Indonézia, Seminyak

Chakra Villas Seminyak

Jalan Kayu Cendana Seminyak, Indonézia Vila
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Chakra Villas Seminyak
Zobraziť ponuku —
Poloha
Do centra mesta
1.2 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Jalan Kayu Cendana Seminyak, Indonézia

Hotel „Chakra Villas Seminyak“ sa nachádza v Seminyaku, populárnej plážovej oblasti na Balí, Indonézia. Tu je niekoľko atrakcií a zariadení v okolí hotela:

1. Pláže: Hotel sa nachádza v pešej vzdialenosti alebo krátkom jazde od niekoľkých krásnych pláží, vrátane pláže Gado Gado, Double Six Beach a Seminyak Beach. Tieto pláže ponúkajú biely piesok, surferské miesta, plážové kluby a výhľady na západ slnka.

2. Seminyak Square: Je to nákupné a stravovacie centrum, ktoré ponúka rôzne butiky, reštaurácie, kaviarne a bary. Návštevníci môžu objavovať miestne a medzinárodné značky, nakupovať suveníry a vychutnať si jedlo alebo nápoj.

3. Oberoi Street (Jalan Kayu Aya): Táto populárna ulica je známa pre svoje trendy obchody, luxusné rezorty, butikové hotely, wellnesscentrá a reštaurácie. Návštevníci tu môžu nájsť dizajnérsku módu, šperky, galérie umenia a ochutnať rôzne kuchyne.

4. Petitenget Temple: Nachádza sa iba krátku vzdialenosť od hotela, táto starobylá hinduistická svätyňa je kultúrnou pamiatkou v Seminyaku. Stojí za to ju navštíviť, aby ste zažili balícku duchovnosť a obdivovali tradičnú architektúru.

5. Seminyak Village: Tento luxusný nákupný komplex ponúka širokú škálu luxusných maloobchodov, salónov krásy, reštaurácií a supermarketov. Je to pohodlné miesto pre návštevníkov, aby nakupovali vysokokvalitné produkty a vychutnali si jedlo.

6. Beach Club Potato Head: Je to slávny plážový klub nachádzajúci sa v Seminyaku, známy pre svoj ohromujúci nekonečný bazén, živú atmosféru, DJ-ov a živú hudbu. Návštevníci môžu vychutnať koktaily, opaľovať sa a relaxovať a absorbovať živú atmosféru.

7. Nočný život v Seminyaku: Seminyak je tiež známy svojou živou nočnou scénou s množstvom barov, klubov a miest na živú hudbu. Návštevníci môžu zažiť energetický nočný život návštevou populárnych miest ako La Favela, Red Carpet Champagne Bar, Motel Mexicola a ďalších. To sú len niekoľko príkladov atrakcií a zariadení v blízkosti hotela Chakra Villas Seminyak. Seminyak ponúka širokú škálu aktivít, nákupu, stravovania a zábavných možností, ktoré uspokoja rôzne záujmy a preference.

map
Chakra Villas Seminyak
Vila

Do centra mesta1.2

O hoteli

O

Chakra Villas Seminyak je luxusný hotel nachádzajúci sa v Seminyaku, Indonézia. Hotel ponúka pokojné a pokojné prostredie, kde si hostia môžu oddýchnuť a relaxovať. Hotel ponúka priestranné a dobre vybavené vily navrhnuté na poskytnutie pohodlného a luxusného pobytu. Každá vila je vybavená modernými zariadeniami ako je klimatizácia, TV s plochou obrazovkou, DVD prehrávač, minibar a súkromná kúpeľňa s sprchou a vaňou. Vily tiež majú súkromnú terasu alebo balkón s výhľadom na krásne okolie. Hotel ponúka rôzne možnosti izieb vrátane vil s jednou spálňou, dvoma spálňami a tromi spálňami. Všetky vily sú krásne zariadené kombináciou moderných a tradičných balíjských prvkov dizajnu. Pokiaľ ide o stravovacie možnosti, Chakra Villas Seminyak má reštauráciu na mieste, ktorá podáva rôzne miestne a medzinárodné jedlá. Hostia si môžu vychutnať svoje jedlá v uvoľnenom a pohodlnom prostredí. Hotel tiež ponúka izbovú službu pre hostí, ktorí uprednostňujú stravovanie v súkromí svojej vily. Ďalšie vybavenie dostupné v Chakra Villas Seminyak zahŕňa bazén, kúpeľňu, fitnescentrum a bezplatné Wi-Fi po celom objekte. Hotel tiež ponúka rôzne služby ako sú transfery z letiska, práčovňa a asistencia pri organizovaní výletov. Poloha Chakra Villas Seminyak je ideálna pre tých, ktorí chcú preskúmať Seminyak. Nachádza sa v pešej vzdialenosti od populárnych atrakcií, obchodov a reštaurácií v okolí. Pláž je tiež len krátkou prechádzkou, čo hostiam ponúka možnosť vychutnať si krásne západy slnka a plážové aktivity. Celkovo je Chakra Villas Seminyak luxusný hotel, ktorý ponúka pohodlný pobyt, lahodné jedlá a škálu zariadení a služieb na to, aby pobyt hostí bol príjemný a zapamätateľný. Či cestujete z dôvodu oddychu alebo služobnej cesty, Chakra Villas Seminyak je skvelou voľbou pre ubytovanie v Seminyaku, Indonézia.

Zábava

V blízkosti Chakra Villas Seminyak v Seminyaku, Indonézia, je mnoho možností zábavy. Niektoré z populárnych miest zábavy sú:

1. Potato Head Beach Club: Nachádza sa len krátku prechádzku od hotela, tento plážový klub je známy pre svoje úžasné výhľady na oceán, pool party a živé vystúpenia DJ-ov.

2. La Favela: Živý nočný klub s jedinečným brazílskym nádychom interiéru, ponúkajúci rôzne hudobné žánre a živú atmosféru.

3. Motel Mexicola: Tento mexickým motívom inšpirovaný priestor na party poskytuje živú atmosféru, farebnú výzdobu, živú hudbu a DJ-ov, ktorí hrávajú populárne skladby.

4. Ku De Ta: Jedno z najznámejších plážových klubov na Bali s úchvatnými západmi slnka, nekonečným bazénom pri pláži, lahodným jedlom a živými hudobnými podujatiami.

5. Seminyak Square: Obľúbené nákupné centrum s rôznymi maloobchodnými predajňami, reštauráciami, barmi a kinom.

6. Mirror Lounge & Club: Známy pre svoj úchvatný interiér, tento klub ponúka jedinečný zážitok z klubovania s rôznymi hudobnými žánrami, ktoré hrajú medzinárodní DJ-ovia.

7. Red Carpet Champagne Bar: Nachádza sa na slávnej pláži Seminyak, tento luxusný šampaňský bar ponúka krásne výhľady na oceán, koktaily a živé hudobné vystúpenia.

8. Mrs. Sippy Bali: Oáza nachádzajúca sa v srdci Seminyaku, ponúkajúca úchvatný solný bazén s pádovou plošinou, stravovanie pri bazéne a pravidelné podujatia s medzinárodnými DJ-ami. Upozorňujeme, že dostupnosť týchto zábavných možností sa môže meniť v dôsledku sezónnych zmien alebo iných externých faktorov. Odporúča sa skontrolovať ich harmonogramy alebo najnovšie informácie pred návštevou.

Top otázky

1. Čo je Chakra Villas Seminyak?
1. Čo je Chakra Villas Seminyak?1

Chakra Villas Seminyak je luxusný vilový komplex nachádzajúci sa v obľúbenej turistickej destinácii Seminyak, Indonézia. Ponúka priestrané súkromné vily s modernými zariadeniami a je známy pre svoju pokojnú atmosféru.

2. Koľko vill má Chakra Villas Seminyak?
2. Koľko vill má Chakra Villas Seminyak?1

Chakra Villas Seminyak pozostáva z 17 unikátnych dizajnovaných vil, každá s vlastným súkromným bazénom a vonkajším obývacím priestorom. Vily sú od jednej do štyroch spální, zohľadňujúce rôzne veľkosti skupín a preferencie.

3. Aké zariadenia sú k dispozícii v Chakra Villas Seminyak?
3. Aké zariadenia sú k dispozícii v Chakra Villas Seminyak?1

Chakra Villas Seminyak ponúka široký výber zariadení, vrátane súkromného bazéna, plne vybavenej kuchyne, klimatizácie, bezplatného Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, službu in-room dining, wellness služby a bezplatné transfery z letiska. Vily sú tiež obsluhované oddaným tímom, ktorý zahŕňa upratovanie, sluhu a 24-hodinovú bezpečnosť.

4. Je Chakra Villas Seminyak blízko pláže?
4. Je Chakra Villas Seminyak blízko pláže?1

Áno, Chakra Villas Seminyak sa nachádza na krátkej prechádzkovej vzdialenosti od populárnej pláže Seminyak. Hostia si môžu vychutnať ľahký prístup k úchvatnému pobrežiu a zúčastniť sa aktivít ako plávanie, surfovanie a stravovanie pri pláži.

5. Môžem rezervovať výlety a aktivity cez Chakra Villas Seminyak?
5. Môžem rezervovať výlety a aktivity cez Chakra Villas Seminyak?1

Áno, Chakra Villas Seminyak poskytuje asistenciu pri rezervovaní výletov a aktivít v okolí Seminyak. Koncierge tím môže pomôcť s organizáciou zájazdov, vodných športov, kultúrnych zážitkov a rezerváciami v reštauráciách podľa preferencií hostí.

6. Je Chakra Villas Seminyak vhodná pre rodiny?
6. Je Chakra Villas Seminyak vhodná pre rodiny?1

Áno, Chakra Villas Seminyak je vhodná možnosť ubytovania pre rodiny. Vily ponúkajú dostatok priestoru pre pohodlné ubytovanie rodín a personál môže poskytnúť ďalšie zariadenia ako postieľky a vysoké stoličky na požiadanie. Blízka vzdialenosť od pláže a rôzne zábavné atrakcie v Seminyak robia z nej ideálnu voľbu pre rodiny.

7. Ako ďaleko je Chakra Villas Seminyak od letiska?
7. Ako ďaleko je Chakra Villas Seminyak od letiska?1

Chakra Villas Seminyak sa nachádza približne 10 kilometrov od medzinárodného letiska Ngurah Rai, čo je 30-minútová jazda (v závislosti od premávky). Vila ponúka bezplatné transfery z letiska pre pohodlie hostí.

8. Je raňajky zahrnuté v cene v Chakra Villas Seminyak?
8. Je raňajky zahrnuté v cene v Chakra Villas Seminyak?1

Áno, raňajky sú zahrnuté v cene v Chakra Villas Seminyak. Hostia si môžu vychutnať chutné raňajky podávané v súkromí svojej vily, s výberom rôznych možností.

9. Sú k dispozícii stravovacie možnosti v blízkosti Chakra Villas Seminyak?
9. Sú k dispozícii stravovacie možnosti v blízkosti Chakra Villas Seminyak?1

Áno, Chakra Villas Seminyak sa nachádza v živom okolí s mnohými stravovacími možnosťami v krátkom pešom dosahu. Sú tu rôzne reštaurácie, kaviarne a bary ponúkajúce domácu aj medzinárodnú kuchyňu, zohľadňujúce rôzne preferencie a rozpočty.

10. Ako môžem urobiť rezerváciu v Chakra Villas Seminyak?
10. Ako môžem urobiť rezerváciu v Chakra Villas Seminyak?1

Rezervácie v Chakra Villas Seminyak môžu byť urobené priamo cez ich webovú stránku alebo kontaktním ich rezervačným tímom prostredníctvom emailu alebo telefónu. Poskytujú zabezpečený a pohodlný systém online rezervácií pre hostí, aby jednoducho urobili svoje rezervácie.

Recenzia hotela Chakra Villas Seminyak
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.