Indonézia, Tabanan

Villa AyoDe

Jl. Tri Kahyangan No. 2, Kedungu Beach Tabanan, Indonézia Vila
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Villa AyoDe
Villa AyoDe
Villa AyoDe
Villa AyoDe
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
  • Služby práčovne
  • Bazén
  • Samoobslužná práčovňa
Zobraziť všetky zariadenia 5
Poloha
Do centra mesta
1.5 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Jl. Tri Kahyangan No. 2, Kedungu Beach Tabanan, Indonézia

Tabanan je okres na Bali, Indonézia známy pre svoje úchvatné krajiny, tradičné dediny a krásne pláže. Vila AyoDe sa nachádza v Tabanane a ponúka hosťom pokojný a luxusný pobyt obklopený prírodnou krásou okolia. Tu sú niektoré atrakcie a pamiatky v okolí hotela:

1. Chram Tanah Lot: Tento ikonický morský chrám je obľúbeným turistickým miestom v Tabanane. Nachádza sa na skalnom útvare s pozadím Indického oceánu.

2. Ríčne terasy Jatiluwih: Tieto ríšske terasy, ktoré sú súčasťou svetového dedičstva UNESCO, sú must-visit pre milovníkov prírody a tých, ktorí hľadajú pohľad na tradičné poľnohospodárske praktiky Bali.

3. Chram Batukaru: Tiež známy ako Pura Luhur Batukaru, tento chrám je jedným z najsvätejších hinduistických chrámov Bali, nachádza sa na svahoch hory Batukaru.

4. Les s opicami Alas Kedaton: Táto svätušková rezervácia je domovom stoviek opíc a je obľúbeným miestom na pozorovanie opíc vo ich prirodzenom prostredí.

5. Trh s umením Tabanan: Nachádza sa v srdci mesta Tabanan, tento trh ponúka rôznorodé miestne remeslá, textílie a čerstvý tovar.

6. Pura Ulun Danu Bratan: Nachádza sa na brehu jazera Bratan, tento vodný chrám je venovaný hinduistickej bohyne jazera. Jeho úchvatná poloha a jedinečná architektúra ho robia obľúbenou atrakciou.

7. Tajomná záhradná dedina: Tento krásny záhradný komplex ukazuje úchvatné balijské záhrady, plantáže kávy a rôzne rekreačné aktivity, ako je zdravý a jazda na koni.

8. Bali Butterfly Park: Tropická svätyňa pre motýle, tento park umožňuje návštevníkom pozorovať a učiť sa o rôznych druhoch motýlov vo svojom prirodzenom prostredí. Tieto sú len niektoré z atrakcií a pamiatok okolo Vily AyoDe v Tabanane, Indonézia. Okolie je tiež známe pre svoje scenické jazdy, plantáže kávy, vodopády a malebnú vidiecku krajinu, ponúkajú hostiam veľa možností na preskúmanie a užívanie.

map
Villa AyoDe
Vila

Do centra mesta1.5

O hoteli

O

Vila AyoDe je luxusný hotel nachádzajúci sa v Tabanan, Indonézia. Ponúka pokojný útek obklopený bujnou zelenou, rýžovými poliami a pokojnou riekou. Hotel je navrhnutý v tradičnom balíjskom štýle, poskytuje hosťom autentický zážitok. Hotel ponúka niekoľko typov izieb, aby vyhovoval rôznym preferenciám a veľkostiam skupín. Majú priestranné a krásne zariadené hosťovské izby, apartmány a súkromné vily. Každá možnosť ubytovania je vybavená modernými zariadeniami, vrátane klimatizácie, TV so širokou obrazovkou, mini chladničky a súkromné kúpeľne. Hosťia si môžu vybrať z rôznych možností jedál v Vile AyoDe. Hotel má reštauráciu na mieste, ktorá ponúka rôzne indonézske a medzinárodné kuchyne. Ponúkajú aj jedlá à la carte a formou bufetu, zabezpečujúc, že je niečo pre každý vkus. Reštaurácia ponúka aj vegetariánske a vegánske jedlá a zohľadňuje diétny obmedzenia na požiadanie. Villa AyoDe tiež ponúka rôzne zariadenia na zlepšenie pobytu svojich hostí. Hotel má bazén, kde si hostia môžu oddýchnuť a osviežiť sa. Majú tiež kúpeľ, kde si hostia môžu dopriať omladzujúce ošetrenia a masáže. Prívetivý a pozorný personál hotela je k dispozícii 24 hodín denne, aby pomohol s akýmikoľvek potrebami alebo otázkami. Okrem pohodlného ubytovania a chutných jedál Villa AyoDe tiež ponúka rad aktivít, ktorými sa môžu hostia zabaviť. Ponúkajú sprievodcovské túry po okolitom okolí, vrátane návštev blízkych chrámov, vodopádov a tradičných trhovísk. Hotel tiež organizuje varenie kurzov, kde sa hostia môžu naučiť pripravovať autentické balíjske jedlá. Celkovo je Villa AyoDe luxusný hotel v Tabanan, Indonézia, ktorý ponúka pohodlné izby, chutné jedlá a celú radu aktivít, ktoré zabezpečia nezabudnuteľný pobyt pre svojich hostí.

Zábava

Tu sú niektoré možnosti zábavy blízko hotela Villa AyoDe v Tabanane, Indonézia:

1. Chrám Tanah Lot: Tento ikonický morský chrám sa nachádza len krátku jazdu od hotela. Návštevníci môžu preskúmať areál, vychutnať si krásne západy slnka a pozorovať rituály balíjskeho hinduizmu.

2. Bali Treetop Adventure Park: Nachádza sa v Bedugule, krátku jazdu od Tabanane, tento dobrodružný park je ideálny pre milovníkov adrenalínu. Ponúka rôzne vzrušujúce aktivity, ako sú lanové trate vo vrchoľoch stromov, ziplining a Tarzanove skoky uprostred bujného lesa.

3. Rýžové terasy Jatiluwih: Preskúmajte úchvatný svetový dedičstvo UNESCO Jatiluwih, známy pre svoje dych berúce rýžové terasy. Návštevníci môžu ísť pešo alebo bicyklom cez malebné krajiny a vychutnať si pokoj vidieckeho prostredia.

4. Lesoví opýtat Alas Kedaton: Tento posvätný lesový opýtat v dedine Marga je domovom stoviek hravých opíc. Návštevníci si môžu užiť pravé balíjske džungľové zážitok, pozorovať a interagovať s týmito priateľskými tvormi.

5. Bali Butterfly Park: Nachádza sa v dedine Wanasari, tento park je skvelým miestom pre milovníkov prírody. Návštevníci môžu pozorovať a naučiť sa o širokej škále farebných motýľov a iných hmyzov.

6. Rafting po rieke Ayung: Ak hľadáte dobrodružstvo, vydejte sa na rafting po bielych vodách rieky Ayung. Užite si vzrušenie navigácie divokými prúdmi uprostred úchvatnej scenérie obkolesiť bujnými tropickými lesmi.

7. Bali Equestrian Centre: Nachádza sa v Canggu, len krátku jazdu odtiaľto, toto centrum ponúka vyučovanie jazdy na koni a sprievodca pre začiatočníkov aj skúsených jazdcov. Užite si jazdu na koni pozdĺž pláže alebo cez tradičné dediny.

8. Bali Sea Turtle Society: Táto organizácia na ochranu želv mora v Kute sa snaží ochraňovať želvy mora. Návštevníci sa môžu dozvedieť viac o týchto vznešených tvoroch, vidieť malé želvy a dokonca sa zúčastniť uvoľnenia mláďat. Upozorňujeme, že niektoré z týchto aktivít môžu vyžadovať predchádzajúce rezervácie alebo zabezpečenie dopravy. Vždy je odporúčané overiť dostupnosť a časy vopred.

Top otázky

1. Kde sa nachádza Villa AyoDe?

1. Kde sa nachádza Villa AyoDe?1

Villa AyoDe sa nachádza v Tabanane, Indonézia.

2. Aké zariadenia ponúka Villa AyoDe?

2. Aké zariadenia ponúka Villa AyoDe?1

Vila ponúka širokú škálu zariadení vrátane súkromného bazéna, plne vybavenej kuchyne, bezplatného Wi-Fi, klimatizácie, plochého TV, vonkajšej jedálne a záhrady.

3. Koľko spální má Villa AyoDe?

3. Koľko spální má Villa AyoDe?1

Villa AyoDe má tri spálne.

4. Je Villa AyoDe priateľská k domácim zvieratám?

4. Je Villa AyoDe priateľská k domácim zvieratám?1

Nie, Villa AyoDe nepovoľuje domáce zvieratá.

5. Aké sú niektoré blízke atrakcie k Ville AyoDe?

5. Aké sú niektoré blízke atrakcie k Ville AyoDe?1

Niektoré blízke atrakcie sú chrám Tanah Lot, chrám Taman Ayun, opustený opice les Alas Kedaton a park Bali Butterfly.

6. Je Villa AyoDe vhodná pre rodiny alebo veľké skupiny?

6. Je Villa AyoDe vhodná pre rodiny alebo veľké skupiny?1

Áno, Villa AyoDe je vhodná pre rodiny a dokáže ubytovať veľké skupiny.

7. Sú nejaké reštaurácie alebo supermarkety v blízkosti Villa AyoDe?

7. Sú nejaké reštaurácie alebo supermarkety v blízkosti Villa AyoDe?1

Áno, v blízkom okolí Villi AyoDe sa nachádza niekoľko reštaurácií a supermarketov.

8. Je raňajky zahrnuté v pobyte v Ville AyoDe?

8. Je raňajky zahrnuté v pobyte v Ville AyoDe?1

Áno, raňajky sú zahrnuté v pobyte v Ville AyoDe.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Doplnkové služby
  • Služby práčovne
  • Samoobslužná práčovňa
Vodné aktivity
  • Bazén
Recenzia hotela Villa AyoDe
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.