Indonézia, Lovina

Brits Resort Lovina

Jalan Raya Anturan Lovina, Indonézia Hotel
7 ponúk od 47 EUR Zobraziť ponuku
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Brits Resort Lovina
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Fén
  • 24-hodinová recepcia
  • Služby práčovne
Zobraziť všetky zariadenia 3
Poloha
Do centra mesta
1.2 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Jalan Raya Anturan Lovina, Indonézia

V okolí Brits Resort Lovina v Lovina, Indonézii, nájdete rôzne atrakcie a vybavenia ako napríklad:

1. Pláž Lovina: Hotel sa nachádza blízko pláže Lovina, populárnej čiernej piesočnatej pláže známej svojimi pokojnými vodami a pozorovaním delfínov.

2. Budhistický kláštor Brahma Vihara Arama: Je to pokojný buddhistický kláštor nachádzajúci sa v blízkosti, ktorý ponúka krásne záhrady, meditačnú halu a úchvatné výhľady na oceán.

3. Vodopád Gitgit: Nachádza sa približne 10 kilometrov od Lovina, Gitgit Waterfall je malebný vodopád vystavený v bujnom zelenom prostredí, priťahujúci veľa turistov.

4. Teplice Banjar: Známe svojimi upokojujúcimi termálnymi vodami, teplice Banjar sú obľúbeným miestom na relaxáciu a obnovenie síl, nachádzajú sa len krátku jazdu autom od hotela.

5. Prírodný bazén Air Sanih: Tento prírodný bazén je známy svojím sladkovodným prameňom a pokojnou atmosférou. Nachádza sa približne 5 kilometrov od Lovina.

6. Vodopád Aling Aling: Nachádza sa trochu ďalej (asi 20 kilometrov) od hotela, vodopád Aling Aling je úchvatný viacposchodový vodopád a skvelé miesto pre nadšencov dobrodružstiev, ktorí sa chcú pokúsiť o skákanie z útesov a sklz.

7. Miestne trhy a reštaurácie: V okolí hotela nájdete množstvo miestnych trhov, jedální a reštaurácií s morskými plodmi, kde môžete ochutnať autentickú indonézsku kuchyňu. Tieto sú len niektoré z mnohých atrakcií a zariadení nachádzajúcich sa v blízkosti Brits Resort Lovina v Lovina, Indonézii.

map
Brits Resort Lovina
Hotel

Do centra mesta1.2

O hoteli

O

Brits Resort Lovina je očarujúci hotel nachádzajúci sa v Lovine, pobrežnom meste na severe ostrova Bali, Indonézia. Rezort ponúka pohodlné ubytovanie, rôzne typy izieb a lahodné jedlá, ktoré zvýšia zážitok hostí počas dovolenky. Ubytovanie: Rezort sa môže pochváliť výberom dobre zariadených izieb, navrhnutých tak, aby poskytovali relaxačný a pohodlný pobyt. Typy izieb zahŕňajú štandardné izby, deluxe izby a apartmány. Každá izba je vkusne zariadená a vybavená modernými zariadeniami. Hostia sa môžu tešiť na zariadenia ako klimatizácia, TV s plochou obrazovkou, miniba Dalo by sa to zle spresnit? Dajte mi vedieť, ako vám to môžem pomôcť!

Zábava

1. Pláž Lovina: Toto je hlavná atrakcia v Lovina a nachádza sa priamo pri Brits Resort. Návštevníci si môžu užívať relaxáciu na čiernej pieskovej pláži, pozorovať delfíny v skorých ranných hodinách alebo absolvovať plavbu loďou na preskúmanie korálových útesov.

2. Vodopád Aling Aling: Nachádza sa len krátku cestu od Lovina, vodopád Aling Aling ponúka úchvatné prírodné prostredie. Návštevníci sa môžu kúpať v bazénoch, šmýkať sa po prírodných sklzcoch, alebo si jednoducho vychutnať krásu kaskád.

3. Horúce pramene v Banjare: Tieto prírodné horúce pramene sú známe svojimi liečivými vlastnosťami. Návštevníci sa môžu relaxovať vo vyhriatych minerálnych vodách obkolesených bujnými tropickými záhradami. Horúce pramene sa nachádzajú len krátku cestu od Lovina.

4. Budhistický chrám Brahma Vihara Arama: Preskúmajte tento krásny budhistický chrám nachádzajúci sa na vrchole kopca s panoramatickými výhľadmi na okolie. Návštevníci môžu obdivovať zložitú architektúru, pokojné záhrady a mierumilovnú atmosféru.

5. Krisna Funtastic Land: Tento zábavný park je ideálny pre rodiny navštevujúce Lovina. Ponúka rôzne atrakcie, tobogany, gokarty a veľké ihrisko. Na mieste sú tiež suvenírové obchody a reštaurácie.

6. Nočný trh Seririt: Nachádza sa v blízkej obci Seririt, tento rušný nočný trh je skvelým miestom na zažitie miestnej kuchyne a kultúry. Návštevníci môžu ochutnať rôzne pouličné jedlá, nakupovať suveníry a užívať si živé hudobné vystúpenia.

7. Klub Spice Beach: Tento plážový klub ponúka relaxačnú atmosféru, živú hudbu a lahodné jedlo a nápoje. Návštevníci si môžu užiť masáž pri mori, plávať v nekonečnom bazéne alebo popíjať kokteily pri západe slnka.

8. Ostrov Menjangan: Pre nadšencov potápania a šnorchlovania je návšteva ostrova Menjangan nevyhnutná. Nachádza sa v Národnom parku vo Západnom Balí, tento ostrov je známy svojimi neporušenými korálovými útesmi a hojným morským životom.

9. Holandské koloniálne budovy v Singaraje: Prejdite sa po Singaraje, bývalom hlavnom meste Bali, a obdivujte holandskú koloniálnu architektúru. Návštevníci môžu preskúmať starú radnicu, múzeum Singaraja a rôzne historické budovy.

10. Tradičné balijské tanečné a hudobné vystúpenia: Skontrolujte miestne kultúrne predstavenia prebiehajúce v blízkosti Brits Resort Lovina. Tradičné balijské tanečné a hudobné predstavenia sa často konajú večer, poskytujúc imerzívny zážitok do miestnej kultúry a umeleckého remesla.

Top otázky

1. Aká je adresa Brits Resort Lovina v Lovina, Indonézia?
1. Aká je adresa Brits Resort Lovina v Lovina, Indonézia?1

Adresa Brits Resort Lovina je Jl. Kencana No. 1a, Banyualit, Lovina, Buleleng, Lovina, Bali, Indonézia.

2. Aké zariadenia sú ponúkané v Brits Resort Lovina?
2. Aké zariadenia sú ponúkané v Brits Resort Lovina?1

Brits Resort Lovina ponúka rôzne zariadenia vrátane bazéna, priamo na pláži, reštaurácie, baru, bezplatného Wi-Fi, wellness centra, nepretržite otvoreného recepcie, izbového servisu a bezplatného parkovania.

3. Aká je vzdialenosť Brits Resort Lovina od medzinárodného letiska Ngurah Rai?
3. Aká je vzdialenosť Brits Resort Lovina od medzinárodného letiska Ngurah Rai?1

Brits Resort Lovina sa nachádza približne 94 kilometrov od medzinárodného letiska Ngurah Rai, čo je asi 2,5 hodiny jazdy.

4. Sú povolené zvieratá v Brits Resort Lovina?
4. Sú povolené zvieratá v Brits Resort Lovina?1

Nie, zvieratá nie sú povolené v Brits Resort Lovina.

5. Aké sú časy príchodu a odchodu v Brits Resort Lovina?
5. Aké sú časy príchodu a odchodu v Brits Resort Lovina?1

Hostia môžu príchádzať do Brits Resort Lovina od 14:00 hodiny a odchod je do 12:00 hodiny.

6. Poskytuje Brits Resort Lovina kyseľový servis z letiska do Brits Resort Lovina?
6. Poskytuje Brits Resort Lovina kyseľový servis z letiska do Brits Resort Lovina?1

Áno, Brits Resort Lovina ponúka kyseľové služby z letiska za dodatočný poplatok. Hostia sa môžu priamo obrátiť na rezort pre viac informácií a na zorganizovanie prestupu z letiska.

7. Má Brits Resort Lovina súkromnú pláž?
7. Má Brits Resort Lovina súkromnú pláž?1

Áno, Brits Resort Lovina má súkromnú pláž, kde si hostia môžu oddýchnuť a vychutnať si scenický výhľad na oceán.

8. Aké sú niektoré blízke atrakcie Brits Resort Lovina?
8. Aké sú niektoré blízke atrakcie Brits Resort Lovina?1

Niektoré blízke atrakcie Brits Resort Lovina zahŕňajú pláž Lovina, horúce pramene Banjar, vodopád Gitgit a budhistický kláštor Brahma Vihara Arama.

9. Je raňajka zahrnutá v cene izieb v Brits Resort Lovina?
9. Je raňajka zahrnutá v cene izieb v Brits Resort Lovina?1

Áno, raňajky sú zahrnuté v cene izieb v Brits Resort Lovina. Hostia si môžu vychutnať každodenné raňajky formou bufetu alebo à la carte v reštaurácii na mieste.

10. Sú v blízkosti Brits Resort Lovina niektoré reštaurácie a nákupné oblasti?
10. Sú v blízkosti Brits Resort Lovina niektoré reštaurácie a nákupné oblasti?1

Áno, v blízkosti Brits Resort Lovina sa nachádza niekoľko reštaurácií a nákupných oblastí. Rezort sa nachádza v Lovine, ktorá ponúka široký výber stravovacích možností a trhov, ktoré si hostia môžu preskúmať.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia izieb
  • Fén
Zariadenia hotela
  • 24-hodinová recepcia
Doplnkové služby
  • Služby práčovne
Recenzia hotela Brits Resort Lovina
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.