Indonézia, Pujut

Ashtari - Sky Sea & Nature

Jalan Mawun Desa Prabu Kecamantan Pujut Pujut, Indonézia Apartmán
1 ponuka od 117 EUR Zobraziť ponuku
Ashtari - Sky Sea & Nature
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Masáže
 • Masáž / Krásne centrum
 • Reštaurácia
 • Chladnička
 • Minibar
 • Mikrovlnná rúra
Zobraziť všetky zariadenia 19
Poloha
Do centra mesta
8.6 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Jalan Mawun Desa Prabu Kecamantan Pujut Pujut, Indonézia

V okolí hotela 'Ashtari - Sky Sea & Nature' v Pujutu, Indonézia, sa nachádza niekoľko atrakcií a zariadení.

1. Pláže: Hotel sa nachádza blízko krásnych pláží, vrátane pláže Selong Belanak, pláže Mawun a pláže Tanjung Aan. Tieto pláže sú známe svojou priehľadnou vodou, bielym pieskom a malebnými výhľadmi.

2. Hora Rinjani: Pujut sa nachádza blízko hory Rinjani, aktívneho sopky a druhej najvyššej hory v Indonézii. Z hotelu možno zorganizovať turistiku a trekové túry na horu Rinjani.

3. Kuta Lombok: Hotel je približne 30-minút jazdy autom od Kuty Lombok, obľúbenej turistickej destinácie známej svojimi úžasnými plážami, surferskými miestami a živou miestnou kultúrou.

4. Tradičné dediny: Pujut je obklopený niekoľkými tradičnými dedinami, kde návštevníci môžu zažiť miestnu kultúru Sasakov a naučiť sa tradičnému pleteniu, keramike a iným remeslám.

5. Prehliadka dediny Sasak: Hotel môže zorganizovať prehliadky tradičných dedín Sasak, poskytujúc hostiteľom príležitosť vidieť miestny život a kultúrne aktivity.

6. Reštaurácia Ashtari: Hotel má vlastnú reštauráciu s názvom Ashtari Restaurant, ktorá ponúka širokú ponuku miestnej a medzinárodnej kuchyne. Poskytuje panoramatické výhľady na okolitú krajinu a oceán.

7. Obklopený prírodou: Hotel je obklopený bujnou zelenou, zvlnenými pahorkami a ponúka úchvatné výhľady na Indický oceán. Hostia si môžu užiť pokoj a prírodnú krásu okolia.

8. Vodné športy: Pujut je skvelou lokalitou pre vodné športy, ako je surfing, šnorchlovanie a potápanie. Hotel môže pomôcť pri zabezpečení týchto aktivít pre hostí. Celkovo povedané, hotel 'Ashtari - Sky Sea & Nature' v Pujute, Indonézia, ponúka kombináciu prírodnej krásy, kultúrnych zážitkov a vonkajších aktivít, ktoré si hostia môžu užiť.

map
Ashtari - Sky Sea & Nature
Apartmán

Do centra mesta8.6

O hoteli

O

"Ashtari - Sky Sea & Nature" je hotel situovaný v Pujut, Indonézia. Ponúka jedinečnú kombináciu krásnych výhľadov na nebo, more a prírodu. Hotel poskytuje pohodlné a dobre vybavené izby pre svojich hostí. Izby sú navrhnuté tak, aby poskytovali relaxačnú a útulnú atmosféru. Zariadenia môžu zahŕňať klimatizáciu, prístup na Wi-Fi, súkromnú kúpeľňu, obývaciu časť a balkón s panoramatickým výhľadom. Hostia v Ashatri môžu vychutnať rôzne jedlá a stravovacie možnosti. Hotel môže mať reštauráciu na mieste, ktorá ponúka škálu miestnych a medzinárodných kuchýň. Jedlá sú pripravené z čerstvých a miestne získaných surovín, ponúkajúc jedinečný zážitok z kuchyne. Niektoré hotely môžu mať tiež bar alebo relaxačnú oblasť, kde sa hostia môžu uvoľniť a vychutnať si nápoje. Okrem ubytovania a jedál môže Ashtari - Sky Sea & Nature ponúkať rôzne zariadenia a aktivity pre svojich hostí. Medzi ne môžu patriť bazén, wellness služby, wellness centrum, lekcie jogy a vonkajšie aktivity ako turistika alebo vodné športy. Hotel môže mať tiež informačný pult s cieľom pomôcť hostom pri preskúmaní okolia a organizovaní aktivít. Celkovo Ashtari - Sky Sea & Nature poskytuje pohodlný pobyt s krásnymi výhľadmi a škálou zariadení. Je to ideálna voľba pre cestovateľov, ktorí chcú vychutnať prírodnú krásu Pujut, Indonézia.

Zábava

Niektoré možnosti zábavy v blízkosti hotela 'Ashtari - Sky Sea & Nature' v Pujutu, Indonézii zahŕňajú:

1. Pláž Tanjung Aan: Táto krásna pláž sa nachádza len krátku vzdialenosť od hotela a ponúka bielu piesočnatú pláž a krištáľovo čistú vodu. Návštevníci sa môžu uvoľniť, plávať alebo sa zúčastniť vodných športov ako šnorchlovanie alebo surfovanie.

2. Pláž Mawun: Ďalšia úchvatná pláž v blízkosti, Mawun Beach je známa svojimi pokojnými vodami a malebnou scenériou. Opálenie, plávanie a pikniky na pláži sú tu populárne činnosti.

3. Pláž Kuta: Nachádza sa asi 15 kilometrov od hotela, Kuta Beach je obľúbeným miestom pre turistov známym svojimi skvelými vlnami na surf. Návštevníci si môžu užiť pláž, prenajať si surfové dosky alebo absolvovať lekcie surfovania.

4. Nákupné centrum Lombok Epicentrum Mall: Toto nákupné centrum sa nachádza v Mataram, približne 12 kilometrov od hotela. Ponúka rôzne obchody, reštaurácie a zábavné možnosti, vrátane kina.

5. Lombok Surf School: Táto surfovacia škola sa nachádza v Kute a ponúka lekcie pre začiatočníkov a stredne pokročilých surferov. Je to skvelá príležitosť naučiť sa jazdiť na vlnách alebo zlepšiť surfové zručnosti.

6. Treking na Rinjani: Ak máte chuť na dobrodružstvo, môžete sa zapojiť do trekingovej túry na vrchol Rinjani. Tento aktívny sopka ponúka náročné výstupy s úchvatnými výhľadmi na okolité krajiny a kráterové jazero.

7. Tradičná dedina Sasak: Navštívte tradičnú dedinu Sasak, aby ste sa dozvedeli viac o miestnej kultúre a spôsobe života. Môžete pozorovať tradičné remeslá, sledovať kultúrne vystúpenia a komunikovať s priateľskými obyvateľmi.

8. Pura Batu Bolong: Tento hinduistický chrám sa nachádza v blízkosti pláže Senggigi, približne 10 kilometrov od hotela. Stojí na skalnatom útese a ponúka panoramatické výhľady na oceán a západy slnka. To sú len niektoré možnosti a existuje mnoho ďalších atrakcií a aktivít, ktoré možno preskúmať v oblasti Pujut a ďalej.

Top otázky

1. Kde sa nachádza Ashtari - Sky Sea & Nature?
1. Kde sa nachádza Ashtari - Sky Sea & Nature?1

Ashtari - Sky Sea & Nature sa nachádza v Pujut, Indonézia.

2. Za čo je známe Ashtari - Sky Sea & Nature?
2. Za čo je známe Ashtari - Sky Sea & Nature?1

Ashtari - Sky Sea & Nature je známe pre svoje úchvatné výhľady, prírodné prostredie a chutné jedlo.

3. Aké aktivity je možné robiť v Ashtari - Sky Sea & Nature?
3. Aké aktivity je možné robiť v Ashtari - Sky Sea & Nature?1

V Ashtari - Sky Sea & Nature si môžete užiť aktivity ako jóga, turistika, pozorovanie vtákov a vychutnávanie panoramatických výhľadov.

4. Sú k dispozícii ubytovacie možnosti v Ashtari - Sky Sea & Nature?
4. Sú k dispozícii ubytovacie možnosti v Ashtari - Sky Sea & Nature?1

Áno, Ashtari - Sky Sea & Nature ponúka ubytovacie možnosti ako bungalovy a glampingové stany pre hostí.

5. Je Ashtari - Sky Sea & Nature vhodné pre rodiny?
5. Je Ashtari - Sky Sea & Nature vhodné pre rodiny?1

Ashtari - Sky Sea & Nature je vhodné pre rodiny, pretože ponúka pokojné a prírodné prostredie, spolu s rodinnými aktivitami.

6. Sú k dispozícii vegetariánske alebo vegánske možnosti v Ashtari - Sky Sea & Nature?
6. Sú k dispozícii vegetariánske alebo vegánske možnosti v Ashtari - Sky Sea & Nature?1

Áno, na svojom jedálnom lístku Ashtari - Sky Sea & Nature ponúka vegetariánske a vegánske možnosti.

7. Môžete si vychutnať západy slnka v Ashtari - Sky Sea & Nature?
7. Môžete si vychutnať západy slnka v Ashtari - Sky Sea & Nature?1

Áno, jedným z vrcholov Ashtari - Sky Sea & Nature sú dychberúce západy slnka nad morom.

8. Je potrebné vopred rezervovať v Ashtari - Sky Sea & Nature?
8. Je potrebné vopred rezervovať v Ashtari - Sky Sea & Nature?1

Odporúča sa vopred rezervovať, najmä počas špičkových turistických období, aby ste si zabezpečili vaše preferované ubytovanie a stravovacie možnosti.

Všetky služby a zariadenia

Zábava a relax
 • Masáže
 • Masáž / Krásne centrum
 • Windsurfing
 • Turistika
Zariadenia hotela
 • Reštaurácia
 • Vyhradená fajčiarska časť
 • Zasadnutia
 • Posilňovňa
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Minibar
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
 • Servis na izbu
Doplnkové služby
 • Dovoz na letisko
 • Informačná služba
 • Kopírka
Vodné aktivity
 • Rybárčenie
 • Potápanie
 • Vodné aktivity
Recenzia hotela Ashtari - Sky Sea & Nature
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.