Indonézia, Ungasan

The Darling Ocean View Villa

Jalan Ratna, No.5 Ungasan, Indonézia Vila
1 ponuka od 237 EUR Zobraziť ponuku
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
The Darling Ocean View Villa
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
 • Express Check-In/Check-Out
Zobraziť všetky zariadenia 10
Poloha
Do centra mesta
1.5 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Jalan Ratna, No.5 Ungasan, Indonézia

Niektoré populárne turistické atrakcie a destinácie v blízkosti „Vily The Darling Ocean View“ v Ungasan, Indonézia zahŕňajú:

1. Pláž Nusa Dua - Malebná pláž známa svojimi pokojnými vodami a luxusnými rezortmi. Nachádza sa približne 9 kilometrov severovýchodne od Ungasanu.

2. Chrám Uluwatu - Balíjský hinduistický morský chrám známy svojím dychberúcim umiestnením na útesoch a tradičnými predstaveniami Kecak. Nachádza sa približne 6 kilometrov juhozápadne od Ungasanu.

3. Pláž Pandawa - Úchvatná biela piesočnatá pláž obklopená vysokými vápencovými útesmi. Nachádza sa približne 9 kilometrov južne od Ungasanu.

4. Kultúrny park Garuda Wisnu Kencana - Kultúrny komplex so známou sochou Garuda Wisnu Kencana, ktorý prezentuje umenie a kultúru Bali. Nachádza sa približne 3 kilometre severozápadne od Ungasanu.

5. Zátoka Jimbaran - Malebná zátoka známa svojou čistou plážou, reštauráciami so špecialitami z morských plodov a krásnymi západmi slnka. Nachádza sa približne 7 kilometrov severne od Ungasanu.

6. Pláž Dreamland - Obľúbené miesto pre surfovanie s zlatým pieskom a čistými vodami. Nachádza sa približne 4 kilometre juhovýchodne od Ungasanu.

7. Pláž Balangan - Ďalšia nádherná pláž obľúbená medzi surfermi, známa svojimi tyrkysovými vodami a úchvatnými výhľadmi na útesy. Nachádza sa približne 7 kilometrov východne od Ungasanu. Tieto sú len niektoré príklady atrakcií v blízkosti „Vily The Darling Ocean View“. V okolí sa nachádza aj niekoľko obchodov, reštaurácií, kúpeľov a ďalších služieb.

map
The Darling Ocean View Villa
Vila

Do centra mesta1.5

O hoteli

O

Vila Darling Ocean View je luxusný hotel nachádzajúci sa v Ungasane, Indonézia. Hotel ponúka úchvatné výhľady na oceán a poskytuje luxusný a pohodlný pobyt pre svojich hostí. Hotel disponuje krásne zariadenými izbami navrhnutými so moderným vybavením a štýlovým nábytkom. Hostia si môžu vybrať z rôznych možností izieb, vrátane Deluxe izieb, apartmánov a vilií. Každá izba je vybavená klimatizáciou, súkromnou kúpeľňou, TV s plochou obrazovkou, minibarom a bezplatným Wi-Fi pripojením. Deluxe izby sú priestranné a ponúkajú pohodlné manželské posteľe, zatiaľčo apartmány poskytujú ďalší priestor so samostatným obývacím priestorom a súkromným balkónom. Vily v vile Darling Ocean View sú ideálne pre hostí hľadajúcich absolútny luxus a súkromie. Tieto vily majú súkromný bazén, dobre vybavenú kuchynskú linku, priestranný obývací a jedálenský priestor a súkromnú terasu s panoramatickým výhľadom na oceán. Pokiaľ ide o stravovanie, vila Darling Ocean View ponúka rôzne možnosti na uspokojenie každého jazyka. Hotel má reštauráciu na mieste, ktorá servíruje škálu miestnych a medzinárodných jedál. Hostia si môžu vychutnať svoje jedlá pri úchvatných výhľadoch na oceán. Pre tých, ktorí hľadajú relax a oddych, hotel ponúka spa, kde si hostia môžu dopriať rôzne omladzujúce procedúry a masáže. Je tu tiež bazén, kde sa hostia môžu ochladiť a vychutnať si krásne okolie. Okrem luxusného ubytovania a stravovacích možností vila Darling Ocean View tiež ponúka škálu vybavení a služieb, aby zabezpečila pohodlný pobyt pre svojich hostí. Medzi ne patrí 24-hodinová recepcia, koncierge služby, práčovne a kyvadlová doprava na blízke atrakcie. Celkovo je vila Darling Ocean View v Ungasane, Indonézia perfektnou voľbou pre cestovateľov hľadajúcich luxusný a nezabudnuteľný pobyt s úchvatnými výhľadmi na oceán, dobre zariadenými izbami a chutnými stravovacími možnosťami.

Zábava

1. Pláž Pandawa: Nachádza sa len krátku jazdu od Vily The Darling Ocean View, Pláž Pandawa je populárnou destináciou pre milovníkov pláží. Užite si opaľovanie, plávanie a dlhé prechádzky po krásnom pobreží.

2. Chrám Uluwatu: Tento slávny balíjsky morský chrám je umiestnený na útese, ponúka dychberúce výhľady na Indický oceán. Návštevníci môžu počas západu slnka sledovať predstavenia tanca Kecak a preskúmať zložitú architektúru chrámu.

3. Kultúrny park Garuda Wisnu Kencana: Tento ikonický kultúrny park obsahuje masívnu sochu hinduistického boha Višnu jazdiaceho na Garudovi. Preskúmajte rôzne atrakcie parku, vrátane tradičných vystúpení, výstav umenia a panoramatických výhľadov na okolitú oblasť.

4. Pláž Bingin: Svojou úchvatnou útesovitou krajinou a miestami na surfovanie je Pláž Bingin skvelým miestom na sledovanie skúsených surferov, ako jazdia na vlnách. Pláž tiež ponúka uvoľnenú atmosféru na opaľovanie a ocenenie prírodnej krásy.

5. Waterbom Bali: Nachádza sa v Kute, nie ďaleko od Ungasanu, Waterbom Bali je populárny aquapark, ktorý ponúka rad vzrušujúcich tobogánov, vodné hry a bazény vhodné pre všetky vekové kategórie.

6. Pláž Balangan: Ďalšia krásna pláž v blízkosti, Pláž Balangan je známa svojím dlhým piesočnatým pobrežím a spektakulárnymi vlnami. Pláž tiež ponúka malebné výhľady a rôzne plážové kaviarne a bary.

7. Nedeľný Beach Club: Nachádza sa na bielych pieskoch pláže Ungasan, Nedeľný Beach Club ponúka luxusný zážitok z plážového klubu. Relaxujte na denných posteľoch, ochutnajte lahodné jedlo a kokteily a zmočte sa vo svojom úchvatnom nekonečnom bazéne.

8. Pláž Dreamland: Známa svojím malebným prostredím, Pláž Dreamland je obľúbeným miestom pre surferov aj opaľovačov. Pláž je obklopená útesmi a ponúka pokojnú atmosféru mimo davov.

9. Pláž Nyang Nyang: Táto odľahlá pláž je prístupná po schodoch vytesaných do útesu. S jej krištáľovo čistou vodou a jemným bielym pieskom je Pláž Nyang Nyang skrytým pokladom pre tých, ktorí hľadajú pokojné a menej preplnené miesto.

10. Trh s rybami Jimbaran: Trh s rybami Jimbaran je rušný lokálny trh, kde môžete vidieť rybárov prinášajúcich svoj čerstvý úlovok dňa. Vyberte si morské plody, nechajte si ich uvariť v jednom z miestnych reštaurácií pri mori a vychutnajte si lahodnú rybí hostinu.

Top otázky

1. Kde sa nachádza 'The Darling Ocean View Villa'?
1. Kde sa nachádza 'The Darling Ocean View Villa'?1

Villa 'The Darling Ocean View Villa' sa nachádza v Ungasane, Indonézia.

2. Aký typ ubytovania ponúka 'The Darling Ocean View Villa'?
2. Aký typ ubytovania ponúka 'The Darling Ocean View Villa'?1

Villa 'The Darling Ocean View Villa' ponúka ubytovanie vo vilovom štýle.

3. Koľko spální je v vile?
3. Koľko spální je v vile?1

Vila má viacero spální, zvyčajne od 2 do 4 spální.

4. Má 'The Darling Ocean View Villa' súkromný bazén?
4. Má 'The Darling Ocean View Villa' súkromný bazén?1

Áno, 'The Darling Ocean View Villa' má súkromný bazén, ktorý si hostia môžu vychutnať.

5. Je raňajky zahrnuté v cene ubytovania v vile?
5. Je raňajky zahrnuté v cene ubytovania v vile?1

Záleží od rezervačného balíčka. Niektoré balíčky môžu obsahovať raňajky, zatiaľ čo iné môžu vyžadovať dodatočný poplatok.

6. Má vila výhľad na oceán?
6. Má vila výhľad na oceán?1

Áno, 'The Darling Ocean View Villa' ponúka úchvatný výhľad na oceán z jej polohy.

7. Sú domáce zvieratá povolené v vile?
7. Sú domáce zvieratá povolené v vile?1

Domáce zvieratá sú zvyčajne zakázané v vile 'The Darling Ocean View Villa'. Odporúča sa skontrolovať si politiku vlastníka v predstihu týkajúcu sa domácich zvierat.

8. Aké sú okolité atrakcie v blízkosti vily?
8. Aké sú okolité atrakcie v blízkosti vily?1

Niektoré blízke atrakcie k vile 'The Darling Ocean View Villa' zahŕňajú kultúrny park Garuda Wisnu Kencana, pláž Pandawa a chrám Uluwatu.

9. Poskytuje vila služby letiskového transferu?
9. Poskytuje vila služby letiskového transferu?1

Áno, 'The Darling Ocean View Villa' poskytuje služby letiskového transferu za dodatočný poplatok. Hostia si môžu zabezpečiť dopravu s personálom vily.

10. Je v vile reštaurácia alebo možnosti stravovania?
10. Je v vile reštaurácia alebo možnosti stravovania?1

Vila môže ponúkať stravovanie na izbe alebo mať reštauráciu na mieste, kde si hostia môžu vychutnať jedlá. Odporúča sa skontrolovať si s vlastníkom konkrétne možnosti stravovania.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Express Check-In/Check-Out
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
 • Whirlpool
Vodné aktivity
 • Bazén
 • Vonkajší bazén
Doplnkové služby
 • Úschova batožiny
Recenzia hotela The Darling Ocean View Villa
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.