Indonézia, Jogjakarta

RedDoorz Premium Near Tugu Jogja 2

Jalan Tri Margo Kulon No. 9A, Tegalrejo Jogjakarta, Indonézia Hotel
1 ponuka — Zobraziť ponuku
RedDoorz Premium Near Tugu Jogja 2
RedDoorz Premium Near Tugu Jogja 2
Zobraziť ponuku —
Poloha
Do centra mesta
2.1 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Jalan Tri Margo Kulon No. 9A, Tegalrejo Jogjakarta, Indonézia

Niektoré blízke atrakcie a pamiatky okolo hotela RedDoorz Premium Neďaleko Tugu Jogja 2 v Yogyakarte, Indonézia sú:

1. Tugu Yogyakarta: Pomník Tugu, ktorý sa nachádza len krátku prechádzku od hotela, je populárnou pamiatkou v Yogyakarte. Je to symbol odporu mesta voči kolonializmu.

2. Ulica Malioboro: Táto známa nákupná ulica sa nachádza asi 1 kilometer od hotela. Je známa svojou živou atmosférou, pouličnými predajcami a rôznymi miestnymi produktmi, vrátane odevov z batiku, tradičných remesiel a miestnych občerstvení.

3. Múzeum hradu Vredeburg: Nachádza sa asi 650 metrov od hotela, toto múzeum ponúka pohľady do indonézskej histórie, najmä počas éry holandskej kolonizácie.

4. Palác Yogyakarta (Keraton Yogyakarta): Nachádza sa asi 1,5 kilometra od hotela, palác Yogyakarta je oficiálne sídlo sultána Yogyakarty. Návštevníci môžu preskúmať palácové pozemky a dozvedieť sa o javánskej kultúre.

5. Múzeum Sonobudoyo: Nachádza sa približne 1 kilometer od hotela, toto múzeum predstavuje javánske umenie, kultúru a historické artefakty.

6. Water Castle Taman Sari: Nachádza sa asi 2 kilometre od hotela, Taman Sari je bývalá kráľovská záhrada a kúpeľný komplex. Je teraz historickým miestom s podzemnými tunelmi a krásnymi vodnými prvkami.

7. Trh Bringharjo: Tento tradičný trh, asi 1 kilometer od hotela, ponúka širokú škálu miestnych produktov, od remesiel po tradičné javánske občerstvenie.

8. Kota Gede: Ako staré mesto v Yogyakarte, Kota Gede je známe svojimi striebornými dielnami, historickými budovami a tradičnou javánskou architektúrou. Nachádza sa asi 4,5 kilometra od hotela. Tieto sú len niektoré príklady atrakcií a pamiatok v blízkosti hotela RedDoorz Premium Neďaleko Tugu Jogja 2 v Yogyakarte, Indonézia.

map
RedDoorz Premium Near Tugu Jogja 2
Hotel

Do centra mesta2.1

O hoteli

O

RedDoorz Premium Near Tugu Jogja 2 je hotel nachádzajúci sa v Yogyakarte, Indonézii. Je to prémiový hotel známy pre svoje moderné zariadenia a pohodlné ubytovanie. Tu je niekoľko informácií o hoteli, izbách a jedlách: Hotel: RedDoorz Premium Near Tugu Jogja 2 ponúka širokú škálu zariadení a služieb pre príjemný pobyt hostí. Hotel má 24-hodinovú recepciu, bezplatné Wi-Fi vo všetkých izbách a verejných priestoroch, denné upratovanie a úložisko na batožinu. Hostia si tiež môžu objednať izbovú službu a počas pobytu využiť 24-hodinovú bezpečnostnú službu. Izby: Hotel má dobre vybavené izby navrhnuté s ohľadom na pohodlie. Izby sú vybavené klimatizáciou, TV s plochou obrazovkou a satelitnými programami, pracovným stolom, šatníkom a obývacím kútom. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s sprchou, uteráky a bezplatnými toaletnými potrebami. Niektoré izby môžu mať ďalšie zariadenia ako chladničku alebo minibar. Jedlá: Hotel nemá vlastnú reštauráciu, ale hostia môžu nájsť rôzne možnosti stravovania v pešej vzdialenosti. V blízkosti sa nachádza niekoľko miestnych a medzinárodných reštaurácií, kaviarní a jedální, ktoré ponúkajú širokú škálu kulinárskych lahôd, aby vyhoveli rôznym chutiam a preferenciám. Celkovo je RedDoorz Premium Near Tugu Jogja 2 odporúčaný výber pre cestovateľov, ktorí hľadajú pohodlný a pohodlný pobyt v Yogyakarte. Ponúka moderné izby, základné zariadenia a ľahký prístup k blízkym možnostiam stravovania.

Zábava

V blízkosti hotela 'RedDoorz Premium Near Tugu Jogja 2' v Jogyakarte, Indonézia, sa nachádza niekoľko zábavných možností. Tu je niekoľko návrhov:

1. Tugu Yogyakarta: Toto ikonické miesto sa nachádza v blízkosti hotela a stojí za návštevu. Je to symbol indonézskej nezávislosti a je obklopený rušnými ulicami s obchodmi a reštauráciami.

2. Malioboro Street: Známa ako hlavná nákupná ulica mesta, Malioboro ponúka rôzne obchody so tradičnými remeslami, odevmi a suvenírmi. Pozdáva sa tu aj pouličným umeleckým vystúpeniam a stánkom s jedlom.

3. Kraton Yogyakarta: Tento kráľovský palác je sídlom sultána Yogyakarty. Návštevníci môžu preskúmať architektúru paláca, tradičné javánske artefakty a pozrieť si tradičné tanečné predstavenia.

4. Galérie umenia: Yogyakarta má živú umeleckú scénu a v okolí sa nachádzajú mnohé galérie. Niektoré populárne sú Batik Winotosastro, Múzeum Affandi a Jogja Galerie. Tieto galérie prezentujú diela miestnych umelcov v rôznych médiách.

5. Ramayana Balt: Kultúrne predstavenie, ktoré nesmiete vynechať, sa koná v komplexe chrámu Prambanan. Rozpráva starodávny hinduistický epos Rámaájana prostredníctvom tanca a hudby.

6. Kultúrne a varené kurzy: Mnohé kultúrne centrá v Yogyakarte ponúkajú kurzy tradičných javánskych umení, remesiel a varenia. Môžete sa naučiť robiť batik, tradičné javánske jedlá alebo dokonca sa naučiť hrať hudbu Gamelan.

7. Vodný hrad (Taman Sari): Tento historický komplex bol kedysi kráľovskou záhradou a kúpacím komplexom. Ponúka krásne záhrady, mešitu, podzemné tunely a veľké umele jazero.

8. Múzeum Sonobudoyo: Toto múzeum prezentuje obsiahlu zbierku javánskych artefaktov, vrátane batiku, soch, tradičných remesiel a nástrojov. Toto sú len niektoré zábavné možnosti v okolí hotela. Jogyakarta je rušné mesto s bohatým kultúrnym dedičstvom, takže je tu veľa ďalších atrakcií a aktivít na preskúmanie.

Top otázky

1. Aké sú časy príchodu a odchodu v RedDoorz Premium Near Tugu Jogja 2?
1. Aké sú časy príchodu a odchodu v RedDoorz Premium Near Tugu Jogja 2?1

Čas prihlásenia je od 14:00 hodiny a čas odhlásenia je do 12:00 hodiny.

2. Je k dispozícii parkovanie v hoteli?
2. Je k dispozícii parkovanie v hoteli?1

Áno, RedDoorz Premium Near Tugu Jogja 2 poskytuje parkovacie zariadenia pre hostí.

3. Aké je najbližšie letisko k hotelu?
3. Aké je najbližšie letisko k hotelu?1

Medzinárodné letisko Adisucipto je najbližšie letisko k RedDoorz Premium Near Tugu Jogja 2, približne 30-minútová jazda autom.

4. Sú nejaké populárne atrakcie v blízkosti hotela?
4. Sú nejaké populárne atrakcie v blízkosti hotela?1

Áno, v blízkosti hotela sa nachádza niekoľko populárnych atrakcií, ako je Malioboro Street, Tugu Jogja a Jogyakartský palác, všetky v pešej vzdialenosti.

5. Je raňajky zahrnuté v cene izby?
5. Je raňajky zahrnuté v cene izby?1

Áno, raňajky sú zahrnuté v cene izby pre hostí ubytovaných v RedDoorz Premium Near Tugu Jogja.

6. Sú nejaké reštaurácie alebo kaviarne v blízkosti?
6. Sú nejaké reštaurácie alebo kaviarne v blízkosti?1

Áno, v blízkosti hotela sa nachádza niekoľko reštaurácií a kaviarní, kde si hostia môžu vychutnať miestne a medzinárodné kuchyne.

7. Poskytuje hotel prístup k Wi-Fi?
7. Poskytuje hotel prístup k Wi-Fi?1

Áno, RedDoorz Premium Near Tugu Jogja 2 poskytuje bezplatný prístup k Wi-Fi všetkým hosťom.

8. Aké zariadenia ponúka hotel?
8. Aké zariadenia ponúka hotel?1

Hotel ponúka rôzne zariadenia vrátane klimatizovaných izieb, televízorov s plochou obrazovkou a káblovými kanálmi, súkromných kúpeľní, 24-hodinovú recepciu a denný upratovací servis.

9. Je v hoteli bazén?
9. Je v hoteli bazén?1

Nie, RedDoorz Premium Near Tugu Jogja 2 nemá bazén.

10. Môžem požiadať o prídavnú posteľ v izbe?
10. Môžem požiadať o prídavnú posteľ v izbe?1

Áno, hostia môžu požiadať o prídavnú posteľ v izbe, v závislosti od dostupnosti a ďalších poplatkov.

Recenzia hotela RedDoorz Premium Near Tugu Jogja 2
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.