Indonézia, Legian

Villa Penyu

Jalan Dewi Sri 2 Legian, Indonézia Vila
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Villa Penyu
Zobraziť ponuku —
Poloha
Do centra mesta
0.9 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Jalan Dewi Sri 2 Legian, Indonézia

Konkrétne miesta a atrakcie okolo hotela „Villa Penyu“ v Legian, Indonézia sa môžu líšiť, ale vo všeobecnosti, tu je niekoľko vecí, ktoré sa nachádzajú blízko hotela:

1. Pláže: Pláž Legian a Pláž Double Six sú oboje v pešej vzdialenosti od Villy Penyu, čo umožňuje hosťom užívať si opaľovanie, plávanie a vodné športy.

2. Reštaurácie a bary: V Legian sa nachádza množstvo možností na stravovanie, od miestnych warungov (malé reštaurácie) po medzinárodnú kuchyňu. Okolo sú tiež mnohé bary a kluby pre nočnú zábavu.

3. Nakupovanie: Oblasť Legian je známa svojimi nakupovacími možnosťami. Návštevníci môžu objavovať miestne trhy ako Legian Art Market alebo navštíviť modernejšie nákupné centrá ako Beachwalk Shopping Center.

4. Spa a wellness centrá: V Legian sa nachádza množstvo kúpeľov a wellness centier, ktoré ponúkajú rôzne ošetrenia a masáže na pomoc hosťom pri relaxovaní a omladení.

5. Surfovanie: Legian je obľúbenou destináciou pre nadšencov surfovania. Hosťia môžu nájsť mnoho surfových škôl a požičovní dosiek na pláži.

6. Seminyak: Villa Penyu sa nachádza blízko Seminyaku, ďalšej obľúbenej turistickej oblasti v Bali. Seminyak ponúka luxusné stravovanie, butikové obchody a živú nočnú zábavu.

7. Kultúrne pamiatky: Villa Penyu sa tiež nachádza pomerne blízko kultúrnych atrakcií v Balí. Napríklad, slávny chrám Tanah Lot a chrám Uluwatu sú oba v dojazdovej vzdialenosti. Prosím, majte na pamäti, že je dobrý nápad zkontrolovať konkrétne miesta a blízkosť atrakcií pred návštevou, pretože informácie poskytnuté tu sú všeobecné a nemusia presne odzrkadľovať presné okolie Villy Penyu.

map
Villa Penyu
Vila

Do centra mesta0.9

O hoteli

O

Vila Penyu je krásny butikový hotel nachádzajúci sa v Legian na Indonézii. Ponúka jedinečnú a tichú atmosféru, čo ho robí ideálnou destináciou pre cestovateľov zábavy aj obchodných cestujúcich. Ubytovanie v Vile Penyu pozostáva z priestranných a elegantne zariadených izieb, navrhnutých tak, aby poskytovali maximálny komfort a relaxáciu. Každá izba je vybavená modernými zariadeniami ako klimatizáciou, plochou TV, minibarom a prístupom k Wi-Fi. Niektoré izby majú tiež súkromné balkóny alebo terasy, vďaka čomu hostia môžu vychutnať nádherný výhľad na okolie. Hotel ponúka rôzne typy izieb, aby vyhovel rôznym potrebám a preferenciám. Tieto zahŕňajú štandardné izby, deluxe izby a apartmány. Každá izba je vkusne zariadená, predstavujúca zmes tradičných a súčasných prvkov dizajnu. Pokiaľ ide o stravovanie, Villa Penyu má reštauráciu na mieste, ktorá podáva rôzne miestne a medzinárodné jedlá. Hostia si môžu vychutnať lahodné raňajky, obed alebo večeru, pripravené talentovanými kuchármi hotela. Reštaurácia ponúka možnosti sedenia vonku aj vnútri, umožňujúc hosťom jesť v útulnom a uvoľnenom prostredí. Pre tých, ktorí chcú relaxovať a omladiť sa, Villa Penyu ponúka bazén a wellness. Hostia si môžu zahrať osviežujúce plávanie alebo sa oddať uvoľňujúcej masáži, všetko na území hotela. Okrem toho hotel ponúka aj práčovňu, 24-hodinovú recepciu a bezplatné parkovacie zariadenia. Poloha Vily Penyu v Lagian je ideálna na skúmanie blízkych atrakcií a aktivít. Pláž Legian je len krátku prechádzku ďaleko, kde si hostia môžu užiť opaľovanie alebo zúčastniť sa vodných športov. Hotel sa tiež nachádza v blízkosti rôznych obchodov, reštaurácií a nočných možností. Celkovo Vila Penyu ponúka pohodlné ubytovanie, výborné jedlá a škálu zariadení, čo ju robí populárnou voľbou pre cestovateľov navštevujúcich Lagian, Indonéziu.

Zábava

V blízkosti hotela „Villa Penyu“ v Legian, Indonézia, je mnoho možností zábavy. Niektoré možnosti zahŕňajú:

1. Plážové kluby: Legian Beach je známa pre svoje živé plážové kluby ako Double Six Beach Club a La Plancha. Tieto miesta ponúkajú odpočívanie pri pláži, živú hudbu, vystúpenia DJov a osviežujúce koktejly.

2. Nočné kluby: Pre tých, ktorí radi tancujú a chodia na párty, je v okolí niekoľko nočných klubov. Sky Garden Bali, Deejay Club Bali a Bounty Discotheque sú populárne voľby pre nočnú zábavu.

3. Reštaurácie a bary: Legian má širokú ponuku reštaurácií a barov, ktoré ponúkajú zábavu spolu s lahodným jedlom a nápojmi. Miesta ako Bali Beach Shack, The Snack Shack a The Sandpit ponúkajú skvelé jedlo, živú hudbu a živú atmosféru.

4. Monument Ground Zero: Nachádza sa v blízkosti v Kute, Monument Ground Zero je pamätné miesto venované obetiam bombového útoku v roku 2002. Návštevníci sa môžu dozvedieť o tragickom udalosti, vyjadriť úctu a získať hlbšie porozumenie histórii Balí.

5. Nakupovanie: Legian je tiež známa svojím nákupným životom. Návštevníci môžu preskúmať mnoho obchodov a butikov pozdĺž Legian Street a Jalan Melasti od miestnych remeselníkov po návrhárske značky.

6. Waterbom Bali: Tento vodný park, nachádzajúci sa v Kute, je skvelou voľbou pre milovníkov adrenalínu a rodiny. S mnohými tobogánmi, bazénmi a atrakciami ponúka Waterbom Bali plný deň zábavy. Toto sú len niektoré príklady zábavných možností v blízkosti „Villa Penyu“ v Legian, Indonézia. Oblasť je plná aktivít, zabezpečujúc, že tu je niečo pre každého, kto si chce užiť.

Recenzia hotela Villa Penyu
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.