Resort vhodný pre rodiny?1

Áno, X2 Bali Breakers Resort je priateľský k rodinám a poskytuje škálu zariadení a aktivít vhodných pre deti. Rezort ponúka detský klub, babysittingové služby a venovaný detský bazén. Okrem toho priestranné vily poskytujú dostatok miesta pre rodiny

5. Aké stravovacie možnosti sú k dispozícii v X2 Bali Breakers Resort?

5. Aké stravovacie možnosti sú k dispozícii v X2 Bali Breakers Resort?1

Reštaurácia rezortu pri pláži podáva rôznorodé medzinárodné a miestne jedlá, pripravené skúsenými kuchármi. Hostia si môžu vychutnať svoje jedlá s úchvatným výhľadom na oceán alebo si môžu vybrať stravovanie na izbe pre intímnejšiu skúsenosť. Rezort má tiež bar servírujúci osviežujúce nápoje a koktaily

6. Nachádza sa X2 Bali Breakers Resort v blízkosti populárnych atrakcií?

6. Nachádza sa X2 Bali Breakers Resort v blízkosti populárnych atrakcií?1

Áno, X2 Bali Breakers Resort sa nachádza v blízkosti populárnych atrakcií v Jimbaran. Rezort je len krátka cesta autom od zátoky Jimbaran, kde si hostia môžu vychutnať lahodnú morskú stravu v miestnych reštauráciách. Ďalšie blízke atrakcie zahŕňajú chrám Uluwatu, kultúrny park Garuda Wisnu Kencana a pláž Pandawa

7. Ako môžem urobiť rezerváciu v X2 Bali Breakers Resort?

7. Ako môžem urobiť rezerváciu v X2 Bali Breakers Resort?1

Rezervácie môžu byť vykonané priamo prostredníctvom oficiálnej webovej stránky rezortu alebo kontaktovaním ich rezervačného tímu. Okrem toho cestovné agentúry a online rezervačné platformy môžu mať tiež možnosti na rezerváciu pobytu v X2 Bali Breakers Resort

8. Poskytuje X2 Bali Breakers Resort transfery z letiska?

8. Poskytuje X2 Bali Breakers Resort transfery z letiska?1

Áno, X2 Bali Breakers Resort poskytuje transfery z letiska pre pohodlie hostí. Rezort ponúka bezproblémovú transfery službu do a z medzinárodného letiska Ngurah Rai, zabezpečujúc plynulý príchod a odchod

9. Aká je storna politika v X2 Bali Breakers Resort?

9. Aká je storna politika v X2 Bali Breakers Resort?1

Storna politika rezortu sa môže líšiť v závislosti od typu rezervácie a času storna. Odporúča sa skontrolovať konkrétnu stornovaciu politiku v čase rezervácie alebo kontaktovať rezort priamo pre viac informácií

10. Môže X2 Bali Breakers Resort pomôcť s plánovaním výletov a aktivít na Bali?

10. Môže X2 Bali Breakers Resort pomôcť s plánovaním výletov a aktivít na Bali?1

Áno, koncierge tím rezortu môže pomôcť hosťom pri plánovaní rôznych výletov, exkurzií a aktivít počas ich pobytu na Bali. Či už sa jedná o preskúmanie blízkych atrakcií, zariadenie vodných športov, alebo organizovanie kultúrnych zážitkov, personál rezortu môže poskytnúť odporúčania a usporiadať.

Všetky služby a zariadenia

Zábava a relax
 • Bar / Salónik
 • Masáže
 • Masáž / Krásne centrum
 • Golfové ihrisko
 • Požičovňa bicyklov
 • Záhrada
 • Cyklistika
 • Bar pri bazéne
 • Turistika
Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Reštaurácia
 • Parkovanie zdarma
 • Parkovanie
 • Výťah
 • Vysokorýchlostné internetové pripojenie
 • 24-hodinová recepcia
 • Portier
 • Nefajčiarske izby
 • Rodinná izba
 • Samostatná registrácia a odhlásenie
 • Vyhradená fajčiarska časť
 • Banketové priestory
 • Konferenčné miestnosti
 • Zasadnutia
 • Posilňovňa
Zariadenia izieb
 • Klimatizácia
 • Chladnička
 • Minibar
 • Pokladnica
 • Kávovar / Čajovar
 • Fén
 • TV
 • Káblová / Satelitná TV
 • Vlastná kúpeľňa
 • Sprcha
 • Kúpeľňa
 • Súkromná kúpeľňa
 • Súkromný záchod
 • Spojené izby
 • Výber posteľného prádla/vankúšov
 • Stôl
 • Toaletné potreby zdarma
 • Kúpeľné plašte
 • Osuška
 • Servis na izbu
Doplnkové služby
 • Raňajky na izbu
 • Dovoz na letisko
 • Služby práčovne
 • Služba chemického čistenia
 • Úschova batožiny
 • Informačná služba
 • Kopírka
Vodné aktivity
 • Bazén
 • Kúpeľné/Welness stredisko
 • Rybárčenie
 • Potápačské centrum
 • Potápanie
 • Vonkajší bazén
 • Vodné aktivity
Pre rodiny s deťmi
 • Opatrovanie detí
 • Postieľky
 • Detský bazén
Typ pláže
 • Pláž (v blízkosti)
Recenzia hotela X2 Bali Breakers Resort
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.