Taliansko, Bari

Just Here Apartments - La mansarda

Corso Vittorio Emanuele 57 Bari, Taliansko Apartmán
7 ponúk od 156 EUR Zobraziť ponuku
Just Here Apartments - La mansarda
Zobraziť ponuku —
Poloha
Do centra mesta
0.2 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Corso Vittorio Emanuele 57 Bari, Taliansko

V okolí hotela 'Just Here Apartments - La mansarda' v Bari, Taliansko, sa nachádza niekoľko atrakcií, zariadení a miest záujmu. Tu sú niektoré významné:

1. Staré mesto Bari: Hotel sa nachádza v srdci historického centra Bari, známeho aj ako Bari Vecchia. Tu môžete objavovať úzke uličky, navštíviť Baziliku di San Nicola, ochutnať miestnu kuchyňu a zažiť živú atmosféru.

2. Castello Svevo: Len krátky prechádzku od hotela nájdete impozantný Castello Svevo (Švábsky hrad). Táto stredoveká pevnosť slúžila ako rezidencia normanských, angevínskych a aragónskych panovníkov a ponúka skvelý výhľad na mesto.

3. Bari katedrála: Nachádzajúca sa v srdci Bari Vecchia, Bari katedrála (Cattedrale di San Sabino) je krásna katedrála v románskom štýle, ktorá ukrýva relikvie svätého Sabina. Je stojí za návštevu pre svoj architektonický význam a historickú dôležitosť.

4. Teatro Petruzzelli: V blízkosti môžete nájsť Teatro Petruzzelli, úchvatné operné divadlo, ktoré je jedno z najväčších v Taliansku. Počas celého roka hostí rôzne predstavenia, vrátane opery, baletu a koncertov.

5. Lungomare Nazario Sauro: Hotel je tiež blízko Lungomare Nazario Sauro, promenáda pozdĺž Jadranského mora. Ponúka malebné výhľady, kaviarne a príležitosti pre príjemnú prechádzku alebo cyklistickú jazdu pozdĺž pobrežia.

6. Nakupovanie a stravovanie: Okolie hotela je plné obchodov, butikov, reštaurácií a kaviarní. Môžete si vychutnať miestne kulinárske lahôdky, nakupovať suveníry alebo jednoducho relaxovať v kaviarni a pozorovať ľudí. Upozorňujeme, že dostupnosť atrakcií a služieb sa môže líšiť, preto je vždy dobrý nápad skontrolovať aktualizované informácie a otváracie hodiny.

map
Just Here Apartments - La mansarda
Apartmán

Do centra mesta0.2

O hoteli

O

Just Here Apartments - La mansarda je hotel nachádzajúci sa v Bari, Taliansko. Hotel ponúka pohodlné a štýlové izby pre svojich hostí. Izby sú dobre zariadené a vybavené všetkými potrebnými zariadeniami, aby zabezpečili príjemný pobyt. Každá izba v Just Here Apartments - La mansarda má vlastnú kúpeľňu, klimatizáciu, TV s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi a pracovný stôl. Izby sú vkusne zariadené a poskytujú útulnú atmosféru pre hostí. Hotel tiež ponúka rôzne jedlá podľa kulinárnych preferencií hostí. V hoteli sa podáva lahodná talianska kuchyňa vrátane tradičných cestovín, čerstvého morského jedla a regionálnych špecialít. Hostia si môžu vychutnať svoje jedlá v pohodlnom a lákavom prostredí. Just Here Apartments - La mansarda sa nachádza v blízkosti rôznych populárnych atrakcií a pamiatok v Bari. Je v krátkej vzdialenosti od historického centra Bari, čo umožňuje hostom preskúmať bohaté kultúrne dedičstvo a architektonické divy mesta. Celkovo Just Here Apartments - La mansarda poskytuje pohodlný a príjemný zážitok pre hostí, s dobre zariadenými izbami a chutnými jedlami. Či už cestujete zábavne alebo pracovne, hotel si kládne za cieľ poskytnúť nezabudnuteľný pobyt pre svojich hostí v Bari, Taliansko.

Zábava

V blízkosti hotela 'Just Here Apartments - La mansarda' v Bari, Taliansko sa nachádza niekoľko možností zábavy. Niektoré z možností zahŕňajú:

1. Teatro Petruzzelli: Toto je najväčšie divadlo v Bari a ponúka rôzne predstavenia, vrátane opery, baletu a koncertov.

2. Lungomare Nazario Sauro: Toto je nádherná promenáda pri mori, kde si môžete dať prechádzku, vychutnať si výhľady a dokonca stretnúť uličných umelcov rozvádzajúcich návštevníkov.

3. Staré mesto Bari (Bari Vecchia): Len krátku vzdialenosť od hotela sa nachádza živá atmosféra s úzkymi uličkami, historickými budovami, útulnými kaviarňami a pulzujúcim nočným životom.

4. Teatro Margherita: Nachádzajúci sa v starom meste Bari, toto divadlo hostí rôzne divadelné predstavenia, živé hudobné vystúpenia a kultúrne udalosti.

5. Museo Teatro Piccinni: Toto múzeum je venované histórii divadla a hostí výstavy, dielne a predstavenia súvisiace s umením divadla.

6. Kino Odeon: Ak máte chuť počas vášho pobytu na film, Kino Odeon sa nachádza v blízkosti hotela a ponúka výber filmov rôznych žánrov.

7. Nočné kluby a bary: Okolie Just Here Apartments - La mansarda má niekoľko nočných klubov a barov, kde si môžete vychutnať nočný život a živé hudobné vystúpenia. Toto sú len niektoré príklady možností zábavy v blízkosti hotela. Bari je živé mesto s rôznymi kultúrnymi udalosťami a zábavnými miestami, takže vám počas vášho pobytu nebudú chýbať veci na robenie.

Top otázky

1. Ako blízko sa nachádzajú Apartmány Just Here - La mansarda od centra mesta Bari, Taliansko?
1. Ako blízko sa nachádzajú Apartmány Just Here - La mansarda od centra mesta Bari, Taliansko?1

Apartmány Just Here - La mansarda sa nachádzajú v srdci centra mesta Bari, čo ich činí ľahko dostupnými k okolitým atrakciám a zariadeniam.

2. Je k dispozícii parkovacie zariadenie v Apartmánoch Just Here - La mansarda?
2. Je k dispozícii parkovacie zariadenie v Apartmánoch Just Here - La mansarda?1

Áno, Apartmány Just Here - La mansarda poskytujú parkovacie zariadenie pre hostí ubytovaných v objekte.

3. Aké druhy ubytovania sú k dispozícii v Apartmánoch Just Here - La mansarda?
3. Aké druhy ubytovania sú k dispozícii v Apartmánoch Just Here - La mansarda?1

Apartmány Just Here - La mansarda ponúkajú štýlové a pohodlné apartmány, pričom Mansarda je jednou z populárnych možností. Prosím, skontrolujte konkrétne údaje na ich oficiálnej webovej stránke alebo rezervačných platfomách pre dostupné typy izieb.

4. Ako ďaleko sú Apartmány Just Here - La mansarda od letiska Bari Karola Wojtyly?
4. Ako ďaleko sú Apartmány Just Here - La mansarda od letiska Bari Karola Wojtyly?1

Apartmány Just Here - La mansarda sú približne XX km/milí od letiska Bari Karola Wojtyly, čo je výhodné pre cestujúcich prichádzajúcich alebo odchádzajúcich letecky.

5. Sú v blízkosti Apartmány Just Here - La mansarda nejaké populárne pamiatky alebo atrakcie?
5. Sú v blízkosti Apartmány Just Here - La mansarda nejaké populárne pamiatky alebo atrakcie?1

Áno, Apartmány Just Here - La mansarda sa nachádzajú blízko rôznych atrakcií, ako je historické staré mesto Bari, Bazilika sv. Mikuláša, Normanský hrad Svevo a katedrála v Bari.

6. Je raňajky zahrnuté v cene ubytovania v Apartmánoch Just Here - La mansarda?
6. Je raňajky zahrnuté v cene ubytovania v Apartmánoch Just Here - La mansarda?1

Typicky nie sú raňajky zahrnuté v cene ubytovania v Apartmánoch Just Here - La mansarda. Avšak, mohli by ponúkať dodatočné služby alebo balíčky, ktoré zahŕňajú raňajky. Odporúča sa overiť si konkrétne informácie s objektom alebo vašou rezervačnou platformou.

7. Je k dispozícii Wi-Fi v Apartmánoch Just Here - La mansarda?
7. Je k dispozícii Wi-Fi v Apartmánoch Just Here - La mansarda?1

Áno, Apartmány Just Here - La mansarda poskytujú bezplatný prístup k Wi-Fi pre všetkých hostí, čo im umožňuje ostať pripojenými počas pobytu.

8. Sú domáce zvieratá povolené v Apartmánoch Just Here - La mansarda?
8. Sú domáce zvieratá povolené v Apartmánoch Just Here - La mansarda?1

Domáce zvieratá nemusia byť povolené v Apartmánoch Just Here - La mansarda. Je dôležité si overiť politiky ubytovania zvierat pred zarezervovaním.

9. Aký je čas príchodu a odchodu v Apartmánoch Just Here - La mansarda?
9. Aký je čas príchodu a odchodu v Apartmánoch Just Here - La mansarda?1

Štandardný čas príchodu v Apartmánoch Just Here - La mansarda je typicky popoludní. Avšak, konkrétny čas príchodu a odchodu môže byť odlišný, preto sa odporúča potvrdiť si to s objektom vopred.

10. Ako môžem rezervovať alebo kontaktovať Apartmány Just Here - La mansarda?
10. Ako môžem rezervovať alebo kontaktovať Apartmány Just Here - La mansarda?1

Rezervácie do Apartmánov Just Here - La mansarda môžu byť vykonané cez ich oficiálnu webovú stránku alebo rôzne online rezervačné platformy. Kontaktne informácie, vrátane e-mailov a telefónnych čísiel, by mali byť dostupné na ich webovej stránke pre akékoľvek ďalšie otázky alebo pomoc.

Recenzia hotela Just Here Apartments - La mansarda
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.